Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-07-02 10:36:07)

Temat: Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

Cześć dziewczynki wink

Nazywam się Mariusz, mam 25 lat i mieszkam w małej mieścinie nieopodal Krakowa.
Nazwy może nie będę przytaczał, bo pewnie i tak nic ona nikomu nie powie smile

Czym się zajmuję ?
Generalnie rzecz biorąc jestem Finansistą. Chłodne kalkulacje i bezduszny system kredytowy nie są mi obce, ale i nie są mi też bliskie.
Z zamiłowania jestem humanistą i psychologiem.
Mam za sobą mnóstwo książek o psychologi.

Mam dopiero 25 lat, ale doświadczenia w życiu prawie tyle co nie jeden weteran wojenny.
W moim życiu wydarzyło się już prawie wszystko. Zaczynając od straty najbliższych w katastrofie budowlanej w Chorzowie w styczniu 2006, przez mój, poważny wypadek samochodowy w 2007 roku. Poważny problem z narkotykami i dostawcami tego syfu, jakie miała grupa moich przyjaciół. Bardzo ostry kryzys w małżeństwie w zasadzie końcem ubiegłgo i początkiem tego roku. Po śmierć mojego najlepszego przyjaciela - Cywila (Psa), którego pochowałem 3 tygodnie temu. sad

To tylko kilka ekstremalnych przykładów z mojego życia.
Teraz zaczyna się czas urlopowy. W firmie nie ma prawie nikogo, a ktoś musi tyrać nadgodziny, żeby inni mogli wypoczywać sobie smile
Nie ma ruchu, nie ma klientów. Więc dla milszego spędzania czasu postanowiłem sobie znaleźć jakieś fajne forum internetowe, na którym można spotkać ciekawych ludzi, ciekawe porady i samemu nieco się poudzielać czy komuś pomóc.
Uwielbiam pomagać ludziom, bo wtedy czuję się potrzebny. Kiedy moja rada komuś pomogła i później szłyszę słowo : "Dziękuję" - czuję się dowartościowany smile

Czym zajmuję się w wolnych chwilach ?

Otóż tak : Bardzo lubię wędkować, to jest moja pasja od wielu lat. Uwielbiam to, jednak zawsze preferowałem wypady ze znajomymi na ryby. Teraz trochę ciężko nam się spotkać więc wypady organizujemy średnio dwa razy w miesiącu. sad
Ale ostatnimi czasy strasznie pochłonęło mnie czytanie.
Trafiłem kiedyś na stronę wydawnictwa "Złote Myśli"
Znalazłem tam mnóstwo świetnych produktów. W bardzo wielu tematach.
Powiem wam, że czytam w zasadzie co chwilę jakiś.
Jest wiele ciekawie zapowiadających się materiałów smile

Gdyby ktoś był zainteresowany - tutaj jest link : Link usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Co jeszcze ?
Interesuje mnie generalnie motoryzacja. Poza tym uwielbiam zwierzęta. Sam swojego czasu szkoliłem psy. Miałem swojego, ale niestety jakieś 3 tygodnie temu odszedł odemnie na raka płuc sad

Myślę, że o mnie to tyle smile

Życzę wszystkim miłej lektury podczas czytania moich wypowiedzi :d Bo jestem osobą raczej gadatliwą.
W razie problemów - jeśli tylko będę w stanie. Zawsze podam pomocną dłoń i posłużę dobrą radą.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :
Mariusz

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

Witaj Mariusz smile rozgość się wśród nas. Męski punkt widzenia zawsze mile widziany.
Bardzo pouczająca ta twoja historyjka o kamieniach, gdy ludzie tak lubią się rozmieniać na drobne, że tracą z oczu prawdziwy sens istnienia smile
Realizuj się na zdrowie i pożytek smile

3

Odp: Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

jak ładnie się przedstawił smile witamy, witamy.
ja osobiście lubię rozmawiać z ludźmi z doświadczeniami, rożnymi.
pozdrawiam!

4

Odp: Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

A ja uwielbiam, kiedy ktoś nowy, przedstawiając się na forum, nie ogranicza się do "czesc, nazywam sie X, mam nadzieje, ze bedzie milo" :-).
Rozgość się u nas i czuj jak u siebie :-)

5

Odp: Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

Witamy Cię na forum smile Czuj się jak u siebie. Mężczyźni są zawsze mile widziani smile

Bardzo podoba mi się to, że obszernie się przedstawiłeś. Lubię "gaduły" smile

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zawitasz u nas na długi czas.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Czarujące damy :) Pozwólcie, że się przedstawię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024