brak erekcji w prezerwatywie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » brak erekcji w prezerwatywie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: brak erekcji w prezerwatywie

Witam, od jakiegoś czasu nie mam erekcji po założeniu prezerwatywy. Kiedyś mi się to udawało, obecnie niestety nie. Dodam, że nie mam stałej partnerki. Zastanawiam się nad wizytą u specjalisty, ale nie bardzo widzi mi się zapłacenie by usłyszeć, że muszę zmienić formę antykoncepcji - na chwilę obecną to nie wchodzi niestety w grę. Poza tym nie mam problemów z samą erekcją, tutaj jest wszystko ok. Problem jest po ubraniu prezerwatywy. Macie może jakieś sposoby żeby sobie z tym radzić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brak erekcji w prezerwatywie

A bez prezerwatywy erekcje masz?

Zmien na inny typ, bardziej delikatne.
Moze to nie kwestia prezerwatyw, ale na przyklad przyzwyczajenia do wlasnej ręki  ;P

Nic tu nie ma ;P

3

kup furę gumek różnych i próbuj masturbacji w gumce, aż wyjdzie

Reklama

4

Iceni napisał/a:

A bez prezerwatywy erekcje masz?

Zmien na inny typ, bardziej delikatne.
Moze to nie kwestia prezerwatyw, ale na przyklad przyzwyczajenia do wlasnej ręki  ;P

tak masturbacja tutaj może być problemem ale czasu już nie cofnę i jednak ciężko by mi było z tego zrezygnować, co do prezerwatyw delikatniejszych to co masz na myśli konkretnie? ja używałem durex albo new caress

5

Źle zakładasz i Cię krępuje. Cóż się dziwić...

Wg instrukcji jest tak:

(1) rozpakować gumę, chwycić za zbiorniczek na końcu, aby nie było powietrza,
(2) przyłożyć gumkę tym ściśniętym zbiorniczkiem do dziurki w penisie
(3) rozwinąć gumę na penisa do końca

To gwarantuje bezpieczeństwo ale w żadnym wypadku nie gwarantuje komfortu. Guma ma leżeć tak jak druga skóra -- nie może być naciągnięta, nie może uciskać, musi pozostawić totalną swobodę ruchu skóry, musi idealnie przylegać, aby się nie przesuwała w trakcie seksu. Dlatego powinno być tak:

(1) i (2) jak wyżej
(3) rozwijamy gumkę trochę na główkę pienisa gdzieś do połowy główki, aby nie spadła i aby powietrze nie naszło do zbiorniczka
(4) u podstawy (!) penisa naciągamy skórę, palcami, całkiem do tyłu, dość mocno (!), aż cała będzie napięta, bez luzu
(5) powoli i delikatnie rozwijamy gumkę do końca główki penisa, aż rolka spadnie za główkę
(6) dalej trzymając skórę u podstawy rozwijamy gumkę -- na tę całą rozciągniętą skórę
(7) gdy rozwiniemy aż do podstawy penisa tam gdzie trzymamy naciągniętą skórę, to puszczamy tę skórę -- wtedy ona pójdzie do przodu na swoje miejsce, wszystko się pozwija, skróra z gumką, ale nie martwimy się tym -- gumka już dobrze przylega do tej skóry i musi się pomarszczyć, ruszać razem ze skórą
(8) naciągamy teraz skórę w drugą stronę -- w stronę główki penisa, od ciała, razem z tą nałożoną gumą
(9) rozwijamy gumę dalej w stronę brzucha do końca

Jaki jest efekt? Taki, że w ogóle nie będziesz czul gumki, jak zamkniesz oczy to nie będziesz wiedział czy jesteś w gumie, czy bez, nie ma powietrza, jest miejsce na spermę, czucie jest kompletnie nieskrępowane.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.
Reklama

6

Gary napisał/a:

Źle zakładasz i Cię krępuje. Cóż się dziwić...

Wg instrukcji jest tak:

(1) rozpakować gumę, chwycić za zbiorniczek na końcu, aby nie było powietrza,
(2) przyłożyć gumkę tym ściśniętym zbiorniczkiem do dziurki w penisie
(3) rozwinąć gumę na penisa do końca

To gwarantuje bezpieczeństwo ale w żadnym wypadku nie gwarantuje komfortu. Guma ma leżeć tak jak druga skóra -- nie może być naciągnięta, nie może uciskać, musi pozostawić totalną swobodę ruchu skóry, musi idealnie przylegać, aby się nie przesuwała w trakcie seksu. Dlatego powinno być tak:

(1) i (2) jak wyżej
(3) rozwijamy gumkę trochę na główkę pienisa gdzieś do połowy główki, aby nie spadła i aby powietrze nie naszło do zbiorniczka
(4) u podstawy (!) penisa naciągamy skórę, palcami, całkiem do tyłu, dość mocno (!), aż cała będzie napięta, bez luzu
(5) powoli i delikatnie rozwijamy gumkę do końca główki penisa, aż rolka spadnie za główkę
(6) dalej trzymając skórę u podstawy rozwijamy gumkę -- na tę całą rozciągniętą skórę
(7) gdy rozwiniemy aż do podstawy penisa tam gdzie trzymamy naciągniętą skórę, to puszczamy tę skórę -- wtedy ona pójdzie do przodu na swoje miejsce, wszystko się pozwija, skróra z gumką, ale nie martwimy się tym -- gumka już dobrze przylega do tej skóry i musi się pomarszczyć, ruszać razem ze skórą
(8) naciągamy teraz skórę w drugą stronę -- w stronę główki penisa, od ciała, razem z tą nałożoną gumą
(9) rozwijamy gumę dalej w stronę brzucha do końca

Jaki jest efekt? Taki, że w ogóle nie będziesz czul gumki, jak zamkniesz oczy to nie będziesz wiedział czy jesteś w gumie, czy bez, nie ma powietrza, jest miejsce na spermę, czucie jest kompletnie nieskrępowane.

jeny! w końcu jakiś facet umie zakładać prezerwatywę!!
jak nieraz patrzę na tych panów, co nie wiedzą co i jak i muszę po nich poprawiać, to mi się słabo robi

Gary, masz u mnie dużago plusa
panowie i panie - uczcie się
a zakładanie prezerwatywy na banana to lekka pomyłka bo nie ma nic wspolnego z rzeczywistością

7

Gary, to ma sens, ale czytałem też że ubieranie prezerwatywy zabiera uwagę od seksu, a tutaj cała operacja jest dość długa, dłuższa niż normalnie się to robi. Czy to nie będzie problemem?

8

on33332 napisał/a:

Gary, to ma sens, ale czytałem też że ubieranie prezerwatywy zabiera uwagę od seksu, a tutaj cała operacja jest dość długa, dłuższa niż normalnie się to robi. Czy to nie będzie problemem?

Im więcej praktyki tym szybciej.

9 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-10-12 15:09:16)

on33332 napisał/a:

Nie jest dłuższa... Najbardziej wkurzające jest określenie w którą stronę ma być zbiorniczek.

Skórę w stronę górki łonowej naciągaj mocno, aż wędzidełko będzie napięte... czyli do końca.

_v_ napisał/a:

jeny! w końcu jakiś facet umie zakładać prezerwatywę!!
jak nieraz patrzę na tych panów, co nie wiedzą co i jak i muszę po nich poprawiać, to mi się słabo robi

Hihihi... fajna reakcja. Mało kto wie, że z gumą są problemy. Prostytutki albo pazurami rozciągają jakby miały kota do garnka złapać, albo rozwijają nie przejmując się skórą i potem penis jest uwięziony jak w horrorze pani co się kąpała i wpadła w zasłonkę. Jak nie przylega dobrze, to guma się ślizga, przesuwa, naciąga i coś ostrego i pęka.

Natomiast ta instrukcja jest dość skomplikowana chyba... Chodzi o to, aby każdy milimetr kwadratowy skóry był pokryty gumką, pokryty jak jest naciągnięty. Bo potem jak się puści gumkę, to w odpowiednich fragmentach skóra się marszczy, razem z gumką, czyli tak naprawdę ma swobodę aby się ruszać i czuć.

Gary, masz u mnie dużago plusa
panowie i panie - uczcie się

Ojej... ciekawe czy mi się uszy zaczerwieniły... Miło mi.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.

10

no wbrew pozorom malo kto wie jak to zrobic prawidłowo
choc mnie nauczyl mezczyzna akurat

a potem marudza, ze niewygodnie, ze pękają, bo:
a) zle rozmiar dobrany
b) zle zalozone

11

_v_ napisał/a:

no wbrew pozorom malo kto wie jak to zrobic prawidłowo
choc mnie nauczyl mezczyzna akurat

Hihi... ale fajna historia smile smile.

a potem marudza, ze niewygodnie, ze pękają, bo:
a) zle rozmiar dobrany
b) zle zalozone

Ja nawet lubię gumy, bo wiem, że zaraz będę w cipce. Chyba że sam siebie oszukuję, bo nie chcę mieć pragnienia seksu bez gumki (?), który to seks jest "trudno dostępny" (w moim przypadku tylko z żoną).

12

Gary ja rozumiem o co tu chodzi także skomplikowana nie jest, po prostu wydaje się dłuższa. Ale postaram się wypróbować, dzięki wink

13

on33332 napisał/a:

Gary ja rozumiem o co tu chodzi także skomplikowana nie jest, po prostu wydaje się dłuższa. Ale postaram się wypróbować, dzięki wink

no to nie bądź leniwy i zacznij cwiczyc w domu.
co stoi na przeszkodzie?
trening czyni mistrza

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » brak erekcji w prezerwatywie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016