Dlaczego mężczyźni odchodzą bez słowa? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-05 13:07:00

ona87
Netbabeczka

Dlaczego mężczyźni odchodzą bez słowa?

Mój chłopak rozstał się ze mna bez słowa... po ostatnim spotkaniu, po prostu się nie odezwał... choć ostatni miesiąc było już nieciekawie między nami to powinnam poznać prawdę, przynajmniej tak mi się wydaje!

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-05-05 13:20:49)

#2 2011-05-05 13:08:58

KGB
Redaktor Działu Zdrowie i Kariera

Re: Dlaczego mężczyźni odchodzą bez słowa?

hmm no to może Go o to zapytaj?smile

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu.Jeśli masz  problemy ze znalezieniem pracy, napisaniem CV, chcesz zmienić prace, zapraszam do Działu KARIERA gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania a także pomoc i wsparcie.

http://www.katarzynabuchacz-trenerbiznesu.pl
http://katarzynabuchaczcv.blogspot.com/

#3 2011-05-05 14:10:00

ona87
Netbabeczka

nie no to raczej nie ma sensu, bo sie nic nie dowiedzialam... z dnia na dzien sie zmienil i odszedl... mysle ze bal sie mi to powiedziec i uciekl... ale zastanawiam sie nad takim zachowaniem... przeciez warto zachowac klase i po prostu porozmawiac. jestem dorosla i nie zamknelabym go w klatce !

Ostatnio edytowany przez ona87 (2011-05-05 14:10:59)

#4 2011-05-05 17:56:48

Loona84
Szamanka

Ja bym tak nie umiała bez słowa. Bój były też tak się zachował, ale podziwiam go bo przecież ja nie miałam pojęcia o co chodzi i dalej odzywałam się do niego jakby nigdy nic. Podziwiam, że nie chciał mieć tego załatwione raz na zawsze żeby mieć z tym wszystkim spokój, tylko wolał patrzeć jak dalej mam nadzieję. Wiedział, że myślę, że nadal jesteśmy razem a on na to nic. Czekał, aż sama zrezygnuję?Masakra jakaś.

#5 2011-05-05 18:05:16

motylek79
Przyjaciółka Forum

odchodza, bo sie nudza, i nie tylko mezczyzni, kobiety tez....

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#6 2011-05-05 18:15:26

taka_jak_ty
Niewinne początki

Moim zdaniem nie ma się tutaj co zastanawiać.  Nie ma sensu rozmieniać serca i myśli na drobne, zachodzić w głowę co mogłyśmy zrobić nie tak, albo napisać, ze nasz mężczyzna odszedł. Typ Znikającego Mężczyzny taki jest. Nie ma odwagi spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć, że odchodzi … to jest tchórz a nie facet. A chyba nie ma nic gorszego od faceta, który wypiął się na nas i nawet z nami nie porozmawiał. Również nie najlepsze jest uczucie, że tak naprawdę nie byłyśmy warte porządnego rozstania.
Mnie również jakiś czas temu po paru miesiącach znajomości zostawił ktoś, o kim miałam super zdanie. Wydawało mi się, że to mój ideał, że w końcu to ten na którego czekałam. Niestety ten „ideał” pewnego dnia powiedział mi, że zbyt długo był sam i dziwnie się czuje w związku i że chce pomyśleć nad Szekspirowskim „być albo nie być” w związku. Od tego momentu po dzień dzisiejszy się nie odezwał. Nie napisał słów pożegnania, nie spotkał się ze mną by jak prawdziwy mężczyzna zakończyć związek. Rozpłynął się. Jednak dla mnie ten brak odpowiedzi jest już odpowiedzią. Chociaż na początku chciałam do niego pisać lub dzwonić, nakrzyczeć na niego, ale tak sobie pomyślałam  „kobieto gdzie twoja godność” ; co by to dało, co by to zmieniło; po co tracić czas i energię na kogoś kto nawet nie wysilił się, żeby mi powiedzieć dziękuję i dowidzenia. Najlepiej nie myśleć o tym  związku nigdy więcej, nie wracać do tego co mówił (a „mój” obiecywał mi naprawdę złote góry) i nie zastanawiać się nad tym co było prawdą, a co kłamstwem. Wiem, że jest  ciężko, ale najlepsze co możemy zrobić  to zapomnieć  i dać sobie szansę na znalezienie kogoś z klasą i kogoś dla kogo będziemy całym światem.

#7 2011-05-05 19:07:16

malaiduzy
Szamanka

bo się boją naszej reakcji?
tak mi łatwiej? nie muszą się tłumaczyć
myślą tylko o sobie i nie obchodzą ich uczucia innych...

"Jedno już wiem jestem silna, jedno już wiem wytrzymam to ... i tylko czasem tracę coś"

#8 2011-05-05 19:16:36

KGB
Redaktor Działu Zdrowie i Kariera

malaiduzy napisał:

tak zgadzam się często wynika to z tchórzostwa, braku argumentów, braku klasy i dobrego smaku i jak mówi porzekadło: " nie ważne jak mężczyzna zaczyna ważne jak kończy" ( jakos tak to było).
Nie warto roztrząsać dlaczego tak postępują, bo nie są warci uwagi skoro nas nie szanują.

korzystając z okazji Mała, jak tam sprawy u Ciebie?

Jestem dyplomowanym trenerem biznesu.Jeśli masz  problemy ze znalezieniem pracy, napisaniem CV, chcesz zmienić prace, zapraszam do Działu KARIERA gdzie znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania a także pomoc i wsparcie.

http://www.katarzynabuchacz-trenerbiznesu.pl
http://katarzynabuchaczcv.blogspot.com/

#9 2011-05-05 19:37:35

majka83
Do zakochania jeden krok

Macie rację dziewczyny,mnie też facet zostawił po 11 latach.Odszedł do innej nie mówiąc nic,odszedł bez słowa.Faceci to tchórze.........

#10 2011-05-05 19:40:39

Loona84
Szamanka

Dziewczyny czy każdy facet odchodzi bez słowa?Czy oni po prostu tak mają, czy może znacie jakieś wyjątki?

#11 2011-05-05 21:11:38

malaiduzy
Szamanka

KGB napisał:

malaiduzy napisał:

tak zgadzam się często wynika to z tchórzostwa, braku argumentów, braku klasy i dobrego smaku i jak mówi porzekadło: " nie ważne jak mężczyzna zaczyna ważne jak kończy" ( jakos tak to było).
Nie warto roztrząsać dlaczego tak postępują, bo nie są warci uwagi skoro nas nie szanują.

KGB zajrzyj do wątku przegrywam a się dowiesz, sama siebie chyba katuje... lecz wiem, że robię to na własne życzenie i czuję się już znacznie lepiej tylko sama nie wiem z czego to wynika...

"Jedno już wiem jestem silna, jedno już wiem wytrzymam to ... i tylko czasem tracę coś"

#12 2011-05-05 21:33:47

pe
Przyjaciółka Forum

ja mam ostatnio bardzo złe zdanie o facetach....mój gdy odchodził nie powiedział mi całej prawdy
(że sypia z inną kobietą i że się zakochał)
czy chciał mi oszczędzić bólu? myślę że poprostu nie miał odwagi,  bał się konfrontacji... bał się szczerości....
dlaczego odchodzą bez słowa?  bo tak jest prościej..

#13 2011-05-05 22:14:20

taka_jak_ty
Niewinne początki

Trzeba by jeszcze zaznaczyć, że oczywiście SĄ na tym świecie mężczyźni, którzy potrafią spojrzeć w oczy  i powiedzieć, że to koniec. Nie wszyscy faceci to dranie wink Jeśli facet jest dojrzały, ma szacunek do kobiety i chce się rozejść to mówi o tym, a nie ucieka.

#14 2011-05-05 22:40:11

Zazdrosc
Przyjaciółka Forum

bo wiedza, ze cokolwiek powiedza zostanie to uzyte przeciwko nim smile

Sh-bam

#15 2011-05-05 22:49:19

malaiduzy
Szamanka

Loona84 napisał:

Dziewczyny czy każdy facet odchodzi bez słowa?Czy oni po prostu tak mają, czy może znacie jakieś wyjątki?

Wyjątki znam miałam dwóch i usłyszałam od nich, że to koniec, chodź co prawda w dwoch przypadkach ja zainicjowałam rozmowe

#16 2011-05-06 12:05:23

Markoss
Net-facet

Ja miałem kiedys podobna sytuację ale z kobietą. Tyle mi mówiła o dojrzałosci i planowaniu przyszłosci, o odpowiedzialności i szczerości o rozmowach w 4 oczy. a potem przyszedł sms "sorry ale jednak nie chce z Tobą być" i tyle z jej gadania:)smile chciała wrócić, nawet podjeła co do tego kroki ale zauwazyła jak "przypadkiem" całuje się z jej siostrą, to taka moja mała zemsta i część natury przez którą kobiety nazywają mnie gnojem i meską swinią. Nie żałuje ze tak postąpiłem i do dzisiaj nie mam żadnych wyrzutó sumienia związanych z tamtą sytuacją.

http://nieprzyzwoityblog.blogspot.com/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

#17 2011-05-06 12:10:25

moni921234
O krok od uzależnienia

Może ma jakiś problem, coś sie dzieje, lub po prostu chce odpoczac? Kazdy facet i nie tylko facet, bo i kazdy czlowiek mówi o tym co robi. Pisze - to koniec, albo - sprobujmy, albo - chce być z Toba do konca zycia smile Takze to bardzo dziwna sytuacja, ale poczekaj na rozwoj akcji, albo sama sie do niego odezwij, tylko nie badz nachalna !! Cierpliwie, spokojnie zapytaj o co chodzi, zeby Ci to wyjasnil - kazda prawda bowiem jest chyba lepsza od najlepszego klamstwa smile

#18 2011-05-06 12:54:33

girl90
Przyjaciółka Forum

KGB napisał:

malaiduzy napisał:

To było tak "Prawdziwego mężczyne poznaje się po tym, nie jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy"

I to jest prawda ;]. Mój były zerwał ze mną przez smsa i w smsie pisał też że rozmawiał z paroma osobami i oni powiedzieli żeby to zakonczył. Tylko że to było tuż po tym (dosłownie pare dni - moze 3, 4) jak odmówiłam mu współżycia. Chciał się do mnie dobrać, ale mu nie pozwoliłam - może nie byłam gotowa, moze wiedziałam podswiadomie ze to nie ten - w każdym razie zaraz po tym jakby cos sie stalo i nagle mu sie odwidzialo (bylismy razem niecale 3 miesiace). Ale jego zachowanie swiadczylo o tym że nie kochal mnie i nie szanowal. A uważal sie za dojrzalego i dorosłego. Haha, jakis absurd i kpina. teraz znalazlam takiego ktory uszanował moje zdanie - tez po dosc krotkim czasie chcial sie ze mna kochac, ale powiedzialam mu że nie, że na razie jeszcze nie chce że jest za wczesnie i tak pare razy. Ale mi powiedzial że jeśli chce poczekac to nie ma sprawy i że możemy poczekac nawet do slubu jesli bede chciala. Mimo że mnie tez sciaglo do tego, że chcialam to zrobic to i tak cos mnie blokowalo. Ale w koncu to zrobilismy po jakims czasie tongue. Co do tematu to. takiego faceta nie ma co oplakiwac. To jest kwestia dojrzalosci. Ale moze w czasem dorosnie i zrozumie że zle zrobil i zachowal sie jak dupek po takie przypadki tez znam.

#19 2011-05-06 16:28:37

ona87
Netbabeczka

po kilku dniach napisalam mu smsa, ze jak chcial odejsc to mogl mi to powiedziec a nie udawac ze jest ok. ale w sumie konkretow sie nie dowiedzialam....

#20 2011-05-06 19:44:48

nell999
Cioteczka Dobra Rada

pe napisał:

ja mam ostatnio bardzo złe zdanie o facetach....mój gdy odchodził nie powiedział mi całej prawdy
(że sypia z inną kobietą i że się zakochał)
czy chciał mi oszczędzić bólu? myślę że poprostu nie miał odwagi,  bał się konfrontacji... bał się szczerości....
dlaczego odchodzą bez słowa?  bo tak jest prościej..

Unikaja konfrontacji, nie maja odwagi - typowe zachowanie tchorza wink
Boja sie szczerosci - HAHAHA big_smile - moj eks (i nie tylko on z tego co slysze) unika szczerosci cale zycie. Czyzby gryzla??? wink
Chcieli nam oszczedzic bolu??????
Kpiny - akurat nasze cierpienie czy jego brak mieli i maja ci Panowie gleboko w czterech literach.
No coz - krzyz im na droge i wypad na drzewostan.

Pozdrawiam

Scientists have finally discovered what is wrong with the male brain:
On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left wink

#21 2011-05-24 23:59:51

wicherek
Wróżka Bajuszka

rany, zgadzam się....... faceci to tchórze, brak mi czasem słów na ich zachowanie.
mnie nie zostawiono w taki sposób, ale mój facet inaczej okazuje swoją głupotę, brak odwagi itd.
- udaje, że nic się nie stało kiedy ma powód żeby być na mnie zirytowanym
- udaje i gada ze mną jak gdyby nigdy nic, jak zrobi jakiś <fo pa> (nie wiem jak sie pisze to) smile
- kiedy nie rozmawiamy z soba przez pare dni, dzwoni po czasie i gada jakby wszystko grało
- kiedy widzi, ze ze mna dzieje się coś dziwnego i nad związkiem wiszą chmury, on nie pyta co sie dzieje, czy wszystko wporzadku
- nie przyznaje się do różnych rzeczy z obawy, że ja się wscieknę /mimo, ze nie jestem trudą dziewczyna, a raczej mało konfliktową, nawet nie zaborczą/ więc zataja lub ściemna kiedy się da

troche mnie to wkurza, wiec zaczełam grać jego bronią i zachowywać sie jak on, zobaczymy ile wytrzyma.... czy on łaskawie wścieknie się kiedyś czy zapyta w prost co się dzieje.....
wiem pewnie ryzykuje, ale jeżeli nie kocha i będzie miał mnie gdzieś i odejdzie, to tak bedzie dla mnie lepiej.
mam nieco powodów mysleć, ze mu na mnie nie zależy i jest ze mna bo mu tak wygodnie, tak wyszło i nie ma odwagi odejśc, to zabzcymy ile zniesie.....
nie mowie o jakis zdradach i makabrycznych scenach smile dam go na dystans i pokarze, ze on nie jest dla mnie miloscia zycia, bo nie potrzebnie go w tym utwierdziłam.. moze on sie OCKNIE i da znaki, że jego mózg pracuje smile

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

#22 2011-05-25 13:02:30

blondzia669
Na razie czysta sympatia

wiesz...mam bardzo podobnie mój chlopak po naszym ostatnim spotkaniu przestał sie do mnie odzywać..a ja nie wiem co bylo tego przyczyną a chcialabym sie dowiedziec porozmawiac o tym...nie mialam nigdy szczescia do facetów myslalam ze to sie zmienilo ...jednak sie myliłam...jak pech to pech.....

#23 2011-05-25 13:40:27

moniquette
Zaglądam tu coraz częściej

"nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz"
...Dla mnie to prościutka zasada , dojrzali mężczyźni  rozstają się w sposób zrozumiały, z ciepłą rozmową, i po rozstaniu delikatnie , powoli się "oddalają". Mężczyźni niedojrzali "uciekają ".
Po dobrym rozstaniu, my kobiety czujemy się zrozumiałe, wartościowe, zostają nam dobre wspomnienia.
Ps. Niektórzy mężczyzni nie dojrzewają NIGDY!

#24 2011-06-29 17:11:43

Max 91
Na razie czysta sympatia

Może poprostu widział cie z innym. I nie chciał słuchać twoich wyjaśnień. Facet nigdy nie odchodzi bez słowa. Ja też miałem taka sytuacje ona mowiła ze to jej bliski znajomy, wszedzie sie z nim pojawiała.

Morze to mamy Bałtyckie. // Anemonne

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-06-29 17:18:10)

#25 2011-07-02 22:56:32

siła jest w nas
Niewinne początki

odchodza bez slowa, daja nadzieje ze wroca. Sa tak naprawde nic nie warci, nieodpowiedzialni, niedojrzali.Ale najgorsze jest to ze my czekamy, mamy nadziej,e, ktora z jednej strony nas zywi, daje wiare, a z drugiej zabija, zabiera najlepsze lata.
Moj odszedł bo tak mu mamusia kazała Dosłownie! a jak mamusia mowi trzeba sluchac, kazała 13 lat w koncu uległ, wyszed i nie wrocil. zostawsił mnie dzieci i zero kontaktu i odpowiedzialności.

Zaczal pięknie skończył okrutnie...ale ja wciaz czekam?

Stopka forum