co zrobi gdy Mój facet zamiast kochac się ze mną się masturbuje?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-29 13:33:54

frankakarolina
Niewinne początki

co zrobi gdy Mój facet zamiast kochac się ze mną się masturbuje??

Mój mężczyzna ma 21 lat i kocha się ze mną średnio raz w tygodniu, wiem że były takie posty o problemach z "częstotliwością" seksu ale chodzi mi o masturbacje.
Więc od początku, jestem z nim półtora roku z czego znamy się znamy się od 5 lat, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i bardzo się kochamy znaczy udowadnia mi to że mnie kocha dostaje kwiaty chodzimy razem na spacery i bardzo dużo ze sobą rozmawiamy ale w sprawach seksu bywają problemy o których też rozmawiamy. Spytałam mu się czym dla niego jest seks elementem związku czy dodatkiem? i odpowiedział że dodatkiem , on nie ma zbyt dużego parcia ok zrozumiałam dogadaliśmy się ale zdarzyło się tak że gdy spaliśmy razem zbyt zmęczeni na seks następnego dnia rano gdy byłam jeszcze trochę zaspana zauważyłam że on jest za to bardzo pobudzony, pogłaskałam go po kroczu i uśmiechnęłam się, cóż było mi miło, pocałował mnie po czym poszedł do łazienki a ja jeszcze drzemałam z myślą ze jak wróci to możemy trochę zdziałac. wrócił z kawą i mnie przytulił i zaczął głaska mnie  po udzie i całowa więc no fajnie, i powiedział że jest zmęczony. Zdziwiłam się bo całą noc spalismy i nie wygląda na zmęczonego. zaczęłam go "kusic' całowac usiadłam na nim okrakiem a on nadal mówi że 'nie kochanie' bo wychodzi za godzinę(ale w godzinę można dużo zdziałac ale wiem że lubi jak jest romantycznie jak mamy dużo czasu itd. ale nie tak spontanicznie tak zwany "szybki numerek". Więc jak tak na min siedziłam to bez ogródek spytałam się czy sie masturbował? no i przytaknął z usmiechem. Nie wiedziałam co zrobic poczułam się strasznie głupio... Jakby wolał się masturbowąc niż kochac się zemną i oczywiście mu to powiedziałam (znaczy zapytałam delikatnie) i mnie przepraszał,zjadł coś dopił kawę popatrzył mi głęboko w oczy powiedział że mnie kocha i wyszedł.Proszę powiedzcie mi jak mam się do tego ustosunkowac. A i zapomniałam dodac, że nie mieszkamy razem ale w tym samym mieście i oboje studiujemy i wtygodni  rzadko mamy okazje spac ze sobą i miec cała noc dla siebie bo mamy współlokatorów.

#2 2011-03-29 13:42:41

Dr.Menel
Net-Facet

Re: co zrobi gdy Mój facet zamiast kochac się ze mną się masturbuje??

nie jest to normalne, masturbacja tylko gdy nie ma partnerki a jest parcie wink

w wieku 21 lat chłopak mysli w 50% o seksie, 30% o jedzeniu i piciu. na pozostale 20% składa sie reszta smile

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

#3 2011-03-29 14:42:26

mtr
Net-Facet

Jesli nie mieszkacie razem i rzadko sie widujecie to jest to normalne, tak kazdy robi i takze kobiety, co druga kobieta sie masturbuje.

#4 2011-03-29 15:13:14

tygrysica
Zbanowany

moim zdaniem to nie jest normalne ja mieszkam z chlopakiem niecale dwa lata ale przed tym jak mieszkalismy razem spotykalismy sie on przjezdzal do mnie 2 razy w tyg zdazalo sie czesciej i sie kochalismy ani razu gdy byl ze mna sie nie masturbowal jezeli mial potrzebe przyjezdzal do mnie i nie bylo problemu zebym go nie zaspokoila  zawsze mi powtarza ze to glupie po co ma to robic jak ma kobiete dla mnie osobiscie w glowie sie to nie miesci . Wiadomo ze jak nie moge to pomagam mu(ale ogolnie zawsze czeka z niecierpliwoscia kiedy bede w formie )  dla nas jest to normalne jestesmy tylko ludzmi . Moj facet ma 27 lat u nas nie ma czasu na gre wstepna pewnie dlatego ze jestesmy ze saba juz 4 lata....winkwink

#5 2011-03-29 15:34:42

czekolada00721
Dobry Duszek Forum

Moim skromnym zdaniem NIE POWINIEN robić "tego" gdy Ty jestes blisko!
Tez mialam w zyciu taki przypadek ze Moj P. chciał sie ze mna kochac jakos w poludnie ale odmowilam z moim powodow, powiedzialam ze wieczorem napewno to zrobimy , a on poszedl sobie do lazienki niby za potrzeba i zrobil sobie dobrze sAM. occzywiscie wyszedl taki zadowolonym zdziwilo mnie , wieczorem gdy go zapytalam nie przyznawal mi sie ale i tak to z niego wydusilam. zrobilam mu mega awanture ze jak on tak moze, majac mnie to takie rzeczy wyprawia, do wieczora nic by mu sie nie stalo jakby poczekal. I tak bylo dwa razy. Powiedzialam mu jaki mam do tego stosunek , chyba zrozumial.

No ale wracajac do Ciebie, jesli jest w u siebie i Ciebie nie ma, spoko niech sobie robi z "nim" co chce ale jak jestescie razem, absolutnie nie powinien tego robic. Jeszcze co mnie zdziwilo mogl zrobic to  z Toba a zrobil to z reka. nie do pomysleniA. Ja bym w Twojej sytuacji nie rozmawialabym z nim delikatnie. tak to wyglada jakby wolal sobie zrobic sam dobrze niżeli z kobieta w lozku. Nie lubi szybkich numerkow a jak sie masturbowal to tez nie robil tego godzine czy dwie tylko chwile.

POGADAJ Z NIM!

Umiesz liczyć? Licz na siebie...!

PKU - Patrz Komu Ufasz.!

#6 2011-03-29 21:56:10

Pumcia
Powoli się zadomawiam

Moim zdaniem masturbacja tylko na widok swojej ukochanej bądź swojego ukochanego ma sens w związku. Bo po co to robić gdy ta ukochana osoba jest blisko? Ja na przykład bardzo lubię gdy mój mąż na mój widok zaczyna się dotykać i robić sobie dobrze... Ale masturbacja podczas gdy ja leżę w naszym łóżku byłaby zupełnie nie uzasadniona...

Na Twoim miejscu zapytałabym go wprost czy w seksie z Tobą czegoś mu brakuje, a może są jakieś inne powody? Warto to wyjaśnić dla dobra związku!

Macierzyństwo jest piękne, ale ma ciemne strony, o których się nie mówi...
Małżeństwo jest piękne, i czasem ma dobre strony, o których się nie mówi:-)
Słowem- wszystkiego trzeba doświadczyć!

#7 2011-03-30 15:35:25

Juliette
Przyjaciółka Forum

TO nie jest normalne!!!
Ty byłaś obok,więc mogliście się kochać,a on jednak wolał zrobić to sam - według mnie to obrzydliwe.
Myślę,że on ma jakieś zaburzenia, bo to jest chore.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

#8 2011-03-30 23:29:11

EwEśKa
Niewinne początki

Według mnie, jest to normalne i nie masz się czym przejmować. Wracając do tego co napisałaś Twój facet spieszył się do pracy, jeśli był dostatecznie podniecony potrzebował po prostu szybkiego orgazmu. Jeśli jest z natury niecierpliwy to postanowił w szybki sposób uwolnić swoje jądra od uciążliwego balastu. A nie oszukujmy się, osiągnięcie orgazmu z reguły trwa dłużej przy penetracji pochwy lub odbytu, ewentualnie przy seksie oralnym. Gdy facet sam sobie robi dobrze to wie dokładnie jak ma ścisnąć swój członek, jaka szybkość mu odpowiada, oraz na której części członka ma się najbardziej skupić, więc cel osiąga szybciej. Masturbacja jest czymś normalnym, nawet jak jest się w związku.

Ostatnie tematy :

Stopka forum