Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

Temat: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Kochamy sie z chlopakiem juz od 9 miesiecy w prezerwatywie.
Staram sie zeby bylo nam jak najlepiej. Próbujemy wiele nowych pozycji, seksu oralnego itd.
Jednak chcialabym zrobic mu przyjemnosci i zrobic "to" bez prezerwatywy.
I tu na suwa sie pytanie do Was.
Czy bezpiecznie jest sie kochac kilka dni przed okresem bez prezerwatywy ?
Tzn. mniej wiecej wtedy kiedy zaczynaja bolec piersi, czyli jakies 6/7 dni przed miesiaczka.
Co o tym sadzicie? Kiedy najlepiej sie kochac bez prezerwatywy ?

Nie chce zarzywac zadnych tabletek.. boje sie ze przytyje, ze spadnie ochota na seks no i zwiekszy owlosienie.. ;/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

ile masz lat? Wnioskując, po ostatnim akapicie, niewiele.
I również niewiele wiesz o antykoncepcji,a blade pojęcie masz o tabletkach.

Po pierwsze, to zapamiętaj sobie raz na zawsze,że po ODPOWIEDNIO dobranych tabletkach kobieta czuje się dobrze, nie tyje, nie spada jej libido i nie zwiększa się owłosienie etc.To lekarz je dobiera po odpowiednich badaniach.
W razie złego samopoczucia, idziesz do lekarza,który na pewno coś na to zaradzi.

Jajeczkowanie wypada 14 dni przed okresem, więc teoretycznie 6 dni przed miesiączką nie powinnaś zajść w ciążę,ale pamiętaj również,że owulacja może się przesunąć w  wyniku czego będziesz mamusią.
Wystarczy,że będziesz osłabiona,przeziębiona,będziesz brać jakieś leki itp,a wtedy może 'zaburzyć się' miesiączka i pojawić się wtedy,kiedy nie trzeba.

3

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Po pierwsze moim zdaniem nie ma co ryzykować stosunku bez prezerwatywy bo nikt Ci nie da pewności, że akurat to jest 7 dni przed okresem i że masz dni niepłodne. Miesiączka może się przesunąć.
Po drugie jeśli lekarz dobrze dobierze Ci tabletki antykoncepcyjne to wcale nie musi być takich niepożądanych skutków typu przytycie czy zmniejszone libido. Ja nie jestem zwolenniczką tabletek ale polecam krążek Nuva Ring. Ma on dużo mniejszą dawkę hormonów od tabletek i nie niszczy żołądka bo stosuje się go dopochwowo. Poczytać możesz o nim również na tym forum.
Także podsumowując - nie ryzykowałabym stosunku bez antykoncepcji jeśli nie chcecie mieć jeszcze dziecka smile Możecie później żałować

4

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Magdo - zdecydować się na seks bez prezerwatywy możesz dopiero wtedy, kiedy jesteś pewna, że ewentualna ciąża nie będzie dla Ciebie katastrofą. Wbrew opiniom koleżanek wyżej uważam, że kobieta, która zna swoje ciało jest w stanie określić czas, kiedy szanse na ciąże są minimalne.

Po pierwsze - matematyka. Jeśli okres masz dość regularnie to mniej więcej możesz obliczyć sobie czas owulacji (14 dni przed okresem). Po owulacji następują dni niepłodne. Oczywiście matematyka bywa zawodna, gdyż, jak napisały dziewczyny wyżej - owulacja może się przesunąć z powodu zmiany trybu życia, choroby, stresu itp.
Po drugie - śluz. W okresie płodnym śluz jest lepki, ciągnący, przypomina białko kurzego jaja. Po owulacji gęstnieje, robi się mętny, nie ciągnie się, jest go mniej.
Po trzecie - objawy pms, np ból piersi - każda kobieta ma własny zestaw objawów, które świadczą o tym, że zbliża się miesiączka - nabrzmiałe piersi, problemy z cerą, drażliwość itp. Te objawy wskazują na to, że mamy okres niepłodny.

Kiedy jestem pewna, że mam dni niepłodne - zdarza mi się uprawiać seks bez zabezpieczenia. A tę pewność mam wtedy, kiedy: z obliczeń wychodzi, że mniej więcej w tym czasie powinno wypadać jajeczkowanie i widzę, że obserwacja śluzu to potwierdza. Jeśli po kilku dniach śluz wygląda jak ten niepłodny, zaczynają mnie boleć piersi, wyskakują mi krostki na twarzy i mam ochotę zjeść wszystko co nadaje się do jedzenia - znaczy, że można zrezygnować z prezerwatywy. Ale podkreślam - ja jestem gotowa ponieść konsekwencje ewentualnego błędu w obliczeniach/obserwacjach, nie zarywam nocek rozmyślając czy jestem w ciąży czy nie, nie panikuję i nie biegnę do apteki po test jak mi się okres spóźnia jeden dzień.

Napisałam to tylko po to, żeby wyjaśnić niektórym, że można z dużym prawdopodobieństwem określić dni niepłodne. Nikogo nie namawiam do takiej pseudometody antykoncepcji, a już na pewno żadnej młodej dziewczyny, dla której ciąża i koniec świata klasyfikują się na podobnym poziomie.

5

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Jeżeli obserwuje się swój organizm i poprawnie określi fazę lutealną, to niepłodność wynosi 100% (jest to tzw bezpłodność bezwzględna). Takiej pewności nie da żadna metoda antykoncepcyjna. Ale do tego trzeba comiesięcznie się obserwować i prowadzić zapiski/wykres. Gdy się liczy na zasadzie: ostatnie 3 cykle wynosiły równo 28 dni, więc owulacje mam 14 dni, a od 17 wieczorem mogę się kochać, to może być wpadka, gdy cykl się wydłuży i owulacja przesunie. Dla mnie to nie problem, bo na bieżąco obserwuję swój cykl i od razu widzę przesunięcie owulacji. Ale gdy ktoś tylko wylicza sobie z kalendarzem w ręku, to nie polecam.

6

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

ja osobiście uważam,że kalendarzyk i takie 'wyliczenia na oko' są dobre dla par, dla których ewentualna ciąża nie byłaby końcem świata...jest to także dobry sposób na poznanie swojego ciała .Dla młodych,aktywnych kobiet to lepsze są bardziej pewne metody.A jest ich przecież wiele.

7

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Ja jako młoda panna też wyliczałam i postanowiliśmy że w bezpieczne dni będziemy kochać się bez prezerwatywy (bo tak w sumie stwierdziliśmy jak będzie dzidziuś to przyspieszy to tylko nasze plany) i przez 4 miesiące nic aż 5 zawitał bocian pod nasz dach. Więc uważam że w momencie gdy nie chce się mieć dzieci i jest się młodym nie należy eksperymentować z własnym ciałem bo czlowiek to nie szwwajcarski zegarek i zawsze może się coś rozregulować.

8

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Ja kocham się bez prezerwatywy bo ufam mojemu R a jak by się zdarzyło że zaszłam w ciążę to na pewno bym nie usuneła jak to robią inne kobiety.

9

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

ja bym nie ryzykowała jednej, chwilowej przyjemności ktorej mogłabym dłuuugo żałować. wolę już "lizać lizaka przez papierek" niż potem przez także dlugiii czas go nie mieć lub mieć przykre wspomnienia z tym związane.

10

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Ja kochałam się z moim chłopakiem z użyciem prezerwatyw już od ponad dwóch lat. Nie biorę tabletek ze względu na to, że choruję na niedoczynność tarczycy i nie chcę przyjmować kolejnych tabletek. Rezygnacja z kolejnych hormonów była naszą wspólną decyzją i oboje zgodziliśmy się co do tego, że prezerwatywa będzie dla nas korzystniejszym rozwiązaniem. Seks bez zabezpieczenia nie zdarzył nam się nigdy. Kilka ,,pchnięć" bez kończenia w środku, na dzień przed miesiączką, co do której miałam pewność, że na pewno wystąpi- owszem.
Mamy po 21 i 22 lata. Nastolatkami nie jesteśmy, więc dziecko nie byłoby wielką tragedią ale nie mogę powiedzieć, że jesteśmy gotowi zostać rodzicami. Więc nie ryzykujemy...

Nie czuję się w obowiązku ,,robić chłopakowi przyjemność" i rezygnować z zabezpieczenia. Seks jest tak fascynującym i pięknym przeżyciem, że jest 1000 innych rozwiązań by sprawić sobie przyjemność bez konieczności rezygnowania z prezerwatywy. Poza tym seks jest wspólną decyzją partnerów i trzeba pogodzić się z tym, że nie zawsze można mieć wszystko. Nie pójdziemy na żywioł i nie zaszalejemy bez gumki- ale za to nie panikujemy, gdy spóźnia mi się okres. Coś za coś...

11

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
magda_2708 napisał/a:

Nie chce zarzywac zadnych tabletek.. boje sie ze przytyje, ze spadnie ochota na seks no i zwiekszy owlosienie.. ;/

Żeby tak było musiałabys chyba wybrać sobie tabletki, bo nazwa Ci się podoba. hmm Lekarz robi z Tobą wywiad i przepisuje odpowiednie tabletki dla Ciebie. Pyta czy palisz, czy w Twojej rodzinie są zylaki itd... po dwóch opakowaniach masz wizytę i w razie skutków obocznych dostanisz nowe. Jeszcze ok 10 lat temu były tabletki, po których się tyło itd Spadek libido... jednej się zdarzy drugiej nie, nie ma na to reguły. Twoja wiedza jest koszmarnie mała, nie mówiąc o tym, że sama mogłabyś sobie wyliczyć czy masz dni płodne a nie pytać się tu nas, bo każda powie Co w sumie to co byś sama wyliczyła.

12

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Proponuję Ci przeanalizować metodę Billingsa. Ja ją stosuję i jestem z niej zadowolona. Dzięki tej metodzie nauczysz się rozpoznawać dnie płodne i niepłodne. Oczywiście pierwsze dwa/trzy cykle musisz obserwować ciało, zanim zdecydujesz się na współżycie bez zabezpieczenia. Miej na uwadze, że nie chroni ona przed ciążą w 100%.

13

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
monia84 napisał/a:

Proponuję Ci przeanalizować metodę Billingsa. Ja ją stosuję i jestem z niej zadowolona. Dzięki tej metodzie nauczysz się rozpoznawać dnie płodne i niepłodne. Oczywiście pierwsze dwa/trzy cykle musisz obserwować ciało, zanim zdecydujesz się na współżycie bez zabezpieczenia. Miej na uwadze, że nie chroni ona przed ciążą w 100%.

Inne metody też nie chronią w 100%.

14

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Żadna metoda nie chroni w 100%. Jedynie wstrzemięźliwość daje pewność wink No, 100% daje faza lutealna, bo nie ma czegoś takiego jak podwójna owulacja, ale tutaj trzeba znać swój organizm i prowadzić wykresiki.

15

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

No swój organizm trzeba znać wiadomo. Według mnie każda kobieta, bez względu na to czy stosuje hormony, czy metody naturalne powinna znać się na fizjologii swojego organizmu chociaż w małym stopniu...

16

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
CookieBitch napisał/a:
magda_2708 napisał/a:

Nie chce zarzywac zadnych tabletek.. boje sie ze przytyje, ze spadnie ochota na seks no i zwiekszy owlosienie.. ;/

Żeby tak było musiałabys chyba wybrać sobie tabletki, bo nazwa Ci się podoba. hmm Lekarz robi z Tobą wywiad i przepisuje odpowiednie tabletki dla Ciebie. Pyta czy palisz, czy w Twojej rodzinie są zylaki itd... po dwóch opakowaniach masz wizytę i w razie skutków obocznych dostanisz nowe. Jeszcze ok 10 lat temu były tabletki, po których się tyło itd Spadek libido... jednej się zdarzy drugiej nie, nie ma na to reguły. Twoja wiedza jest koszmarnie mała, nie mówiąc o tym, że sama mogłabyś sobie wyliczyć czy masz dni płodne a nie pytać się tu nas, bo każda powie Co w sumie to co byś sama wyliczyła.

No własnie nie JESZCZE 10 lat temu, bo teraz też tak jest! a wywiady i badania o których powiadasz, to niecodzienna bajka- mało który lekarz zapisze ci skierowanie na 7 rodzajów badań, które powinno się wykonać przez braniem hormonów. Lekarze sami przyznają, że zapisują tabletki metodą prób i błędów bo nie są w stanie przewidzieć, jak dana pacjentka zareaguje no i trzeba odczekać 3 mies.by stwierdzić, czy dana tabletka spasowała. A pytanie czy w rodzinie pacjentki były osoby z żylakami...to za mało! Libido?  - ja z tego wychodziłam po tabletkach rok. Co śmieszne, lekarz, który uprzednio przepisał mi pigułki, rozłożył rece gdy przyszłam do niego po kilku mies.,z  tym problelem mówiąc, ze można zaryzykowac i zacząć brać inne, może się coś ruszy.
Ale ja już nie ryzykuję, jestem przy gumkach i jest nam z tym świetnie.

17

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Kochamy sie z chlopakiem juz od 9 miesiecy w prezerwatywie.
Staram sie zeby bylo nam jak najlepiej. Próbujemy wiele nowych pozycji, seksu oralnego itd.
Jednak chcialabym zrobic mu przyjemnosci i zrobic "to" bez prezerwatywy.
I tu na suwa sie pytanie do Was.
[....]

Co do tej kwestii, podzielam tu zdanie koleżanki VINNGA ; z tym, iż zdarzają się przypadki, że może wystąpić podwójna owulacja. Żona mojego kolegi zaszła tak w ciążę właśnie.... też miało być bezpiecznie, dwa dni przed okresem, no i niestety. Tak że nie poelcam jednak. Ale jeśli ktoś lubi "zew natury" czyli bliską bliskość, to polecam takie gumki jak np.Unimil Skyn:)

18

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Catwoman, nigdzie nie znalazłam informacji, jakoby jakiekolwiek badania naukowe potwierdziły istnienie dodatkowej owulacji u kobiety. Owszem, niektórzy ginekolodzy tak usprawiedliwiają niewyjaśnioną ciążę, ale niektórzy ginekolodzy twierdzą też, że prezerwatywa to narzędzie morderstwa... Moim zdaniem te wszystkie ciąże "dwa dni przed okresem" to wynik przesuniętej owulacji, nie dodatkowej. Jeśli kobieta określa dni płodne na zasadzie "zawsze miałam okres po 28 dniach, więc po 20 dniu na pewno w ciążę nie zajdę" to najprawdopodobniej kiedyś się zdziwi, ze w ciąży jest. Bo określenie dni płodnych to nie tylko liczenie dni, ale głównie obserwacja organizmu. A przesunięcie owulacji zdarza się chyba każdej, nawet najbardziej regularnej kobiecie. Wystarczy raz w życiu, że jej się cykl wydłuży i potem taka opowiada bajki, że miała drugą owulację w cyklu...

19

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

trochę tu odkurzę temat, ale poczytałam, zasięgnęłam języka i zwracam honor: nie ma mowy o 2 owulacjach w ciągu jednego cyklu, fakt. Tak jak pisze Vinnga: "Moim zdaniem te wszystkie ciąże "dwa dni przed okresem" to wynik przesuniętej owulacji, nie dodatkowej. Jeśli kobieta określa dni płodne na zasadzie "zawsze miałam okres po 28 dniach, więc po 20 dniu na pewno w ciążę nie zajdę" to najprawdopodobniej kiedyś się zdziwi, ze w ciąży jest", dokładnie tak to wygląda.

20

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Kochane nie wiedziałam , że znowu się tu udzielę w temacie... Mam takie pytanie czy przed okresem  mówię tu o 8 dniach są dniami nie płodnymi ? Moja ostatnia miesiączka była 19, 20 maj . Okres mam zazwyczaj regularny ale nie rozumiem tych chyba cykli  mam go jak liczę 28 dniowy.... Chcę mieć dzieci ale nie teraz w tym przypadku gdy zostałam sama... rodzice by mnie chyba z domu wywalili , gdzie Ja pójdę aż się boję... Według obliczeń to miałam dni nie płodne ale czy wierzyć tym dniom ? Proszę niech mi któraś z Was odpowie na moje pytanie w miarę szybko bo na każdym forum doczytuję co chwilka inną odpowiedz....

21

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

flores, TEORETYCZNIE tak- były to dni niepłodne.

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
Catwoman napisał/a:

flores, TEORETYCZNIE tak- były to dni niepłodne.

Problemem jest to, że które są te dni niepłodne przed okresem, to dopiero wiadomo, kiedy okres się dostanie.
Ja kilka razy wzięłam spóźnioną owulację w 28 dniu cyklu za bóle związane z początkiem miesiączki. A rzekomy pms, przed tą owulacją, to po prostu był wynik niedoboru estrogenu w tym cyklu.

Zdarzył mi się też raz, że okres się w ogóle zatrzymał(i musiałam mieć wywoływany). A parę razy przeciągną m się do 42 dni .
Stres, niedospanie, odchudzanie, intensywny sport, to wszystko może zaburzyć całkiem regularny cykl.

flores
Zamiast się denerwować, zrób test. Co się stało, to się nie odstanie.

23

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

...dlatego napisałam TEORETYCZNIE smile
Jeśli kobieta ma raczej regularne cykle, to nie powinno być powodu do obaw. Co innego gdy tak jak u Ciebie, Szarlotkanagorąco jest totalne zawirowanie.
Oczywiście również doradzam test-jeśli miałby przynieśc ulgę smile

24

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Boję się zrobić testu. Ale po tym wszystkim dostałam okres jeszcze w czerwcu teraz czekam na lipiec....

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
Catwoman napisał/a:

...dlatego napisałam TEORETYCZNIE smile
Jeśli kobieta ma raczej regularne cykle, to nie powinno być powodu do obaw. Co innego gdy tak jak u Ciebie, Szarlotkanagorąco jest totalne zawirowanie.
Oczywiście również doradzam test-jeśli miałby przynieśc ulgę smile

Ja ogólnie mam też bardzo regularny, aż się... mocno nie zestresuje. Kortyzol i inne hormony związane ze stresem blokują jajeczkowanie.
Ja to niczym kobieta pierwotna-jak zagrożenie, to się nie rozmnażać.  wink

26

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
flores18261 napisał/a:

Boję się zrobić testu. Ale po tym wszystkim dostałam okres jeszcze w czerwcu teraz czekam na lipiec....

Ale faktów i tak niczego nie zmieni smile Flores ale...po co właściwie się stresować co miesiąc; uzbrój się w wiedzę na temat swojego ciała, a nie będziesz siedzieć jak na szpilkach od okresu do okresu- to nie ma żadnego sensu smile Jesli chcesz tak postępować, najlepiej by było, gdybyś wyposażyła się prócz wiedzy, w coś takiego: http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=2050515#p2050515

27 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2014-07-05 21:07:05)

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Chcę mieć dziecko o niczym innym nie marzę ale nie w taki sposób zostałam sama... Facet tylko mi składał obietnice które były tylko pustymi słowami bez pokrycia , nie wiem co robić jak walczyć nawet o alimenty jakby co do czego doszło... . Nie znam jego grupy krwi wszystko z jego strony było kłamstwem i fałszem , teraz ma inną , jak Ja go nie nawidzę zostawił mnie samą i dziecko które jeszcze nie przyszło na świat jeśli jestem w ciąży , dla kobiety która ma 3 dzieci każde ma innego ojca.Nie wiem co  robić jestem w totalnej rozsypce.... Nie odbiera moich telefonów wczoraj tylko pisałam z nim SMSy mówił  , że mam dać mu spokój a tak błagał na kolanach płakał bym go tylko nie zostawiła to po co to było...

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Życie to nie telenowela jak zwykle wszystko było ok, i nie zaszłaś, to pewnie tym razem też tak będzie, to musiałby być naprawdę nie fart.
Bardziej bym się martwiła na twoim miejscu, że Ci facet jakiś "syf" od pani "chętnej i otwartej" przyniósł. Prezerwatywa to naprawdę świetny wynalazek, nie tylko chroni przed ciążą, ale również przed chorobami. Potem się okaże, że masz jakąś chlamidię, brodawczaka, czy coś w tym stylu. ..

29

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?
Szarlotkanagorąco napisał/a:

Życie to nie telenowela jak zwykle wszystko było ok, i nie zaszłaś, to pewnie tym razem też tak będzie, to musiałby być naprawdę nie fart.
Bardziej bym się martwiła na twoim miejscu, że Ci facet jakiś "syf" od pani "chętnej i otwartej" przyniósł. Prezerwatywa to naprawdę świetny wynalazek, nie tylko chroni przed ciążą, ale również przed chorobami. Potem się okaże, że masz jakąś chlamidię, brodawczaka, czy coś w tym stylu. ..

Stosunek był do końca wiem , ze doszedł we mnie bo chcieliśmy dziecka ale w jednej chwili wszystko się odmieniło , boli mnie to do tej pory . Ale fakt  choroby są różne jak tylko dostanę się do ginekologa to muszę się zbadać.

30

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Najlepiej obserwacja bo moze byc nawet ,ze dwa dni przed miesiaczka bywaja dni plodne. Obserwacja sluzu to podstawa.

31

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Ja obserwuję swoje ciało, ale dodatkowo robię też sobie testy owulacyjne (koszt ok 1 zł za pasek, trzeba wykonać kilka w trakcie cyklu). Oczywiście dodatni test też nie daje gwarancji, że owulacja wystąpiła i jest już 100% bezpiecznie, ale jeśli po dwóch mocno czerwonych krechach druga nagle całkowicie zanika (po okresie i przed owu jest lekko zaznaczona, rośnie), to jest to jakiś dodatkowy wskaźnik... Ale bez prezerwatywy czy tabletek - zawsze jest ryzyko. Tylko kiedy już wiedziałam, że ciąża nie byłaby problemem, zdecydowałam się na tą metodę.

32

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Hej mam do was pytanie . Kochalam sie z moim partner bez zabezpieczenia od soboty do wczoraj rana . Później dostalam miesiączkę zazwyczaj mam nie regularny cykl a teraz dostalam za wcze. Nie zażywam żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Od wczoraj mam dziwne bóle w podbrzuszu i skurcze macicy wcześniej tak nie mialam . Czy moglam zajsc w ciaze .

33

Odp: Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Nie martw się. Ja mam w sexsie większe problemy: Moja żona ma 186 cm. wzrostu, ja 156 i jak uprawiamy sex, to mój intymny zakątek nie dochodzi do jej. A ja jej piersi mogę tylko całować. Ostatnio zmieniliśmy metodęsexu: ja leżę na mojej żonie i macam i całuję jej piersi.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Seks bez prezerwatywy kilka dni przed okresem ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024