Aparat na zęby - ile kosztuje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Aparat na zęby - ile kosztuje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Nie znam się na aparatach, a bardzo chciałabym go nosić. Kiedyś miałam piękne, prościutkie zęby, ale przez wszystkie lata nauki i stresów mam skrzywione zęby sad Zwłaszcza na dole... Chciałabym wiedzieć, ile mniej więcej wynosi cena takiego aparatu.
Słyszałam też, że aby go nosić, trzeba mieć wszystkie zęby wyleczone, to prawda? A co z zębami, które mają plomby?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Delicja1991
Trochę późno się za to zabierasz kiedy kości są już uwapnione co nie znaczy,że nie można korygować wad,tyle,że trwa to dłużej.Utrudnienia sprawiają też zęby plombowane,Są osoby które nie mogą stosować takich aparatów.Jest kilka rodzajów takich aparatów a więc cenna też może być inna a która zależy też od użytych kompozytów.Dlatego nie można mówić o cenie jako takiej.Cena może się kształtować od 500 zł do ok.6 tyś(do tego należy doliczyć ceny wizyty podstawowej oraz kontrolnych też ok 200zł-400zł)

3

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

carboczar wiem, że późno, ale lepiej późno niż wcale smile Bardzo chciałabym mieć znów proste zęby. Leczenie zębów mam już za sobą, został mi tylko jeden do usunięcia. Wiem, że korygowanie będzie trwać dłużej, ale jakby nie patrzeć sama sobie je skrzywiłam big_smile

Reklama

4

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Chodziłam kiedyś do ortodonty i wizyty nie kosztują aż tyle! A koleżanka która chodziła jeszcze niedawno potwierdza, że też tyle nie płaciła. Ale wiadomo co ortodonta to inna cena. A jak ktoś przesadza to można mu podziękować, bo po co przepłacać!?

5

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Nigdy nie jest za późno:) ja miałam założony aparat właśnie w wieku 19 lat. Góra i dół od razu coś ok 2300 zł, do tego wizyty co 2 miesiące ok 60/70 zł. Plomby nic nie szkodzą (przynajmniej mi). Jeśli chodzi o wyrwanie zęba pewnie przed założeniem.. cóż więcej. Naprawdę warto:)

Reklama

6

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

A właśnie...aparat na zęby trzeba zakładać na górę i dół, czy można tylko np. na dole? Bo właśnie dolne zęby mam skrzywione, a górne są proste.

7 Ostatnio edytowany przez KaroLa (2010-09-10 10:54:48)

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Możesz tylko dół oczywiście:) Najlepiej umów się na wizytę kontrolną i wtedy wszystko się dowiesz, na pewno będziesz musiała zrobić prześwietlenie żeby było wszystko widać:P, że tak powiem.

8

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

rok temu zdjęli mi aparat, no więc aparat na górę kosztował 1700zł, a na dół 1300zł no czyli razem 3tys. każda wizyta kosztowała 100zł. a po zdjęciu stałego aparatu (ja nosiłam go dwa lata) trzeba zapłacić za taki zdejmowany który zdejmujesz tylko do jedzenia i jak musisz w szkole czy tam pracy potem nosisz go tylko w nocy a potem wcale a on kosztował 800zł a wizyty były chyba co 3 miesiące i kosztowały już tylko 50zł

"Sae Fideli Sis Fidelis"

9

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Ja właśnie skończyłam 21lat i zamierzam sprawić sobie osobiście taki aparat. Moja wada nie jest mała,a kiedyś leczyłam się u ortodonty,ale lenistwo i wstyd aparatem ruchomym wzięło górę. Teraz,kiedy tylko będę mieć odpowiednią ilość gotówki,chcę go założyć. Góra i dół rzecz jasna. I tu moje pytanie. Mając już 21lat, patrząc ze względów estetycznych,wizualnych, czy metalowy apart nadaje się tylko dla nastolatków? Czy będąc już starszą osobą ( od tej nastolatki oczywiście ) głupio i dziwnie to będzie wyglądało jak założe sobie zwykły metalowy aparat? Myślałam nad tym i osobiście wolę taki,którego będzie jak najmniej widać (ceramiczny czy szafirowy/ koszt za jeden łuk 2500zl ),ale biorąc pod uwagę różnicę  kosztów między takim mało widocznym,a tym bardzo ( metalowy ok 1500 zł na łuk ) przejmowalibyście się widocznością tu? Czy Waszym zdaniem, wiek ma tu coś do rzeczy? Jestem gotowa poświęcić wiele pieniędzy,w tym celu Wyjeżdżam z granicę żeby zarobić na aparat i koszty leczenia... Marzę o pięknych,prostych zębach,a co za tym idzie pięknym uśmiechu. Szkoda,ze tak Późno się za to biorę,ale lepiej Późno niż wcale. Proszę o Wasze opinie na ten temat.

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

10

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Jeśli chodzi o aparaty stałe mogę podać ceny, jakie mamy na dzień dzisiejszy u siebie. Aparat stały "zwykły" 1800 zł, samoligaturujący 2200 zł, kosmetyczny 2500 zł. Koszt wizyty to 100 zł. Więcej informacji możecie znaleźć na ARTDENT Brzesko zakładka ortodoncja.
Cena docelowa zależy oczywiście od wielkości miasta, w którym aparat będziecie mieli zakładany. Generalnie im większe miasto tym drożej. Pozdrawiam.

11

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Ja płaciłam 2400 za jeden łuk (aparat kosmetyczny)

12

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Za kosmetyczny aż tak dużo? Ciekawa jestem gdzie tak drogo zakłada się aparaty. Mnie się wydaje, że koszty powinny zamknąć się w kwocie 2000 zł

13

Odp: Aparat na zęby - ile kosztuje?

Miałam założony aparat w wieku 28 lat tongue Wcześniej nie było mnie stać na leczenie, a nie jest ono tanie. Łączny koszt całego leczenia wyniósł mnie ponad 14tys zł (cena zawiera wszystko, łącznie z aparatem retencyjnym po zakończeniu leczenia).

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Aparat na zęby - ile kosztuje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016