Czyrak w miejscu intymnym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czyrak w miejscu intymnym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czyrak w miejscu intymnym

Na wardze sromowej zrobił mi się czyrak. Chyba czyrak. Od jakiegoś tygodnia przybiera. Teraz ma już dość spore rozmiary. Na samej górze jest trochę miękki - jak jakiś pęcherz. Poniżej twardy. Nie widać ropy, ani bieli, ani żółci. Jest różowy, ale na samej górze wygląda jakby skóra była coraz cieńsza i tak też czuć przy dotyku.
Na samym szczycie robi się ciemnoczerwona kropka.
Czy to znaczy, że on niedługo pęknie?
Strasznie boli, ledwo siedzę.
Co zrobić jeśli w chwili obecnej nie mam możliwości pójścia do lekarza?

Poleć temat na :

2

Odp: Czyrak w miejscu intymnym

"Co zrobić jeśli w chwili obecnej nie mam możliwości pójścia do lekarza?"
Postarać się o tę możliwość.

"Choć ja się staram jak mogę, przez całe życie słyszę ten tekst: FACET  TO  ŚWINIA!"
Pierwszy raz jest wtedy dobry, kiedy mówisz o nim "Kochałam/em się z nim(nią)", a nie "Uprawiałam/em z nim(nią) seks". Wtedy nie żałujesz utraty dziewictwa...
???   Galicjanin KOCHA Anguę. =*   ???

Nie ma takiej możliwości niestety.

4 Ostatnio edytowany przez katarina (2010-08-18 16:57:04)

Spróbuj zetrzeć surowego ziemniaka na papkę. Przyłóż. Zmieniaj jak podeschnie. Powinno pomóc. W końcu to sposoby ludowe na ropnie, czyraki, zapalenia skóry.
Jeśli bardzo będzie niewygodnie - przykładaj surowy ziemniak w plasterku, ale papka powinna byc skuteczniejsza.

No i oczywiście nie zapomnij po takiej doraźnej kuracji pójśc jednak do lekarza. Tej dolegliwosci nie można lekceważyć.

Katrina, dzięki wielkie

6

aldonkazparteru
Bardzo możliwe,że jest to czyrak,wrzód,z opisu wynika raczej że występuje torbiel lub ropień gruczołu Bartholina.

7 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2010-08-18 17:05:59)

Mogę nie mieć racji ale z tego co pamiętam to moja mama stosowała na czyraka kiedyś maść ichtiolową czytałam też gdzieś o tym ale głowy nie daję.
Słyszałam tez że można przykładać wacikiem nasączonym spirytusem.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

8

Ja miałam podobnego czyraka na kości szczękowej (rzuchwie) poniżej policzka i nie stosowałam żadnych maści lekarz poprostu mi przekuł kilka razy igłą i wycisnął. Kazał mi co 2 dni tak powtarzać i odkażać. ale nie wiem jak to wygląda na wargach sromowych.

9

Witam serdecznie wszystkich. Mam podobny problem, czerwony i bardzo bolacy guz na wardze sromowej mniejszej. Zaczęło się od niewielkiego ziarenka groszku tuż pod skórą ok tydzień temu a teraz urósło to do takiego Rozmiaru:(( przeszkadza gdy siedzę nie wspominam o jeździe na rowerze bo teraz to jest nie możliwe. Miałam czyraka kilka razy i wiem że trzeba czekać aż dojrzeje i wytworzy się tzw główka potem czyrak pęka jest ropa i po sprawie. Czy w tym przypadku będzie tak samo czy z racji umiejscowienia proťces ten będzie Przebiegał inaczej? Proszę o poradę.  Dziękuję i pozdrawiam.

10

Możesz iść do lekarza, czyraka można naciąć lub podać antybiotyki doustne bądź w formie maści. Możesz też smarować maścią ichtiolową i cierpliwie poczekać aż sam wylezie.

Wszystkim osobom które mają problemy z czyrakami w różnych miejscach i nie są to jednorazowe przypadki, proponuję sprawdzenie poziomu cukru we krwi. Jedną z głównych przyczyn nawracających czyraków jest cukrzyca.

6-8.11.2013  serce mojego bąbelka przestało bić (10,5 t)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czyrak w miejscu intymnym