Spiralka dla nieródki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Spiralka dla nieródki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Spiralka dla nieródki

Witam,
czy ktoś mógłby mi polecić dobrego ginrkologa w warszawie, który założy spiralę niehormonalną nieródce, bez narkozy?
POzdrawiam serdecznie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spiralka dla nieródki

Założenie spirali to nie zabieg aborcji, każdy lekarz w prywatnym gabinecie to wykona, a narkoza na pewno nie jest do tego potrzebna.  Chyba, że pytasz o lekarza, który nie będzie chciał ci wybić tego pomysłu z głowy??

3

Odp: Spiralka dla nieródki

moj ginekolog powiedzial mi ze pod narkoza sie da tylko, bo szyjke macicy trzeba rozszerzyc i boli jak przy porodzie...?

4

Odp: Spiralka dla nieródki

Taki ktory by nie probowal wybijac pomyslu z glowy bylby najlepszy smile no i zeby byl sprawdzony
dzieki za odpowiedz smile

5

Odp: Spiralka dla nieródki

Ja dopiero wczoraj usłyszałam, że narkozy nie trzeba, ale założenie wymaga od lekarza wprawy, bo to może nawet pół godziny potrwać, bo miejsce założenia nie jest za "wygodne".
Czemu tak bardzo chcesz spiralę, można spytać? Wiesz jakie niesie to ze sobą skutki uboczne i niebezpieczeństwa?

6

Odp: Spiralka dla nieródki

chce na pewno. odpada wszelka antykoncepcja hormonalna, wiec jesli chodzi o wygode, to chyba za wielki wybor mi nie pozostaje

7

Odp: Spiralka dla nieródki

Zawsze zostaje NPR wink

8

Odp: Spiralka dla nieródki

czyli?

9

Odp: Spiralka dla nieródki

Czyli Naturalne Planowanie Rodziny.
Zero hormonów, zero ingerencji w organizm kobiety i jakichś powikłań. Tylko (niestety) wymaga to samodyscypliny i kontroli. Ale jeśli uda się to osiągnąć, to nie trzeba się martwić o nieplanowane dziecko.

No, ale co kto lubi i woli.

10

Odp: Spiralka dla nieródki

kamikadze to nie jestem wink

11

Odp: Spiralka dla nieródki

Jesli jeszcze nie rodzilas a masz w planie zalozenie rodziny to zaczekaj z ta spirala. Tak naprawde to zaden lekarz nie da Ci gwarancji, ze po wyjeciu wszyszko bedzie okay. Pozd.I

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Spiralka dla nieródki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024