Piątkowy wieczór we Wrocławiu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Piątkowy wieczór we Wrocławiu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Piątkowy wieczór we Wrocławiu

Cześć wszystkim smile Mam pewien problem, umówiłam się z Kumplem w piątek wieczorem na rynku we Wrocławiu ale nie mam kompletnie pojęcia gdzie można się wybrać, znacie jakieś ciekawe miejsca ale może niekoniecznie kluby. Wiem że zazwyczaj facet wykazuje się inicjatywą tym bardziej że on zaproponował spotkanie ale wole na wszelki wypadek być nieco bardziej przyszykowana gdybym miała wyjść jednak ja z inicjatywą. Z góry dziękuje za podpowiedzi smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-09-19 22:32:22)

Odp: Piątkowy wieczór we Wrocławiu

Zawsze jak jestem we Wrocławiu i w okolicach rynku odwiedzam restaurację [nieregulaminowy link] Można tam wpaść zarówno na obiad jaki i na deser czy lampkę czerwonego wina. Miła atmosfera, bardzo przytulnie. Uwielbiam ich sernik domowy i jabłecznik.

3

Odp: Piątkowy wieczór we Wrocławiu

jadę w przyszły weekend, gdzie najlepiej się ztrzymać tak, żeby mieć do klubów blisko?

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Piątkowy wieczór we Wrocławiu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016