blond pasemka na czarnych włosach - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-01-09 16:43:34

raindownonme
Niewinne początki

blond pasemka na czarnych włosach

Witam.. a więc mój naturalny kolor włosów to średni blond. 2 lata temu pofarbowałam włosy na czarno i farbuję je regularnie około co miesiac z powodu odrostów. teraz chciałabym zrobić sobie na nich blond pasemka, jasne.. chyba za 1 razem raczej nie wyjdzie taki kolor jaki bym chciała? no i też kwestia odrostów.. jak się wtedy utrzymuje czarne włosy z pasemkami?

#2 2011-01-09 18:33:44

CookieBitch
100% Netkobieta

Re: blond pasemka na czarnych włosach

Moim zdaniem to chyba nie będzie ładnie wyglądać. Z resztą gadałam z fryzjerką i ona mói, że wszelkiego rodzaju balejaże i pasemka są niemodne. Ale to Twoje włosy. Za pierwszym razem mogą wyjść takie rude. utrzymuje? Tak jak czarne, tak jak blond. Dobry szampon, odżywka.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#3 2011-01-10 11:26:28

gabisiula
Netbabeczka

miej też na uwadze to że jak już będziesz miała te jasne pasemka to przy każdym myciu włosów farba czarna trochę się zmywa i spłukuje z wodą, i będzie pokrywała te jasne pasemka i one po jakimś czasie będą nie fajnie wyglądały. A zresztą to duży kłopot potem z farbowaniem odrostów. Lepiej zostań z takimi włosami jakie masz skoro dobrze się czujesz w takim kolorze.

#4 2011-01-10 14:22:45

Juliette
Przyjaciółka Forum

blond z czarnym wygląda kiczowato.Nie polecam.

Ale idź do dobrej fryzjerki,która pomoże wrócić Ci do Twojego naturalnego koloru bez takich eksperymentów.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

#5 2011-02-20 13:18:33

tygrysica
Zbanowany

witam ja jestem fryzjerka i moje zdanie jest takie ciezko bedzie zrobic na czarnych wlosach pasemek i to jeszcze jasnych to nie wyglada za fajnie... wogole co cie podkusilo aby sobie farbowac wlosy na czarno ciezko bedzie tobie wrocic do naturalnego koloru wlosow czarny kolor postarza i nie jest modny ale nie wypowiadam sie za ostro poniewazn nie widzialam twojej karnacji pasemka nie sa za dobre niszcza i wysuszaja wlosy ale mozesz sprobowac ciekawosc moze okazac sie silniejsza

#6 2011-02-20 15:53:38

Panna_Nikt
Dobry Duszek Forum

Ojjj... Czarny i na tym blond?

Zgadzam się z poprzedniczkami.. Po pierwsze będzie Ci ciężko uzyskać od razu blond.. Po drugie nawet jeśli za którymś razem ten blond uzyskasz to przy każdym myciu będą dostawały bardzo nieprzyjemny kolor z tych czarnych.. Po trzecie przy robieniu odrostów będziesz miała masę roboty (żeby przypadkiem blond nie chwycił czarnych i na odwrót).

Co do tego jakie w ogóle mam zdanie na temat czarnych z blond pasemkami, nie wypowiem się wink
Ponieważ to Twoje włosy.

Tak jak wspomniała koleżanka.. Idź do jakiegoś dobrego fryzjera, żeby pomógł Ci odzyskać swój kolor.. smile
Pozdrawiam.

"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."

#7 2012-05-11 20:42:13

disti
Słodka Czarodziejka

a nie lepiej miec doczepione wlosy?smile

tylko ten kto kocha widzi co jest prawdziwe w człowieku...

.. Książka to 2 przyjaciel człowieka

#8 2012-05-13 01:28:59

pink_lullaby
Mój jest ten kawałek podłogi

zgadzam się z poprzedniczkami. zdecydowanie odradzam tego typu eksperymenty. czarne włosy same w sobie wyglądają kiczowato, a jeszcze blond pasemka sprawią, że będziesz wyglądała jak jakaś dziunia czy inna disco-superstar. idź do fryzjera, nich ściągnie Ci czerń z włosów, a potem ewentualnie nałóż jakiś brąz. będzie naturalnie, a brązy mają najmniej chamii i pozwolą włosom wrócić do odpowiedniej kondycji po dekoloryzacji smile

live your life.

#9 2012-05-14 14:54:38

McMiodek
Przyjaciółka Forum

pink_lullaby napisał:

zgadzam się z poprzedniczkami. zdecydowanie odradzam tego typu eksperymenty. czarne włosy same w sobie wyglądają kiczowato, a jeszcze blond pasemka sprawią, że będziesz wyglądała jak jakaś dziunia czy inna disco-superstar. idź do fryzjera, nich ściągnie Ci czerń z włosów, a potem ewentualnie nałóż jakiś brąz. będzie naturalnie, a brązy mają najmniej chamii i pozwolą włosom wrócić do odpowiedniej kondycji po dekoloryzacji smile

Nie każde czarne włosy wyglądają kiczowato. Pewnie czerń kojarzy Ci się z solarnymi dziuniami z masą tapety na twarzy. Znam czarne i "czarne". Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, są dziewczyny, które mają piękne, czarne, lśniące włosy uzyskane za pomocą farby. I sa też takie, które mają czarne, matowe, wylakierowane, natapirowane.
Inna sprawa, jak osoba mająca włosy w kolorze ciemnym blond może wyglądać w takim kolorze. Jak dla mnie strasznie nienaturalnie.

Nie ma co robić blond pasemek na takich włosach. Wlosy się zniszczą, z pasemkami będzie kupę problemu i roboty.

Życie jest małą ściemniarą,
wróblicą, wygą, cwaniarą...
Plącze nam nogi i mówi "Idź"...

#10 2012-08-03 19:40:20

Milencia1990
Tajemnicza Lady

Zdecydowanie odradzam tego typu połączenie.

Zrobisz jak będziesz chciała ale moim zdaniem to się nie przyjmie ;/

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

Stopka forum