Szokujące odkrycie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Szokujące odkrycie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1

Temat: Szokujące odkrycie...

Mój mąż często wyjeżdża na weekendowe szkolenia. W środę oddałam swojego laptopa do informatyka. Potrzebowałam zgrać zdjęcia z aparatu i wysłać klientowi. Skorzystałam z laptopa męża, którego nie było w domu. Po zgraniu zdjęc odkryłam inne zdjęcia z udziałem męża. Brał udział w orgii z udziałem kilku osób. Na zdjęciach widać, że uprawiał seks nie tylko z kobietami ale również z facetami. Szokujące zdjęcia! Próbowałm z nim rozmawiać. Zrobił mi awanturę że grzebie w jego rzeczach. Potem powiedział że to nic takiego, to tylko seks i miła zabawa a po za tym on lubi to. Nigdy nic nie mówił o swoich pragnieniach bo są nie typowe i napewno bym tego nie zaakceptowała a on mnie bardzo kocha. Zapytałam, dlaczego mnie nie zabrał na taką zabawę, to stwierdził że nie mógłby patrzeć jak mnie ktoś bzyka. Zazdrość by zwyciężyła.

Uważam, że jest egoistycznym dupkiem i kazałam mu się wynosić z domu. Oznajmiłam, że chce rozwodu i dom należy do mnie.
Nie chcę go więcej ani słyszeć ani widzieć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szokujące odkrycie...

Jeśli on mówi, że Cię kocha, to nie jest to prawda - kocha tylko siebie i swoje chore upodobania. Zatrzymaj koniecznie te zdjęcia - przydadzą się w sądzie podczas rozprawy rozwodowej jako dowód.
Poza tym, nie czuj się winna że grzebiesz mu w rzeczach, jesteście małżeństwem i nie powinniście mieć przed sobą nic do ukrycia. Zresztą to typowe z jego strony - odwraca kota ogonem i wpędza w poczucie winy Ciebie, podczas gdy problemem jest jego zdrada i sposób, w jaki to zrobił.

3

Odp: Szokujące odkrycie...
viki76 napisał/a:

Uważam, że jest egoistycznym dupkiem i kazałam mu się wynosić z domu. Oznajmiłam, że chce rozwodu i dom należy do mnie.
Nie chcę go więcej ani słyszeć ani widzieć.

big_smile big_smile big_smile big_smile    ....a może to tylko o dom chodziło hahaha

4

Odp: Szokujące odkrycie...

O Boże..to był chyba najbardziej szokujący post jaki do tej pory przeczytałam na tym forum.. Bardzo dobrze zrobiłaś, ja też bym takiego faceta od razu wywaliła za drzwi.. Strasznie Ci współczuję, nawet nie wyobrażam sobie, jak mogłaś się poczuć znajdując te zdjęcia..

5

Odp: Szokujące odkrycie...

No proszę.. jakie to życie jest zaskakujące. Jesteś z mężem, myślisz, że go znasz jak własną kieszeń, w końcu mieszkacie razem, żyjecie razem a tu co? Facet woli się zabawiać... to kawał drania! Bleee, na samą myśl mi się źle robi.
Dobrze, ale to bardzo dobrze zrobiłaś, wywalając go z domu!

6

Odp: Szokujące odkrycie...

Bardzo dobrze zrobiłas i gratuluje Ci tej madrej i stanowczej decyzji.jak mógł tak Cie skrzywdzić..kawał drania to co zrobił jest obrzydliwe i nie zasługuje za jakiekolwiek zrozumienie.

Odp: Szokujące odkrycie...

dla mnie najgorszy w tym był fakt, że w momencie kiedy zapytałaś czemu Ciebie nie zabrał on odpowiedział że nie mógłby patrzeć jak uprawiasz seks z kimś innym! to już szczyt -.- Dla niego to może być "miła zabawa" ale Ty nie masz prawa do takich rzeczy?! Dupek. Ja wiem, że nawet po czymś takim będzie trudno o nim zapomnieć, ale mam nadzieję że Twoja decyzja jest ostateczna i nieodwołalna. Znajdziesz jeszcze kogoś porządnego. To że miał ochotę na seks grupowy to jeszcze nie zbrodnia, różne są fantazje. Ale to że zrobił to, bez Twojej wiedzy i jeszcze bezczelnie powiedział wprost ze z Twojej strony by tego nie zniósł jest niewybaczalne wg mnie.

8

Odp: Szokujące odkrycie...

whoa, niezle zderzenie z rzeczywistoscia, viki mam nadzieje ze szybko zalatwisz sprawy z tym ... egoista.  to co zrobil, brak slow.

9

Odp: Szokujące odkrycie...

On jest jakiś chory !. Jak mógł Cię tak potraktować ?. To kawał chama !. To co zrobił jest niewybaczalne !. Dobrze zrobiłas wywalając go z domu . Zdjęcia zachowaj . Przydadza się . Jak on mógł powiedzieć że nie mógłby patrzeć jak ktoś inny Cię 'bzyka" ?. A sam co robił ?. Egoistyczna świnia !. Powodzenia ;* . Trzymam kciuki i życzę szczęścia ; ) .;

10

Odp: Szokujące odkrycie...

I masz kobieto spokój...Delegacje ,praca po godzinach...
Sekretne życie męża.I z pewnością nie zamierza z ty skończyć bo jak sam powiedział on to lubi. Fe, ohyda.Bardzo Ci współczuje i gratuluje z drugiej strony - siły!!!

11

Odp: Szokujące odkrycie...

Dobrze zrobiłas. Skoro nawet tego nie żałuje, nie próbował się jakos bronic i mało tego powiedział "ze to lubi" no to sorry. Ma żonę, a wyprawia takie cyrki. Być może ma więcej tajemnic przed Tobą i lepiej że tak się stało. Zapewne nic by to zmieniło i dalej by to robił, a ja w takim związku bym żyć nie mogła i większosc kobiet pewnie też.

12

Odp: Szokujące odkrycie...

Kto dał im prawo aby tak traktować bliska osobe?Mąż przysięgający wierność,ale dupek .Dlatego jestem za wprowadzeniem badań psychologicznych przed ślubem -zmarnował Ci idiota  parę lat . Ja takiego bym po sprawie w samych skarpetkach puściła,w końcu to jego wina , nic nie tłumaczy jego zachowania .

13

Odp: Szokujące odkrycie...

Viki,
Uwazam ze powinnas z kims porozmawiac na ten temat, sam fakt ze napisalas na tym forum jest bardzo zdrowa oznaka ale musisz tez to z siebie wykrzyczec , nie wiem jesli masz jakas zaufana przyjaciolke to jej o tym opowiedz ,chociaz i tak najbardziej polecam Ci udac sie do psychologa  na kilka sesji, bo w takich sprawach dosc czesto ktos jednak moze sie wygadac...
Wiem ze teraz bedzie Ci ciezko ale dobrze zrobilas ,bo kto tak sie raz zachowal to na 90% zdradzi raz kolejny a poza tym na przykladzie wielu ludzi z ktorymi mialam okazje rozmawiac na tamat zdrady wiem 3 podstawowe rzeczy:
1.Mozna ja wybaczyc (sporadycznie sie to udaje) ale nigdy sie nie zapomina a zaufanie odbudowuje sie latami
2.Takie zwiazki prawie zawsze sie rozpadaja bo osoba zdradzona popada w "obled " czyli doszukuje sie kolejnej zdrady, chocby jej nawet nie bylo (ale dosc czesto zdrada wraca, tak jak mysle moze byc w tym przypadku, jesli zdradzajacy lubi to robic to sie na tym  moze nie skonczyc)
3. U ludzi zdradzajacych czesto przyjemnosc i tzw "adrenalina zdrady" zabija poczucie winy ,ktora zrzucaja na partnera co moze byc wykanczajace
Ogolnie po co do chol... zdradzac ,po to sa rozwody i mozliwosc odejscia z wlasna godnoscia jesli ma sie swoje 'zboczenia' i brak przystosowania do zycia w spoleczenstie ogolnie pojetym mozna zawsze sobie znalezc ludzi ktorzy beda naszym "malym spoleczenstwem " a nie robic komus cos tak okropnego.
Rzeczywiscie moze staral sie Ciebie chronic przed nim samym ,ale to nie jest niestety normalne zeby sypiac z kim popadnie i do tego grupowo  (jednak co bardzo wazne taki sex nie oznacza ze Cie nie kocha bo on nie ma zwiazku z zadnymi uczuciami a juz na pewno nie z miloscia) tu chodzi tylko za przeproszeniem o pier.... czego popadnie jesli oczywiscie byli to obcy ludzie bo tak jest najczesciej ze to sa obcy ludzie czesto w maskach.
Zdradzie mowimy nie!!!

14

Odp: Szokujące odkrycie...

no moim zdaniem to on kocha sex a nie Ciebie, to nie dosc ze zdrada to jeszcze cos takiego no... nie ukrywajmy ale troche zboczonego... moim zdaniem powinnać go kopnąć w tyłek jeszcze Ci jakiegoś syfa do domu przyniesie. Nie zdradizł Cie jednorazowo po pijaku tylko uprawiał orgie i robił zdjecia, czyli swiadomie, dla przyjemnosci i na pewno nie pierwszy i nie ostatni raz. Olej go bo zniszczy Ci zycie.

15

Odp: Szokujące odkrycie...
koletta napisał/a:

Viki,

1.Mozna ja wybaczyc (sporadycznie sie to udaje) ale nigdy sie nie zapomina a zaufanie odbudowuje sie latami

Zdradzie mowimy nie!!!

wybaczać?????????  orgie??? to nie był jednorazowy numerek to były schadzki seksoholików!!! on nie zrezygnuje z tego skoro bez skrupułów sie przyznał ze to lubi!!

16

Odp: Szokujące odkrycie...

I mają te swoje chore miłostki.Ciągle zadaje sobie pytanie jeśli lubią pić,bzykać się z kim i czym popadnie to po jaką cholerę zakładają rodzine.?


"Zapytałam, dlaczego mnie nie zabrał na taką zabawe" - naprawdę byś chciała?

17

Odp: Szokujące odkrycie...

myśle ze dobrze zrobiłas...tym bardziej ze powiedział ze to lubi..

18

Odp: Szokujące odkrycie...
AnnaMa napisał/a:

O Boże..to był chyba najbardziej szokujący post jaki do tej pory przeczytałam na tym forum.. Bardzo dobrze zrobiłaś, ja też bym takiego faceta od razu wywaliła za drzwi.. Strasznie Ci współczuję, nawet nie wyobrażam sobie, jak mogłaś się poczuć znajdując te zdjęcia..

Zgadzam się ja również uważam że to bardzo szokujące.szczerze Ci współczuje gdybym ja odkryła coś tak strasznego pewnie  bym faceta zgnoiła,wyrzuciła na zbity pysk i znienawidziła na cale życie to jeszcze gorsze niż zdrada,czułabym się oszukana i wogole czułabym wstręt do samej siebie,naprawdę nie mieści mi się to w głowie.

19

Odp: Szokujące odkrycie...

Viki76 wytrwaj w tej stanowczości. Powodzenia

20

Odp: Szokujące odkrycie...

Wspołczuję Ci nie wiem co powiedzieć nie chcę Cię urazić ale zrobiło mi się dziwnie nie dobrze.To co znalazłaś u męża w laptopie to musisz to zachować przyda Ci się na sprawie rozwodowej.

21

Odp: Szokujące odkrycie...

wspolczuje..

22

Odp: Szokujące odkrycie...
Pawcio napisał/a:
viki76 napisał/a:

Uważam, że jest egoistycznym dupkiem i kazałam mu się wynosić z domu. Oznajmiłam, że chce rozwodu i dom należy do mnie.
Nie chcę go więcej ani słyszeć ani widzieć.

big_smile big_smile big_smile big_smile    ....a może to tylko o dom chodziło hahaha

Nie rozumiem co miałeś na myśli??? Tylko o dom??? Egoista! Faceci Dupki trzymają się razem i bronią się nawzajem.
W ten dom, mój wkład finansowy był dużo większy niż jego. Powiedz mi dlaczego miałabym go odpuśćić???

23

Odp: Szokujące odkrycie...

przezylam cos podobnego viki trzymaj się i wiem ze odraza do męskiego gatunku nie zniknie nigdy

24

Odp: Szokujące odkrycie...

A jeśli chdzi o te zdjęcia... To ich nie mam. Zostały w jego laptopie. Nie myślałam wtedy racjonalnie. Od niedzieli wydzwania do mnie i pisze że jest mu przykro. Twierdzi, że mnie kocha i żałuje wszystkiego. Myślę, że boi się. Obawia się tego, że wszyscy znajomi dowiedzą się o jego podwójnym życiu. Finansowo też będzie kuleć. On zarabia jedną trzecią tego co ja. Był wspólny budżet domowy i nie kontrolowałam zbytnio jego wydatków. Trudno będzie mu się przestawić. W banku nie mogłam go odłączyć od wspólnego konta, więc otworzyłam konto w innym banku i przeniosłam większość środków. Zostawiłam mu na przeżycie do 10 i niech ssssp....a! Nie ma powrotu!

25

Odp: Szokujące odkrycie...

zdradzil i to jeszcze w orgiach. ale dla mnie najgorsze jest to ze nie ru*** tylko panie ale i panow!!:-{ tylko mam nadzieje ze zadnym swinstwem cie nie zarazil bo wtedy jeszcze gorzej przerabane. a zreszta dlaczego nie wczol sie w twoja sytuacje. jak by cie kochal w zyciu by tak nie zrobil a jeszcze to lubi... to juz nie jest dran tylko zwierze zwykly pies bez jakikolwiek uczuc a tym bardziej do kogos innego niz on sam.

26

Odp: Szokujące odkrycie...

O ludzie , straszne !! Kawał drania z niego ... Typowa męska świnia ...yh. Dobrze zrobiłas karząc mu sie wynosic od razu z domu ! Robił takie świnstwa i teraz śmie mówić że Cię kocha ?? O nieee to chore... ! Wspolczuje Ci baaardzo. Wstrząsnęło mnie to.

Pawcio
....a może to tylko o dom chodziło hahaha   ---- jesteś żałosny, nie rozumiesz powagi sprawy...!

27

Odp: Szokujące odkrycie...

Viki  współczuję i pochwalam twoją  stanowczość i całe podejście do sprawy. Trzymam kciuki!

28

Odp: Szokujące odkrycie...

Nie wiem jak Wy, ale ja bym czegoś takiego bym nie wybaczyła, jak to się ostatnio mówi "ciało puszczone raz, puszcza się cały czas", prędzej chyba wybaczyła bym zwykłą zdradę niż taka obrzydliwą zabawę...
On twierdzi że nie mógł by patrzeć jak ktoś "bzyka" Ciebie, a nie pomyślał jak Ty się będziesz czuć jak on "bzykał" jakąś inna panienkę?

29

Odp: Szokujące odkrycie...

Młodamonia panienkę jak panienkę-ale tam byli też faceci!
Współczuję autorce tego tematu,naprawdę.

30

Odp: Szokujące odkrycie...

Współczuje Ci z całego serca.
Gratuluje decyzji i życzę powodzenia i siły w dążeniu do własnego szczęścia smile
Mam nadzieje, że masz kogoś bliskiego kto w takiej chwili będzie Cię  wspierał, zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami warto udać się do psychologa, chociaż rozumiem, że na pewno ciężko opowiedzieć komuś obcemu w cztery oczy co leży na sercu...

31

Odp: Szokujące odkrycie...

GORKA dlatego mówie, że nie wybaczyła bym tak obrzydliwej zdrady..

32

Odp: Szokujące odkrycie...

Ja bym na odchodne go jeszcze w jaja kopnęła... wrrr...
współczuję Ci i dobra decyzja z tym wyrzuceniem z domu. Ciulek jeden...
Jak już miał takie potrzeby, to po co się wiązać i ranić oszukiwać niby kochaną osobę...
Egoista - zgadzam się z tym

33

Odp: Szokujące odkrycie...

Proszę o kulturalne wypowiedzi i nie obrażanie siebie nawzajem . To jest forum dla dorosłych, kulturalnych osób i dbajmy o jego dobrą atmosferę.

moderatorka - apoteoza

34

Odp: Szokujące odkrycie...

Cóż życie jest przewrotne, mój obecnie ex po 11 latach małżeństwa wolał przyjaciela i zabawę.

35

Odp: Szokujące odkrycie...

Bardz dobrze zrobiłaś!! Stanowczo i bez ogródek!!! Okropność myślisz, ze znasz kogoś a tu takie rzeczy odkrywasz...współczuje!!!

36

Odp: Szokujące odkrycie...

Gdybym był kobieta i był w takiej sytuacji jak ty,  zareagował bym tak samo
I może jeszcze bym go wykastrował.

37

Odp: Szokujące odkrycie...
Kiełka napisał/a:

Cóż życie jest przewrotne, mój obecnie ex po 11 latach małżeństwa wolał przyjaciela i zabawę.

No cóż, dla mnie to jest niewyobrażalne. Chyba nigdy nie zrozumiem lesbijek i gejów.

38

Odp: Szokujące odkrycie...

A tak swoją drogą- viki odezwij się,napisz nam co u ciebie teraz słychać?

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Szokujące odkrycie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024