Fitness w kwarantannie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Fitness w kwarantannie

Chciałabym się dowiedzieć jak wykorzystujecie czas będąc w domu.

U mnie niewiele się zmieniło, bo z domu pracuję, ale fakt, że Misiek też teraz zasuwa z biblioteki, a nie swojego biura, dało nam kopa by po południu ścigać się na rowerach wiejskimi ścieżkami. Poza tym ćwiczymy kardio i tabaty  w ogródku. Mam 30 dniowy plan ćwiczeń i zasuwam jak maszyna big_smile

A Wy jak?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fitness w kwarantannie

Chodzę do pracy. Joga jak zawsze 3 razy w tygodniu. Nie stosuje zbyt intensywnych ćwiczeń.

3

Odp: Fitness w kwarantannie

Nie cwiczę w domu. Nigdy nie ćwiczylam. Żeby ćwiczyć  muszę wyjśc z domu, miec instruktora. Boję się tego, gdy kwarantanna się skonczy, i trzeba będzie wrócić na zajęcia, bo bedzie bolało big_smile

4

Odp: Fitness w kwarantannie

Cardio domowe big_smile
Teraz, jak będzie cieplej to bieganie i rower wraca do łask.

5

Odp: Fitness w kwarantannie

A ja to interwały i cardio  na skakance,  jeszcze czasem dla urozmaicenia fitness lub tańczę  bachate.  Miałam zacząć  biegać ale jednak  wolę w domu  ćwiczyć,  łatwiej się zebrać  wink

6

Odp: Fitness w kwarantannie

Początkowo próbowałam robić filmiki z Codziennie Fit, ale mam na tyle małe mieszkanie, że musiałam za każdym razem podnosić materac (nie mamy klasycznego łóżka), żeby zmieścić matę i mnie to zniechęcało. Lubię biegać, ale w maseczce źle mi się oddycha.
Kupiłam sobie rowerek rehabilitacyjny, taki mechanizm, który ma tylko pedały i monitor z pomiarami i codziennie spędzam z nim godzinę i w sumie wreszcie czuję, że coś robię smile
Teraz też zaczęłam więcej spacerować, marzy mi się wypad do zoo, kiedy tylko będzie otwarte.

Odp: Fitness w kwarantannie

Sex? Polecam. Dużo sexu. Tanio i przyjemnie.

8

Odp: Fitness w kwarantannie
czekoladazfigami napisał/a:

Sex? Polecam. Dużo sexu. Tanio i przyjemnie.

Zależy dla kogo tongue

Odp: Fitness w kwarantannie
Lucyfer666 napisał/a:
czekoladazfigami napisał/a:

Sex? Polecam. Dużo sexu. Tanio i przyjemnie.

Zależy dla kogo tongue

No ja tam za siebie mówię. big_smile Z drugiej strony znam przypadek, że tak tanio nie było. Koleżanka nasmarowała się olejkiem czy czymś i odbiła się na  szarej ścianie w salonie. Chałupa do malowania.

10

Odp: Fitness w kwarantannie

Brakuje mi siłowni, ale staram się ćwiczyć z filmikami Kołakowskiej. Robi teraz wyzwanie 30 dniowe i trenuję z nią codziennie od początku. Nie jest to jakiś super wycisk, bo trzydzieści kilka minut podskoków to nie maraton, ale daje fajny początek dnia rano big_smile A z Codziennie Fit ćwiczyłam kiedyś i trochę mi się znudziło.

11

Odp: Fitness w kwarantannie

Ja polecam ćwiczenia Bodybalance, raczej siłowe niż kardio- trochę w nich pilatesu i jogi.
No i nudny, ale przed telewizorem ujdzie przy ciekawym filmie Orbitrek..

12

Odp: Fitness w kwarantannie

To ja mam drążek i tak sobie powoli na nim próbuję się podwieszać. Idzie coraz lepiej. Ale ogólnie masakra.

Gdy się odchudzałam parę lat temu, to w domciu z Chodakowską - Kiler i parę krótszych, łącznie codziennie do jakiejś 1h w domu plus zaraz po tym około 20-min spacer marszem (choćby po zakupy).

13

Odp: Fitness w kwarantannie

Robie ćwiczenia rozciągające oraz rozbudowujące mięśnie nóg(chce mieć wiecej  miesni). Hantle by się jeszcze przydały,  bo rece mam masakrycznie cienkie  a pompki mi srednio wychodzą.  Kupię sobie, to trochę przypakuje. I jak będzie można,  będę się bardziej ruszać na powietrzu.

14

Odp: Fitness w kwarantannie
Beyondblackie napisał/a:

Chciałabym się dowiedzieć jak wykorzystujecie czas będąc w domu.

U mnie niewiele się zmieniło, bo z domu pracuję, ale fakt, że Misiek też teraz zasuwa z biblioteki, a nie swojego biura, dało nam kopa by po południu ścigać się na rowerach wiejskimi ścieżkami. Poza tym ćwiczymy kardio i tabaty  w ogródku. Mam 30 dniowy plan ćwiczeń i zasuwam jak maszyna big_smile

A Wy jak?

O dziwo mam wrażenie, że ćwiczę więcej. Jeżdzę na rowerze, ćwiczę kardio z ciężarkami w parku albo jogę w domu.

Wcześniej - przed kwarantanną - chodziłam 2x w tygodniu na boxercise, trochę mi tego brakuje...

Ale nie pozwalam sobie sflaczeć smile

15

Odp: Fitness w kwarantannie
CatLady napisał/a:

O dziwo mam wrażenie, że ćwiczę więcej. Jeżdzę na rowerze, ćwiczę kardio z ciężarkami w parku albo jogę w domu.

Wcześniej - przed kwarantanną - chodziłam 2x w tygodniu na boxercise, trochę mi tego brakuje...

Ale nie pozwalam sobie sflaczeć smile

No, o dziwo my się też więcej ruszamy big_smile Ponieważ Miś nie traci ponad godziny dziennie na dojazdy do pracy, ma czas na wskoczenie na rower. Zresztą od samego siedzenia w domu człowiekowi chce się robić coś aktywnego. W normalnych warunkach chodzę cztery razy w tygodniu na siłownię, ale przez tą kwarantannę, to praktycznie codziennie ćwiczę z jakąś godzinę (Kołakowska i pedałowanie rowerkiem po wsi).

16

Odp: Fitness w kwarantannie

Ja ostatnio bardzo doceniłem format HIIT.

Po majówce wracam do pracy, więc 8 km rowerkiem w jedną stronę oraz 20 powrót zrobią swoje smile

17

Odp: Fitness w kwarantannie
Lucyfer666 napisał/a:

Ja ostatnio bardzo doceniłem format HIIT.

Po majówce wracam do pracy, więc 8 km rowerkiem w jedną stronę oraz 20 powrót zrobią swoje smile

HIIT jest super na spalanie sadła. Zawsze wolałam tą formę od takiego, na przykład, joggingu, bo jest ciekawszy i jakoś człowiek czuje, że się bardziej zmęczył big_smile

18

Odp: Fitness w kwarantannie
Beyondblackie napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Ja ostatnio bardzo doceniłem format HIIT.

Po majówce wracam do pracy, więc 8 km rowerkiem w jedną stronę oraz 20 powrót zrobią swoje smile

HIIT jest super na spalanie sadła. Zawsze wolałam tą formę od takiego, na przykład, joggingu, bo jest ciekawszy i jakoś człowiek czuje, że się bardziej zmęczył big_smile

I mniej czasu  zabiera wink

19

Odp: Fitness w kwarantannie

Nie mogłam edytować  postu,  dziwne

Chciałam  dodać, jako osoba niestety  pracująca  zdalnie,  podczas pracy siedzącej prxy komputerze  napinam  również pośladki,  działa i jakie to proste  i przy okazji big_smile to samo z brzuchem można zrobić,  nie jest to tak efektywne co normalne  ćwiczenia ale poważnie  również działa
Ja  polecam smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024