Święty Józef znalazł mi męża - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-07-11 13:21:25

nini
Gość Netkobiet

Święty Józef znalazł mi męża

Odkąd pamietam zawsze miałam dużo kelgów – ale żaden zn ich nie nadawał się na jakiegoś porządnego chłopaka.Miałam iśc zk im do kina i na imprezy, nie brakowało mi tez propozycji łóżkowych wink ,ale żadna z tych znajomości nie była tą właściwą znajomością – wiecie taką , która poderwie serce, dusze i wszytskie wnętrzności. Zaczaruje mi świat i sprawi ,że będę umierać po nocach z miłości do kogoś. Nie – nie było czego takiego. Zero iskry Bożej, zero romantycznych uniesień ciągle tylko nudna – cenna oczywisćie ale nudna w tym sensie ze ciagle tylko – przyjaźń … Koleżanki powychodziły za mąż, poznajdowały swoej drugie połówki jabłek i pomarańczy a ja nic… Niby nie samotna bo otoczona wianuszkiem adoratorów, ale jednak w głębi serca sama … Miałam 29 lat i już straciłam nadzieje… wtedy moja babcia podsunęła mi pewną modlitwę do Św Józefa i obrazek i kazała się modlić …na poczatku wydało mi się to oczywiście śmieszne – całe życie szukam tego Jedynego a tu nagle jakiś świety z obrazka miałby mi nagle pomagać. Niemniej postanowiłam spróbować – choćby po to żeby udowodnić babci ,ze nie ma już żandej nadziei i że w mojej sytuacji i święty Boże nie pomoże wink Odmawiałam tą modlitwę dzień w dzień rano i wieczorem … przez pół roku. I oto-  stało się. Byłam na wakacjach z koleżanka w Chorwacji i poznałam Rafała. I rzeczywiście było w końcu trzęsienie ziemi w moim sercu i miłość od pierwszego spojrzenia  Cztery miesiące po spotkaniu już wychodziłam za mąż  Dzisiaj po dwóch latach jestem nadal bardzo szczęśliwa i mamy już nawet owoc naszej miłości – roczną córeczkę  Możecie się ze mnie śmiac ,ale ja jestem przekonana ,ze dzięki modlitwie do Świętego Jóżefa jestem dziś tak szczęśliwa jak jestem. Wszystkim poszukującym polecam tą modlitwę – warto jej zaufać...

Święty Józefie przeczysty Stróżu Dziewicy
Dziękuje Ci że jeszcze nie wyszłam za mąż,
Święty Józefie ty wiesz kto ma zostać moim mężem,
pozwól mi spotkać tego człowieka ,
spraw aby był to człowiek dobry,
który będzie mnie kochał i szanował
tak jak ty kochałeś i szanowałeś Najświętszą Maryję,
Święty Józefie doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się panu Bogu,
Obiecuję Ci dochować czystości przedmałżeńskiej,
Nadać pierwszemu dziecku na imię Józef (lub na drugie imię),
oraz mówić wszystkim, że takiego dobrego męża mam dzięki Bogu i Tobie

#2 2008-07-11 13:40:51

sdg
Gość Netkobiet

Re: Święty Józef znalazł mi męża

a jak wybrnęłaś z tego Nadać pierwszemu dziecku na imię Józef (lub na drugie imię), ?

#3 2008-07-11 14:19:38

nini
Gość Netkobiet

Córcia ma na drugie imię Józefina smile Maria Józefina smile

#4 2008-07-11 14:22:58

xibalbaa
Netbabeczka

wspaniała historia. Wniosek: modlitwa najpotężniejszą siłą:)

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

#5 2008-07-12 22:26:19

aleX
100% Netkobieta

ciesze się że Ci się udała, człowiek zdesperowany chwyta sie wszystkiego....smile

#6 2008-07-14 15:17:50

xibalbaa
Netbabeczka

a powinien jednago na początku:modlitwy. i nie byłoby desperacji.

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

#7 2008-07-20 00:34:38

nini
Gość Netkobiet

Wiadomo- najtrudniej uwierzyć ... ja też nie wierzyłam- przyznaję się bez bicia. Moją babcię po prostu wyśmiałam za taki pomysł- zwłaszcza jak mi zaczęła wmawiać ,że dzięki tej modlitwie złapała dziadka wink Po prostu - zawsze chciałam mieć rodzinę, kochającego męża - nie to żeby to był mój jedyny cel - mam własną firmę, realizuję się zawodowo- ale cóż z tego, wicie dziewczyny w pewnym momencie - jestem trochę może bardziej doświadczona już bo po 30 wink - nadchodzi taki moment ,ze nie chce się wracać do 4 pustych ścian ... Ze nudzą Cię kolejni faceci poznani w Dyskotece, że chciałoby się mieć trochę emocjonalnej stabilizacji ... Tak jesteśmy skonstruowane i żadna mi nie wmówi że tego w którymś momencie nie będzie chciała ... Przed światem, bliskimi- wiadomo : kamienna mina i trzyma się fason - że wszystko okay, że wielu adoratorów, ze uwielbiamy bycie singlem ... Ale potem powrót do pustego mieszkania, jedne, drugie święta ... i samotność daje w kość. Nagle zniknęły koleżanki, nagle stajemy pzrd lustrem i proszę jedna zmarszczka, druga ... Tak to jest- sama przeżyłam wink Przy trzeciej przestałam liczyć wink Realizacja zawodowa to nie wszystko ... bo dla kogo to wszystko ? Po co się tak starać jak nie ma się z kim tego dzielić ... Dla mnie najpiękniejszym momentem dnia jest nie siedzenie 8 godzin w moim biurze i szefowanie mojej firmie, ale śniadanie z moim mężem i córcią ... albo romantyczna kolacja we dwoje smile Życzę Wam ,zeby ta modlitwa pomgła Wam tak jak mi dziewczyny - z całego serca Wam tego życzę ...

#8 2008-07-31 20:51:49

aleX
100% Netkobieta

Wiesz zgadzam się  z Tobą w 100 procentach. Znam dziewczyny, kobiety sukcesu które miały wszystko oprócz tej jednej rzeczy....i gdy wracały do domu, chowały maskę zadowolenia i szczęścia. Może z tą modlitwą nie jest taki głupi pomysł i sama zacznę praktykować?

#9 2008-08-08 23:21:20

Oriana
Niewinne początki

To zadziwiajace jak ogromna sile ma tak naprawde wiara, w to ze cos pojdzie tak jakbysmy tego pragnely, nawet dzieki takiej modlitwie! Warto wierzyc chyba przede wszystkim w to, że marzenia się spełniaja. :-)

#10 2008-08-09 09:53:16

majcher
Gość Netkobiet

Ja chyba przestałam wierzyć w miłość ...powoli zaczynam myśleć, że filmy o miłości są krecone jedynie dla ogladalności i nie mają nic wspolnego z rzeczywistościa sad

#11 2008-08-09 10:02:10

lumos
Dobry Duszek Forum

A ja wierzę w miłość bo ją znalazłam.... i choć ten mężczyzna jeszcze nie dorósł do mojej miłości, to wiem, że to jest "To" !!!! Kto wie co będzie za jakiś czas jak zobaczył co stracił....
...Miłość jest jedna na całe życie i ja juz ją spotkałam, a czy z nią będę do końca... to już zostawiam Tobie Boże smile

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

#12 2008-08-09 10:08:55

Jeanne
Zbanowany

"    Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary.

— Johann Wolfgang Goethe "

Wspaniala historia smile

#13 2008-09-01 23:06:10

mflash
Gość Netkobiet

Gratuluje za wytrwałośc NINI to dobrze, że napisałąs ten post niech wszyscy wiedzą, że warto sie modlic.  Choc jestem samotny i bardzo bym chciał kogoś miec, napewno skożystam z towiej "metody" (niewiem czy tak mogę to nazwac). Mam już swoje lata i pewne doświadczenia, po pierwszym moim zawodzie miłosnym dużo upłyneło czasu zanim się pozbierałem, a pomogła mi modlitwa właśnie. Za jakiś czas niespodziewanie zakochałem się po raz drugi, przez pewien czas myslałem że to może zauroczenie i tak sobie wmawiałem, ale dziś wiem że to miłośc. Już rok ją kocham, dzieli nas spora odległośc(450km) i niewiem co teraz ja bardzo bym chciał ale ona ( ona jest z kimś kogo nie kocha, boi się go on ją szantażuje że jeżeli go zostawi to się zabije na jej oczach- a długo by "gadac"), nie wie co zrobic. Choc bardzo ją kocham boje się, że zostanę sam. Nie mam szczęścia w miłości- na pewno skorzystam z modlitwy.

#14 2008-09-03 17:34:23

pantofelek
Gość Netkobiet

Nini, a moglabys podać jakiegos maila do siebie. Chcialabym sie o cos zapytac.
Pozdrawiam.

#15 2008-09-07 14:38:30

Dziwny
Gość Netkobiet

Bardzo ciekawa historia, ale niestety lekko naciągane wnioski.
Sugestie, że znalazłaś męża tylko i wyłącznie dzięki tej modlitwie są po prostu naiwne.
Czyli jak się będę gorliwie modlił to wygram za pół roku w kasynie dużą kasę?
Niewątpliwie dzięki tej modlitwie kształtowałaś swoje marzenia i w jakiś tam sposób wpłynęło na ich realizacje, ale żeby od razu ustalać, że to było jedyne możliwe remedium? Rozsądku odrobinę smile

#16 2008-09-08 11:00:26

pantofelek
Niewinne początki

Halo, halo! Nini? Możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem gg: 5884929? Byłabym zobowiązana.

#17 2008-09-09 19:38:59

nini
Gość Netkobiet

Dziwny - wierz lub nie smile Ale na prawdę ja jestem przekonana w siłę modlitwy i wstawiennictwo ŚW Józefa smile Proście a będzie Wam dane .. czyż to nie tak szło ?smile Pantofelek - chętnie odpowiem na pytania, ale nie mam czasu na gg, jakby co pisz na meila :ninoczka121@o2.pl

#18 2008-10-28 14:57:34

Emka28
Niewinne początki

wiara bardzo pomaga, ja modlę sie do św Antoniego, cudowny świetny, nie tylko od rzeczy zgubionych. Potrafi zdziałać cuda. Nigdy mnie nie zawiódł/../

#19 2008-10-28 15:18:40

Krzyś
Przyjaciel Forum

Dziwny - trochę się z Tobą zgadzam. Patrząc realnie uwierzyłbym żebyś dzięki tej modlitwie znalazła swojego wybrańca na drugi dzień, ale po pół roku? Składają się na to różne czynniki Twojego zachowania, również to, że mimo wszystko to w Twoim życiu byli jacyś mężczyźni czyli pewnie jesteś atrakcyjną kobietą, a akurat tak się złożyło, że dzięki Twojej wewnętrznej wierze, a nie religijnej tak się udało w tym przedziale czasowym. Czego Ci oczywiście szczerze gratuluję. smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

#20 2008-10-28 15:20:46

Danusia
Zbanowany

Proście......... a będziecie prości......... raczej

#21 2008-10-28 16:04:01

ATKA 333
Woman In Red

Ja też wierzę w moc modlitwy....Nie raz doświadczyłam jej cudu..

#22 2008-11-08 21:24:46

ina_2
Na razie czysta sympatia

ogromną moc ma wytrwała modlitwa. dzisiaj bardzo żałuję że nie znałam tej modlitwy wcześniej. ja swojego męża niestety wybrałam sama, niestety nie był to dobry wybór.
Bóg zawsze wysłuchuje naszych próźb, ale spełnia tylko te, które uzna że są dobre dla nas.

#23 2008-11-09 12:10:22

gośćć
Gość Netkobiet

Daj spokój dziewczyno. Modlitwa modlitwą,ale ty wskoczyłaś facetowi do łóżka po króciutkiej znajomości i po równie krótkiej wyszłaś za niego za mąż.
W zasadzie teraz nie pozostaje ci nic innego jak modlić się oby te uczucie szybko nie wygasło ponieważ twój wzorzec wychodzenia za mąż powiela większość kobiet ( krótka znajomość,do łóżeczka,dziecko w drodze) , po czym po kilku latach stają sie nieszczęśliwe i niekochane. Oby w twoim przypadku było inaczej.
pzdrawiam

#24 2008-11-10 20:09:30

ina_2
Na razie czysta sympatia

co za bzdura, od razu widać że nie wiele wiesz o życiu ,,gościu". swojego męża znałam 5 lat przed ślubem,i na pewno łóżko nie było w centrum naszego zainteresowania,wspólnie jeżdziliśmy w góry,na rowerach,biegaliśmy itp. napisałam że ogromną moc ma modlitwa,ponieważ wiele razy Bóg mi pomógł. na przykład kiedy kontuzja kolana, operacja i późniejsze powikłania podkopały mi bardzo zdrowie i całkowicie zmieniły moje dotychczas bardzo aktywne życie. twoje myślenie jest bardzo proste. uważasz że marzeniem kobiet jest złapanie faceta na dziecko? to przecież faceci ciągną nas do łóżka, a nie odwrotnie.

#25 2009-08-09 21:12:47

konrad-rakieta
Netchłopak

no ale gość też wie co mówi, może w Twoim przypadku to akurat nie ale w wielu tak...

#26 2009-08-13 20:52:30

ina_2
Na razie czysta sympatia

Owszem my kobiety jesteśmy czasem naiwne, wierzymy że ktoś naprawdę nas kocha i zawsze kochać będzie.

#27 2010-08-10 11:29:27

penny
Niewinne początki

ja też przyłączam się do skuteczności tej modlitwy.

zanim wyszłam za mąż, modliłam się tą modlitwą 10 lat, codziennie. przestałam w dniu ślubu. przez ten czas modlitwy poznałam wielu jak wydawało mi się wspaniałych mężczyzn, o których miałam nadzieję, że będzie to właśnie on, ten jeden jedyny. dłużej lub krócej, znajomość nagle się kończyła, tak, że najczęściej pan przepadał w nicość, nie mogłam nawet go odnaleźć, skontaktować się, zobaczyć. zawdzięczam to części modlitwy o kończeniu znajomości która nie podoba się Bogu. bolało wiele razy, płakałam ale modliłam się. w końcu poznałam niepozornego, zobaczyłam go i pomyślałam, to ma być mój mąż? modliłam się dalej, tym razem nawet mając nadzieję, że znajomość się skończy. nie skończyła się. zakochałam się. zaczęłam dostrzegać w nim cechy których nie widziałam wcześniej, których nie mieli inni, albo wydawało mi się że mieli. wydawało. oświadczył mi się, do teraz mam przed oczami jego widok, zmarzniętego, dziwnie zachowującego się, wyciągającego po kryjomu z kieszeni pierścionek. jesteśmy małżeństwem od 2 lat. ciągle odkrywam jego nowe cechy. jestem szczęśliwa. przez te lata modlitwy było wiele rozczarowań i łez. ale wytrwałość się opłaciła. módlcie się dziewczyny o takiego Józefa, który będzie o was dbał, co najważniejsze, dbajcie o niego same. bo małżeństwo to nie tylko branie, lecz przede wszystkim dawanie.

#28 2011-06-24 11:29:56

prinzessin1
Niewinne początki

ja modliłam się do Boga o dobrego męża, tak naprawdę odkad zaczęłam się modlić stałam się samotna, nagle nie mogłam zapoznać żadnego chłopaka to pózniej zaczęłam do Maryi bo myslałam że Bóg na mnie obrażony, pózniej do aniołów, żeby zaczęli działać i nic dalej jestem sama i załamana. Znalazłam jeszcze ten post tutaj i to chyba już ostatni święty do którego będe się modlić o dobrego męża bo tak to juz całe niebo poruszyłam. Tak bardzo bym chciała, żeby Bóg w końcu się zlitował,bo tej samotności już znieść nie mogę!

Ja tą się długo modliłam:
MODLITWA o dobrego męża

Boże,Ty jesteś Miłołcią, proszę Cię dzisiaj o dobrego męża, któremu będę mogła ofiarować siebie -jeśli taka jest Twoja wola - i który będzie kiedy ojcem naszych dzieci. Niechaj teraz ,zanim poznamy się i połączymy, zachowa swoją czystoś ,ucząc się panowania nad soba i odpowiedzialności, aby w przyszłołci mógł być moim opiekunem i troskliwym ojcem naszych dzieci. Dopomóż mi, dobry Boże, zachować dla niego dar czystości, abym i ja była dobrą żoną i prawdziwą kapłanką domowego ogniska, a nade wszystko-czułą i troskliwą matką naszych dzieci. Proszę Cię, miłosierny Boże, udziel mi łaski cierpliwego oczekiwania na spotkanie z tym mężczyzną, którego wybrałeś dla mnie, zanim się jeszcze narodziłam. Błogosław Boże mojemu przyszłemu mężowi.

#29 2011-08-07 14:31:55

MM82
Na razie czysta sympatia

Ja od dziś też zaczynam modlić się ta modlitwą. Mam 29 lat, za sobą śmierć chłopaka, potem kilka nieudanych związków. Straciłam nadzieję, stałam się kopciuchem, na nic nie mam siły. Kiedyś byłam piękną i zadbaną kobietą. Teraz to tylko gruby kopciuch.

#30 2011-08-07 14:42:29

Anhedonia
100% Netkobieta

MM82 napisał:

Ja od dziś też zaczynam modlić się ta modlitwą. Mam 29 lat, za sobą śmierć chłopaka, potem kilka nieudanych związków. Straciłam nadzieję, stałam się kopciuchem, na nic nie mam siły. Kiedyś byłam piękną i zadbaną kobietą. Teraz to tylko gruby kopciuch.

No i OK
Problem zdefiniowałaś smile Modlitwa nie zaszkodzi, ALEEE  SAMA nie pomoże, jeżeli TY nie POMOŻESZ sobie sama.
Wstań więc z kolan, otrzep spódniczkę, popraw kucyki, i NAPRZÓD... że zacytuję moją ulubioną autorkę z forum - zmieniać swoje życie na lepsze big_smile
Dasz radę, jeśli Ci zależy na samej sobie
Życzę dużo sił i samozaparcia smile

http://uciekamydoprzodu.blog.pl/

#31 2011-08-07 14:47:00

MM82
Na razie czysta sympatia

Dzięki, tak zrobię, może wszystko się skończy dobrze.

#32 2011-08-07 14:47:25

flores18261
Przyjaciółka Forum

aleX napisał:

człowiek zdesperowany chwyta sie wszystkiego....smile

Masz rację , wracając do mojego temtu w innym dziele. (Ciąża i poród)  Do  autorki teksu , cieszę się że, jesteś szcześliwa i ciekawa historia ,ale ja już nie wierzę że,mnie coś może takiego spotkać. ( Moje jedyne marzenie- SZCZĘŚCIE)

Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-08-07 14:50:22)

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

#33 2011-09-21 21:25:52

MM82
Na razie czysta sympatia

Hej dziewczyny, czy jest ktoś jeszcze kto zaznał udu z modlitwy do św. Józefa. Ja intensywnie się modlę kilka tygodni.

#34 2011-12-18 22:07:14

magdalenka8_6
Niewinne początki

ja miałam podobną historię...
Pewna koleżanka, z którą mieszkałam przez jakis czas na wyjeździe do pracy, była zaręczona. Opowiedziała mi swoją historię, jak to sie stało... otóż ona również modliwła się do św. Józefa o dobrego męża. Nie miała niestety tej modlitwy ze sobą, gdyż dała ją innej koleżance, która dość szybko, po jej odmawianiu znalazła swoją 2 połówkę. Jestam bardzo wierząca, ale troche sceptycznie do tego podeszłam... Jakieś 2 miesiące później, w chwilach ogromnej samotności przypomniałam sobie historię mojej koleżanki i odnalazłam modlitwę do św. Józefa w internecie. Zaczęłam ją odmawiać z wielką wiarą codziennie i już po jakiś ok. 3 tyg. spotkałam faceta "ideał" mówiłam wtedy, że jest lepszy od ideału jaki mogłam sobie wyobrazić... Zaczęliśmy się spotykać 1 września, a już 22 grudnia oświadczył mi się i 8 miesięcy później pobraliśmy się. Jestem już 5 miesięcy po ślubie, owszem "ideały" nie istnieją, bo każdy ma swoje wady.... I czasem jest bardzo ciężko, bo warunki w Polsce są ciężkie, trudno o dobrą pracę, więc początki są trudne. Ufam w to, że to on miał być moim mężem, bo było wiele sytuacji po drodze, kiedy już chcieliśmy się rozstać, a jakoś dalej przetrwaliśmy.... Chciałam swoją historią dać świadectwo, które obiecałam dać w modlitwie...
Pozdrawiam wszystkich...

#35 2011-12-30 22:28:54

monnik
Zaglądam tu coraz częściej

Ja również znam modlitwę do św. Józefa, kiedyś była mi bardzo bliska, choć wydaje mi się, że słowa były odrobinę inne. Jakoś ostatnio nie potrafiłam znaleźć na nią czasu. Dzięki za przypomnienie, zaraz idę jej szukać.

Boje się, że pewnego dnia stracę to wszystko, co nie dość kochałem. Pamiętaj i nie wahaj się kochać tego, co kochać warto.
Naj­bar­dziej od­czu­jesz brak ja­kiejś oso­by, kiedy będziesz sie­dział obok niej i będziesz wie­dział, że ona nig­dy nie będzie two­ja.

#36 2011-12-31 13:39:00

K_r_o
Przyjaciółka Forum

smilesmilesmile miłe smile

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

#37 2012-01-06 00:00:39

aleks911
Na razie czysta sympatia

nini napisał:

Obiecuję Ci dochować czystości przedmałżeńskiej,

Też chciałam odmawiać tą modlitwę, ale niestety jeden warunek jest nie do spełnienia...

Tęsknię za Twoim uśmiechem, ale za swoim jeszcze bardziej...

#38 2012-01-06 00:39:56

OceanSoul
Słodka Czarodziejka

Dziewczyny, podbudowałyście mnie wink jestem wierząca, ale naprawdę wiara w skuteczność i sens modlitwy wzrasta, jak się poczyta takie świadectwa wink
Ale właśnie, o ile moge spytać autorke wątku - udało się dochować "warunku nie do spełnienia" - czystości? wink

"Fruń do księżyca, a jeśli ci się nie uda - i tak znajdziesz się pośród gwiazd"

Ostatnie tematy :

Stopka forum