Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat! Czy uważacie, że kobietom jest ciężej na rynku pracy? Że są dyskryminowane w jakikolwiek sposób? Spotkałyście się z sytuacją segregacji zawodowej, czy też brakiem szans na awans zawodowy? Albo z sytuacją w której byłyście gorzej traktowane tylko z tego powodu, że posiadacie dzieci?

Podzielcie się ze mną Waszymi spostrzeżeniami lub doświadczeniem w tej dziedzinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

W mojej poprzedniej pracy mężczyzna o niższych kwalifikacjach i doświadczeniu dostawał większą pensję tylko dlatego, że był mężczyzną. Cóż, szefostwo szybko się przekonało, że nie tędy droga - koleś okazał się być wyjątkowo arogancki w stosunku do klientów itp. Wylecial po niecałym miesiącu.

3

Odp: Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją ze względu na płeć czy też posiadanie dziecka. No ale ja mam specyficzną sytuację zawodową. Piszcie, Dziewczyny, czy naprawdę jest aż tak źle, jak się słyszy?

4

Odp: Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Ja też nigdy się nie spotkałam z dyskryminacją. Myślę, że to zależy o jaką pracę się starasz. Moja znajoma np. próbowała odnaleźć się w ochronie i niestety na rozmowach rekrutacyjnych na tle 20 mężczyzn wypadała słabo i w jej odczuciu z uwagi na fakt, że jest kobietą była odrzucana juz po pierwszych rozmowach. 
Też jestem ciekawa czy wam się zdarzyły takie sytuacje w których poczułyście sie dyskryminowane???

5

Odp: Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Nigdy się tak nie czułam. Nie doświadczyłam tego zjawiska, mimo że wykonuję zawód, który jest domeną mężczyzn

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Pozycja kobiety na rynku pracy w Polsce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024