on kocha inna - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-03-27 13:13:40

19palusia93
Niewinne początki

on kocha inna

Cześć.Mam do was pytanie: Jestem z chlopakiem ponad rok czasu   on oswiadczyl mi sie ubiegle swieta wielkanocnw w pewnym momencie zaczely byc miedzy nami kłotnie sprzeczki itp. Bardzo go kocham jest dla mnie kims bardzo wyjatkowym nie moge bez niego zyc. On bardzo dobrze o tym wie ale to moim zdaniem olewa.Jakis pod miesiac temu zapoznal pewna dziewczyne jest ladniejsza ode mnie i starsza.Bardzo czesto on z nia rozmawia jestem o to zazdrosta w pewnym momencie on mi powiedzial ze mnie nie kocha i nie wie co ma zrobic. Pytalam go czy kocha tamta a on ze nie wie bo sie z nia nie widzial.Prosze pomozcie mi w moim zwiazku.

Ostatnio edytowany przez 19palusia93 (2011-03-27 20:12:42)

#2 2011-03-27 13:23:14

niuniawdz
Zbanowany

Re: on kocha inna

Olej Go, tzn nie narzucaj się. To działa chyba najlepiej... Po prostu nie dzwoń, nie odwiedzaj, sam przyjdzie :-)

SEMPER FIDELES KACPER
             ♥♥♥♥
            Razem...

#3 2011-03-27 13:47:39

Kyaa
Przyjaciółka Forum

Tak bedzie chyba najlepiej:)jesli nic nie zrobi to bedziesz miałą odpowiedz na pytanie.

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

#4 2011-03-27 15:30:36

:)Karolala
Przyjaciółka Forum

Dziewczyny powyzsze maja racje smile Najbardziej doceniamy to co tracimy. Wiec badz mu obojetna jak naprawde zalezy to wroci na kolanach smile I nie bedzie utrzymywal z tamta kontaktu

#5 2011-03-27 17:27:26

19palusia93
Niewinne początki

ale jezeli on jej nie widzial i tylko rozmawiaja przez telefon.

ja mysle ze on mnie kocha a tamta jest poprostu zauroczony a moze i nawet nie

#6 2011-03-27 18:35:18

klaudias
O krok od uzależnienia

Kochana Paulusiu, wiem co przeżywasz. Przechodziłam to samo. Jedyne co teraz po tym wszystkim żałuje to to, że  robiłam wszystko, aby wybrał tą drugą. Oczywiście nie robiłam tego świadomie. Paulusia, wiem, że jest Ci cholernie ciężko, ale olej go. Niech zobaczy co może stracić. Zacznij żyć swoim życiem, nie pytaj go co dalej, nie dzwoń, nie pisz. Niech wie, że też możesz kogoś sobie znaleźć. Przeczytaj koniecznie "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Nie mów mu, że odchodzisz, bo to nie o to tutaj chodzi. Po prostu ogranicz kontakt, bo nic tak nie działa na mężczyzn jak brak kontaktu. Nie leć na każde jego zawołanie, jak dzwoni nie odbieraj od razu telefonu, a nawet nie odbieraj pierwszego. Nie oddzwaniaj od razu, nie pisz od razu sms-ów.

#7 2011-03-27 18:48:14

maryna240
Słodka Czarodziejka

Tak, brak kontaktu jest jak najbardziej na miejscu. A jeśli się odezwie to nie odpisuj, nie oddzwaniaj. Niech wie,że wszystko nie kreci się wokół niego.Może to go zmobilizuje. W sytuacji gdy nie zrobi nic... to olej go... wiem,że to trudne, ale nieraz warto. Pokaż mu, że Ty szybciej sobie kogoś znajdziesz niż  on i nie będziesz na niego czekać w nieskończoność.

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...

#8 2011-03-27 20:11:57

19palusia93
Niewinne początki

Ale ja nie widze zycia swojego bez niego on jest byl i bedzie dla mnie najwazniejszy. Trudno mi to wszystko zrozumiec po takim czasie,wspolnych wspanialych chwilach,marzeniach i wogole...Czytam wasze wypowiedzi i kur... placze. Gdy z nim chwile rozmawiam przez telefon to czasem nie moge powstrzymac lez i sie po placze.Jestem bardzo wrazliwa nie raz zostalam skrzywdzona przez mezczyzn i wiedzialam i wiem ze on bedzie tym jedynym a on zawsze wszystko robil zebym czula sie szczesliwa.

Moze jak ktos chce mi doradzic ale nie tutaj niech zostawi swoj nr gg.

#9 2011-03-30 18:35:18

klaudias
O krok od uzależnienia

Palusia ja niestety gg nie używam, ale chcę, abyś jeszcze raz przeczytała co Tobie napisałam. Wiem jak cierpisz, bo cierpiałam tak samo, ale naprawdę po wszystkim będziesz pluła sobie w twarz, jeśli nie wyhmujesz i nie przestaniesz do niego wydzwaniać, etc.

Stopka forum