Jak zapomnieć o facecie, z którym było się w luźnym związku? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-28 23:44:09

ana89
Niewinne początki

Jak zapomnieć o facecie, z którym było się w luźnym związku?

Dobry wieczór wszystkim mam pytanie mianowicie co oznacza fakt, że nie można zapomnieć o mężczyźnie, z którym było się w tak zwanym luźnym związku ?? staram się to zrobić już 7 lat i bez skutku związałam się nawet z innym mężczyzną i tez nic... niedawno dowiedziałam sie że ożenił sie z inną choć pare miesięcy wcześniej pytał sie czy miałabym odwage zostawić wszystko i wrócić do niego i stworzyć normalny związek kiedy odpowiedziałam że tak ... on zmienił zdanie sad i ożenił się ... staram się układać sobie życie dalej na nowo z innym chłopakiem, który mówi że kocha tyle że ja nie czuje chemii do niego czy można w ogóle kochac kogoś i nie czuć do niego chemii ??
a czy można kochac męża nie czując do pożądania?? długo wszystko analizowałam jestem młodą osobą dlatego prosze o rade pozdrawiam

#2 2010-09-29 08:34:35

busiu
100% Netkobieta

Re: Jak zapomnieć o facecie, z którym było się w luźnym związku?

Na Twoim miejscu odpuściłabym sobie. W skład 'dobrej miłości' wchodzą: przyjaźń, namiętność i zaangażowanie. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam układać życia z kimś, kto mnie nie nie pociąga, czyli tak naprawdę- nie podoba mi się. Tak, chemia musi być. Chyba, że chcesz się męczyć przez pierwsze lata ewentualnego małżeństwa. Później albo przyjdzie rozstanie, albo przyzwyczajenie, jeśli jesteś kompromisową osobą.

Znajdź kogoś, z kim będziesz wiedziała, że to miłość. Bo to właśnie z miłości wypływa niezachwiana pewność, że to ten, jedyny, ostatni, a wtedy nie będziesz się wahała w niczym.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#3 2010-09-29 10:35:19

airwaves
Przyjaciółka Forum

ten facet to jakiś niepoważny jest.. z tym pytaniem do Ciebie kilka miesięcy przed własnym ślubem.. współczuję jego partnerce.
hm..jak zapomnieć..a dlaczego zapominać? Było Ci bardzo miło i dobrze więc zaszufladkuj sobie to w swojej pamięci i korzystaj z tego, wysnuj wnioski, ucz się na tym doświadczeniu, a nie staraj się wyrzucić. Wiadomo jest tęsknota za czymś pięknym ..jak zawsze.. ale myślę że ona będzie trwać dotąd aż nie pojawi się w Twoim życiu człowiek który będzie dla Ciebie wiele znaczył i będzie na pierwszym miejscu. Zaakceptuj to co się stało.
a ile jesteś z tym nowym chłopakiem ?

#4 2010-09-29 11:49:49

ana89
Niewinne początki

z nowym chłopakiem jestem prawie 2 lata i zauważyłam, że kocham go miłością przyjacielską co też jest w związku ponoć ważne ale z tą chemią to tak troche kiepsko...;/ i jest mi dobrze ale nie bardzo dobrze i może też po cześci tęsknie za tym co było , bo było.... inaczej było tak zwane "to coś"  i może dlatego nie potrafie otworzyć się bardziej bo niestety łatwo jest powiedzieć a zdecydowanie trudniej zrobić
Busiu wiem że musze odpuścić bo nie jestem na tyle ... by rozbijać czyjeś małżeństwo
Orbitko 26 nie potrafie wspominać czegoś co chciałabym mieć w chwili obecnej. wspominając to straciłabym kontrole nad rzeczywistością czego nie chce bo mam jedno życie i szkoda mi go na wylewanie łez
dzięki za opinie moze teraz popatrze tez na to z innej strony, choć kiepsko z tym

#5 2010-12-11 14:18:37

ana89
Niewinne początki

Kobiety dziewczyny pomocy !!! czy można być bardziej pokręconym i samej sobie niszczyć życie ?? dalej nie mogę zapomnieć sad i mój obecny chłopak zaczyna kapować dlaczego jestem taka a nie inna ;/ na litość Boską czy mam sobie mózg wyprać ? sad może to i dla Was mały problem ale ja się tak męcze z tym od 6 lat sad i nie daje już rady czy ja nie zasługuje na odrobine szczerej miłości...??

#6 2010-12-11 14:43:53

Małgorzatka
100% Netkobieta

W jakim jesteś wieku? Bo sądząc po Twoim nicku to powinnaś mieć ok 21 lat. Piszesz też:

ana89 napisał:

co oznacza fakt, że nie można zapomnieć o mężczyźnie, z którym było się w tak zwanym luźnym związku ?? staram się to zrobić już 7 lat i bez skutku związałam się nawet z innym mężczyzną i tez nic...

Skoro zapominasz już 7 lat, to w jakim wieku tworzyłaś ten "luźny związek"?

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

#7 2010-12-11 15:21:52

ana89
Niewinne początki

w wieku 15 lat zaczęliśmy od przyjaźni a później po 2 latach postanowiliśmy spróbować bez większych zobowiązań tyle, że ja od początku chciałam z nim chodzić... tak mam 21 lat wszystko się zgadza ...

Stopka forum