Co robić? Ex vs POTENCJALNA nowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co robić? Ex vs POTENCJALNA nowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez DougWeltMeister (2017-12-03 21:27:48)

Temat: Co robić? Ex vs POTENCJALNA nowa

Cześć,
Mam 18 lat, już w sumie bliżej 19. Pół roku temu rozstałem się z moją pierwszą dziewczyną. Ona zerwała. Niestety, bo nie tylko moim zdaniem powinienem to zrobić ja, pod koniec była dla mnie okropna, w dodatku wysłała mi po zerwaniu, gdy jeszcze miałem nadzieję na powrót zdjęcie z innym chłopakiem. Bardzo mnie to zabolało, ale zachowałem zimną krew i się z nią pożegnałem. Bolało strasznie, miałem ochotę do niej napisać, ale powstrzymywałem się. W końcu ona do mnie napisała. Przeprosiła mnie za wszystko i zaproponowała żebyśmy byli "kolegami", zgodziłem się, w sumie już mi trochę przechodziło. Pisaliśmy praktycznie codziennie dopóki nie zaczęły się schody. Przypadek sprawił, że spotkałem kolegę z odwieczną wroginią mojej ex. Oczywiście chęć zemsty za tamto zdjęcie nakazała mi się z nią lepiej zapoznać. I poznałem bardzo dobrze. Dość dużo czasu spędzamy razem, wszystko było fajne, ale pewnego dnia była wyznała mi prosto z mostu, że mnie kocha i chciałaby do mnie wrócić. Byłem w ogromnym szoku i powiedziałem, że nie ma takiej możliwości. Odpisala, że okej, tak myślała. Kilka dni później ex dowiedziała się o mojej znajomości z jej wroginią. Okazało się, że po prostu chciała poczekać, aż ja będę chciał do niej wrócić.  Zaczęła płakać, chciała się pożegnać i wtedy zdałem sobie sprawę, że nie nadaje się do czegoś takiego, chyba trochę wróciło mi do niej uczucie. Trochę mi głupio, bo w międzyczasie staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi. I teraz ona każe mi wybierać pomiędzy nią, a "nową". I tutaj zdałem sobie sprawę, że nie chce żadnej z nich skrzywdzić. Co zrobić w takiej sytuacji? Wiem, że powrót do ex to nie najlepszy pomysł, ale z drugiej strony "nowa" nie jest pewna. Co byście zrobili na moim miejscu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić? Ex vs POTENCJALNA nowa

Nowa chromol ex ja się oświadczyłem zdradę wybaczyłem i dalej mnie w chu.. robiła hmm jak chcesz znać moją historię to poczytaj nowy temat
"Zdrada walka o marzenie i uczucie POMOCY!" może cię to czegoś nauczy jeśli jednak coś do niej czujesz i naprawdę ci jej brakuje to ryzykuj nie zawsze jest tak że zdradziła raz czy olała to zrobi to znowu.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co robić? Ex vs POTENCJALNA nowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024