ile maksymalnie facet może wytrzymać w łóżku? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-16 21:04:23

serenakkk
Na razie czysta sympatia

ile maksymalnie facet może wytrzymać w łóżku?

mój chłopka nigdy nie dochodzi w prezerwatywie. zastanawiam się ile musielibyśmy się kochać żeby to było już niemożliwe żeby nie doszedł? zakładając że ja wytrzymałabym ile potrzeba. bo przecież to niemożliwe żeby uprawiał seks np kilka godzin i nic. czy moze poprostu po jakims czasie erekcja opadnie i koniec?

Ostatnio edytowany przez serenakkk (2011-05-16 21:08:22)

#2 2011-05-16 21:59:23

papillon
Cioteczka Dobra Rada

Re: ile maksymalnie facet może wytrzymać w łóżku?

mój raz miał po alkoholu tak, że się kochaliśmy kochaliśmy i ja już po prostu miałam dość (nawet nie wiem, ile mogło to trwać), a on nie mógł dojść. mówił, że irytujące uczucie, bo ciągle był blisko, a jednak dojść nie doszedł. pewnie by to trwało dłuuuuuuugo (być może nawet kilka godzin i nic, haha), zanim rzeczywiście, by się to stało, ale przerwaliśmy, by dokończyć rano :d

#3 2011-05-16 22:04:10

lool2
Netbabeczka

mój po alkoholu też może długo , jednak nie tak jak piszecie. ostatnio już powiedziałam żeby kończył, a jeśli już to mówię to oznacza, ze naprawdę nie mogę dłużej, ale tak kończył i kończył a ja opadłam z sił..
będę unikać sexu kiedy on będzie w stanie nietrzeźwym. smile

#4 2011-05-16 22:36:29

malutka 1989
Na razie czysta sympatia

Mój po alkoholu tez moze długo:) zawsze zwala na to ze zmeczony ze siły nie ma:) dlatego jak jest nie trzezwy nie lubie sie kochac:( wole to zostwic na rano:))

#5 2011-05-16 22:55:54

truskaweczka19
100% Netkobieta

Dłuższy seks po alkoholu lub wręcz niemożność dojścia to całkiem naturalna sprawa. Mój facet po alkoholu nie ma nawet porządnego wzwodu , choć zdarza mu się to owszem i bez alkoholu czasem, ale wtedy najczęściej. Wówczas kochamy się raczej dłużej , ale częste to nie jest, bo generalnie bardzo rzadko coś pije na szczęscie.
Jednak problemu z dojściem to nie miał, oprócz naszego 1 razu, ale to ze stresu na bank

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#6 2011-05-16 23:17:19

gossipgirl
Netbabeczka

Po alkoholu to chyba każdy facet jeśli jeszcze w ogóle może, to może długo big_smile bez alkoholu trwa to juz trochę krócej i powiem Wam że wolę jeśli szybciej kończy. Ja dochodzę dosyć szybko więc prawie zawsze kończymy razem big_smile za to robimy sobie długą grę wstępną

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

#7 2011-05-17 21:54:26

_TATRA_
Tajemnicza Lady

w prezerwatywie Cię po prostu mniej czuje, może dlatego nie może w niej dojść?  Czasem tak jest, że dojść nie może przez stres, alkohol, tak napisały poprzedniczki. Prezerwatywy m.in. po to sa żeby w nich dochodzić, ale nie sa przecież wykonane z jakiegoś kosmicznego materiału, tylko z jak najcieńszego, więc nie powinno być problemu.... hmm
A może jakieś nowe bodźce mu są potrzebne? Może miał jakiś uraz do gumek wcześniej?
zapytaj, pogadaj.

#8 2011-05-17 22:38:30

serenakkk
Na razie czysta sympatia

ma problemy z dochodzeniem, z poprzednią dziewczyną nie dochodził nawet bez gumki, nie była w stanie go doprowadzić do orgazmu żadnym sposobem. mi się to udało więc wiem że jest to kwestia jego problemu a nie braku bodźców czy problemów zewnętrznych jak np stres. dopiero zaczelismy wspolzyc ale widze ze bede w stanie doprowadzic go do orgazmu po jakims czasie. zastanawialam sie tylko czy istnieje jakas fizjologiczna granica

#9 2011-05-18 15:42:19

majakka83
Dobry Duszek Forum

Rekord to jakoś 1,5h będzie, po alkoholu oczywiście. Ale mi jakoś wcale nie podoba się taki długi stosunek. Dlatego unikam seksu jak on jest dobrze wstawiony, tym bardziej, że erekcja też nie ta sama wink

A ty co? Z tobą coś nie tak?
Czy Ci przyjacielu wyobraźni brak?
W taki dzień możesz w niebie być,
tańczyć z nią na plaży do utraty sił!

#10 2011-05-18 20:48:22

Dussia
Przyjaciółka Forum

U nas ostatnio po imprezce trwalo to 3 godziny i nic - nie doszedl  bo po alkoholu nie udaje mu sie , ale seks byl super tylko nie mielismy już wiecej siły i sie zatarłam smile

przygarnij kropka...

#11 2011-05-18 22:14:59

tosia0203
Dobry Duszek Forum

Mój facet jak jest pijany to nie ma o czym rozmawiać....ale na kaca to trzeba uciekać bo ma tyle Energi ze aż czasem jestem w szoku ze mu się chce tak na kaca:)

#12 2011-05-19 11:44:15

Bullinka
Redaktor Działu Prawo i Psychologia

hmmm... czytajac wpisy stwierdzam moj to chyba jakies dziwadlo... (zarcik)
Czy po czy bez alkoholu nie ma z niczym problemu. Potrafimy kochac sie dlugo lub krotko, w zaleznosci od naszych checi. Jesli zdarzy sie, ze ktores z nas nie moze dojsc to mamy swoje "tajemne sposoby"...

Jednakze nie napisze ile trwal nasz rekordowy seks, bo powiecie, ze mamy nierowno pod sufitem.... Powiem tylko, ze nie zatarlismy sie, bo wtedy jeszcze do kazdego seksu uzywalismy zelu nawilzajacego durex... smile smile i juz nigdy nie powtorzylismy tego wyczynu, ba, zastanawiamy sie nieraz jak sie nam udalo to przezyc i czerpac wielokrotna z tego rozkosz...

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

#13 2011-05-19 12:26:20

Aaricia
Woman In Red

Autorko, odpowiadając na Twoje pytanie - nie ma takiej granicy czasowej, przy której facet "musi dojść". Wszystko zależy od konkretnego faceta, ale wcześniej czy później facet albo dochodzi, albo erekcja opada. Twój mężczyzna prawdopodobnie jest mało wrażliwy a osłonka w postaci prezerwatywy dodatkowo osłabia jego doznania. Do tego może dołożyć się jakaś blokada psychiczna (taki protest przeciwko gumce) i może się zdarzyć, że na finał nie ma szans.

A ile maksymalnie facet może? Zależy który smile Mój ex mógł dowolnie kontrolować czas stosunku, mam wrażenie, że w nieskończoność. Kończył dokładnie w tym momencie, w którym chciał. Zazwyczaj miałam dość po jakiś 2 godzinach i kazałam mu kończyć, chociaż na początku naszej znajomości zdarzały się akcje całonocne. Miałam też faceta, który potrzebował bardzo intensywnych doznań, żeby dojść. W zwykłym tempie to też mógłby chyba całą noc...

#14 2011-05-24 20:46:58

austenit
Net-facet

Aaricia napisał:

Autorko, odpowiadając na Twoje pytanie - nie ma takiej granicy czasowej, przy której facet "musi dojść". Wszystko zależy od konkretnego faceta, ale wcześniej czy później facet albo dochodzi, albo erekcja opada. .

To prawda, da sie to kontrolować, ale trzeba bardzo uważać z tym, że do czasu .... jakiego nie wiem długo wink potem wydaje sie ze kontrolujesz, że robisz przerwe na czas ale mino przerwanie ruchów "mrowienie" nie ustaje tylko rośnie i booom mimo wszystko ... smile

#15 2011-05-28 13:09:23

IntymnaBielizna
Do zakochania jeden krok

Ale co to za seks po alkoholu? Wtedy nie odczuwasz takiej przyjemności i w ogóle.. To raczej nie powinno mieć miejsca. Wiadomo,ze najkrócej mężczyzna wytrzymuje za pierwszym razem,ale potem jest już zdecydowanie lepiej.

#16 2011-06-06 22:38:52

Honor
Niewinne początki

zgadzam sie z wypowiedzia Aaricia. Mozna kontrolować moment osiagniecia orgazmu do jakiego momentu? do takiego w ktorym chce sie dojsc. ja przeciagam czasami do 3h o ile partnerka ma dobra kondycje, w ciagu 3 godzin kochajac sie intensywnie mozna wiele sprobować i kochać sie ciekawych pozycjach zaspokajajać siebie i partnerke, po takim czasie zawsze starałem sie dojsc. przy kolejnych stosunkach niema zbytniej roznicy. istnieja jednak sytuacje w ktorych mozna dojsc po 30minutach, gdy miało sie długa przerwe i niemozna opanowac porzadania.
kochac sie pod wpływem alkoholu to dla mnie menelskie zachownie nie probowałem jak i nie probuje alkoholu

#17 2011-06-07 08:46:29

Kasiania23
Niewinne początki

to zapewne kwestia indywidualna, moj chlopak to raczej nie ma z tym problemu, zdarzalo sie ze nie mogl dojsc ale to np przy trzecim podejsciu z rzedu wiec mogl byc juz zmeczony, nie kochamy sie jak jestesmy uchlani bo szczerze mowiac to nam sie nie zdarza:) lekkie podchmielenie dziala na nas wrecz pobudzająco i jest wtedy super.ogolnie to my jestesmy mlodzi i dopiero dochodzimy do wszystkiego tongue

#18 2011-06-26 10:48:33

Elusive
Niewinne początki

Mój partner, nieważne czy po alkoholu czy bez, potrafi godzinami sie ze mną kochać smile nieważne nawet o jakiej porze dnia smile

#19 2011-07-07 09:23:34

Lilaa87
Netbabeczka

Moj maz kocha sie ze mna tyle ile jest mi potrzebne zeby dojsc bo tutaj to ja mam z tym problem. Potrzebuje duzo czasu na to a to jest meczace sad Moze wy znacie jakies sposoby zeby bylo szybciej smile

#20 2011-07-07 10:50:14

NieInteresujSie
Net-facet

to zalezy od wielu rzeczy, po pijaku czy tez innych uzywkach to naprawde idzie w dlugie godziny. umiejetnosci parnerki tez sa bardzo wazne , jesli popiskuje ci rozkoszne, wygina sie delikatnie, patrzy jak na boga seksu, jak i inne sprytne zagrywki ktore niektore panie opanowaly do perfekcji to taki biedny zmanipulowany chlopaczyna nie ma pola do popisu ;D jak bylem mlodszy to nie stronilem od alkoholu czy tez jakis tam uzywek raz na jakis czas, to wtedy po 6,9 godzin moglismy sie kotlowac ale to przeplatalo sie z wyglupami tak wiec nie powiem dokladnie ile ;p ale zdarzalo sie  tezpo 3 min niesmialo zsuwalem sie z parnerki zawstydzony ;DDD ale jakie mialem wtedy swietne wymowki, w ktore przypominaly basnie andersena ;D

Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-07-07 10:59:29)

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#21 2011-07-07 21:50:03

P&P
100% Netkobieta

tosia0203 napisał:

Mój facet jak jest pijany to nie ma o czym rozmawiać....ale na kaca to trzeba uciekać bo ma tyle Energi ze aż czasem jestem w szoku ze mu się chce tak na kaca:)

Ha ha ha, dobre big_smile
A wracając do tematu- kiedyś ktoś mądry powiedział- seks w prezerwatywie to jak całowanie przez szybę. I coś w tym jest, dopóki nie jest to szybki numerek napaleńców, którzy nie znają nawet swoich imion (wiadomo- choroby i te sprawy).

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#22 2011-07-07 21:54:58

yoghurt007
net-facet

Albo jak lizanie lizaka w papierku....

Niestety niektóre kobiety nie dopuszczają nawet samej myśli o seksie bez gumki - nawet jak bierze pigułki..... sad

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#23 2011-07-07 22:12:22

truskaweczka19
100% Netkobieta

Mi i mojemu facetowi akurat gumki specjalnie nie przeszkadzają, bo akurat używamy wink

Wisława Szymborska

#24 2011-07-07 22:17:58

Selene1
Przyjaciółka Forum

Ja biorę tabletki i nie wyobrażam sobie powrotu do gumek, coś okropnego. Nie wiem czy mam  uczulenie na lateks czy co, ale strasznie mnie wszystko bolało po seksie i miałam jakby odparzenia hmm
Jak mój facet wypije, to możemy się kochac i kochać. Ogólnie też szybko nie dochodzi z czego jestem bardzo zadowolona:) niekiedy jest już tak długo, że nie daje rady i muszę ręką dokończyć, bo bym padła chyba tongue ale zazwyczaj robimy tak, że kochamy sie i jak facet czuje, że dochodzi, to wychodzi ze mnie, czekamy chwilkę i znów się kochamy i konczymy wtedy, kiedy ja dojdę, tak aby móc dojść razem smile i zasnąc potem razem w objęciach. Przeciętnie nas seks trwa około 20 minut, niekiedy dłużej.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#25 2011-07-07 22:32:34

yoghurt007
net-facet

truskaweczka19 - pogadamy jak będziesz z tym samym partnerem kilka lat....

#26 2011-07-07 22:33:47

man
Niewinne początki

No właśnie wpadłem na forum aby zadać zupełnie inne pytanie ale przeczytałem ten temat i też chciałem się tu wypowiedzieć.

To dziwne, bo akurat ja po alkoholu zawsze bardzo szybko dochodzę. Znacznie szybciej niż bez niego. Dlatego przed sexem nie lubię za bardzo pić co czasami irytuje partnerki. Mówię oczywiście nawet o niewielkich ilościach.

#27 2011-07-07 22:40:32

truskaweczka19
100% Netkobieta

yoghurt007 napisał:

truskaweczka19 - pogadamy jak będziesz z tym samym partnerem kilka lat....

A dlaczego ? Jestem z nim ponad 2 lata, układa nam się, ale oczywiście nie mówię, że już zawsze będziemy używać gumek.. ale nie rozumiem skąd Twoje oburzenie. smile Mój związek jest gorszy, bo używam gumek ? No proszę :p

Wisława Szymborska

#28 2011-07-07 22:46:13

yoghurt007
net-facet

Ale dlaczego oburzenie? Jeśli tak zabrzmiało, to nieumyślnie. Po prostu jestem ciekaw, czy za kolejne 2-4 lata też używanie gumek nie będzie mu przeszkadzało. smile

PS. Ja też zawsze używam gumek, ale bardzo niechętnie....

Ostatnio edytowany przez yoghurt007 (2011-07-07 22:47:33)

#29 2011-07-07 22:50:21

truskaweczka19
100% Netkobieta

Wtedy raczej gumki nie będą potrzebne, może będziemy starać się o dziecko kto wie , a jak nie to pewnie zastosuje tabsy jakiś czas smile
pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-07-07 22:50:30)

Wisława Szymborska

#30 2011-07-07 23:52:00

fuzzy
Do zakochania jeden krok

yoghurt007 napisał:

Ale dlaczego oburzenie? Jeśli tak zabrzmiało, to nieumyślnie. Po prostu jestem ciekaw, czy za kolejne 2-4 lata też używanie gumek nie będzie mu przeszkadzało. smile

PS. Ja też zawsze używam gumek, ale bardzo niechętnie....

truskaweczka ma 100% racje! Póki im nie przeszkadzają gumki to do czego pijesz? A technika idzie do przodu i jak gumki się im znudzą to zmienić zawsze można na inne zabezpieczenie . Ja mam wszczepiony implant antykoncepcyjny który działa 3 lata. Bardzo szeroki teraz wybór antykoncepcji i jak zachcą to se zmienia :-)

Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-07-08 10:58:54)

Before you want to change us for the better,
think of why we are bad.

#31 2011-07-08 00:25:57

yoghurt007
net-facet

fuzzy napisał:

Póki im nie przeszkadzają gumki to do czego pijesz?

Słowo klucz - póki.

Nie piję do niczego - prawda jest taka, że gumki mocno ograniczają facetowi intensywność doznań i prędzej czy później nudzą się każdemu facetowi i ich używanie staje się przykrym obowiązkiem....

Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-07-08 10:59:54)

#32 2011-07-08 00:49:41

fuzzy
Do zakochania jeden krok

Zdziwiona jestem ,ze taki uczony jestes a tak malo o zyciu wiesz... Na dana chwile ani jej ani jemu nie przeszkadza a jak zacznie to pomysla co z tym fantem zrobic.Nie wyprzedzaj faktow o " 2-4" lata.

think of why we are bad.

#33 2011-07-08 01:44:04

yoghurt007
net-facet

Po pierwsze to nigdzie nie sugerowałem, że jestem 'uczony'. Nie doszukuj się czegoś w moich wypowiedziach, czego nie ma. W swoim poście wyraźnie napisałem to, o co mi chodziło i dzielenie włosa na czworo nie ma najmniejszego sensu.

Po drugie nie troluj.

#34 2011-07-08 04:11:40

NieInteresujSie
Net-facet

nie tylko facetom, kobiety podobnie jak my odczuwaja wieksza przyjemnosc bez prezerwatywy, a to ze majac po 19 lat ciagle uzywaja gumek swiadczy ze oboje sa odpowiedzialni i bardzo dobrze. nie sluchaj truskawa o jakis tabletkach, im mniej chemicznego dziadostwa tym lepiej.
Definicja  liczebnika zbiorowego OBOJE mówi wyraźnie, że używamy go wyłącznie w odniesieniu do dwóch osób różnej płci i do dzieci. Jeśli więc oboje, obydwoje, to znaczy, że mówimy o mężczyźnie i kobiecie, lub mężczyźnie i dziecku, lub kobiecie i dziecku, lub dwojgu dzieci.Jeśli mówimy o dwóch mężczyznach, np. braciach, to tylko i wyłącznie obaj lub obydwaj.
Moderatorka-apoteoza

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#35 2011-07-08 09:10:23

Selene1
Przyjaciółka Forum

NieInteresujeSie, tabletki bierze się nie tylko w celu zabezpieczenia przed ciążą, ale również w celach leczniczych np torbieli smile ja brałam tabsy właśnie z tego powodu jednak potem przy nich zostałam i stosuję je do dzisiaj. Jestem ciekawa czy tak chętnie byś chciał używać gumek, gdybyś mieszkał z partnerką, a Wasze zbliżenia byłyby dość częste. Obawiam się, że prędzej byś zbankrutował smile przynajmniej ja nie wyobrażam sobie mieszkac z facetem i jechać na gumkach, na które zresztą mam uczulenie i to jest kolejny powód dla których muszę brać tabsy, bo niestety nie stac mnie na nielateksowe prezerwatywy smile wcześniej widywaliśmy się raz na dwa tyg, raz na tydzień i też brałam tabsy. jeśli para widuje się rzadko, to ok, ale jeśli mają siebie na codzień, to wolę brać tabsy niż jechać na stosunku przerywanym lub gumkach, które mało zresztą nie kosztują. No ale są też przeciwskazania do stosowania tabletek i wtedy to już jest inna sprawa.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#36 2011-07-08 10:33:17

NieInteresujSie
Net-facet

jasne masz racje. ale ja jestem akurat przeciwny w ogole chemi w organizmie, moim zdaniem wlasnie przez te roznego rodzaju proszki, antybiotyki itp poprostu chorujemy i sie sami wykanczamy. ale masz racje w kazdym moim zwiazku w ogole nie korzystalem z gumek, a jak slyszalem o tabletkach ktorymi chce sie szprycowac tylko dlatego zeby mi bylo troche bardziej przyjemniej to jednak wolalem stosunek przerywany.

#37 2011-07-08 14:16:57

fuzzy
Do zakochania jeden krok

do    yoghurt007
"Ale dlaczego oburzenie? Jeśli tak zabrzmiało, to nieumyślnie. Po prostu jestem ciekaw, czy za kolejne 2-4 lata też używanie gumek nie będzie mu przeszkadzało. "
"truskaweczka19 - pogadamy jak będziesz z tym samym partnerem kilka lat...."

Nie zapytales nawet ile lat truskaweczka jest ze swoim partnerem...:-(. Zabezpieczaja sie co swiadczy o ich odpowiedzialnosci , nie decyduja sie jeszcze na dzieci , wybrali taka a nie inna antykoncepcje ktora na dana chwile im nie przeszkadza . A co bedzie "za 2-4 lata" teogo nikt nie wie- no chyba ,ze jakims jasnowidzem jest :-)

Ps. Dziekuje za poprawianie bledow- nie maieszkam w polsce od lat, zadko pisze po polsku i nie majac polskiej czcionki bledow robi sie jeszcze wiecej (szczegolnie jak jest sie wzrokowcem :-) ).A kazdy poprawiony blad latwiej zapamietac :-)

Ostatnio edytowany przez fuzzy (2011-07-08 14:28:52)

think of why we are bad.

#38 2011-07-08 14:48:10

fuzzy
Do zakochania jeden krok

NieInteresujSie napisał:

jasne masz racje. ale ja jestem akurat przeciwny w ogole chemi w organizmie, moim zdaniem wlasnie przez te roznego rodzaju proszki, antybiotyki itp poprostu chorujemy i sie sami wykanczamy. ale masz racje w kazdym moim zwiazku w ogole nie korzystalem z gumek, a jak slyszalem o tabletkach ktorymi chce sie szprycowac tylko dlatego zeby mi bylo troche bardziej przyjemniej to jednak wolalem stosunek przerywany.

Jestes fantastycznym facetem! Nie wszyscy w ogole biora pod uwage czy kobieta sie truje czy nie- wazne,ze jest milo... Poklony dla ciebie! Ale sa tez kobiety ktore same decyduja sie na taki rodzaj antykoncepcji- chocby moj wlasny przypadek :-) .Ja zdecydowalam sie na implant antykoncepcyjny wszczepiany w ramie ,ktory dziala 3 lata- niby od lat je uzywaja i nie ma skutkow ubocznych choc 100% pewnosci to ja nie mam .... Ale lek przed zajsciem w ciaze (2 razy bylam w ciazy i mamy 3 dzieci) byl tak paralizujacy,ze wole ten implant nawet ze skutkami ubocznymi :-)
pozdrawiam cieplo

Ostatnio edytowany przez fuzzy (2011-07-08 16:22:16)

think of why we are bad.

Stopka forum