ratujmy bociany - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » ratujmy bociany

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: ratujmy bociany

nie chodzi mi o jakiś dziwny łańcuszek, ale o bardzo fajną akcję budowania gniazd dla polskich bocianów. mam nadzieję, że i wy ją wesprzecie  - im nas więcej, tym więcej bocianich gniazd zbudujemy!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ratujmy bociany

ja narazie sobie daruje bocianie gniazdko :PP przesadna czasem jestem x)

3

Odp: ratujmy bociany

Popieram,jak najbardziej...ja w swoim ogrodzie mam postawione takie gniazdo,tylko niestety bociany nie chcą się w nim zagniezdzić.:( Wiosną przylatują posiedzą dzień lub dwa i odlatują,najwidoczniej coś im nie pasuje...

4 Ostatnio edytowany przez Balladyna (2009-10-16 10:31:56)

Odp: ratujmy bociany

.

5

Odp: ratujmy bociany

oxyewa wiesz z "naszymi"bocianami to wyglądało tak...Jak kupiliśmy dom gniazdo było na dachu,remontując dach byliśmy zmuszeni je przenieść,postawiliśmy specjalny słup,przenieśliśmy gniazdo.Znajduje sie ono w sadzie,gdzie nie ma wysokich drzew,a wokół gniazda jest trawa,dodam że mieszkamy na górce skąd widok jest doskonały.
Jeszcze jak gniazdo było na dachu,zaginął samiec,samica przylatywała kilka razy samotnie na wiosnę,aż przestała.Nowa parka jakoś nie chce się osiedlić.
Nie wiem czy czytałaś przesłanie tej akcji,chodzi w niej o budowanie specjalnych poatform na gniazda dla bocianów,gdyż tak jak w "Waszym"przypadku pstanawiają robić to na słupach energetycznych,a pózniej giną porażone prądem.

6

Odp: ratujmy bociany

POPIERAM)

7

Odp: ratujmy bociany

W poprzednie wakacje byłam u znajomych na działce nad Bugiem. Dojazd tam wygląda niewiarygodnie !!! ; bocianie gniazda są dosłownie na każdym przydrożnym słupie energet. , a dalej w każdym siedlisku na stodole czy bud.gosp. - rezydują bociany.  A ja miałam szczęście zawitać tam w ich sezonie godowym - więc klekotów i figur naoglądałam się bez liku:)

8

Odp: ratujmy bociany

Tak,ten klekot i ich wygibasy są wspaniałe.Nigdy nie zapomnę jak moja córcia,wtedy roczny szkrab,jak usłyszała klekotanie,siadała w swoim łóżeczku i budziła nas rano naśladując bociana kle,kle,kle....:)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » ratujmy bociany

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024