Zakończyc czy podejść do tego na zimno ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 40 ]

1 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-18 15:25:29)

Temat: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Nie dawno pisałam ,że znalazłam u swojego faceta jakieś tam pamiątki po byłej dziewczynie . Zgodnie z radami tu na forum, schowałam je do szafki , gdzie praktycznie się nie zagląda .
Nie wyrzucałam ich bo nie jestem taka , pozatym nie chciałabym sama by ktoś mi wyrzucił coś nie pytając o  to czy można itp.
Ale nie o tym temat .
Z tym sie uporałam i nawet o tym nie myślę, było minęło.
Ale wczoraj , doznałam szoku i nie wiem absolutnie co mam zrobić.... tak wiec wkładałam jego wypraną bieliznę do szuflady , a ponieważ w szafce są jeszcze dodatkowe 2 szuflady i są one nie używane to tak jakoś mi sie pomyliło i zamiast skarpetki do szuflady ze skarpetkami , prawie włożyłam je do pustej szuflady , no nic by sie nie stało .
Ale ....zobaczyłam coś co mną aż dziwnie wstrząsnęło ...mianowicie zobaczyłam damskie majtki .
Olśniło mnie , bo kiedyś mi powiedział ze smiechem ,"nawet mi dała swoje majtki na pamiątkę" ...chodziło o byłą ,że dała mu jak sie jeszcze spotykali ( swoją drogą jakaś dziwna forma prezentu jak dla mnie ,ale nie ważne ) ,wiem,że to są majtki od niej .
Wiem ,że szuflada nawet nie jest przez niego otwierana i do nie nie zagląda ...( no i z żartem wiem ,że napewno nie przebiera się w damskie rzeczy big_smile)
Jest mi głupio o tym pisać, ale nie jest mi jakoś teraz fajnie .... jest mi dziwnie .
Co wy na to ?
Bo a mam nawet myśli by zakończyć związek i sie wyprowadzic , nie wiem skąd u mnie takie myśli sad(((( A może poprostu ,podejść do tego na zimno ....i to olać.
Nawet nie mam ochoty z nim o tym rozmawiać:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Podejsc do tego na zimno, wziac majtki i po prostu zapytac go o co, do jasnej anielki, chodzi. Bajzel, bajzlem ale glupi chyba nie jest. Nie moze byc az tak nieprzytomny, zeby nie wiedziec, ze wala mu się po domu damska bielizna, ktora NIE NALEZY DO CIEBIE. A co za tym idzie, mógłby się zdobyć na ten drobny wysiłek, posprzątać i oszczędzić ci nadziewania się na takie niespodzianki skoro Z NIM MIESZKASZ. Moze dla niego to juz nic nie znaczy, ale trochę empatii... Nie jest już sam. Może nie rozważałabym na Twoim miejscu zerwania ale byłabym zła, słusznie zła... I wcale bym się z tym nie kryła.

3

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Heh, to mi przypomina zabawną historię - swego czasu mój eks mieszkał z kumplem. Dwaj młodzieńcy nie mieli specjalnego parcia na czystość (ku zaskoczeniu tongue) i baardzo rzadko robili pranie - w związku z czym kosz na brudną bieliznę był permanentnie zawalony i wszystko się z niego wysypywało. Kiedy swego czasu wprowadziłam się do nich na kilka tygodni postanowiłam coś z tym zrobić. Jakież było moje zaskoczenie - i zakłopotanie big_smile gdy znalazłam na dnie kosza damskie stringi. Okazało się, że były to majtki eks dziewczyny kolegi - z którą nie spotykał się już rok. To się nazywa dopiero bajzel!!!

A wracając do tematu - wg mnie równie dobrze może to coś znaczyć jak i może nie znaczyć zupełnie nic. Spróbuj delikatnie o tym porozmawiać i nie przejmuj się za bardzo. Najgorsze co możesz teraz zrobić to źle zinterpretować jego słowa i zafiksować się na zazdrości. Dopóki on nie ma z tą eks żadnego bliższego kontaktu - i dopóki wszystko inne wskazuje na to, że wasz związek jest ok - to spróbuj felerną część garderoby wyrzucić z pamięci. Jednocześnie - aby ubezpieczyć się na przyszłość - poproś lubego, żeby w końcu uporządkował swój dom (i swoje życie) i w jedno miejsce schował wszystkie pamiątki. Niech to będzie jego szuflada/szafka, w której ma wszystko co dla niego cenne. Tym bardziej będziesz wiedziała, od którego miejsca trzymać się z daleka aby się niepotrzebnie nie denerwować.

4 Ostatnio edytowany przez samotna~dusza (2010-06-18 18:42:29)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

A jak to jest z tymi pamiątkami po byłych, ja nie mam doświadczenia heh fajnie brzmi ( mam zerowe konto jeśli chodzi o związki, raczej tak powinnam napisać tongue) ale mniejsza o mnie, zastanawiam się czy jak zakańczacie jakieś związki to trzymacie w nieskończoność rzeczy po byłych czy pozbywacie się ich od razu smile , pytam zarówno babeczek jak i facetów, wiem troszkę odbiegam tongue
do motylek766 : ja myślę , ze do trochę dziwne trzymać tyle czasu czyjeś gacie, no sorry jak by to dla niego nic nie znaczyło to chyba by się ich pozbył chociaż nie wiem może jest typem , który nie przywiązuje wagi to takich rzeczy i zapomniał o tych majtach heh tongue Najlepiej pomachaj nimi jak flagą (w rękawiczkach oczywiście  feee  tongue) przed ukochanym i zapytaj co to ma znaczyć smile

5

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
pennylane napisał/a:

Dopóki on nie ma z tą eks żadnego bliższego kontaktu - i dopóki wszystko inne wskazuje na to, że wasz związek jest ok - to spróbuj felerną część garderoby wyrzucić z pamięci. Jednocześnie - aby ubezpieczyć się na przyszłość - poproś lubego, żeby w końcu uporządkował swój dom (i swoje życie) i w jedno miejsce schował wszystkie pamiątki. Niech to będzie jego szuflada/szafka, w której ma wszystko co dla niego cenne. Tym bardziej będziesz wiedziała, od którego miejsca trzymać się z daleka aby się niepotrzebnie nie denerwować.

Nie no w związku jest wszystko ok. smile
Kontakt maja ale tylko na gg , do tego bardzo rzadki , mieszkaja od siebie baaaardzo daleko (całeeee szczęście tongue)
Pisałam w poprzednim wątku o pamiątkach ,że on jest sentymentalny .
Podejrzewam ze nawet o nich zapomnial , a nawet nie wiedzial gdzie je wrzucil....wiem bo on tak ma

6

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
samotna~dusza napisał/a:

A jak to jest z tymi pamiątkami po byłych, ja nie mam doświadczenia heh fajnie brzmi ( mam zerowe konto jeśli chodzi o związki, raczej tak powinnam napisać tongue) ale mniejsza o mnie, zastanawiam się czy jak zakańczacie jakieś związki to trzymacie w nieskończoność rzeczy po byłych czy pozbywacie się ich od razu smile , pytam zarówno babeczek jak i facetów, wiem troszkę odbiegam tongue
do motylek766 : ja myślę , ze do trochę dziwne trzymać tyle czasu czyjeś gacie, no sorry jak by to dla niego nic nie znaczyło to chyba by się ich pozbył chociaż nie wiem może jest typem , który nie przywiązuje wagi to takich rzeczy i zapomniał o tych majtach heh tongue Najlepiej pomachaj nimi jak flagą (w rękawiczkach oczywiście  feee  tongue) przed ukochanym i zapytaj co to ma znaczyć smile

Wiesz  to jest chyba indywidualne podejscie kazdego , ja tez mam jakies tam pamiatki i sa dla mnie cenne , chocby ze wzgledu na wspomnienia mile i tego nie ukrywam .

Hi hi  z tym pomachaniem to dobre big_smile

7

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Tak sobie teraz pomyślałam , skoro i tak mi kiedys powiedzial i wiem ze naleza do przeszlosci to moze ja je poprostu gdzies skitram (schowam ) , nic mu nie mowiac , bo w sumie po co mam to rozdzierac , jeszcze mu sie wlaczy pamiec wsteczna i bedzie wspominal tongue .... i zaczne dopiero temat jakby kiedys tam sie o nie zapytal , w co bardzo watpie ....
Nie chce z nim klotni , jestem za bardzo nerwowa i czasami dorabiam sobie teorie do czegos czego nie ma ( takie zboczenie big_smile) , wiem ze zaaraguje normalnie ale to ja znajac siebie wybuchne i włączy sie u mnie zazdrosc ( no tak juz mam sad) ,ktora jest bezpodstawna ...a nie chce tego .
Mysle ze tak by bylo najlepiej ...dla mnie ,żeby nie rozgarniac tego tematu , nie wracac do tego co bylo i samej spowodowac by to co bylo nie walalo sie nam w zyciu , skoro on zapominial o tym , bo tak przypuszczam , czesto mu sie zdarza zapomniec o czyms.
Tak jak bylo z tamtymi rysunkami od niej o ktorych pisalam w ktoryms poscie ...tez o nich calkowicie zapomnial , nawet nie pyta o nie .
Ech .... mam nadzieje ze to poskutkuje , przynajmnie na mnie smile

8

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

A ja bym z nim o tym porozmawiała. Przecież już z nią nie jest, to na co mu taka 'pamiątka'. Wyjaśnij mu, że nie jesteś zazdrosna, ale dziwnie się poczułaś wpadając na to i dalej się dziwnie czujesz z tą myślą, dlatego chcesz to wyjaśnić.
Ja bym się z tym nie kryła, powiedziałabym od razu, ale Ty  - oczywiście zrobisz jak zechcesz.
pozdrawiam wink

9

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

jest jedno rzwiazanie smile szczera rozmowa, nie opuszczaj go ot tak.. mozesz potem tego zalwoac smile a chyba lepiej sobie wszytsko wyjasnic smile

10

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

W sumie macie rację , poczekam na odpowiedni moment , jak będziemy sami ....chyba tylko rozmowa bedzie tu skuteczna ...pal licho jakieś tam inne pamiatki , zdjecia itp. ale takie coś , no jak dla mnie powinno sie pozbyc tego . Ale to musi on zrobic nie ja smile

11

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

motylek, ale tak teraz tu wrocilam i mysle smile moze kiedys ot tak o wrzucil ta bielizne tam? i zapomnial o niej smile nie ma tez co sie stresowac odrazu smile Albo najpierw podpytaj czy mysli czasem o niej, itd smile A wtedy zacznij rozmowe o tych pamiatkach smile

12 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-18 20:03:41)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
Shiseido napisał/a:

motylek, ale tak teraz tu wrocilam i mysle smile moze kiedys ot tak o wrzucil ta bielizne tam? i zapomnial o niej smile nie ma tez co sie stresowac odrazu smile Albo najpierw podpytaj czy mysli czasem o niej, itd smile A wtedy zacznij rozmowe o tych pamiatkach smile

Wiesz ja myślę podobnie , on ma to do siebie ,że coś gdzieś położy i potem zapomina o tym , nie raz tak bywało i jest nadal. Wiesz one akurat leżały w szufladzie nie używanej , gdzie może leży jeszcze jakaś chusteczka i jakieś stare kąpielówki ,jego....a mówił,że nie ma kąpielówek big_smile,więc poprostu je tam wrzucił i zapomniało mu sie .
Nie oskarżam go o nic , bo każdemu sie może zdarzyć , zapomnieć i ja to rozumiem .
Nie będe go pytac czy mysli o niej , i potem o to pytac , bo oskarzy mnie o to ze o cos go podejrzewam , juz raz cos podobnego przerabialismy, on wie ze ja zaraz sobie cos ubzduram i tak tez może to odbierze ,powstanie wielka klotnia której che uniknać .... mysle ze odrazu z nim  o tym pogadam bez pytania czy o niej mysli smile

13

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Ok smile poprstu was nieznam, i niewiem jak u was jest smile Rob to co mowi ci rozum smile Napewno sie uda ! no i trzymam kciuki ! a po wszytskjim napisz nam jak poszlo smile Trzymam kciuki !:*

14

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
Shiseido napisał/a:

Ok smile poprstu was nieznam, i niewiem jak u was jest smile Rob to co mowi ci rozum smile Napewno sie uda ! no i trzymam kciuki ! a po wszytskjim napisz nam jak poszlo smile Trzymam kciuki !:*

Spoko smile
Tylko ze rozum mi podpowiada  i babska intuicja zeby to olać za przeproszeniem i zapomniec , skoro on nawet zapomnial o nich , dziwne ale tak mi podpowiada ten moj babski rozumek.
Tak jakby mi mowil " daj sobie spokoj , po co to rozgrzebywac , zapomnij , schowaj i zapomnij tak jak on".

Wlasnie nie wiem czy posluchac rozumu ?
Jesli pogadam to dam znac smile

15 Ostatnio edytowany przez alexa_84 (2010-06-19 08:48:34)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

A może skoro on zapomniał, wykorzystaj to i pozbądz się ich po prostu. Do kosza i niech płyną w siną dal smile Hehehe, może to brutalne, ale pamiatkowe gacie są dość dziwną rzeczą i ja osobiście za nic w świecie nie chciałabym  się natykać na coś takiego...

Heheh, przypomniała mi się "pamiątka" mojego Exxx, kiedyś jak byliśmy ze sobą (dawno, dawno temu) wpadła mi w ręce klisza ze zdjeciami... Jego i jego byłej, nie były to zwykłe zdjecia... Porozbierali się i robili sobie zdjecia na jakimś wyjezdzie weekendowym w jakimś hotelu...

Możecie sobie wyobrazić moją minę... Myślałam, że zwymiotuję na środku pokoju, nie mówiąc o obrzydzeniu do niego, jakie mnie ogarneło... Ale byłam młoda i głupia... Powiedziałam mu o tym, już nie pamiętam jak się tłumaczył, ale przeszło mi, bolało, ale starałam się nie myśleć i tkwiłam w tym związku jeszcze z 2 lata... po to by się przekonać, że coś miał nie tak pod kopułką i zdradzał mnie na prawo i lewo big_smile
Teraz wiem, że po takiej pamiątce nie zostawiłabym mu śladu i natychmiast rozstałabym się z nim...

Ale Ty oczywiście masz lepszą sytuacje, to są tylko gacie, nie powód do rozstania!
Ale wyrzuć je, po co masz sie co jakiś czas na nie natykać, zrób to dla siebie big_smile
Poza tym ma pewnie duuużo fajnych pamiątek, które warte są zachowania, ale te gacie wyrzuć wink

Swoją droga ciekawa jestm Jego reakcji, gdyby u Ciebie znalazł jakieś bokserki po byłym, albo stringi z banankiem, podejrzewam, że żądałby utylizacji wink Tacy są faceci, bezwzględni, (może nie wszyscy,ale większość), więc dlaczego my mamy się godzić na takie "paskudztwa" wink

16 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-19 10:32:05)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

A może skoro on zapomniał, wykorzystaj to i pozbądz się ich po prostu. Do kosza i niech płyną w siną dal smile Hehehe, może to brutalne, ale pamiatkowe gacie są dość dziwną rzeczą i ja osobiście za nic w świecie nie chciałabym  się natykać na coś takiego...

Heheh, przypomniała mi się "pamiątka" mojego Exxx, kiedyś jak byliśmy ze sobą (dawno, dawno temu) wpadła mi w ręce klisza ze zdjeciami... Jego i jego byłej, nie były to zwykłe zdjecia... Porozbierali się i robili sobie zdjecia na jakimś wyjezdzie weekendowym w jakimś hotelu...

Możecie sobie wyobrazić moją minę... Myślałam, że zwymiotuję na środku pokoju, nie mówiąc o obrzydzeniu do niego, jakie mnie ogarneło... Ale byłam młoda i głupia... Powiedziałam mu o tym, już nie pamiętam jak się tłumaczył, ale przeszło mi, bolało, ale starałam się nie myśleć i tkwiłam w tym związku jeszcze z 2 lata... po to by się przekonać, że coś miał nie tak pod kopułką i zdradzał mnie na prawo i lewo big_smile
Teraz wiem, że po takiej pamiątce nie zostawiłabym mu śladu i natychmiast rozstałabym się z nim...

Ale Ty oczywiście masz lepszą sytuacje, to są tylko gacie, nie powód do rozstania!
Ale wyrzuć je, po co masz sie co jakiś czas na nie natykać, zrób to dla siebie big_smile
Poza tym ma pewnie duuużo fajnych pamiątek, które warte są zachowania, ale te gacie wyrzuć wink

Swoją droga ciekawa jestm Jego reakcji, gdyby u Ciebie znalazł jakieś bokserki po byłym, albo stringi z banankiem, podejrzewam, że żądałby utylizacji wink Tacy są faceci, bezwzględni, (może nie wszyscy,ale większość), więc dlaczego my mamy się godzić na takie "paskudztwa" wink

Myślałam o tym jak je znalazłam ,ale jednak nie hce tego robić , bo nie chce potem słuchać jego wywodów na temat ,że mu coś wyrzucam, wolę z nim o tym pogadać , niech sam je wyrzuci i mam nadzieję ,że to zrobi smile I nie będzie bo to  moja pamiątka smile Choć szczerze mówiąc mam ochote to zrobić ...wyrzucić hmm
Szczerze powiem to w twojej sytuacji chyba bym tak samo sie poczuła ...u ciebie wyszło coś wiecej i nie dziwie sie twojej reakcji .

17

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Ale gdybyś mu nie wpsomniała, że wpadły w Twoje ręce, nie wiedziałby, że je wyrzuciłaś wink
Może myślałby, że sam je gdzieś "zadział".

Ja ze swoimi doświadczeniami, w Twojej sytuacji nic bym mu nie powiedziała i w tajemnicy pozbyła się tego, ale tylko dlatego, że to gatki wink jakieś inne, mniej hardcorowe drobiazgi zostawiłabym wink

Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz smile

18

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

Ale gdybyś mu nie wpsomniała, że wpadły w Twoje ręce, nie wiedziałby, że je wyrzuciłaś wink
Może myślałby, że sam je gdzieś "zadział".

Ja ze swoimi doświadczeniami, w Twojej sytuacji nic bym mu nie powiedziała i w tajemnicy pozbyła się tego, ale tylko dlatego, że to gatki wink jakieś inne, mniej hardcorowe drobiazgi zostawiłabym wink

Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz smile

A drugiej strony zawsze moge powiedzieć ,że niczego nie wiem i niczego nie widziałam i wogóle nie wiem o czym on mówi ....tak na zaś .
Ech pomyślę , bo sama sie miotam między wyrzuceniem..." No co nie wiedziałam ":p , a rozmową .

19

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Zarówno potajemne wyrzucenie jak i poproszenie chłopaka o pozbycie się "pamiątki" są dobrymi rozwiązaniami. Ja bym wybrała to drugie. Jakoś mi dziwnie byłoby wyrzucić coś, co jak by nie było nie należy do mnie i nie ja o tym decyduję. A wręczenie gatek chłopakowi i sugestia, żeby je wyrzucił to dodatkowa okazja, żeby się o nim czegoś dowiedzieć smile

A jeśli nie będzie chciał wyrzucić? Zaproponuj, żeby je w ramki oprawił, a nie takie zapomniane w szufladzie trzymał...

20

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
vinnga napisał/a:

Jakoś mi dziwnie byłoby wyrzucić coś, co jak by nie było nie należy do mnie i nie ja o tym decyduję.

A jeśli nie będzie chciał wyrzucić? Zaproponuj, żeby je w ramki oprawił, a nie takie zapomniane w szufladzie trzymał...

No mi też w sumie byłoby dziwnie .
Jeśli nie chciałby sam wyrzucić to by mnie tylko rozjuszył ,więc mam nadzieję ,że okaże nieco rozsądku i zrobi to bez sentymentu .

21

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

A to zależy jak mu sprawę przedstawisz...

Jeśli rzucisz w niego gaciami z tekstem: masz natychmiast wyrzucić to szkaradziejstwo - duża szansa, że ich nie wyrzuci
Jeśli powiesz z humorem trzymając gatki dwoma paluszkami jak zarazę: kochanie, znalazłam coś paskudnego w szufladzie - pomożesz mi się tego pozbyć czy może powiesimy sobie tę ozdobę nad łóżkiem? - możliwe, że wyrzuci
Jeśli otworzysz przy nim szufladę, pokażesz mu zawartość i powiesz delikatnie: miśku, rozumiem potrzebę zachowania sentymentalnych pamiątek, ale tego typu pozostałości po eks bardzo źle działają na moją psychikę i chciałabym, żebyś te majtki wyrzucił - prawdopodobnie wyrzuci.

22 Ostatnio edytowany przez alexa_84 (2010-06-19 11:32:15)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Aż jestem bardzo ciekawa co zrobi w tej sytuacji.
Wyrzuci czy zostawi i dalej będą leżały w szufladzie smile
Oczywiście napisz o tym big_smile


Zgadzam się, że wszystko zależy od sposobu i tonu.
Nie jestem zwolennikiem wydzierania się i wydawania rozkazów!
Lepiej spokojnie i z żartem, taka metoda działa na mojego pana, każdy inny sposób nie da niczego smile
Więc może i na Motylkowego Pana również dobrze wpłynie smile

23

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
vinnga napisał/a:

A to zależy jak mu sprawę przedstawisz...

Jeśli rzucisz w niego gaciami z tekstem: masz natychmiast wyrzucić to szkaradziejstwo - duża szansa, że ich nie wyrzuci
Jeśli powiesz z humorem trzymając gatki dwoma paluszkami jak zarazę: kochanie, znalazłam coś paskudnego w szufladzie - pomożesz mi się tego pozbyć czy może powiesimy sobie tę ozdobę nad łóżkiem? - możliwe, że wyrzuci
Jeśli otworzysz przy nim szufladę, pokażesz mu zawartość i powiesz delikatnie: miśku, rozumiem potrzebę zachowania sentymentalnych pamiątek, ale tego typu pozostałości po eks bardzo źle działają na moją psychikę i chciałabym, żebyś te majtki wyrzucił - prawdopodobnie wyrzuci.

Dobre, to mi sie podoba w zupełności big_smile

24

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

Aż jestem bardzo ciekawa co zrobi w tej sytuacji.
Wyrzuci czy zostawi i dalej będą leżały w szufladzie smile
Oczywiście napisz o tym big_smile

Napisze,napisze ,ale musze znaleźć moment na to kiedy bedzie w domu i kiedy bedziemy sami wink
Ale mam to zamiar szybko przeprowadzic ...operacje wyrzucania z naszego zycia tego paskudztwa ,wiec  zrobie to jak najszybciej .:)

25

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Powodzenia!
Trzymam kciuki big_smile

26

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

Powodzenia!
Trzymam kciuki big_smile

wink

27

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

kurde kurde, nie moge sie doczekac big_smile:D
Ale beda jaja big_smile Napisz nam tylko jaka opcje wybralas? smile bo pewnie ta bardziej z humorem big_smile

28

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Pewnie ze ta z humorem ....jak obroce w zart to bedzie mi inaczej hi hi

29 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-20 10:38:00)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Nie wiem czy dobrze zrobię ,ale nie mam jak z nim pogadać, on przez jakis czas będzie wracał z pracy bardzo późno w nocy, ja już praktycznie spię , on przychodzi pół przytomny , rano go juz nie ma ....a ja ciągle myśle o tym czyms co leży w szufladzie i nawet ciągle mam przed oczami to coś .... widze to przez ta szufladę ...zaczyna mnie to męczyć....zdecydowałam ,że sama sie ich pozbędę .Chciałam poczekac az ten okres ciężkie pracy minie ,ale ja już nie daje rady , psychicznie sad
On nawet nie pamięta ,że one tam sa wiem o tym .I raczej nie zauważy ,że zniknęły , bo nie pamieta gdzie je ma .
Nie wiem czy dobrze robię ,ale juz nie moge .....poprostu.
Nie sądzę by kiedykolwiek o nich wspomniał ,bo gdyby miał ,bez zapomnienia to dawno by sie ic pozbył lub przynajmniej schował, zanim sie do niego wprowadziłam .

Mam wrażenie ,że nie będzie z tego tragedii , bo niby jaka może byc ????

O jezu , czy w związkach nie może być wszystko proste ?:(

30 Ostatnio edytowany przez alexa_84 (2010-06-20 11:26:46)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

To jest najszybszy sposób oczyszczenia Twojego umysłu smile
Zrób tak, pozbądz się ich sama.
Może i jesteś ciekawa Jego reakcji na sugestię pozbycia się tej pamiątki, ale trudno przewidzieć jak naprawdę się zachowa...
A może nie będzie chciał tego wyrzucić, a wtedy będziesz czuła się z tą świadomością gorzej.

Tak, to prawda... Sama się zastanawiam czemu życie nie może być proste, czemu związki na ogół są jakieś skomplikowane...
Przecież jeśli 2 osoby chcą być razem, to wszystko powinno być piękne i proste... a nie jest sad

Daj znać jak się tego pozbędziesz big_smile

31 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-20 11:56:42)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

To jest najszybszy sposób oczyszczenia Twojego umysłu smile
Zrób tak, pozbądz się ich sama.
Może i jesteś ciekawa Jego reakcji na sugestię pozbycia się tej pamiątki, ale trudno przewidzieć jak naprawdę się zachowa...
A może nie będzie chciał tego wyrzucić, a wtedy będziesz czuła się z tą świadomością gorzej.

Tak, to prawda... Sama się zastanawiam czemu życie nie może być proste, czemu związki na ogół są jakieś skomplikowane...
Przecież jeśli 2 osoby chcą być razem, to wszystko powinno być piękne i proste... a nie jest sad

Daj znać jak się tego pozbędziesz big_smile

No właśnie tez tak myślę, oczyścic swój umysł i podejść do tego na zimno .
Nie wiem jak sie zachowa , znam go dobrze,ale pewnych rzeczy nie da sie przewidzieć .
U nas w związku mamy tak,że nie mówimy o naszych byłych, więc  nie chce bez sensu mu o tym mówic, bo obudzą sie w nim wspomnienia ,albo rozwinie sie nie potrzebny dialog a to nie potrzebne .
Myślę ,że pozbędę sie ich dzisiaj , tymbardziej ,że postawiłam dziś na ogarnięcie pokoju .

32

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Nie wiem czy obserwujecie ten wątek nadal ,ale zrobiłam to wczoraj przy sprzątaniu ,poprostu je wyrzuciłam .
Byc może źle postąpiłam ,ale wolałam to niz .... to,gdyby miał mi dac do zrozumienia ,że się ich jednak nie pozbędzie,bo maja dla niego jakąś wartość .Wiem co potem by było, co działo by sie we mnie , wolę tego uniknąć .
Dziwnie sie czuje ,ale pewnie to przejdzie .
On nawet nie pyta o inne pamiątki ,które schowałam gdzieś by sie nie walały po domu , i mam wrażenie ,że o to coś heh nie zapyta ,no bo jak i po co przedewszystkim ??? Dobrze będzie wiedział,że to nie było by na miejscu .

Miałam nawet myśl ,żeby jej wysłac to znalezisko heh ....odesłać ...dobrze jednak ze nie znam jej adresu bo pewnie bym to zrobiła ....:D
Żartuje , ale z drugiej strony byłabym ciekawa jej reakcji tongue

33

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Wygląda na to, że majtki byłej dziewczyny Twojego chłopaka mają szansę stać się najbardziej znanymi gaciami w kraju smile Tyle rozważań, rad, tyle osób przejęło się ich losem smile

Motylku - wyrzuciłaś i po sprawie. Zapomnij o nich a najlepiej w ogóle zapomnij o byłej, przejdź do porządku dziennego i zaplanuj raczej coś miłego dla swojego faceta, zamiast się zadręczać czy zapyta czy nei, czy dobrze zrobiłaś czy źle.

34

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

I dobrze, najważniejsze, że czujesz się z tym lepiej smile
Masz świety spokój, on również, bo nie wie, że ich już nie ma big_smile
Wilk syty i owca cała big_smile
Czasem jest konieczne takie zagranie...

Jakby się zorientował, daj znać, ale na pewno tak się nie stanie smile

35

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
vinnga napisał/a:

Wygląda na to, że majtki byłej dziewczyny Twojego chłopaka mają szansę stać się najbardziej znanymi gaciami w kraju smile Tyle rozważań, rad, tyle osób przejęło się ich losem smile

Motylku - wyrzuciłaś i po sprawie. Zapomnij o nich a najlepiej w ogóle zapomnij o byłej, przejdź do porządku dziennego i zaplanuj raczej coś miłego dla swojego faceta, zamiast się zadręczać czy zapyta czy nei, czy dobrze zrobiłaś czy źle.

Wiesz jakoś czuje ,że w domu atmosfera sie oczyściła smile

36 Ostatnio edytowany przez motylek766 (2010-06-24 20:25:53)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

I dobrze, najważniejsze, że czujesz się z tym lepiej smile
Masz świety spokój, on również, bo nie wie, że ich już nie ma big_smile
Wilk syty i owca cała big_smile
Czasem jest konieczne takie zagranie...

Jakby się zorientował, daj znać, ale na pewno tak się nie stanie smile

A teraz sobie myślę , bo mogłam je wyjąć i go zapytać " Kochanie, będziesz je nosił czy wyrzucić ?" big_smile
A tak dla śmiechu se pomyślałam hi hi

Wątpie by sie zorientował , nawet jeśli pamięta że je ma ... o inne pamiątki nie pyta nawet , więc luzik .
Ale czy ja cos wiem tak naprawde ?
Nie , ja żadnych gaci nie widziałam big_smile:D

37

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

To zrozumiałe, że atmosfera się oczyściła smile
Nie masz już tego problemu w głowie, pozbyłaś się i jest jak być powinno big_smile
Nie znam Twojego faceta, ale wydaje mi się, że jednak lepiej, że nie widział tej "flagi", może jednak jego reakcja byłaby inna od oczekiwanej smile
A co zrobisz z resztą pamiątek? smile

38

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Na hardcora mogłas je tez na siebie włożyć i mu sie w nich pokazać;D Jedne gacie, a tyle możliwości;)

39 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-06-25 09:01:28)

Odp: Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???
alexa_84 napisał/a:

To zrozumiałe, że atmosfera się oczyściła smile
Nie masz już tego problemu w głowie, pozbyłaś się i jest jak być powinno big_smile
Nie znam Twojego faceta, ale wydaje mi się, że jednak lepiej, że nie widział tej "flagi", może jednak jego reakcja byłaby inna od oczekiwanej smile
A co zrobisz z resztą pamiątek? smile

No właśnie tej nie oczekiwanej reakcji się najbardziej bałam , niby go znam ,ale lepiej nie przewidywać.Może potem bardziej by bolało , gdyby on nie chciał jednak się ich pozbyć....tego nie umiałabym przewidzieć, a nie chciałam próbować.
Reszta pamiątek ? Nie wiem raczej mi nie przeszkadzają , nie maja na mnie jakiegoś negatywnego wpływu .
Sa schowane i nawet nie myślęo nich ....kiedys się zobaczy ,ale nie wiem smile

Damballah napisał/a:

Na hardcora mogłas je tez na siebie włożyć i mu sie w nich pokazać;D Jedne gacie, a tyle możliwości;)

A ja wiem co za cholera w niej chodziła ?:D
Bede lepsza i dam mu swoje 2 pary i do tego dołoże stanik ;p
Niech ma big_smile


Punkt 10 regulaminu mówi, zeby nie pisać posta pod postem. Gdy chcesz coś dopisać to użyj opcji "edytuj" - moderatorka Agatka

Posty [ 40 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zakończyc czy podejść do tego na zimno ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024