nie jestem szczupla... czy bede juz sama? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » nie jestem szczupla... czy bede juz sama?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 131 z 131 ]

121

Odp: nie jestem szczupla... czy bede juz sama?
martyrs napisał/a:

duromito czy ty jetses otyly? co do moich rad, coz zycie to nie czekolada....... a ja sie poprostu bawie .....

Dlaczego prowokujesz? Po co? Ktoś Cię skrzywdził?

Zobacz podobne tematy :

122

Moi mili, nie ma co karmić trolla ... on kocha takie "zainteresowanie" swoją osobą, przecież tylko o to mu chodzi. No to po co dawać satysfakcję trollowi?

123

Masz rację sierpniowa, lecz mój poprzedni wpis jest tylko odpowiedzią na jego pytanie.
Tak mnie kiedyś nauczono, że gdy ktoś pyta o coś należy mu grzecznie odpowiedzieć. wink

124

Widać, że martyrsowi słoma z butów wystaje, ale cóż.. Trzeba uważać, żeby o siebie za bardzo nie zadbać, to tacy będą w naturalny sposób odsiani big_smile big_smile
Zastanawia mnie zresztą, jak można uważać się za 'inteligentnego' mając problem z budowaniem zdań i składnym wyrażaniem myśli, ale to już pewnie zostanie tajemnicą ;>

W przeciwieństwie do martyrsa lenistwo i obżarstwo rozumiem. Jednak buractwo bardzo mi trudno pojąć.

Screw gravity.

125

dagunia90 napisał/a:

chyba zadnemu facetowi nie podobaja sie dziewczyny ktore maja troche wiecej kg... czy musze byc szczupla zeby mnie ktos pokochal?

Powiem ci jako facet:D powoli wszystko się zmienia smile faceci nie chcą mieć szczupłych dziewczyn tylko trochę przy kości :)uważamy że lepiej jest tulić trochę ciałka niż liczyć kości swojej partnerki:D w niedługim czasie sama się o tym przekonasz więcej wiary w siebie i swój wygląd smile

126

nie wszyscy faceci patrzą tylko na wygląd. ja też jestem gruba ale mam bardzo wielu fajnych kolegów mogę sobie przebierać jak chcę. jak zaczynam jęczeć że jestem za gruba czy coś to mówią mi że to przyćmiewam charakterem. lepsza gruba i niech ma poukładane w głowie niż sztuczny plastik która jest blachara tapeciarą i materialistką. więc głowa do góry moja panno a znajdziesz faceta jakiego sobie wymarzysz... otwórz oczy i czekaj a miłość sama przyjdzie wink

dagunia90 napisał/a:

chyba zadnemu facetowi nie podobaja sie dziewczyny ktore maja troche wiecej kg... czy musze byc szczupla zeby mnie ktos pokochal?

Nie którzy lubią otyłe ale ciężko będzie znaleźć.Nie możesz iść do dietetyka albo innego specjalisty jeśli tego problemu nie da się rozwiązać dietą

128

Remi napisał/a:

Wypowiem się w temacie - osobiście znałem dziewczyny mające problem jak tarczyca. Choroba ta sprawia, że szybko na wadze się przybiera i potem już ciężko coś zmienić. Są i dziewczyny, które musiały brać leki wzmacniające organizm, po prostu sterydy. Choroba nie wybiera.

Też znam takie przypadki chorób, je się ociupinkę, intensywnie ćwiczy, a z roku na rok przybiera na wadze.. w szczególności przez choroby związane z gospodarką hormonalną..

Każdemu się podobają seksowne ciałka szczupłych jak modelki dziewczyn, sama jak patrze na niektóre teledyski czy nagrania mam na nie chętkę.. ale wygląd czy seks to nie wszystko. Prędzej czy później wszyscy się zestarzejemy i nabierzemy dodatkowych cm w talii, trzeba zejść na ziemię i cieszyć się życiem, bo jest za krótkie żeby się głupotami martwić.

Słoneczna86 napisał/a:
Remi napisał/a:

Wypowiem się w temacie - osobiście znałem dziewczyny mające problem jak tarczyca. Choroba ta sprawia, że szybko na wadze się przybiera i potem już ciężko coś zmienić. Są i dziewczyny, które musiały brać leki wzmacniające organizm, po prostu sterydy. Choroba nie wybiera.

. ale wygląd czy seks to nie wszystko.

A jednak bez tego mało kto potrafi normalnie funkcjonować

130

Sun on cloudless sky napisał/a:
Słoneczna86 napisał/a:
Remi napisał/a:

. ale wygląd czy seks to nie wszystko.

A jednak bez tego mało kto potrafi normalnie funkcjonować

Nie śmie w to wątpić, nie powiedziałam że można bez tego funkcjonować.. jednak chciałam podkreślić, że i tak za pięć lat będzie już mniej atrakcyjna fizycznie niż jest teraz i z każdym rokiem atrakcyjność jej będzie spadać, czy będzie szczupła czy też nie.. Więc autorka tematu powinna docenić że ma młode i jędrne ciałko i nie ważne że jest go trochę za dużo;)

Posty [ 121 do 131 z 131 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » nie jestem szczupla... czy bede juz sama?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021