Kocham go ale nie wiem czy chce z nim byc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kocham go ale nie wiem czy chce z nim byc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Kocham go ale nie wiem czy chce z nim byc

Witajcie:)
Mam chłopaka jestem z nim ponad rok ale zranil mnie okropnie i zraził do siebie. Powtarzał w kółko ze sie zmieni i naprawi nasza sytuacje a ciagle kończyło sie tak samo. Wiem ze on mnie kocha twierdzi ze z dnia na dzien coraz mocniej ale ze przestał potrafić wyrażać mi swoje uczucia ze nie radzi sobie ze swoim samopoczuciem ze przerasta go ze jest dorosły i boi sie ze sobie nie poradzi. Uważa ze jest zmęczony myśleniem i gdy spotyka sie ze kna liczy na odpoczynek rozumiem ale widujemy sie trzy razy w tygodniu i on jeszfze nie ma ochoty nic robic poza leżeniem w domu, zachowuje sie jak 50 latek... zaniedbał nasz związek i mnie a gdy przyjdzie do sytuacji ze jestem bliska zerwania to zaczyna plakac ze on tego nie chce ze chce kolejna szanse w gdy mu ja dam to olewa to. Kocham go bardzo ale zaczelam podchodzić do tego związku jak do przeszłości i myślec ciagle czy kiedys znajdę faceta który o mnie zadba. Myślicie ze mamy jeszfze szanse, czy powinnam to zakończyć bo to błędne koło trwa trzy miesiące i Nir wiem czy mam jeszcze sile.:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocham go ale nie wiem czy chce z nim byc

4 punkt naszego regulaminu wyraźnie mówi, że problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku, Ty tę zasadę złamałaś już dwukrotnie, dlatego uprzedzam, że kolejnym razem otrzymasz ostrzeżenie. Twoje ostatnie wątki zamykam, a równocześnie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kocham go ale nie wiem czy chce z nim byc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024