molestowana przez wujka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » molestowana przez wujka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: molestowana przez wujka

Witam

To co sie wydarzylo nosze w sobie od przeszlo siedmiu dlugich lat... Na wakacje jezdzilam z rodzenstwem do babci i odkad pamietam ON byl moim ulubionym wujkiem.Zreszta nawet do niego sie tak nie zwracalam gdyz miedzy nami jest tylko kilka lat roznicy. Zawsze byl mily duzo zartowal dokuczal itd. Gdy weszlam w okres dojrzewania on stal sie jeszcze lepszy w sensie ze klocil sie z babcia ze i mi tez sie nalezy jakis czas na rozrywki typu wyjscie gdzies ze znajomymi czy na dyskoteke z kuzynostwem. On sam kilka razy mnie gdzies zabral. Nic nie bylo w tym nie pokojacego bo zachowywal sie w nalezy az do pewnego wieczoru... Wciaz nie potrafie o tym mowic otwarcie gdyz sama siebie obwiniam o to co sie stalo mi i to czemu nie zapobieglam.Do stosunku plciowego nie doszlo ale i tak czuje sie skrzywdzona.Obwiniam sie za to co sie stalo bo jako 14-15 latka(nie pamietam ile mialam albo i tez nie chce pamietac) wiedzialam co jest dobre a co zle wiec czemu go nie powstrzymalam? Byc moze temu ze go tak lubilam i ufalam... Byc moze tez sie balam albo to mi odpowiadalo- nie wiem sad Po tych wakacjach przez jakis czas tam nie jezdzilam a jak pojechalam po jakims czasie juz starsza nocowalam u cioci. Razem z mlodsza kuzynka poszlysmy do babci a tam gadka szmatka z wujostwem. W ten wieczor oni sobie popijali i mi i kuzynce tez zaoferowano drinki.Ja nie pilam.Zrobilo sie pozno i mialysmy wracac kiedy ON zasugerowal bysmy zostali bo kuzynka jest pijana i bedzie klopot.W sumie mial troche racji.Nocowalysmy w jednym domu i w jedej sypialni z NIM.W pokoju byly dwie rozkladane sofy obok siebie wiec jedna  z nich zajelysmy my.ON kazal mi sie polozyc na tej stronie gdzie sofy sie stykaly ale ja wiedzialam do czego to moglo by prowadzic wiec zamienilam sie z kuzynka. W nocy sie przebudzilam i zobaczylam ze on ja caluje i obmacuje. I co zrobilam???? Odwrocilam sie na druga strone sparalizowana nie wiedzac co mam zrobic!!!!! Przeciez moglam cos zrobic zeby przestal! Potem rozmawialam z kuzynka i to nie byl pierwszy raz ! Mam wyrzuty sumienia ze nic nie zrobilam. Od kilku lat jestem rzadkim gosciem u mojej babci i jego nie widuje.Zreszta od kiedy wyjechalam z Polski to juz kompletnie ale i to tak do mnie wraca.Najbardziej zabolala mnie reakcja mamy gdy jej powiedzialam po latach juz bedac tu w Anglii przez telefon.Ona nie zapytala o nic jak sie czuje czemu nie powiedzialam o tym tylko odbaknela cos jakbym klamala:( sad  Czesto wpadam w depresje myslalam kilka razy o samobojstwie a bedac za granica i nie majac bliskich znajomych jest ciezej. Nie potrafie sie pozbyc wyrzutow sumienia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: molestowana przez wujka

Nets bardzo mi przykro z powodu tego co sie satło!!!
i przykro mi z powodu reakcji Twojej mamy

mam nadzieje ze jakoś dasz sobie radę, może poszukaj pomocy u psychologów, oni wiedzą co poradzić

a w razie W gadaj tutaj
trzymaj się!!

3

Odp: molestowana przez wujka

jakos sie trzymam,raz lepiej raz gorzej. Tutaj mialam sesje tzn counselling przez jakis czas i bylo mi z deka lepiej.Sa lepsze i gorsze dni.

4

Odp: molestowana przez wujka

Historia jak z jakiegoś okropnego filmu. Współczuję..

Wiesz, choć na pewno jest Ci trudno to nie powinnaś się za nic obwiniać, to nie Ty byłaś stroną która krzywdziła, to Ty jesteś po tej skrzywdzonej.. Mówią że czas leczy rany, i myślę że jedynie na tym powinnaś się oprzeć.

Oczywiście samemu jest ciężko radzić sobie z takimi sprawami, ale myślę sobie, że reakcja mamy była zachowawcza-zapewne nie chciała uwierzyć w to co powiedziałaś, i nie dlatego że nie ufa Tobie, czy nie wierzy w Twoje słowa, ale że przez głowę by jej nie przeszło, że to mogłoby być prawdą..

I absolutnie nie wolno Ci myśleć o jakichkolwiek głupotach czy targnięciu się na życie. Mimo wszystko ono jest piękne, i ja wierzę że mimo iż spotkało Cię kiedyś coś tak przykrego, to kiedyś będziesz potrafiła stawić temu czoła i iść przez życie z podniesioną głową..

A swoją drogą, ten "wujek" to niestety jakiś chory człowiek.. przykro mi to pisać, ale to nie jest normalne zachowanie.. wykorzystywanie nieletniej, a do tego siostrzenicy/bratanicy.. Za takie coś powinien dostać wyrok...

5

Odp: molestowana przez wujka

O samobojstwie myslalam kilka lat temu teraz nie juz powiedzmy mam to za soba.Dzis jest znacznie lepiej ale wciaz to boli.

6

Odp: molestowana przez wujka

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego co czujesz...

Dlatego błędem jest nie reagowanie w takich sytuacjach-a co więcej ofiary takiego napastowania zazwyczaj nie potrafią właśnie o tym mówić, i co gorsza starają się stawiać czoła takim historiom w pojedynkę..

Ty, moja droga jesteś już dorosła, i wychodzisz na przeciw tej historii.. jednak co z tymi, które nie dadzą rady i nie będą miały w sobie tej siły?

Myślę że ta historia, powinna otworzyć nam wszystkim oczy, i z perspektywy rodzica/przyszłego rodzica dać do zrozumienia że niebezpieczeństwo czai się nawet tam gdzie się go W OGÓLE nie spodziewamy..

7

Odp: molestowana przez wujka

Wiem co masz na mysli i tez sie z tym zgadzam z wlasnego doswiadczenia. ON ma dziecko i nieraz sie zastanawilam czy jemu tez to zrobi. A z czasem przestalam o tym myslec byc moze to okrutne albo egoistyczne ale nie chce o nim myslec.Chce sobie ulozyc zycie i pogodzic sie z poczuciem winy i zalem do siebie.

8

Odp: molestowana przez wujka

Bardzo cie współczuję.... Twoja historia przypomniała mi, to co juz myślałam, że mam za sobą....

Mianowicie jakieś 8- 9 lat wstecz, nocowałam u mojej siostry, a jej mąż na bez szczelnego władował mi sie do łóżka... zaczął mnie macać... ja wtedy spałam, myślała, że to mój chłopak ( teraz mąż ) ale jak otworzyłam oczy przeraziłam się... wyskoczyłam szybko z łóżka, wyzywałam.... i uciekłam z domu. Zadzwoniłam po mojego męża żeby po mnie przyjechał od razu powiedziałam o tym mojej mamię, ale ona to zignorowała, tak jakby w ogóle nie było tego tematu... siostra również wiedziała co sie stało, w końcu musiała słyszeć moje krzyki, a spała w pokoju obok, ale również zero reakcji z jej strony...

Wiem jak ci ciężko, z perspektywy czasu staje się to mniej bolesne, ja po tym wszystkim nie mogłam na siebie patrzeć, wciąż czułam go przy sobie, to było cos strasznego.... ale dzięki mojemu mężowi dałam radę, dał mi poczucie bezpieczeństwa i powtarzał TO NIE MOJA WINA.. chociaż sam chciał mu dać popalić....


Musisz być silna smile

9

Odp: molestowana przez wujka

Z czasem wszystko powoli blaknie i traci swa ostrosc.Wiesz ze tam jest,ze bylo ale znaczenie tego co sie wydarzylo traci sens maleje bol. Na dzien dzisiejszy czuej sie znacznie lepiej choc zdarza sie czasem jakas mysl o tym przyblakac. Mam wspanialego chlopaka ktory mnie wspiera i byl wyjatkowo wyrozumialy i kochany jak mu o tym powiedzialam. Kiedy czuje sie z jakiegos powodu zdolowana on mi powtarza jaka to wspaniala i kochana jestem smile Przeszlosc z kazdym dniem traci wartosc i moje mysli kieuja sie na terazniejszosc i przyszlosc i na to co mam i kogo mam kto sprawia ze mam motylki w brzuchu smile Wiem ze to co sie stalo jest okropne ale z czasem zapomne totalnie i stane sie silniejsza.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » molestowana przez wujka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024