Czy bez przebicia błony dziewiczej można zajść w ciąze?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy bez przebicia błony dziewiczej można zajść w ciąze??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Czy bez przebicia błony dziewiczej można zajść w ciąze??

Witam mam małe pytanie czy bez przebicia błony dziewiczej mozna zajsc w ciaze??
Chodzi mi dokladnie o pieszczoty. Podczas z blizenia z moim chlopakiem jeszcze przed wytryskiem
włozyl we mnie swojego członka ale po chwili wyjał poniewaz poczulam bol boje sie ze cos moglo dostac sie do środka
czy jest to mozliwe??

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy bez przebicia błony dziewiczej można zajść w ciąze??

teoretycznie mogl sie dostac do srodka tzw. plyn przedejakulacyjny, ktory rowniez zawiera plemniki. ale na Twoim miejscu bym sie nie przejmowala. nie sadze, zeby w takiej sytuacji moglo dojsc do zaplodnienia.

3

raczej nie...

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile
Reklama

4

Mam taka nadzieje bo  strasznie głupieje teraz z nerwów.;/

5

Można zajść tak w ciążę - wiem z autopsji. Wystarczył wytrysk na miejsce intymne z tym, że błona dziewicza w moim przypadku była dość cienka. Na szczęście facet był moim narzeczonym i znaliśmy się wcześniej od 4 lat. Najbardziej byłam spięta jak musiałam iść z tym fantem do ginekologa, który tak czy siak musiał mnie w tej sytuacji zbadać. Prawdopodobieństwo jest małe ale jak widać zdarza się. Drugi raz zaszłam ze stosunku przerywanego bez wytrysku do środka ( podobno naukowcy dotąd nie udowodnili , że można zajść przez kontakt z płynem prejakulacyjnym a badania robiono np. w Izraelu; przez kilka lat od czasu do czasu tak się zdarzało nam i nic nie było ale do czasu...), więc mam mega szczęście i teraz jestem w drugiej ciąży - dodam, że mam 30 lat. Najlepiej zrobić na wszelki wypadek test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki (zwłaszcza jeśli wydarzenie miało miejsce w dni płodne)i nie denerwować się bo to tylko wszystko utrudnia a statystycznie prawdopodobieństwo bardzo małe a na przyszłość większa ostrożność.

Reklama

6

Kochana, nie jesteś w ciąży. Nie denerwuj się. Jeśli chcesz mieć poparcie moich słów to zrób sobie rano test ciążowy. Koniecznie rano, kiedy mocz jest zagęszczony. Masa dziewczyn w Twoim wieku (ale także młodszych i starszych) panikuje z powodu igraszek ze swoimi chłopakami. Nie martw się. Naprawdę ciężko jest zajść w ciążę ale na przyszłość zabezpieczcie się. Kup prezerwatywy a następnie każ swojemu facetowi dbać o takie sprawy. Nie martw się, powtórzę - nie jesteś w ciąży. Pozdrawiam i polecam następnym razem "igrasić" z głową smile Udanego dnia!!

7

Z tego co mi wiadomo to w ciążę można zajść będąc dziewicą (nie przerwana błona) niezależnie od rodzaju błony kiedy wytrysk nastąpi w okolice miejsc intymnych partnerki. Zatem przy igraszkach należy uważać gdzie ląduje nasienie partnera, wystarczy zewnętrzny kontakt z narządami kobiety, aby mogło się coś dostać do środka. W trakcie penetracji tym bardziej zwiększa się ryzyko. Ale z tego co rozumiem Twój partner nie skończył w Tobie?

Tak jak pisała poprzedniczka w śluzie nie ma obecności plemników, jednak stosunek przerywany jest o tyle ryzykowny, że w trakcie penetracji może dochodzić do minimalnych upustów nasienia jeszcze przed samym wytryskiem.

Zrób sobie test i się nie martw. Pewnie nic się nie stało.

8 Ostatnio edytowany przez anitkaaaa (2013-02-26 09:09:04)

wczoraj razem ze swoim chłopakiem podjęłam decyzje aby spróbować włożyć jego penisa do mojej pochwy  , trwało to około 1-2 min włozył go moze z 3-4 razy . byłam pierwszy dzień po okresie  z czego też winika ze był to dzień niepłodny . Nie doszło do wytrysku ani we mnie ani na zewnątrz , nie zauważyłam również płynu ale biore pod uwage że mógł on sie pojawić . nie zabespieczalismy sie , czy jes jakieś prawdopodobieństwo ze mogę byc w ciąży ?

9

anitkaaaa napisał/a:

wczoraj razem ze swoim chłopakiem podjęłam decyzje aby spróbować włożyć jego penisa do mojej pochwy  , trwało to około 1-2 min włozył go moze z 3-4 razy . byłam pierwszy dzień po okresie  z czego też winika ze był to dzień niepłodny . Nie doszło do wytrysku ani we mnie ani na zewnątrz , nie zauważyłam również płynu ale biore pod uwage że mógł on sie pojawić . nie zabespieczalismy sie , czy jes jakieś prawdopodobieństwo ze mogę byc w ciąży ?

Ten sam post zamieszczałaś 3 tygodnie temu.
Skoro tak panikujesz to czy nie możesz po prostu zrobić testu?

10

W ciążę można zajść ZAWSZE!
Jednak są ku temu bardziej lub mniej sprzyjające dni.

11

Cześć , mam pytanie uprawiałam z chłopakiem petting i na chwilę jego penis znalazł sie w mojej pochwie . nie mielismy zabezpieczeń  . Trwało to moze 2-3 min. nie doszło do wytrysku ani we mnie ani na zewnątrz . Prawdopodobnie były to moje dni nie płodne ale teraz okres spoźnia mi sie 2 dni . Mam sie obawiać ciązy ? czy to tylko przez stres ?

12 Ostatnio edytowany przez igla16 (2013-02-27 08:11:24)

anitkaaaa napisał/a:

Cześć , mam pytanie uprawiałam z chłopakiem petting i na chwilę jego penis znalazł sie w mojej pochwie . nie mielismy zabezpieczeń  . Trwało to moze 2-3 min. nie doszło do wytrysku ani we mnie ani na zewnątrz . Prawdopodobnie były to moje dni nie płodne ale teraz okres spoźnia mi sie 2 dni . Mam sie obawiać ciązy ? czy to tylko przez stres ?

Albo ciąża, albo stres. Wyrocznią nie jestem. Kup sobie test, jeśli chcesz mieć pewność i przede wszystkim się wyluzuj.
A następnym razem pieszczoty z głową. Bo znów będzie stres, płacz i zgrzytanie zębami.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

13

Powtórzę się.

W ciążę można zajśc zawsze.. jednak niektórzy mają farta i tak się nie dzieje.. inni.. wiadomo..

14

jeżeli ludzie decydują się na seks to powinni być na tyle wyedukowani, żeby wiedzieć kiedy i w jaki sposób można zajść w ciążę. My na forum nie zrobimy na odległość jęczącym nieodpowiedzialnym pannom badania ginekologicznego, ani testu ciążowego, więc nie wiem po jaką cholerę, osoby wydawałoby się dojrzałe (skoro decydują się na seks) jęczą na forum.

Najpierw cofnijcie się do 4 klasy podstawówki i pierwszych lekcji z rozmnażania i układów płciowych ludzi, a potem zabierajcie się za seks.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

15

Cześć .własnie dostałam okresu , jednak jest on mało obfity , krwawienie jest słabsze niż zazwyczaj .Czy to moze oznaczać ze jestem w ciązy czy moze byc spowodowane czymś innym ? np. intensywnymi ćwiczeniami , stresem ?

16 Ostatnio edytowany przez igla16 (2013-02-28 22:42:58)

Znów się powtórzę- nie jesteśmy lekarzami, ani wróżkami. Wszystko może mieć wpływ na okres. Stres, podróże, ciąża, dieta, choroba, leki... itp, itd.
Nie lepiej zrobić test?

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

17

Witam, chciała bym się zapytać czy można zajść w ciąże nie przebijając błony dziewiczej tylko wkładając lekka członka tylko nie głęboko oczywiście z wytryskiem.

18

wstapienie napisał/a:

Witam, chciała bym się zapytać czy można zajść w ciąże nie przebijając błony dziewiczej tylko wkładając lekka członka tylko nie głęboko oczywiście z wytryskiem.

Można. Błona dziewicza nie stanowi dla plemników żadnej przeszkody.

Nic tu nie ma ;P

Pewnie że moźna zajść bo ja tak właśnie zaszłam i jestem teraz w 11 tygodniu ciąży i 6 dniu nawet lekarz ginekolog sie zdziwił że jak to możliwe!!!!!!! A ja byłam zmieszana hehe pozdrawiam.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy bez przebicia błony dziewiczej można zajść w ciąze??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016