O co mu chodzi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: O co mu chodzi?

Przepraszam, ze piszę w tej sparie na tym forum, ale jakiś czas temu również szukałam tu pocieszenia po rozstaniu z chłopakiem, i uważam, że jak nikt inny potraficie doradzić, dlatego proszę o radę w sprawie pewnego mężczyzny.

Poznaliśmy się przez koleżankę, w klubie, nie rozmawialiśmy wtdy ze sobą chociaż wizualnie bardzo mi się spodobał. Jednak wróciłam do swojego eks (powrót=błąd, aktualnie=od 3 miesięcy ponwnie sama), po ponownym rozstaniu zalogowałam się na portalu randkowym, wiedziałam że On również na nim jest, tak poznał sie z moją koleżanką, zagadnełam do niego, spotkaliśmy się na kawie, rozmawiało się fajnie, powiedział, żę jest zadwolony ze spotkania, zaprosił mnie do kina, mielismy uzgodnić termin teefonicznie, jednak przestał sie odzywac... zadzwoniłam, zapytałam co z naszym kinem, powiedział, że jest bardzo zajęty i nie ma aktuanie czasu... tak kontakt sie urwał...
2 tydonie temu widziałam Go na mieście z kolegą, napisałam smsa, że ładnie wygląda, i co znaszym kinem , odpisał, że w poniwedziałek wyjeżdza na 2 tyg na urlop ale po powrocie możemy wyskoczyć do aquaparku jesli mam ochotę, zgodziłam się, chociaż zastanawiam się czy znowu coś mu nie wypadnie. Jutro waca z urlopu, przez te 2 tyg prawie codzień wysyłał mi smska z zapytaniem jak mija mi dzień, co u mnie słychać, i że przesyła buziaczki, standardoway sms jak od kolegi, jednak mi już te smsy daja nadzieję, że może coś będzie... nie wiem jak towsztstko rzoumieć, wiem że jest bardzo wrażliwym facete, ceniącym stały związek, nie szukającym przygód, podobało mu się, że ja również taka jestem, wrażliwa, ciepła, normalna, ceniąca rodzinę. Jest bardzo przystojnym mężczyzną i z moich obserwacji wynika, że ma dośc pustych lalek lecących na jego kasę, auto, firme...

nie wiem zym mogłam go wtedy zrazić do siebie, że nie zadzwonił z tym kinem, natomiast teraz nie wiem co myśleć, nie chcę być zraniona, dawka cierpienia jaką dostarczył mi mój ekschłopak wystarczy na dugi czas, chcęzacząc coś z kims nowym, ale dziewczyny, poradzcie, czy w waszych oczach ten koleś jest wart spotkania??

zupełnie nie wiem co myslec, wiem, wiem błacha sprawa, ale dla mnie teraz dośc ważne, bo naprawdę chciałabym sie z nim spotykać, ale dlaczego przestał sie wtedy odzywac? jesli mówił że mu sie podobałam i że chce sie spotkac ponownie? przecież sam mógł sie odezwać a milczał, odpisał dopiero na mojego smsa, pozytywne jest to że jest 2 tyg za granicą i codzień wysyła mi miłęgo smsa, ale.... smile
proszę was o pomoc w zrozumieniu sytuacji bo czas już wyjść z cierpienia i zacząc nowe "coś" smile
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: O co mu chodzi?

Moim zdaniem powinnaś poczekać na jego ruch i absolutnie nie narzucać się. To miłe że pisze do Ciebie ale nie przesadzaj z angażowaniem się, bo dopiero za jakiś czas będziesz miała pewność czy on chce tego samego. Na razie wyluzuj i podejdź do tej znajomości z dystansem. Faceci nie lubią jak im się wszystko podaje gotowe na tacy. Trzymam kciuki:)

3

Odp: O co mu chodzi?

Gdyby z tym czekaniem było tak łatwo smile
dziekuje za sugestię, postaram się

4

Odp: O co mu chodzi?

Piszesz,że jest wrażliwym facetem,byc może ma za sobą nieudany związek i woli ostrożnie do Ciebie podchodzic.Na pewno jest ciekaw,ile znaczy dla Ciebie znajomosc z nim.Uważam,że facet jest ok,skoro pisze miłe słowa,w ten sposób chce Tobie zakomunikowac,że pamięta,ale jednocześnie nie daje nadziei na związek,bo to zdecydowanie za wcześnie.Uważam,ze gra fair play!

5

Odp: O co mu chodzi?

dziekuję Izulka za opinię smile
chyba masz rację, ja się poprostu boję że znowu sobie jakieś żarty robi ze mnie jak z tym kinem, a nie chce aby ktoś moim kosztem się bawił bo edwo wyszłam z takiego związku a to nic przyjemnego

6

Odp: O co mu chodzi?

Jest łatwo jeżeli zajmiesz się czymś pozytywnym. Nie znam Twojej sytuacji ale najlepszym rozwiązaniem są zakupy i miłe chwile u kosmetyczki. Poza tym impreza w dobrym gronie albo nawet tylko z koleżanką. Powinnaś podbudować swoje ego i nie uzależniać się od jego zachowania.

7

Odp: O co mu chodzi?

sonieczka123 nie mogę tylko zrozumieć jego wcześniejszego zachowania, olał mnie wtedy, nie wiem czy dobrze zrobiłam, że ponownie sie odezwałam bo szczerze mówiąc to może mi to znowu zrobić, chociaż z drugiej strony skoro pisze to mysli, choicaż jest daleko, dzisiaj napisał że jutro wraca smile ale o wspólnym basenie ani słowa smile

8

Odp: O co mu chodzi?

Musisz uzbroić się w cierpliwość, dlatego chwilowo najlepszym sposobem jest zająć się czymś i spokojnie czekać na jego ruch.

9

Odp: O co mu chodzi?

kasian 833, ja miałam podobnie, na początku odzywał się do mnie często, pisał miłe smsy, mówił, że bardzo mu się podobam, ale ostatnio przestał się juz odzywać. Jedynie, kiedy ja pierwsza mu napisałam, to się odezwał. Ostatnio przyznał (kiedy sie go wprost zapytałam), że ma pewne rozterki co do nas. I że na pewno nie chce mnie zranić... Ale nadal jest mną zainteresowany... Więc dałam sobie spokój jak narazie. Postanowiłam nie zabiegać o niego już więcej, choć to cholernie trudne, bo się naprawdę zaangażowałam. Nie mam dobrego przeczucia, moim zdaniem nie chce byc ze mną, tylko chce uniknąc powiedzenia mi tego wprost. Ja też wiecznie zastanawiałam się, dlaczego nie pisze, próbowałam sobie to jakoś tłumaczyć i go usprawiedliwiać. Ale przyrzekłam sobie, że już się nie odezwę pierwsza, nie mogę o niego ciągle zabiegać. Pamiętaj, jeśli mu na Tobie zależy, to napisze pierwszy! Sama jestem ciekawa, czy jeszcze do mnie się odezwie.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024