o co chodzi z dodatkiem alimentów od państwa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » o co chodzi z dodatkiem alimentów od państwa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: o co chodzi z dodatkiem alimentów od państwa?

otóż.. mój ojciec złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów z 400 zł na dziecko do 100 zł.. bo jest na bezrobociu.. my wiemy że on pracuje, ale "na czarno".. także te zarobione pieniądze nie będą się wliczały w sprawę.. ale do sedna .. dowiedziałam się od kolegi, że jest coś takiego jak dokładanie przez państwo polskie do alimentów, np. jeżeli mamy zasądzone te 400 zł, on może płacić przypuśćmy 200 a państwo resztę.. to ponoć jest coś innego niż fundusz alimentacyjny.. szczerze powiem, że nie do końca to rozumiem, jeżeli ktoś z Państwa mógłby mi to wyjaśnić, lub doradzić co mam zrobić w takiej sytuacji, byłabym bardzo wdzięczna smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » o co chodzi z dodatkiem alimentów od państwa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018