Dieta i ćwiczenia po ciąży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Dieta i ćwiczenia po ciąży

Witam Was kochane netkobietki i proszę o porady smile W maju urodziłam synka i bardzo chciałabym wrócić do dawnej formy. W ciąży przybyło mi aż 25 kg i niestety teraz nie mogę dojść do siebie. Czuję się źle w swoim ciele, mam kompleksy związane z wyglądem i bardzo traci na tym mój związek. Myślałam że kilogramy same znikną jak po poprzedniej ciąży, ale pomimo karmienia piersią i w miarę zdrowego odżywiania waga stoi w miejscu. Nie mieszczę się w ciuchy sprzed ciąży, a kupowanie ubrań w rozmiarze xl sprawia że nawet nie mam ochoty iść na zakupy żeby wybrać sobie coś ładnego. Mój narzeczony cały czas powtarza że jestem śliczna, dobrze wyglądam i kocha mnie nad życie ale ja głupia wmawiam sobie ze to nieprawda sad Proszę poradzcie mi w jaki sposób wrócić do dawnej formy i poprawić samopoczucie? Może jakaś aktywność która sprawdza się przy małym szkrabku?
A może jest tu ktoś kto chętnie dołączy do wspólnej diety i ćwiczeń? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta i ćwiczenia po ciąży
Kiraa30 napisał/a:

Witam Was kochane netkobietki i proszę o porady smile W maju urodziłam synka i bardzo chciałabym wrócić do dawnej formy. W ciąży przybyło mi aż 25 kg i niestety teraz nie mogę dojść do siebie. Czuję się źle w swoim ciele, mam kompleksy związane z wyglądem i bardzo traci na tym mój związek. Myślałam że kilogramy same znikną jak po poprzedniej ciąży, ale pomimo karmienia piersią i w miarę zdrowego odżywiania waga stoi w miejscu. Nie mieszczę się w ciuchy sprzed ciąży, a kupowanie ubrań w rozmiarze xl sprawia że nawet nie mam ochoty iść na zakupy żeby wybrać sobie coś ładnego. Mój narzeczony cały czas powtarza że jestem śliczna, dobrze wyglądam i kocha mnie nad życie ale ja głupia wmawiam sobie ze to nie prawda sad Proszę poradzcie mi w jaki sposób wrócić do dawnej formy i poprawić samopoczucie? Może jakaś aktywność która sprawdza się przy małym szkrabku?
A może jest tu ktoś kto chętnie dołączy do wspólnej diety i ćwiczeń? wink


To dopiero 2 m-ce , dojdziesz do swojej wagi z przed ciąży, ale staraj się jadać o połowę mniej ,ale treściwie. A skoro narzeczony kocha Ciebie taką jaka jesteś, nie wmawiaj sobie, że jesteś inna niż kilka m-cy temu. Jak zaczniesz ciągle narzekać, wreszcie chłopak w to uwierzy i zacznie się między Wami dziać nie ciekawie, a tego chyba nie chcesz? smile  Ciesz się, że jesteś kochana masz zdrowe dzieci, a cała reszta nie jest aż tak ważna.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024