Mój facet jest maniakiem komputerowym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Mój facet jest maniakiem komputerowym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Mam taki oto problem z moim facetem. Nie dość ,ze cały czas siedzi w pracy przed kompem, to po przyjściu do domu pierwsze co robi to ... włącza komputer. Najgorsze to to ,ze gra w jakieś durne gry internetowe i potrafi tak całymi wieczorami się zabawiać. Czy to normalne, że 27 letni facet gra w jakieś głupie gry dla nastolatków ? W dodatku to są jakieś abstrakcyjne gry ... Jak widzę na ekranie tę stone z Blood Wars to mnie  trafia normalnie ! Czy to sie da jakoś leczyć ? Czy to nie jest ucieczka od rzeczywistości ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janke (2007-08-01 23:17:25)

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Chyba wiem co to znaczy, mój kiedyś  też nie tylko przesiadywał przed kompem, ale się umawiali z kolegami na sesje RPG.ja nie rozumiem tego świata, mój kupował też Fantastykę, a wtedy to już świata poza gazetąnie widział!!! Też podchodzi pod trzydziestkę,ale tak sobie myślę, może taka ucieczka w świat fantastyki to ucieczka, przed rzeczwistością, odpowiedzialnością,życiowymi problemami, tak a odskocznia trochę!!!tak staram się to tłumaczyć, ale też mnie to denerwuje!!!

3

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Z grami to tak samo jak z serialami, jak już raz się wciągniesz to trudno się od tego uwolnić!Zawsze się jest ciekawym co się dzieje, jeśli chodzi o gry to właśnie gry strategiczne mają taki charakter. mój brat jest na maksa wciągnięty w granie, nie można go odciągnąc, w każdej wolnej chwili sprawdza co się dzieje w grze, chyba w takiej sytuacji trzeba samemu zacząc grać żeby spróbować go zrozumieć!!! dziewczyna mojego brata walczyła z tą jego manią tak,że oferowała mu inne ciekawsze zajęcia - wyjście do knajpy, spacery, wspólne kolacje , filmy, o i generalnie działało:) z tą ucieczką od rzezcywistości , hmm coś w tym jest, w grze można być bohaterem jakim się nie jest w życiu i nigdy sięnim nei  będzie!!!

4

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

miałam kiedyś bardzo spokojnego cichego i nieśmiałago kolegę, który jak się okazało był wielkim fanem gier, to był jego świat do którego nikt inny nie mial wstępu,  w tych grach był po prostu najlepszy spośród grona znajomych, może właśnie dobre wyniki w grach to było coś co mu rekompensowało niepowodzenia życiowe!!!no bo fak t afktem miał opinię nieudacznika, przez tą swojąnieśmiałość i izolowanie się od ludzi! nie wiem,może jak postarasz się dowartościowac trochę Twego faceta Rozalindo i docenić go trochę za drobnostki, to nie będzie szukał możliwości dowartościowywania się w wirtualnym światku!!!krzyk i narzekania, chyba wywołują efekt odwrotny, bo wiemy że nasi mężczyźni sa uparci!!!:))

5

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

no to go wciągnął wirtualny światek!!!!moze  zniego czerpie więcej frajdy niż z realu!!!w grach ma jakies emocje, adrenalinkę, może tam się sprawdza jako jakiś SUPER HERO!!!! w jakims stopniu taki wirtual world jest bezpieczny, bo nic nie jest naprawdę, coś się nie uda, wkurzysz się, al emożesz się otrząsnąć i powiedzieć sobie , this is only game!!! czyli genaralnie można nad wszystkim panować, a nie tak jak w życiu,ż eczasem sie all wymyka spod kontroli!!!:( no generalnie miałąm paru kumli szleńców na punkcie RPG, zwylkli chłopcy, a jak zaczynali się bawić w ten swój wymyślony świat byli władcami, królami, zwycięzcami!!! w sieci nikt nie podważy Twojej władzy i siły, możesz byc zwykłym szarakiem, a tam jesteś po prostu kimś fajnym , podziwianym i doceniamym przez innych graczy ...
chyba musisz dowartosciowac chlopa swego jak ci pisze joggerka!!!:D

6

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

z tego co sie orientuję, uzależnienie od komputera jest tak samo traktowane jak inne uzależnienia i leczy się to, nie sądzę jednak by Twój facet musiał się leczyć, może jak go zajmiesz czymś innym samo mu przejdzie!!!zobaczy,że sa ciekawsze rzeczy niż komputer, można pogadać,iśc do kina, na koncert, chyba swojej kobiecie nie odmówi!!!

7

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Pamiętajcie że mężczyzna bardzo się różni od kobiety i nie starajcie się go zrozumieć bo nie dacie rady w tym temacie.

Najpierw zauważcie czym dla kobiet są zakupy, kosmetyki, ciuszki, i inne babskie sprawy w których faceta nie widać nie słychać od lat.

Dla facetów z kolei, sport, gry komputerowe, motoryzacja.

Tak więc kobiety posiadają swoje własne światy tak samo jak mężczyźni.

Dlaczego twój facet w wieku 27 lat gra w gry dla młodzieży??
Ponieważ gry typu BW czyli MMORPG nie mają czegoś takiego jak przedziału wiekowego. I uwierzcie mi on wcale nie ucieka od rzeczywistości, odpowiedzialności, czy też w grze staje się kimś kim w życiu być nie może itd.
Gra ponieważ to go interesuje i pozwala mu się zrelaksować.
Jeżeli chodzi o ilość czasu jaką poświęca no to tu jest problem.
Znam osoby które grają w inną grę Ogame i nie raz nastawiają sobie budziki na godzinę 3:00am żeby tylko wejśc do gry i sprawdzić coś po czym po 5min idą spać z powrotem. Innymi słowem ich życie jest zależne od gry.
Jeżeli to zauważysz u swojego faceta postaraj się wykraść jego nick w grze oraz hasło, a następnie wejść potajemnie i usunąć konto lub oddać jakiemuś graczowi w grze. Nie martw się jeżeli dobrze to rozegrasz to nie pomyśli, że to twoja zasługa tylko że ktoś włamał mu sie na konto.

Siło, awanturami nic nie zmienisz. Sprytem, przebiegłością i inteligencją zdziałasz cuda;)

Pozdrawiam.

8

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

No super smile Ale jak to zrobić , jak wykraść takie hasla ? Przeciez on mi nie daje dostepu do hasel sad((( Wie ze nienawidzę tej gy i zacznie byc podejrzliwy jak sie nia za bardzo zainteresuje ...

9

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Jeżeli jest tak jak mówisz to ma ustawione w kompie zapamiętane hasło i login.
Jeżeli Ma na Kompie WindowsXP to masz dostęp do wszystkich zapamiętanych haseł i loginów.
Co należy zrobić, więc tak:
Otwierasz przeglądarkę FireFox jeżeli nie masz to ściągnij w google wpisz FireFox +dwonload i zainstaluj. Jak będziesz mieć to otwórz przeglądarkę i u góry wejdź w Narzędzia następnie wybierz zakładkę opcje, kolejno u góry w okinku które ci się pojawi Bezpieczeństwo a ostatni krok to kliknięcie "Wyświetl Hasła" znajduje się pośrodku okienka.

No jest wiele przeróżnych sposobów na zdobycie haseł loginów to jest najłatwiejszy. A każde kliknięcie na komputerze możesz sprawdzić w rejestrach ale tutaj już należy być ostrożnym nim cokolwiek się edytuje bez potrzebnej wiedzy informatycznej nie ma co wchodzić.

10

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

W.12.30 bardzo nieładnie z twojej strony, tyle powiem

11

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym
Janke napisał/a:

Chyba wiem co to znaczy, mój kiedyś  też nie tylko przesiadywał przed kompem, ale się umawiali z kolegami na sesje RPG.ja nie rozumiem tego świata, mój kupował też Fantastykę, a wtedy to już świata poza gazetąnie widział!!! Też podchodzi pod trzydziestkę,ale tak sobie myślę, może taka ucieczka w świat fantastyki to ucieczka, przed rzeczwistością, odpowiedzialnością,życiowymi problemami, tak a odskocznia trochę!!!tak staram się to tłumaczyć, ale też mnie to denerwuje!!!

Tak, to prawdziwy dramat, że raz na miesiąc kupił gazetę i czytał ją przez kilka godzin. Myślę, że faktycznie mamy tutaj do czynienia z ciężkim przypadkiem uzależnienia. Czy masz jeszcze jakieś równie głupie przykłady? Może np. to, że jak pójdzie do WC na 5 minut? Przecież pewnie wtedy też świata poza papierem toaletowym nie widzi. I jakby tak przeliczyć, to w miesiącu pewnie spędza tam więcej czasu niż nad tą gazetą.
Ale oczywiście pewnie nie spędzasz nigdy czasu nad żadną gazetą i chyba nie wiesz co to relaks smile

A sądzisz, że Twój facet rozumie to, gdy spędzasz w łazience przed lustrem kilka godzin dziennie, albo oglądasz jakieś tasiemce brazylijskie w telewizji?

A wracając do głównego problemu. Najprościej może z nim porozmawiaj, że czujesz sie zaniedbywana. Ewentualnie też może proponuj jakiś wspólny sposób spędzania czasu.

12

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Z tymi hasłami to się może przydać, w różnych innych celach:)Dzięki za radę:)

13

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

.
Mania komputerowa to coś okropnego u mężczyzn.
Poniżej podaję link do śmiesznej zabawy dla kobiet.
Kliknij i posadź drzewko:

http://twojaczarnul.act4trees.com/

smile smile smile
.

14

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Mnie absolutnie nie kręca takie zabawy.Mój chłopak oststnio przeżywa 10 lat "Fallouta", wszystki gry ma w jednym palcu, sypie datami, nazwiskami, fantastyka to taki jego własny świat, tak jak moim jest muzyka(gram na pianinie), rozumiemy odmienność swoich zainteresowań i to nie przeszkadza nam , choć przyznaje ,ze nie umiem zrozumieć miłości do gier komputerowych, ale co ciekawe mój mężczyzna rozumie moją miłość do muzyki, mówi,że to tak jak jego miłość do gier...ale to chyba inne uczucie:)

15

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Mój kochany mąż też często przesiaduje przed komputerem. Naszczęście gdy potrzebuję pomocy udaje mu się od niego oderwać smile. Przez pewien czas sama poświęcałam dosyć dużo czasu na gry online (Silkroad), odprężałam się przy tym. A przy okazji poznałam sporo osób , z niekturymi do tej pory utrzymuję kontakt. Ale na gry niemam juz czasu sad

16

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

A co powiecie o facecie , który ma 30 na karku i gra ? To jest dopiero żenujące sad Mój facet gra odkąd pamiętam, ale teraz od kilku miesięcy to jest jakaś obsesja - przychodzi z pracy, włącza komputer i znika za monitorem cały wieczór ... Nie mam pomysły jak to zmienić i co zrobić. Ale wiem ,ze powoli mam  tego serdecznie dosyć !

17

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

Na pewno nie robić tego, co nam, kobietom przychodzi najłatwiej czyli nie "zrzędzić", nie prosić, ni ubolewać, by tego nie robił, nie robić wyrzutów, że nie poświęca nam czasu- bo to działa wręcz odwrtonie, czyli komputer, który pierwotnie nią nie był- staje się ucieczką.
Kolejnym błędem jest to, że często nieświadomie "wzmacniamy" takie zachowanie- przynosimy do komutera jedzenie, picie, zaczynamy traktować mężzyznę przed komputerem jak "normę", dostosowujemy się do tego stanu rzeczy.
Jeśli on znika- Ty też zniknij, znajdź sobie na czas "niedostępności" faceta jakieś zajęcie, które będzie absorbowało Cię w tym samym stopniu co jego...
Jeśli problem nie tkwi zbyt głęboko- istnieje szansa, że trochę się "zastanowi" nad swoim postępowaniem, ale by tak się stało- musi zauważyć, że jego sposób spędzania czasu nie przynosi żadnych korzyści.

18

Odp: Mój facet jest maniakiem komputerowym

mój mężczyzna też najchętniej każdą wolna chwilę spędzał by przed komputerem i konsolą. czasami przyłączam się do niego i ramy razem, a czasami delikatnie zwracam mu uwagę ze można by coś innego porobić. nie mam zwyczaju nakłaniać go do przerywania gry. on tez nie nalega zebym przestała np. czytać i zajęła sie nim.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Mój facet jest maniakiem komputerowym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024