Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Witajcie dziewczyny,mam zasade jedna nigdy nikomu nie ufac,ludzie z którymi rozmawiam twierdza inaczej,ale nie zgodze sie.Jestem osoba znana w swoim miescie,mnostwo znam ludzi roznego pokroju.Mam zawód taki ze codziennie spotykam sie z ludzmi kobietami ,facetami w róznym wieku i niestety ale nikt mi nie przetłumaczy.Wiele bólu w zyciu doznałam rozczarowania itp.W tej chwili od ukochanego faceta.Nie wiem jak sie zachowac.Jestesmy ok 3 lat razem ,w poprzednie wakacje dowiedziałam sie przypadkiem ze mój facet dzwonił pisał do panienki która znam z widzenia,mieszkała obok jego bloku,do tego była dziwczyna kolegi naszego.Dowiedziałam sie ze pracowała  jakis czas temu w jednym miejscu zanim poznałam mojego faceta,chodził do niej,chciał sie umawiac na kawe,ale ona ponoc go olewała.Okazo sie ze jej jakis tam chłopak robił remont u mojego faceta,wyszło cos nie tak i poszukaiwał go i przypadkiem ja spotkał i chciał zeby mu pomogła sie znim skontaktowac,dała mu swój tel i co i wydzwaniał pisał działao sie to od lutego pare miesiecy,nagle pojawiła sie u mnie w pracy i sie zaczeło,nie chciał powiedziec kto to jak ma na imie.Do cholery mowie mu o co tu chodzi co taka jest tajemnica.Okazało sie ze to była naszego kolegi.I sie zaczeła wojna.Nie bede sie rozpisywac o tym,ale z prawdziwego zródła dowiedziałam sie ze wydzwaniał do niej pisał chciał sie spotykac,bedac ze mna,sam mi powiedzial ze jhakby chcial to by mial ja codziennie,ze nic nie chcial od niej ze nie podoba mu sie.Klamal mi prosto w oczy.Z tego co wiem ona go olewa,smieje sie z niego,ona wie o nas,ale to boli,nienawidze go za to.Nie wiem jak sie zachowac,nie ufam mu bo wiem ze wiele razy mnie okłamał

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Niewiele zrozumiałam z Twojego postu, tak chaotycznie napisany.

3

Odp: Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

No cóż, właściwie wiesz wszystko, twój facet uderzał do innej laski, ona się pobawiła i go olała bo to zajęty facet. To,że do niczego nie doszło zawdzieczasz jej,nie jemu, bo kłamie Ci w oczy.
Co robić? tylko jedno  można zrobić w takim wypadku, odwrót, krok do tyłu.
Niech o Ciebie zawalczy, bo ostatnio wykazuje znudzenie związkiem i szuka dskoczni, jeżeli nie dość mocno zawalczy, olej go ,szkoda sie męczyć z facetem, ktoremu nie wystarcza jego dziewczyna.

4

Odp: Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Porozmawiaj szczerze z chłopakiem. Powiedz, że chciałabyś wiedzieć, na czym stoisz. Jeśli masz 100% pewność, że koleś Cię okłamuje to chyba sama wiesz, że nie ma sensu w kontynuowaniu tego związku. Chyba, że wolisz żyć w zakłamaniu. Ewidentnie z Twojej wypowiedzi wynika, że chłopak jest nią zainteresowany. A że ona nie chce, to on siedzi z Tobą. Zastanowiłaś sie przez chwilę, co by się stało, gdyby tej dziewczynie nagle tak jakoś, spodobał się Twój chłopak? Albo gdyby chciała się zabawić i zniszczyć Wasz związek? Oczywiście, że by się to udało,gdyż Twój chłopak -jak wcześniej wspominałaś- wydzwaniał do niej, proponował spotkania, więc jemu byłoby to na rękę.
Więc może jednak warto pomyśleć nad zakończeniem tego związku? Bo obiektywnie patrząc to żyjesz w nieświadomości. Gdyby zakochał się z wzajemnością w innej dziewczynie, to myślisz,że nie zawahałby się odejść? Oczywiście, że by odszedł. Nie daj mu tej przyjemności, lepiej sama to zakończ. Na swojej drodze na pewno jeszcze spotkasz wartościowego człowieka. Pozdrawiam smile

5

Odp: Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Ewidentnie facet chce się wymiksować z tego związku tylko że nie chce zostać sam, dlatego kłamie.
Skoro ona go olewa olej i ty.
Dla niego samotność to największa kara.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wiedziałam ze kłamie,wyszło na jaw co zrobic mam teraz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024