bezpłodność u facetów. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » bezpłodność u facetów.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: bezpłodność u facetów.

Mam takie pytanie. Czy jak facet jest bezpłodny to możliwe jest to żeby bez żadnego leczenia odzyskał płodność???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bezpłodność u facetów.

Pytanie, czy stwierdzono, że jest całkowicie bezpłodny, czy ma bardzo obniżoną płodność. Znam bowiem przypadek, że mężczyzna, u którego stwierdzono bardzo obniżoną płodność, jednak został ojcem. Kwestia zbiegu okoliczności, mniej stresu, mniej tego "starania się"...
Podejrzewam jednak, że to zależy od przypadku.

Odp: bezpłodność u facetów.

LDA,
zdiagnozowana bezpłodność jest stanem stałym i nieodwracalnym zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.

Niepłodność lub płodność obniżona jest zaburzeniem uwarunkowanym indywidualnie. Od przyczyn - używki, inne choroby, styl życia - zależy, czy skuteczne będzie leczenie, czy wystarczającą okaże się wprowadzenie zmian w diecie, porzucenie nałogów, unormowanie wagi ciała itp.

W przypadku obniżonej płodności naturalne zapłodnienie, bez uprzedniego leczenia, jest możliwe, ale prawdopodobieństwo jest stosunkowo mniejsze.

4

Odp: bezpłodność u facetów.

Chodzi o to, że mój facet twierdzi, że jest bezpłodny, ale zaszłam z nim w ciążę. On twierdzi, że to na pewno nie jego dziecko bo on nie może mieć dzieci, a ja z żadnym innym facetem nie byłam i jestem pewna że dziecko jest jego. nie wiem jak go przekonać.

5

Odp: bezpłodność u facetów.

ale jak to on 'twierdzi' że jest bezpłodny? Miał jakieś badania, lekarz to potwierdził?

6

Odp: bezpłodność u facetów.

No podobno się badał jakiś czas temu.

7

Odp: bezpłodność u facetów.

niech to sprawdzi teraz, jeśli jesteś pewna to powinien się ponownie przebadać oraz skonsultować wasz przypadek z lekarzem. Na pewno można w jakiś sposób to wyjaśnić.

8

Odp: bezpłodność u facetów.
LDA napisał/a:

No podobno się badał jakiś czas temu.

No a jaka jest przyczyna bezpłodności? Np . jesli sa zylaki powrózków nasiennych moga tylko obniżać płodność, ale sa tacy którzy wówczas twierdzą, że to jest bezpłodność.

Ja miałem dawni temu zdiagnozowane żyliaki  a mam mnostwo pleminków ok. Także ta bezpodność nie musi być trwała smile

9

Odp: bezpłodność u facetów.

Przyczyną jest niewydolność jąder itp. a badał się jakieś 3 lata temu.

10

Odp: bezpłodność u facetów.

Przegoogluj laboratoria w Twojej okolicy - znajdź takie które przeprowadza badania nasienia, albo spytaj swojego ginekologa.
Podejrzanego gościa za rąsię, do punktu pobrań - albo w kubeczek w domku i pędem do laboratorium. Wyniki max za 3 dni.
Badania płatne - w zeszłym roku jakieś 200PLN w Wawce w jednej z najlepszych klinik leczących niepłodność.

11

Odp: bezpłodność u facetów.

dzięki.

12

Odp: bezpłodność u facetów.

...

13

Odp: bezpłodność u facetów.

I jak? wiesz już wszystko?

14

Odp: bezpłodność u facetów.

Facet mojej siostry ma podobny problem, ale bez leczenia to chyba nie ma szans ostatnio był w klinice Ab-Ovo w Lublinie i powiedzieli, że jest nadzieja na dziecko. Wczoraj natomiast coś w wiadomościach wspominali o jakiś nowej metodzie.

15

Odp: bezpłodność u facetów.

Jeżeli nie jesteś pewna co dolega twojemu mężczyźnie to polecam klinikę Ab ovo w Lublinie, na pewno wam pomogą. Ab ovo leczy bezpłodność również u mężczyzn

16

Odp: bezpłodność u facetów.

Też polecam klinike Ab Ovo z Lublina. Mój mąż miał problemy i lekarze przepisali mu jakieś witaminki. Teraz jestem już szczęśliwa. Lekarze, są mili i wiedzą co robią. Sama klinika jest nowoczesna i nie droga.

17

Odp: bezpłodność u facetów.

Bezpłodność mężczyzn to obecnie jakieś 60 procent problemów z zajściem w ciążę kobiet. Warto poczytać, zainteresować się tematem. O ile bezpłodność kobiet można farmakologicznie naprawiać, że tak powiem, to męska bezpłodność jest nie do uleczenia. Ma martwe plemniki, ma ilość zbyt małą itp..
Jeśli ktoś mówi, że jest bezpłodny, to tylko mówi. Są badania na grupę krwi, to dość proste. Zaraz wyjdzie. A jeśli dalej problem - DNA dziś dość dostępne badania - i tu wyjdzie na 1000 % czy jest ojcem czy nie.

18

Odp: bezpłodność u facetów.

Tutaj na pewno pomogą tez suplementy a takich nie brakuje nawet bez recepty. Znacie takie ?

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » bezpłodność u facetów.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024