co robic :(? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: co robic :(?

witajcie !
Szukam juz pomocy wszedzie tylko nie u pawnika bo mnie na niego nie stac sad. Moze ,ktoras z was miała podobna sytuacje jak ja i bedzie w stanie mi cos poradzic.
Z mezem jestem 7 lat mamy jedno dziecko a drugie w drodze i generalnie miedzy nami juz od dawien dawna nie jest dobrze. Kiedy pracowalam bylo ok ale od dluzszego czasu nie pracuje, mam rowniez problemy finansowe ,ktore bede mogla splacic dopiero za 4 lata. Obecnie nie pracuje jestem w ciazy, brak jakichkolwiek dochodow, jedynie od meza ...chcialabym od niego odejsc bo jest niesamowitym chamem i egoista... długo by opowiadac. Boje sie odejsc bo nie wiem czy bede miec za co zyc czy dostane alimenty od niego na siebie i czy nie zabierze mi dzieci  sad. Poradzcie co zrobic bo rozmowy z nim nie maja juz sensu on problemow nie widzi .

pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co robic :(?

Napewno na dzieci dostaniesz alimenty,mysle na siebie tez jesli nie masz pracy,ale dlaczego ma ci odebrac dzieci,obawiasz sie czegos,aby to zrobic musi miec ogromne podstawy,rowniez musisz byc pewna swojej decyzji....jestes w ciazy,wiesz.. ciezko sie zyje samotnej matce,chyba ze masz w kims wsparcie,bardzo ci wspolczuje,ale jesli ci cierpliwosc pozwoli,to przemysl to jeszcze,a z drugie strony to jak dlugo to wytrzymasz.potrzebujesz duzo spokoju ze wzgledu  na twoj stan...Zycze wszystkiego dobrego....

3

Odp: co robic :(?

hej!
Moja sąsiadka miała podobnie tylko  że ta miała trójkę dzieci
nie pracowała stałym zarobkiem miała od męża tak samo jak ty zastanawiała się nad rozwodem i czy będzi miała z czego opłacić mieszkanie i wykarmić dzieci dostała po pięćset złotych na siebie i dzieci
mam nadzieję że chodź trochę ci pomogłam pozdrawiam

4

Odp: co robic :(?

Witaj. Dziecka Ci nie zabierze. Na pewno dostaniesz alimenty. Jeśli on nie będzie płacił jest jeszcze fundusz alimentacyjny. Jak masz dokąd odejść np do rodziców to zrób to, jeśli nie ostatecznym wyjściem są Domy Samotnych Matek. Tu będziesz miała wszystko, nikt Cię nie skrzywdzi poza tym w takim miejscu można zacząć wszystko od nowa chociaż to jest ostateczne rozwiązanie. 

Musisz być pewna swojej decyzji i nie daj sobą manipulować. Myśl teraz o swoim dziecku i o tym maleństwie, które w sobie nosisz. Życzę Ci szczęścia. Będzie dobrze dasz radę  Możesz sobie ułożyć życie na nowo na pewno wink

5

Odp: co robic :(?

Jesteś w ciąży a to ciężki okres w życiu kobiety, wtedy praktycznie nic Wam drogie Panie nie pasuje wiem bo jestem ojcem 2 dzieci i przechodziłem humory żony.  Proponuje abyś teraz pomyślała o dziecku które nosisz a dopiero jak urodzisz zastanowisz sie co dalej.
Najprostszym rozwiązaniem jest odejść ale wcale nie najlepszym doradzam spokój i przeczekanie okresu ciązy a dopiero potem rozmowa z mężem. Musisz mu jasno powiedzieć czego od niego oczekujesz.
Pozdrawiam

6

Odp: co robic :(?

Marcus nie wydaje mi sie zeby autorka watku nie rozmawiała z mezem na ten temat hmm on nie widzi pb.
przeczekanie do narodzin potem do pierwszego zabka itd..
Pira poszukaj w necie idz do gminy i spytaj o bezpł. poradnictwo.
przez inetret tez znajdziesz.

7

Odp: co robic :(?

dziekuje wszystkim za miłe słowa smile mysle mysle zastanawiam sie dzieki temu  czuje sie pewniejsza co przecztalam smile
pozdrawiam

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024