Czy znacie jakieś sprawdzone motele w Wawie? Za rozsądną cenę , w miarę wyposażone, ale bez zbędnych luksusów ?najlepiej w okolicach dworca centralnego albo centrum.l
Moon Hostel. ![]()
Byłeś? Sprawdziłeś? Polecasz ? ![]()
Jakbym nie był to bym nie polecał.
Jeżeli nie przeraża Cię wspólna łazienka (w zasadzie prysznic) na korytarzu (żeby nie było, zamykany) i brak toalety w pokoju oraz wspólna kuchnia to myślę że to rozsądna alternatywa.
Właśnie wolałabym z łazienką w pokoju, to jest praktyczniejsze. Wspólna kuchnia jest ok bo można się integrować podczas pichcenia ewentualnie
. A jak to miejsce wypada cenowo?
Wiesz co, nie mam pojęcia, po prostu nie pamiętam. W każdym razie na mój (i nie tylko) gust jak na Warszawę i takie umiejscowienie nie narzekałem zbytnio na cenę a byłem właściwie latem, wczesnym przez parę dni. Myślę że skoro mnie było stać to każdego będzie. ![]()
Ok , wygoogluje sobie tą nazwę i posprawdzam.dzięki za cynk ![]()
A może ktoś jeszcze coś mi poleci?
Zazwyczaj nocuję w hotelu Pocztowy,który jest po drodze na lotnisko.
Dobre warunki,niezłe śniadania.Można też gratis zostawić auto na parkingu na dłuższy czas.