Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Hej, nigdy nie miałam z tym problemu, ale ostatnio nie mam z kim porozmawiać. A właściwie mam, ale chyba potrzebuje kogoś w podobnej sytuacji..
Kilka miesięcy temu zostawił mnie partner, ale wciąż go kocham. Było mi ciężko, ale ogarnełam się, nie rozpaczam już. Mam dopiero 20 lat, ale wszystkie moje koleżanki, znajomi są już w związkach, mają dzieci, są zaręczeni, a nawet po ślubie. Każdą z tych par uwielbiam i życze im wszystkiego co najlepsze, nie zazdroszczę im. Potrzebuje po prostu pogadać z kimś, kto nie będzie ciągle mówił o swoim facecie, dziewczynie, dziecku albo planowanym ślubie, bo 1000 takich rozmów przeprowadzam chętnie ale ta 1001 jest już odrobine dobijająca, kiedy nawet sylwestra nie spędziłam jak oni z ukochaną osobą.

Jest tu ktoś, kto mnie rozumie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Poyrzebujesz normalnosci. Zabawy, oddechu a nie rodziny w wieku 20 lat. Na to jest czas pozniej

3

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna
bjslover202 napisał/a:

Poyrzebujesz normalnosci. Zabawy, oddechu a nie rodziny w wieku 20 lat. Na to jest czas pozniej


Nie mówie, że chce założyć rodzine jak każda z moich koleżanek. mówie, że chce poznac kogoś do rozmów o czymkolwiek innym niż facet, dziecko i ślub..

4

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

A co lubisz? Co Cie interesuje?

5

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Uwielbiam filmy, seriale, książki, byle kryminały, psychologiczne bądź medyczne. Lubie łamigłówki, zagadki, kombinować, poznawać ludzką psychike, jej zależności i co na nią wpływa.  Lubie robić wszystko co wymaga ode mnie jakiejś organizacji. Mam ogromną wyobraźnie, dzięki której się nie nudzę, wystarczy mi dobra muzyka w tle i mogę w głowie "podróżować" gdzie chce bądź być kim chce. Lubie tańczyć, nie ważne co i do jakiej muzyki, sama czy z kimś, byle się poddać temu. Podróżować, podróżować i jeszcze raz podróżować. Jestem mistrzem pakowania. I naprawdę lubię poznawać nowych ludzi, którzy pozwalają mi poznawać mnie samą, jeśli wiesz o co mi chodzi

6

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

No baardzo podobnie do tego co i ja lubie. Taniec moze najmniej ;-) uwielbiam lono przyrody, rower, plywanie, ksiazki, filmy i seriale. Podroze? Bez nich nie moge zyc :-)

7

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Łono przyrody jak najbardziej. Chyba nigdy nie przestanie mnie "jarać" widok morza, albo chodzenie po górach. Czy choćby pójście na spacer do lasu, który mam za domem. Niestety jestem kompletnie pozbawiona umiejętności pływania, idę na dno jak kamień.

8

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Heheheheeh ale to nie ptzeszkadza spacerom po plazy ;-) o tak las, plaza, gory, jakas polana, slonce to uwielbiam
Koc o dobra ksiazka

9

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

koc o ?

10

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Koc i dobra ksiazka i slonce aby cialo wystawic
:-)

11 Ostatnio edytowany przez bjslover202 (2016-01-05 07:34:01)

Odp: Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Hej, jak minal wieczor?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Poznam kogoś do pogadania : ) /samotna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024