Dziwne sytuacje w ciąży.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dziwne sytuacje w ciąży..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Dziwne sytuacje w ciąży..

Hej. smile

Ciekawi mnie zachowanie jednej osoby.. Ale Mówiąc ogólnie jak to jest z tym, że pewne kobiety na wieść o ciąży innej nagle zaczynają ciężarną traktować z dystansem, mimo wcześniejszego dobrego kontaktu, nawet nagle pojawia się typowe olanie, mówi się coś do takiej, a ona udaje, że nie słyszy i zero odpowiedzi.. Czuję się trochę jakbym była jakaś trendowata wśród takich osób. hmm Nie rozumiem takich zachowań, tak jakbym zrobiła coś złego.

Mialyscie może z czymś takim styczność albo z jakąś inną dziwną reakcją znajomych na wasz aktualny stan?

Pozdrawiam. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..

Oczywiście, że tak smile w ciąży straciłam wszystkich pseudo przyjaciół i wtedy nawet było mi przykro, ale nie wiesz, jak bardzo się dziś z tego cieszę! Zostali Ci, co zostać mieli, ciąża zweryfikowała znajomych. Po pierwsze odpadli Ci zazdrośni, po drugie Ci, którzy mieli mnie tylko po to, żeby było się z kim piwa napić. Moja dobra koleżanka będąc w ciąży, raz usłyszała od naszej byłej pseudo przyjaciółki "a po co ja mam się z Tobą spotkać, jak się nawet piwa nie napijemy?". Uwierz mi, że nie ma czego żałować wink

3

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..
yessa napisał/a:

Oczywiście, że tak smile w ciąży straciłam wszystkich pseudo przyjaciół i wtedy nawet było mi przykro, ale nie wiesz, jak bardzo się dziś z tego cieszę! Zostali Ci, co zostać mieli, ciąża zweryfikowała znajomych. Po pierwsze odpadli Ci zazdrośni, po drugie Ci, którzy mieli mnie tylko po to, żeby było się z kim piwa napić. Moja dobra koleżanka będąc w ciąży, raz usłyszała od naszej byłej pseudo przyjaciółki "a po co ja mam się z Tobą spotkać, jak się nawet piwa nie napijemy?". Uwierz mi, że nie ma czego żałować wink

Żałować nie żałuję. smile choć najgorsze jest to, że często będę ją widywać na różnych imprezkach, typu imieniny, jest żoną brata mojego faceta.. Raz kiedyś zazartowałam, że my dzieci nie będziemy mieli, bo mój rady nie daje w tych sprawach tongue a zwyczajnie od zawsze mieliśmy ustalone, że dziecko wtedy jak będziemy gotowi, oni starają się już jakiś czas, nam wyszło za pierwszym (choć nikt o tym nie wie), nawet raz co do mojego żartu sprzed lat usłyszałam, że moja ciąża to dziwna sprawa. hmm

4

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..
Przyszła Mama napisał/a:

oni starają się już jakiś czas, nam wyszło za pierwszym (choć nikt o tym nie wie), nawet raz co do mojego żartu sprzed lat usłyszałam, że moja ciąża to dziwna sprawa. hmm

Czyli sprawa jasna, to wszystko z zazdrości. Przejdzie jej jak sama w końcu zajdzie w ciążę smile

5

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..
yessa napisał/a:

Czyli sprawa jasna, to wszystko z zazdrości. Przejdzie jej jak sama w końcu zajdzie w ciążę :)

Zazdrość innej baby - przeje... :D Ja to w sumie trochę rozumiem, ale nie do końca, bo niby szczerze gratulowała. Ale też inna strona, wszyscy wokół mnie skaczą i ona to widzi jak ma okazję. Szczerze to mnie to wkurza, bo ja jestem w ciąży, nie mam dwóch nóg i rąk w gipsie. :p

6

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..

Uwierz mi że takie starania o ciążę bez skutku są dla kobiety bardzo przykre. Po części ją zrozum.

7

Odp: Dziwne sytuacje w ciąży..
yessa napisał/a:

Uwierz mi że takie starania o ciążę bez skutku są dla kobiety bardzo przykre. Po części ją zrozum.

Domyślam się, staram się rozumieć i nie krytykować niczego, ale czuje się odrobinę dziwnie, jakby miała mi za złość, że to ja zaszłam pierwsza. :/ a tak już chyba być nie powinno.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dziwne sytuacje w ciąży..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024