Mężatki , czy macie czasem ochotę na sex z kimś innym niż mąż ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-03-06 23:50:28

Artrosis
Powoli się zadomawiam

Mężatki , czy macie czasem ochotę na sex z kimś innym niż mąż ?

kurczę może nie powinnam,mam męża, tak szczerze to już kika lat nie powiedział mi że mnie kocha ale nie o to chodzi, czasem mam takie myśli jak zaje ...cie było by spróbować z kimś innym. nigdy go nie zdradziłam, jesteśmy razem prawia 10 lat ale czasem takie myśli przenikją  mi do głowy...czy macie tak czasem, kocham go i nie wiem czy to jest normalne...

Cisza przyjacielu, rozdziela bardziej niż przestrzeń. Cisza przyjacielu nie przynosi słów, cisza zabija nawet myśli.
— Halina Poświatowska
Opowieść dla przyjaciela

#2 2010-03-07 11:06:49

Olimpia1
Słodka Czarodziejka

Re: Mężatki , czy macie czasem ochotę na sex z kimś innym niż mąż ?

Tak, ja myślę, a spróbować z kimś innym. Dzieje się tak wtedy kiedy mój mąż przybiera pancerz obojętności, staje się zimny, nieczuły. I kiedy trwa to długo, a ja nie mogę do niego dotrzeć to wtedy tęsknię do czyjegoś ciepła, chcę, aby mnie ktoś rozumiał, być dla niego ważna, piękna, jedyna... To chyba nie jest dziwne, prawda? Wiem jednak, że tak naprawdę taki skok to tylko pozory uczucia, więc póki co do głosu dochodzi rozsądek. Niemniej mam takie przebłyski, więc i Ciebie rozumiem...

#3 2010-03-07 17:57:29

Ema
Przyjaciółka Forum

Wiesz co prawda...ja mam narzeczonego...nie meza jeszcze...ale ja tez tak mam:) czasami sie zastanawiam jak by to bylo z kims innym?? U mnie wynika to pewnie z tego,ze spalam tylko z jednym facetem,moim narzeczonym.Poznalismy sie gdy mialam 17 lat i do tej pory jestesmy razem...wiec nie mam porownania.....czytalam ze to normalne jest.....niby nie powinnysmy tak myslec,ale jak to zatrzymac? Fantazje to nic zlego......

- Zrań mnie mówiąc prawdę,ale nigdy nie pocieszaj kłamiąc -

#4 2010-03-07 22:35:03

tygryska_tg
Słodka Czarodziejka

Ja jestem do szaleństwa zakochana w moim lubym i nie mam takich myśli.. kto wie, może jeszcze mnie to czeka ? wink

#5 2010-04-12 13:24:54

azile
Woman In Red

Ja mojego narzeczonego poznałam mając 15 lat i było moim pierwszym i jedynym. Jednak zadarza mi się, myśleć o zbliżeniu z kimś innym, nieznajomym, jeden raz. Nie zdradziłam go, ale różne takie rzeczy przychodzą mi do głowy - wydaje mi się, że jest to normalne, że jesteśmy ciekawe jakby to było. Niektórzy przechodzą od myśli do czynów a u nas póki co są tylko myśli czyli jest bezpiecznie smile

Zawsze po burzy
wychodzi słońce

#6 2010-06-03 17:25:20

bolek
Zbanowany

No  no  drogie  Panie  aż  się  boje  co  też  mojej  żonie  za  myśli  chodzą  po  głowie  ale  stwierdzam  też  że  takie  jest  poprostu  życie ,  a  to  co  drogie  Panie  napisały  zgadzam  się  w  stu  procęntach   ,  jak  nie  ma  w  związku-małżęństwie  Tego  na  codzień  jak  chocby  ja  stosuje  taką  zasade  staram  się  prznajmniej  raz  dziennie  wziąśc  swoją  żone  na  kolana  albo  idąc  chodnikiem  trzymamy  się  za  ręce  tak  jak  kilkanście  lat  temu  gdy  chodziliśmy  ze  sobą  a  póżniej  się  dziwic  gdy  kobieta  zaczyna  się  rozglądac  na  boki  jak  mąż  ostatnio  powiedział  Jej  że  ją  kocha  5 lat  temu  ,  nie  wspomne  o  romantycznej  kolacji  przy  świecach kiedy  Jej  zrobił  czy  zaprosił  itp.

#7 2010-06-03 18:17:14

joostynka
Zaglądam tu coraz częściej

bolek napisał:

No  no  drogie  Panie  aż  się  boje  co  też  mojej  żonie  za  myśli  chodzą  po  głowie  ale  stwierdzam  też  że  takie  jest  poprostu  życie ,  a  to  co  drogie  Panie  napisały  zgadzam  się  w  stu  procęntach   ,  jak  nie  ma  w  związku-małżęństwie  Tego  na  codzień  jak  chocby  ja  stosuje  taką  zasade  staram  się  prznajmniej  raz  dziennie  wziąśc  swoją  żone  na  kolana  albo  idąc  chodnikiem  trzymamy  się  za  ręce  tak  jak  kilkanście  lat  temu  gdy  chodziliśmy  ze  sobą  a  póżniej  się  dziwic  gdy  kobieta  zaczyna  się  rozglądac  na  boki  jak  mąż  ostatnio  powiedział  Jej  że  ją  kocha  5 lat  temu  ,  nie  wspomne  o  romantycznej  kolacji  przy  świecach kiedy  Jej  zrobił  czy  zaprosił  itp.

jak się cieszę, że są jeszcze tacy mężczyźni jak TY big_smile
dziękuję:)

#8 2010-06-03 18:47:36

darinia288
Przyjaciółka Forum

Szczerze nigdy czegoś takiego nie miałam może dlatego że mam Bardzo Przystojnego Męża big_smile

Ostatnio edytowany przez darinia288 (2010-06-03 18:47:53)

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

#9 2010-10-14 13:17:46

marta1978
Niewinne początki

oczywiscie

#10 2010-10-14 15:11:35

colocolo
Net-facet

wiele osób tak ma. gdy miałem dziewczyne, z różnymi kobietami chciałem to zrobić, ona z różnymi mężczyznami. to jest normalne

#11 2010-10-14 16:23:04

lusinda
Tajemnicza Lady

myślę, ze każdego prędzej czy pozniej dopadają takie myśli...chociaz przyznam ze jest to dosc dziwne... nie wiem czy normalne, dla mnie nie:P choc  wiele razy mialam takie mysli...

#12 2010-10-14 16:40:09

Anemonne
Moderator

lusinda napisał:

przyznam ze jest to dosc dziwne... nie wiem czy normalne, dla mnie nie

To nie jest dziwne. Myślisz, że człowiek został stworzony monogamistą? wink Przeciwnie, jesteśmy poligamiczni jak większość istot w świecie zwierząt. To kultura sprawiła, że żyjemy w monogamii, nie natura.

#13 2010-10-14 16:49:18

CupraFR
100% Netkobieta

Jak dla mnie to normalne, sama tak mam od czasu do czasu. Też mam przystojnego chłopaka i to nie zmienia faktu, że czasem myślę, jak by to było z kimś innym niż on chociaż nie był on moim pierwszym partnerem. Anemonne ma rację, to kultura przyczyniła się do tego, że jesteśmy monogamistami.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#14 2010-10-14 21:39:39

ravag
Net-facet

Niezbadane są myśli człowieka. I to już nawet zostało naukowo potwierdzone, że kiedy brakuje nam wsparcia u swoich partnerów, szukamy ciepła u innych. Wszystko jest w normie wink Mam czasami sny, że ulegam i zdradzam. Są bardzo realistyczne i zawsze na końcu żałuję tego co zrobiłem. Cieszę się, że mogę się obudzić i zacząć kolejny dzień swojego niepoplątanego życia smile
POZDRAWIAM!

#15 2010-10-14 23:04:31

sonia85

chyba każda kobieta o czymś takim pomyślała. Ale zazwyczaj pozostaje to w świecie fantazji.

#16 2010-10-15 11:40:51

Anemonne
Moderator

sonia85 napisał:

chyba każda kobieta o czymś takim pomyślała. Ale zazwyczaj pozostaje to w świecie fantazji.

I o to właśnie chodzi - by tych fantazji nigdy nie wprowadzać w życie. Moim zdaniem same myśli nikogo nie ranią, o ile pozostają jedynie myślami. Nie przyszłoby mi do głowy rozliczać mojego faceta z myśli o innych - nawet nie chcę znać żadnych szczegółów, do szczęścia mi to niepotrzebne. I ja sama nie chciałabym być z myśli rozliczana wink Takie coś to tylko niepotrzebne komplikowanie sobie wspólnego życia.

#17 2010-10-16 14:54:15

sylvia
Na razie czysta sympatia

Artrosis napisał:

kurczę może nie powinnam,mam męża, tak szczerze to już kika lat nie powiedział mi że mnie kocha ale nie o to chodzi, czasem mam takie myśli jak zaje ...cie było by spróbować z kimś innym. nigdy go nie zdradziłam, jesteśmy razem prawia 10 lat ale czasem takie myśli przenikją  mi do głowy...czy macie tak czasem, kocham go i nie wiem czy to jest normalne...

No może z jakimś fajnym aktorem, na przykład Bradem Pittem:-) Ale Ty pewnie pytasz o takich w realu, a nie o platoniczne fascynacje:-)

#18 2010-11-19 17:02:29

wiolka33

witajcie kochani ja jestem ze swoim mezem juz w sumie 6 lat tez byl moim pierwszym mezczyzna z ktorym sie przespalam czulam sie cudownie kochana szanowana przez niego bo on mial przedemna duzo kobiet a ja niespalam z zadnym ale moje zycie juz powoli staje sie monotonne i tez mysle nawet czesto jak by to bylo z kims innym czy byla by jakas iskra namietnosc jestsmy tylko ludzmi i mamy jedno zycie wiec czemu by nie sprobowac ale z kims z kim warto stracic na chwile glowe :-D

#19 2010-11-19 17:27:10

caameron
Przyjaciółka Forum

chyba każda z nas czasem pomyśli jak by to było z innym smile ja miałam takie małe fantazje w stosunku do kolegi mojego męża. trochę mi z tym głupio bo to kolega ale to tylko fantazje, a on jest bardzo przystojnym mężczyzną i czasem zastanawiam się czy jest dobry w łóżku big_smile a tak poza tym to chyba każdej kobiecie marzy się jakiś szaleńczy, namiętny sex z nieznajomym big_smile tongue

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

#20 2010-11-19 19:28:34

Pamięć Absolutna43
Wróżka Bajuszka

Nie jestem mężatką. Po rozwodzie miałam kilku mężczyzn, były kolacje, były świece, romantyczne westchnienia i górnolotne słowa...nie było tylko miłości, ja ich nie kochałam, to był tylko seks, bez rewelacji i fajerwerków, po prostu było dobrze. Od 3 lat jestem z Moim Mężczyzną, jest uczucie, jest żar, jest...brak słów smile

#21 2010-11-19 21:05:59

caameron
Przyjaciółka Forum

Pamięć Absolutna43 gratuluję big_smile

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

#22 2010-12-07 01:26:37

Dary
Net-facet

Niechce być nieznośny ale czego oczy nie widzą sercu nie żal tak niektórzy skoki w bok tłumaczą

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

#23 2010-12-07 08:43:31

syla135
Przyjaciółka Forum

gdyby faceci-mezowie dbali o kobiety to mysle ze by nie myslalo sie o innych. ja mysle o innych, nawet o konkretnych innych, nie o aktorach bo to dla mnie za odleglych o kolegach, nawet sasiadach:P
mysle bo moj maz mnie zaniedbuje, ale gdy o mnie przypomni to mysle tylko o mezu:)

#24 2010-12-07 19:27:15

Dary
Net-facet

Z tym zaniedbywaniem masz racje to działa w obie strony pierwszy krok do zdrady ale to i tak temat rzeka jedni dbają i tak nie pomaga i tak w kółko a jeżeli już dojdzie do czegoś a druga strona się dowie i nadal chcą być z sobą to bul zostaje jedyna pigułka to zrobić to samo podobno działa na sto procent

Ostatnio edytowany przez Dary (2010-12-07 19:34:06)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

#25 2011-06-15 18:25:46

erka69
Słodka Czarodziejka

witam, jestem kobietą po 40-stce.Chciałabym odnowić wątek dotyczący ochoty na seks z kimś innym niż własny mąż.Jestem tu od niedawna i trochę się gubię w tych postach i wątkach.Proszę napiszcie mi czy zdarzają się wam brzydkie myśli, fantazję erotyczne związane z postacią nie tyle fikcyjną, co zupełnie realną, ale w dalekim świecie.Możecie się ze mnie śmiać,ale ostatnio mnie to naszło.Jest to postać, a raczej dwie, występujące w kontrowersyjnym ostatnio teledysku.Są to aktorzy,którzy grają tam gościnnie.Masakra, ale nie mogę się uwolnić od brudnych myśli.Jak to zrobić????????
Głupie to prawda, ale niestety prawdziwe. Myśłałam,że takie rzeczy przytrafiają się tylko małolatom(bez obrazy)

Ostatnio edytowany przez erka69 (2011-06-15 18:42:39)

Forever young!!!

#26 2011-06-15 19:34:09

Anemonne
Moderator

A czemu usilnie chcesz się od tego uwolnić? To tylko myśli, nie zdradzasz w ten sposób męża. Jeśli nie są to uciążliwe, natrętne wizje, które uniemożliwiają Ci codzienne funkcjonowanie, nie masz się czym przejmować.

#27 2011-06-15 22:10:01

Medel
Przyjaciółka Forum

Pewnie że tak mam i nie mam wyrzutów. To tylko fantazje, urozmaicenie, nic groźnego. Jak widze jakiegos przystojniaka to już ma  w głowie gotowy scenariusz i delektuje się nim. Ale w realu jestem w 100% w porząku i istnieje tylko mój mąż. No i mam nadzieję, że w drugą stronę jest tak samo.

#28 2011-06-15 22:57:23

truskaweczka19
100% Netkobieta

Może się powtórzę, ale ja nie miałam. Jak mam chłopaka to istnieje dla mnie tylko on, poza tym ja nie umiałabym tego robić tego bez uczucia, taka już jestem.
Rozumiem jednak, że jeśli ktoś tak ma i są to tylko myśli to jest ok. Jak ktoś kocha, to przecież zdradzić jest abstrakcją, więc wierzę, że takie myśli mogą być niegroźne.
Tylko, że nie jestem mężatką jak coś tongue i nie mieszkamy razem wink

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-06-15 22:59:59)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#29 2011-06-16 09:04:09

marika1313
Woman In Red

He ja to raczej nie myśle o kolegach czy sasiadach ale Dana Balana, Tarkana i Arnolda Vosloo( ale tylko takiego jak wyglądał w Mumii nie jako aktora z innych filmów)to bym przeleciala ;-)

W bezsenna noc posylam ci motyla.....

#30 2011-06-16 09:09:42

Medel
Przyjaciółka Forum

truskaweczka19 napisał:

Może się powtórzę, ale ja nie miałam. Jak mam chłopaka to istnieje dla mnie tylko on, poza tym ja nie umiałabym tego robić tego bez uczucia, taka już jestem.
Rozumiem jednak, że jeśli ktoś tak ma i są to tylko myśli to jest ok. Jak ktoś kocha, to przecież zdradzić jest abstrakcją, więc wierzę, że takie myśli mogą być niegroźne.

Na początku to każdy tak ma, ja też nie myślałam o nikim innym tylko o m ale z biegiem lat, codzienność, obowiązki to już troche inaczej wygląda przynajmniej w fantazjach. I niech tam tylko zostaje.

Fantazje to nic złego, a sa jakims oderwaniem od rzeczywistości i mogą dodac pikanterii.

#31 2011-06-16 09:16:36

nieznajoma89

witam wszystkich , ja też napisałam podobnego posta, tylko że ja jestem z chłopakiem 5 lat i też nigdy nie miałam innego partnera w łóżku, aż wkońcu nadarzyła sie taka chwila ta noc i przespałam sie z jego przyjacielem, dokładnie jest tak że jest to chwila zapomnienie spróbowania czegoś innego jak to jest z kimś innym , ale ogółem odradzam autorce tego postu takiego zachowania bo będziesz miała wyrzuty sumienia co zrobiłaś,, generalnie jest to zobaczenie tego czegoś czego możesz nigdy nie mieć jak będziesz z jednym i tym samym facetem,

#32 2011-06-16 09:30:32

Medel
Przyjaciółka Forum

nieznajoma89 napisał:

witam wszystkich , ja też napisałam podobnego posta, tylko że ja jestem z chłopakiem 5 lat i też nigdy nie miałam innego partnera w łóżku, aż wkońcu nadarzyła sie taka chwila ta noc i przespałam sie z jego przyjacielem, dokładnie jest tak że jest to chwila zapomnienie spróbowania czegoś innego jak to jest z kimś innym , ale ogółem odradzam autorce tego postu takiego zachowania bo będziesz miała wyrzuty sumienia co zrobiłaś,, generalnie jest to zobaczenie tego czegoś czego możesz nigdy nie mieć jak będziesz z jednym i tym samym facetem,

Nie pochwalam zdrady, a wręcz jestem na NIE smile  ale tak w głębi serca ci się nie dziwie. Ja sobie nie wyobrażam mieć tylko jednego partnera w życiu, za dużo do stacenia ; ). Jak jeszcze kobiety będą potrafiły to znieść, tak mężczyźni nie. Nie polecam prawiczka, czy chłopaka dla którego jesteśmy pierwsze na męża. Taki facet w pewnym wieku zacznie czuć z tego powodu kompleksy, nie będzie mógł się pochwalić doświadczeniem, a od kolegów będzie słuchał jak było w innymi. Będzie czuł się przez to małowartościowym facetem (to jest najgorsze) i w końcu zdradzi. A jak poczuje raz to się zacznie. Niestety takie jest życia i jest ono brutalne, a męzczyźni...no cóż choć nie potafimy bez nich żyć sa zupełnie inni niż my i mają fantastyczna zdolnośc zagłuszania swoich wyrzutów sumienia, zrzucając odpowiedzialnośc na nas kobiety, bo dzisiaj była mieniła to zdradziłem, dzisiaj mi nie dała to miałem prawo, wczoraj miałem zły dzień, musiałem się rozładowac itd. Ot, życie.

#33 2011-06-16 09:33:03

nieznajoma89

racja Netbabeczka życie jest brutalne,,, są chwile piekne i wspaniałe a są chwile dla których niechce sie nawet żyć i musimy sie do tego przyzwyczaić

#34 2011-06-16 15:50:04

truskaweczka19
100% Netkobieta

shedir napisał:

truskaweczka19 napisał:

Na początku to każdy tak ma, ja też nie myślałam o nikim innym tylko o m ale z biegiem lat, codzienność, obowiązki to już troche inaczej wygląda przynajmniej w fantazjach. I niech tam tylko zostaje.

Fantazje to nic złego, a sa jakims oderwaniem od rzeczywistości i mogą dodac pikanterii.

Jestem z nim 2 i pół roku, ale wiem, że nikt nie może powiedzieć co będzie kiedyś. Jestem jego pierwszą dziewczyną, tak jak np moja mama dla mojego taty i są bardzo szczęśliwi już wiele lat wink

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-06-16 15:51:15)

Wisława Szymborska

#35 2011-06-16 16:05:06

busiu
100% Netkobieta

Nie jestem mężatką, ale powiem, że ostatnio ten temat dał mi do myślenia. Moja koleżanka niedawno zakończyła długoletni, bo prawie 7 letni związek, i zaraz rzuciła się w wir nowych znajomości. Spróbowała przy tym, jak to jest z innym. I była zachwycona.

Może mój staż z chłopakiem nie jest tak imponujący, ale przez chwilę zaczęłam myśleć, jakby to było. Problem w tym, że póki co mam same negatywne odczucia i te myśli bardzo szybko odrzucam. Widocznie mam bardzo optymistyczne podejście, że jeden wystarczy mi na całe życie.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#36 2011-06-17 19:57:15

erka69
Słodka Czarodziejka

Dzięki Wam za odpowiedź.Czytam wasze posty i zapewniam,że nie chodzi mi o zdradę w realu, tylko to są takie moje fantazje.Przecież ja tych facetów w życiu nie spotkam, za wysokie progi i za daleko(Los Angeles).Zresztą nie jestem Lady Gagą czy inną boginią, ale zwykłą Matką Polką,serdecznie pozdrawiam i proszę piszcie dalej o waszych refleksjach, fantazjach na ten temat

Forever young!!!

#37 2011-06-17 20:53:16

truskaweczka19
100% Netkobieta

erka69 napisał:

Dzięki Wam za odpowiedź.Czytam wasze posty i zapewniam,że nie chodzi mi o zdradę w realu, tylko to są takie moje fantazje.Przecież ja tych facetów w życiu nie spotkam, za wysokie progi i za daleko(Los Angeles).Zresztą nie jestem Lady Gagą czy inną boginią, ale zwykłą Matką Polką,serdecznie pozdrawiam i proszę piszcie dalej o waszych refleksjach, fantazjach na ten temat

No pewnie, skoro to tylko myśli to ok, na pewno w realu nie chciałabyś żadnego z nich.
Pozdrawiam.

Wisława Szymborska

#38 2011-06-17 23:38:57

Medel
Przyjaciółka Forum

Po to mamy wyobraźnie  zeby sobie wyobraża  i fantazjowac, to nic złego. Po iluś latach małżeństwa, widoku, smaku i zapachu tylko jednego faceta, żeby nie zwariowa trzeba pofantazjowa wink no bo w perspektywie znowu tylko ten sam facet smile a tak serio...to nic złego więc się nie przejmuj i jest z tobą wszystko oki.

Stopka forum