ZAZDROSC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: ZAZDROSC

Wszystko stalo sie dla mnie takie niezrozumiale.
Maz zarzucil mi, ze jestem chorobliwie zazdrosna i ze musze sie leczyc psychicznie bo mam problem.
No a ja jako "jednostka chora" nie wiem czy moge ocenic sama siebie obiektywnie.
Bo to, ze tak az do trzewi czuje sie sie oszukana, ze stracilam zaufanie, ze intuicja mi podpowiada nie swiadczy przeciez o niczym.
Dlatego postanowilam napisac na forum liczac na statystyke wypowiedzi.
Moj maz odnowil kontakty ze swoja niedoszla zona sprzed 20 lat na jednym z komunikatorow internetowych. Mieszka w miescie oddalonym o 500 km. Zerwali ze soba bo podobno ona nie byla mu wierna i zdradzala go ze swoim poprzednim partnerem (zreszta zonatym mezczyzna)
To ze widzialm blysk w jego wzroku to moje odczucie ale to ze siedzial z nia na czacie do pozna w nocy podczas gdy ja czekalam na niego w sypialni na umowiona randke to fakt.
Inne fakty:
- przyznal ze rok temu to moze byl lekki flirt bo byl pod wplywem alkoholu ale ona nic dla niego nie znaczy bo tylko mnie kocha
Powiedzial ze wyrazil nadzieje w jednym z maili iz zobaczy kiedys jej cycuszki a ona w opowiedzi napisala mu, ze chetne do niego przyjedzie do hoteu.
- po roku mimo moich staran ( ladna fryzura, makijaz, etc) nie chcial spedzic ze mna sylwestra.Zaplanowalismy sylwestra we dwojke. Mialo byc romantycznie. Bylam slodka jak malinka. Prosilam wiele razy zeby zszedl na dol do salonu gdzie na niego czekalam. Mowil ze jest bardzo zajety bo musi ustawic sobie nowy telefon. O 11 w nocy juz nie wytrzymalam i weszlam na gore do sypialni. Zastalam go piszacego maila do swojej "niedoszlej zony". Bardzo mnie to zalamalo i zaczelam plakac. Zapytalam dlaczego mi to robi? Powiedzial, ze nie zdradza mnie fizycznie ale ma potrzebe na psychiczna odskocznie.
zapytalam "czy to zdrada psychiczna? Odpowiedzial "mysl sobie co chcesz"
Powiedzial ze ma ochote na seks z ta pania.
Nie spedzilismy tego sylwestra razem. Ja plakalam on rozpoczal strajk milczenia.
nie caly miesiac pozniej. Zastalam go na pol nagiego (od pasa w dol) rozmawiajacego z wykorzystaniem kamerki. Na moje wejscie do sypialni powiedzial do owej pani bardzo slodkim glosem ze musza konczyc bo weszla TA- "zona z wielkim oczami" (pogarda w glosie to moje subiektywne odczucie)
Ostatnio powiedzial ze nie zamierza zerwac kontaktow z owa kobieta i jesli bede go zmuszac to sie rozwiedziemy.
Na moja propozycje zeby do niej pojechal i sprobowal szczescia a jak sie nie uda to wroci do mnie odpowiedzial "boje sie ze to spotkanie bedzie wielkim zawodem gdyz nie stane seksualnie na wysokosci zadania"

W tak zwanym miedzy-czasie maz zapewnia ze kocha tylko mnie. Ze ta kobieta nie ma dla niego znaczenia. Jest wrecz na koncu listy kobiet ktorymi jest zainteresowany.
.. i ze seksualnie nie jest nia w ogole zainteresowany poniewaz (ubierajac to w bardziej ogledne slowa, niz moj maz) jej rozmiary nie pozwalaja na fizyczne, seksualne dopasowanie. Ponadto zna inne kobiety z ktorymi bardziej wolalby sie zwiazac niz z nia, wiec nie rozumie dlaczego jestem akurat o nia zazdrosna.


To tak ogolnikowo i w skrocie. Bolesnych faktow jest wiecej.
Ale czy na podstawie tych podanych mam prawo byc zazdrosna o meza czy nie?
Czy moja zazdrosc to juz choroba.
Bo zazdrosc to pol problemu.
Ja stracilam poczucie bezpieczenstwa. I rzeczywiscie czuje, ze zwariowalam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZAZDROSC

Po przeczytaniu twojego postu stwierdziłam że nie mam nic mądrego do powiedzenia no chyba że tyle : KOPNIJ GO W DUPE!!

3

Odp: ZAZDROSC

No potwierdzam posta wyzej....
To nie Ty jestes chora tylko on!
I nie rozumiem jak on smie Ci mowic ze to z Toba jest cos nie tak skoro to ewidentnie on zachowuje sie ponizej krytyki.
Jakby Cie kochal tak jak mowi to napewno nie zachowywalby sie w ten sposob...
Ale Ty takze robisz blad narzucajac sie mu...
On wtedy zdaje sobie sprawe ze Ty bedziesz z nim mimo wszystko....
A juz Twoja propozycja zeby pojechal do niej i sprobowal a jak nie wyjdzie to wrocil no wybacz ale jest minimum zalosne:/
Nie rozumiem co chcialas tym osiagnac.

4

Odp: ZAZDROSC

Ewidentnie Twój mąż jest winny całej tej sytuacji a nie Ty! Jego zachowanie jest chamskie i prostackie.

Uwarzam, że on celowo znęca się nad Tobą bo jemu kompletnie nie zalezy na Waszym szczęściu i chce ten związek zakończyć w taki sposób abyś to Ty była winna tej całej chorej sytuacji i jak widac udaje mu się to..
badź zostawić sobie otwartą furtkę (do Ciebie) w razie jak mu nie wyjdzie z tamtą.

Kobieto, zostaw go! Niech sobie leci do niej skoro jest taka fajna, na co Ci taki drań? Po co masz się męczyć z facetem, który tak Cie poniża.

5

Odp: ZAZDROSC

hmm....to raczej nie Ty masz problem tylko On, bo przecież on wywołuje zazdrość wobec Ciebie i nie powinien w ogóle Cię oceniać bo masz do tego prawo skoro jesteś jego żoną....skoro sobie znalazł inną to dlaczego Ty nadal z nim jesteś? olej go i nie marnuj sobie z Nim życia!!!

6

Odp: ZAZDROSC

czyli ze nikt nie uwaza ze jestem "chora psychicznie" albo "chorobliwie zazdrosna" jesli czuje sie podle w tej sytuacji? Dzieki za odpowiedzi. Zagubilam sie w tym gdzie jest nomalnosc.... czuje sie psychicznie wypompowana. zastanowila mnie wypowiedz apoteozy23.....hmm.. chce sobie zostawic otwarta furtke do mnie... Czyli ze wybral. Wybral kanarka na dachu ale nie chce wypuscic z garsci wrobelka. Nie pomyslalam o tym.

7

Odp: ZAZDROSC

Wież co ja myślę ,to wszystko co robi twój mąż jest nie normalne i nie chodzi tylko o tą niedoszłą zonę ale nawet o to że powiedział że zna inne kobiety z którymi bardziej chciałby się związać.jak to jeżeli kocha ciebie to nie powinien nawet myśleć o związaniu się z innymi kobietami .Może wygodnie mu zyć z tobą bo ma zapewnione miejsce do mieszkania a tak naprawdę szuka wrażeń z innymi chociażby pisząc meile .Już to że tobie się to nie podoba powinien przestać to robić .

8

Odp: ZAZDROSC

twój mąż to jakiś czysty porąbaniec z odchyleniami hmm
z tobą jest wszystko ok to on ma coś z garem. jak można tak robić !!!! jak można tak traktować żonę. niech się wali !!!!!!!!! boże czemu tak wiele facetów to barany

9

Odp: ZAZDROSC

Niedoszla zona sprzed 20 lat? To sugeruje, ze juz masz calkiem pokazny staz malzenski. Mozesz zdradzic jak dlugi? Teraz po przeczytaniu Twojego posta to ja sie rozchorowalam. Moze powinnas otworzyc jakas stronke internetowa z panami do wynajecia i przy mezu poklikac myszka? Ciekawe, co by powiedzial? Umow mu wizyte u psychiatry, bo psycholog to juz nie pomoze. Przepraszam Cie za te slowa, ale masz stalowe nerwy. Juz ja bym mu dala strach przed niestanieciem na wysokosci zadania...

10

Odp: ZAZDROSC

On jest... nie dokoncze.
Wywal go ze swojego zycia póki mozesz.

11

Odp: ZAZDROSC
Zazdrosc napisał/a:

zastanowila mnie wypowiedz apoteozy23.....hmm.. chce sobie zostawic otwarta furtke do mnie... Czyli ze wybral. Wybral kanarka na dachu ale nie chce wypuscic z garsci wrobelka. Nie pomyslalam o tym.

Tak myślę... po tym co napisałaś

Zazdrosc napisał/a:

Ostatnio powiedzial ze nie zamierza zerwac kontaktow z owa kobieta i jesli bede go zmuszac to sie rozwiedziemy.
Na moja propozycje zeby do niej pojechal i sprobowal szczescia a jak sie nie uda to wroci do mnie odpowiedzial "boje sie ze to spotkanie bedzie wielkim zawodem gdyz nie stane seksualnie na wysokosci zadania"

Bezczelnie mówi że, chciałby kochac sie z tamtą kobietą ale na Twoją propozycję wykręcił sie.... dlaczego? Bo chciałby mieć gdzie wrócić w razie jakby mu się nie udało.

Śmieszą mnie słowa Twojego partnera, twierdzi że nie dzradza a to niby co jest?
1.

Zazdrosc napisał/a:

Zastalam go na pol nagiego (od pasa w dol) rozmawiajacego z wykorzystaniem kamerki

2.

Zazdrosc napisał/a:

Powiedzial ze ma ochote na seks z ta pania

3.

Zazdrosc napisał/a:

boje sie ze to spotkanie bedzie wielkim zawodem gdyz nie stane seksualnie na wysokosci zadania

Oczywiscie to nie jest zdrada fizyczna ale napewno jest zalążkiem do niej. Kiedyś tą pokusę będzie chciał zrealizować...Po takich słowach każda z nas miałaby obawy.
Straszne jest to, że wmawia Ci że jesteś nienormalna. Ty pogubiłaś sie w tym wszystkim i zamiast przerwać ich tą znajomość skupiłaś się na tym czy Twój mąż ma rację w tym co mówi. Zaczełaś doszukiwać się winy w sobie nie w nim.

12

Odp: ZAZDROSC
aga333 napisał/a:

Niedoszla zona sprzed 20 lat? To sugeruje, ze juz masz calkiem pokazny staz malzenski. Mozesz zdradzic jak dlugi? Teraz po przeczytaniu Twojego posta to ja sie rozchorowalam. Moze powinnas otworzyc jakas stronke internetowa z panami do wynajecia i przy mezu poklikac myszka? Ciekawe, co by powiedzial? Umow mu wizyte u psychiatry, bo psycholog to juz nie pomoze. Przepraszam Cie za te slowa, ale masz stalowe nerwy. Juz ja bym mu dala strach przed niestanieciem na wysokosci zadania...

Mam trzyletni staz malzenski. To moj drugi maz.
Myslalam o zemscie w stylu "otworzyc jakas stronke internetowa z panami do wynajecia i przy mezu poklikac myszka" ale doszlam do wniosku, ze niby dlaczego mam to sobie robic? Dlaczego mam upadlac siebie? Zrobienie mu podobnej przykrosci i odplacenie pieknym za nadobne nie jest dla mnie argumentem "za"
Ja to Ja... porzadny i uczciwy czlowiek... i zadne cudze upodlenie mnie nie upodli
Tak mi dopomorz Bog!  ... bo boskiej sily mi trzeba by przetrwac.

13

Odp: ZAZDROSC

Witaj.
Bardzo smutna jest Twoja historia.Myślę,że potrzeba Ci otworzyć oczy,z kim zyjesz pod jednym dachem.Wybacz,ale twoj mąż jest obłudnym skurczybykiem! Oficjalne Cię lekceważy,kpi sobie z ciebie i twojej kobiecości,randkuje z byłą,pieprzy się z nią przez internet i śmie mówić,ze Cie kocha?! A Ty? Jak możesz tak się ponizac,proponując mu,aby spróbował z tamta,a jak mu nie wyjdzie tooo....Daj spokój kobieto!Przez zycie z takim facetem,straciłaś szacunek dla samej siebie i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.A skoro Ty siebie nie szanujesz,to dlaczego on ma to robić.Pozwalasz mu na to,by Cie niszczył,by poniżał i jeszcze proponujesz mu cos podobnego?! Otrząsnij się kobieto! Postaw sprawę na ostrzu noża.Niech Cie nie szantazuje,niech podejmie decyzje,albo Ty,albo tamta,czy ktorakolwiek inna! Jeszcze ma czelność powiedzieć,ze gdyby miał ewentualnie wybierać,to ma jeszcze inne w zana drzu! Zgroza!!!!!!!! Sadzę,że jestesmy w podobnym wieku.Ja tez byłam kiedyś(nie obraź się)tak głupia,jak Ty,ale miałam wtedy 20-cia parę lat.ale Ty? Proszę Cię.Nie odpuszczaj gnojkowi.Niczego nie ułatwiaj!Niech spada do innych.Przynajmniej nie będziesz musiała prać jego zasranych gaci na starość.Co on Ci z siebie daje?Krzywdzi Cię,a Ty mu na to pozwalasz,więc czuje się bezkarny! Podstarzały dojuan.Az mi sie krzyczeć chce.Skąd sie biora takie dupki?Przepraszam Cię za tak ostra odp.,ale znam takie sytuacje az autopsji,i...nigdy więcej.Dość!.Kobieto!Życze Ci z całego serca siły,konsekwencji i wytrwałości.Powodzenia!

14

Odp: ZAZDROSC
muszelka_ napisał/a:

Witaj.
randkuje z byłą,pieprzy się z nią przez internet i śmie mówić,ze Cie kocha!

.. hmm tak szczerze to to, ze sie pieprzy przez internet, to nie jest fakt.
staram sie byc bardzo scisla w wypowiedziach.
Faktem jest: ze zastalam go na pol rozebranego i rozmawiajacego na kamerce z ta kobieta (ktorej tak na marginesie bardzo zalezy na kontaktach z moim mezem... mysle, ze za wszelka cene, nawet gdyby to mialo komus zrujnowac zycie).
On mi potem tlumaczyl, ze to byl zbieg okolicznosci, i ze ona widziala w rozmowie tylko ta ubrana czesc ciala, i ze nie wiedziala nawet, ze on jest na pol rozebrany.

Jak sama widziesz wiecej sie domyslamy niz jest naprawde.
Dlatego podalam fakty a nie moje domysly, ktore sa jak diabli frustrujace, i prosilam o odpowiedz czy na ich podstawie mam prawo byc zazdrosna.

15

Odp: ZAZDROSC

... a tak w ogole to dziekuje Wam wszystkim za odpowiedz. Zadna z tych odpowiedzi nie byla mi przykra, nawet ta ze "jestem glupia" big_smile
To mi pomaga od niego odejsc emocjonalnie.
Jestem raczej skryta i nie potrafie opowiadac o moim zalosnym zyciu... typ czlowieka: "u mnie wszystko OK"
anonimowe forum to swietny wynalazek VIVA INTERNET!!!

16

Odp: ZAZDROSC

Heh... eeeee szczerze!?:/  Too ja też bym go kopnęła w dupę, to nie jest normalne!!:/  Jak można tak robić w ogóle tego nie rozumiem...  neutral
i Zgadzam się z karolajestem xD:D

KarolaJestem napisał/a:

Po przeczytaniu twojego postu stwierdziłam że nie mam nic mądrego do powiedzenia no chyba że tyle : KOPNIJ GO W DUPE!!

17

Odp: ZAZDROSC

I ja też się pod tym ostatnim zdaniem podpisze big_smile Jak Ty to wytrzymujesz?

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024