Witam Was wszystkie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam Was wszystkie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Witam Was wszystkie :)

Mam na imię Aleksandra - krócej Ola. Mam 32 lata, 4 letniego synka Bartusia i męża, który wykańcza mnie psychicznie. Mnie, moją rodzinę i to już drugą rodzinę, ponieważ jest rozwodnikiem, którego przejęłam po pierwszej żonie...Jestem już osobą cierpiącą na depresję, psychiatra stwierdził u męża zaurzenie osobowości...on nic nie rozumie...stały tekst... To tyle o mnie, bo szkoda gadać... Miło, że się tu znalazłam. Czuć Wasze wsparcie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam Was wszystkie :)

Witaj Olu;)
Nie ciekawa sytuacja, ale pamiętaj że gdybyś chciała o tym pogadać, możesz liczyć na nasze wsparcie wink Służymy pomocą i witamy smile

3

Odp: Witam Was wszystkie :)

Witaj smile

4

Odp: Witam Was wszystkie :)

dzięki, po to tu zaglądam ... smile

5 Ostatnio edytowany przez edyta2011 (2011-07-05 12:52:51)

Odp: Witam Was wszystkie :)

Ciao Olu,
napisz cos wiecej a to moze  ci trochu w czyms doradzimy (mam nadzieje )
pisanie to duzo robi , trochu  przechodzi stres.
do uslyszenia

6

Odp: Witam Was wszystkie :)

byłam właśnie u wróżki...pierwszy raz w życiu...babka taka luzaczka, ze doznałam lekkiego szoku. Dużo powiedziała mi prawdy i sama lepiej się poczułam. smile w sumie fajna sprawa. Szkoda pisać, bo miejsca zaśmiecać nie chcę, ale ogólnie jest mi już ok. Czeka mnie rozwód, albo wojna...ale jestem dobrej myśli, dzięki temu, że od kwietnia jestem pod obserwacją psychoterapeutki i biorę leki.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam Was wszystkie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024