Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

No właśnie jak w temacie....jaką suszarkę sobie zafundować, aby moje włosy doznały pielęgnacyjnej ekstazy big_smile ?
Cena; do 300 złotych
Marka: obojętna
Wymaganiato funkcja jonizacji(?!) i zimnego nadmuchu oraz inne bajery dostępne na rynku smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

ja mam remongtona i jestem z niej bardzo zadowolona, co prawda już gdzieś zgubiłam dyfuzor ale suszarka działa bez zarzutu

3

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Kupiłam niedawno w sferisie Babyliss 6615E i jest naprawdę fajna, niestety nie ma magicznej mocy, która w ogóle nie niszczy włosów ale wydaje mi się, że jest lepiej niż było wcześniej smile

4

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Ja mam Remingtona z jonizacją i zimnym nawiewem,kosztowała mniej niż 100 zł i jestem zadowolona.

5

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Mam remingtona z odżywką - sama nie wiem czy to coś daje, ale pani w sklepie mnie namowila - kosztowała na promocji 150zł - model dokladnie Shine Therapy 2000W. Ogolnie sprawdza się dobrze.

6

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
Louisse napisał/a:

Mam remingtona z odżywką - sama nie wiem czy to coś daje, ale pani w sklepie mnie namowila - kosztowała na promocji 150zł - model dokladnie Shine Therapy 2000W. Ogolnie sprawdza się dobrze.


A gdzie ją kupiłaś?

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

mam starego Brauna z zimnym nadmuchem. jest super wytrwały, bo spadał już chyba razy sto. jestem z niego zadowolona.

8

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Jeszcze można rozważyć remingtona, myślę że to marka godna uwagi, a suszarka pro coś tam nie elektryzuje włosów, co jest najczęstszym koszmarem podczas suszenia zwykła suszarką

9

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Włosowo-suszarkowa ekstaza to tylko z babyliss pro silence big_smile Wg mnie nie da się znaleźć innej, bardziej dopieszczonej. Jonizację oczywiście ma, oprócz tego dyfuzor, bardzo szybką prędkość a przy tym w ogóle nie hałasuje. Możesz włosy w środku nocy suszyć i nikogo nie obudzisz wink Sama jestem zaskoczona, że suszarka tak bardzo suszarce nie równa.

10

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Kilka lat temu kupiłam suszarkę Philips, nazwy nie pamiętam, ale miała w sumie 5 wymiennych nakładek. Jak dla mnie świetna, koszt to 219 zł, jak nakładam nakładkę szczotkę to włosy mam suche w mniej niż 10 minut, ma opcję jonizacji, włosy są fajne i wygładzone, zabezpieczenia dobre, więc nie ma mowy o wciągnięciu włosów przez suszarkę
Polecam smile

11

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Ja uwielbiam babyliss, suszarka warta swojej ceny

12

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
kate_09 napisał/a:

Ja uwielbiam babyliss, suszarka warta swojej ceny

teraz wypuścili nową serię inteligentną wink, ma jakiś sensor który nie pozwala na przegrzanie włosów i też skanuje ciagle włosy i sprawdza temperaturę

13

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
ladyyy napisał/a:
kate_09 napisał/a:

Ja uwielbiam babyliss, suszarka warta swojej ceny

teraz wypuścili nową serię inteligentną wink, ma jakiś sensor który nie pozwala na przegrzanie włosów i też skanuje ciagle włosy i sprawdza temperaturę

Zamówiłam sobie u męża na prezent wink Znajoma korzysta w salonie fryzjerskim z ich sprzętu, więc myślę, że w domu też się sprawdzi smile No, o ile mąż mi ją rzeczywiście kupi, a nie wyjedzie z czymś z kosmosu.

14

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
wmartaszka napisał/a:
ladyyy napisał/a:
kate_09 napisał/a:

Ja uwielbiam babyliss, suszarka warta swojej ceny

teraz wypuścili nową serię inteligentną wink, ma jakiś sensor który nie pozwala na przegrzanie włosów i też skanuje ciagle włosy i sprawdza temperaturę

Zamówiłam sobie u męża na prezent wink Znajoma korzysta w salonie fryzjerskim z ich sprzętu, więc myślę, że w domu też się sprawdzi smile No, o ile mąż mi ją rzeczywiście kupi, a nie wyjedzie z czymś z kosmosu.

i jak kupił?? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii smile sama na tą suszarkę zachorowałam, widziałam w sklepie i prezentuje się też świetnie

15

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Oj, dopiero zobaczyłam, że pytałaś smile Przepraszam za zwłokę! Tak, kupił tongue Trochę mnie zaskoczył, bo jednak słucha swojej żony. Suszarka jest mega fajna! Ten czujnik sprawdza strukturę włosów i jak są mokre, więc ich nie przesusza. Ja jestem bardzo zadowolona! Jeśli sobie jeszcze nie kupiłaś, to widziałam, że teraz dają do tych suszarek jakieś bony na perfumy.

ladyyy napisał/a:
wmartaszka napisał/a:
ladyyy napisał/a:

teraz wypuścili nową serię inteligentną wink, ma jakiś sensor który nie pozwala na przegrzanie włosów i też skanuje ciagle włosy i sprawdza temperaturę

Zamówiłam sobie u męża na prezent wink Znajoma korzysta w salonie fryzjerskim z ich sprzętu, więc myślę, że w domu też się sprawdzi smile No, o ile mąż mi ją rzeczywiście kupi, a nie wyjedzie z czymś z kosmosu.

i jak kupił?? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii smile sama na tą suszarkę zachorowałam, widziałam w sklepie i prezentuje się też świetnie

16

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

W euro była promocja na wszystkie urządzenia z tym sensorem, bon do dougglasa był na stówkę smile fajnie że technologa jest coraz przyjaźniejsza dla urody, a włosy to mój konik i przez to że je kilka razy rozjaśniałam to mi si ę zniszczyły i teraz mega sie wzięłam za dbanie o nie

17 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-19 11:54:00)

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
sweetgirl25 napisał/a:

Ja mam Remingtona z jonizacją i zimnym nawiewem,kosztowała mniej niż 100 zł i jestem zadowolona.

Może chodziło Ci o model wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem? big_smile Bo ja mam i faktycznie fajnie się sprawdza. Duża moc, długi kabel, jonizacja, zimny nawiew i dwie końcówki do modelowania smile A przy tej cenie to już w ogóle jak dla mnie jedna z lepszych, zresztą to druga od Remingtona jaką mam i sprawdzają się super.

18

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Ciągle się pojawiają w babyliss jakieś nowości, znów wypuścili jakąś serię nową i kilka nowych modeli suszarek, seria chyba premium się nazywa. Przeskok w technologii w porównaniu z urządzeniami sprzed kilku lat już jest ogromny. Bo te nowsze mają lepsze silniki, są cichsze, teraz standard to jonizacja, bez niej to moje włosy by wieczne wyglądały jak siano.

19

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Wszystkie od babyliss, koniecznie z chłodnym nawiewem!

20

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Fajną kupiłam w sklepie fryzjerskim z jonizacja

21

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Może o digital sensor Ci chodzi? Ta suszarka z cyfrowym czujnikiem, sprawdza włosy w trakcie suszenia, ich stan i dostosowuje do nich temperaturę. Nie przesusza i nie niszczy włosów, suszy w nizszej temperaturze, ale wcale to nie trwa dłużej niż innymi suszarkami. Ja jestem z niej bardzo zadowolona.

22

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?
domalicja napisał/a:

Może o digital sensor Ci chodzi? Ta suszarka z cyfrowym czujnikiem, sprawdza włosy w trakcie suszenia, ich stan i dostosowuje do nich temperaturę. Nie przesusza i nie niszczy włosów, suszy w nizszej temperaturze, ale wcale to nie trwa dłużej niż innymi suszarkami. Ja jestem z niej bardzo zadowolona.

te suszarki są bardzo dobre, jak ktoś ma rozjaśniane, znizczone włosy to warto pomysleć o takiej inwestycji, bo nie oszukujmy się raz kupiona suszakra będzie służyć przez kilkanaście lat dobrych jak nie dłużej

23 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-21 18:38:40)

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Ja ostatnio zakupiłam suszarkę götze & jensen właśnie z funkcją jonizacji i jestem bardzo zadowolona! smile Jest dostępna, np. w spam  w bardzo przystępnej cenie. Suszy szybko, włosy się nie elektryzują, nie jest ciężka, same plusy! smile

24

Odp: Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

zdecydowanie suszarka babyliss exclusive, przede wszystkim dlatego, że to babyliss a oni z reguły robią dobre produktu. Poza tym suszarka ma dobrą moc, szybko suszy ze względu na opcję turbo, ma zimny nawiew i po prostu jest piękna. No i cena jest bardzo dobra.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Najlepsza suszarka na rynku? Wasze opinie co najlepiej kupić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024