filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) ) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

znacie jakies filmy o tematyce religijnej, o Bogu, Jezusie? Bardzo podobał mi się film "Bóg nie umarł" oraz tych samych twórców "czy naprawdę wierzysz?" i tak mi się spodobały, że szukam więcej takich smile
Oglądał ktoś cos podobnego i może polecic? smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-10-19 18:02:31)

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

A po co ci to by trollować na stronach ateistycznych czy wykopie ?

3 Ostatnio edytowany przez chloe2 (2015-10-19 18:04:42)

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )
Paweło napisał/a:

A po co ci to by trollować na stronach ateistycznych czy wykopie ?

Nie uwierzysz ale chce film by go obejrzeć lol Poza tym nie jestem ateistka żeby trollowac je na takich stronach

4

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Nie wiem, czy takie filmy też Cię zainteresują, ale ja poleciłbym film "Józef" z roku 1995. Reżyserem jest Roger Young, a jedną z głównych ról gra Ben Kingsley. Jest do obejrzenia na YouTube. Oglądałem go za młodu i bardzo mi się podobał.

5

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )
Maarten napisał/a:

Nie wiem, czy takie filmy też Cię zainteresują, ale ja poleciłbym film "Józef" z roku 1995. Reżyserem jest Roger Young, a jedną z głównych ról gra Ben Kingsley. Jest do obejrzenia na YouTube. Oglądałem go za młodu i bardzo mi się podobał.

Dzieki po poludniu zobacze czy będzie mi się podobal smile

6 Ostatnio edytowany przez adiafora (2015-10-22 22:29:14)

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

najlepszy jaki oglądałam i byc moze najlepszy jaki powstał to Jezus z Nazaretu w reżyserii Zeffirellego. Do tego gwiazdorska obsada. A Robert Powell w roli Jezusa po prostu powala. Istny majstersztyk, chyba jego rola życia.
To klasyk gatunku. Na pewno ogladalas.

7

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

kilka oglądałam ale nie wiem czy ten też, musze zobaczyć kawalek i się okaze wink
najlepsze są dla mnie filmy gdzie mówi się o Bogu i pokazuje Jego obecność jak w filmie "Bóg nie umarł" ostatnio oglądałam "Spotkanie" i tez było calkiem fajne

8

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )
chloe2 napisał/a:

kilka oglądałam ale nie wiem czy ten też, musze zobaczyć kawalek i się okaze wink
najlepsze są dla mnie filmy gdzie mówi się o Bogu i pokazuje Jego obecność jak w filmie "Bóg nie umarł" ostatnio oglądałam "Spotkanie" i tez było calkiem fajne


Jezus z Nazaretu jest filmem opartym na Nowym Testamencie, a nie znam zadnego innego i lepszego zrodla, ktory opowiadalby o jego zyciu a tym samym o obecnosci Boga w zyciu czlowieka, jego milosci i sile sprawczej.  Jest to bez dwoch zdan film religijny.
Mam jednak wrazenie, ze Tobie nie chodzi o filmy stricte religijne ale bardziej o fabularne, przedstawiajace rozne ciekawe i wzruszajace historie opowiadajace o tym, ze Bog istnieje i moze objawiac sie w zyciu codziennym na rozne sposoby, pod postacia znakow, symboli, zdarzen czy ludzi.
Niestety nic mi nie przychodzi do glowy w tej chwili :-)

9

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Polecam film "Biała sukienka".

10

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Jest taki film jak "Święta Góra" (The Holy Mountain z 1973), ale nie jestem pewna, czy o to chodzi, ani też czy polecam. Acz... nietypowy.

11

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

"Dr Moscati" z 2007 (włoski film z polskim akcentem bo gra Kasia Smutniak smile)

12

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

O dzieki smile będę miała co oglądać

13

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

A widziałaś może film pt. "Człowiek z ziemi"(2007)? Dla mnie świetny, choć nie jest to typowy film o Bogu. Ciekawa jestem, czy Ci się spodoba. smile

14

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )
Margolinka napisał/a:

A widziałaś może film pt. "Człowiek z ziemi"(2007)? Dla mnie świetny, choć nie jest to typowy film o Bogu. Ciekawa jestem, czy Ci się spodoba. smile

dzięki smile będę miała długi weekend to nadrobię big_smile

15

Odp: filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Takie o duchowości.. to może Niebiańska przepowiednia przypadnie Ci do gustu.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » filmy o tematyce religijnej (typu Bóg nie umarł i inne ;) )

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024