co ile farbujecie wlosy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » co ile farbujecie wlosy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 41 ]

Temat: co ile farbujecie wlosy?

co miesiac,co 2?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Co 2, czasami nawet 3 miesiące. Na włosach mam pasemka, więc odrosty nie są aż tak bardzo widoczne.

3

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Mi strasznie szybko rosną włosy i musiałam je farbować nawet co 3 tyg! Po jakiś 6 miesiącach wyglądały tragicznie więc zapuściłam odrosty i od teraz stosuje ombre. Nie muszę się już martwić odrostami wink

4

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Farbuje okolo 2 razy w roku.

5 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-09-18 10:21:19)

Odp: co ile farbujecie wlosy?
nefri.mas napisał/a:

Mi strasznie szybko rosną włosy i musiałam je farbować nawet co 3 tyg! Po jakiś 6 miesiącach wyglądały tragicznie więc zapuściłam odrosty i od teraz stosuje ombre. Nie muszę się już martwić odrostami wink

Robię to samo, mam rude włosy i wiśniowe ombre mniej więcej w połowie (włosy do pasa), a ponieważ u nasady mam ciemne włosy to w sumie jest tricolor, ciemny kasztan, rudy i wisienka wink

A no i ombre robię farbą która nie zawiera amoniaku, a tak mocno wnika we włos że po 2-3 farbowaniach praktycznie nie blaknie (farba działa tylko na zniszczonych lub rozjaśnionych włosach bo pigment wchodzi w ubytki).

6

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Farbę nakładam mniej więcej co cztery tygodnie. Włosy rosną mi bardzo szybko, więc gdybym robiła to rzadziej, to odrost byłby zbyt widoczny. Poza tym używam farb zmywalnych (do 28 myć), bez amoniaku, a te niestety stosunkowo szybko się wypłukują.

7

Odp: co ile farbujecie wlosy?

co 3,4 miesiące, zależy, jaki kolor smile

8

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja farbuje zazwyczaj co 2-3 miesiące ale to nie jest trwała farba tylko taka do 28 myć, mimo tego na moich włosach utrzymuje się długo i poprawiam tylko potem jeśli znów chce mieć ciemne, prawie czarne włosy smile

9

Odp: co ile farbujecie wlosy?
Olinka napisał/a:

Farbę nakładam mniej więcej co cztery tygodnie. Włosy rosną mi bardzo szybko, więc gdybym robiła to rzadziej, to odrost byłby zbyt widoczny. Poza tym używam farb zmywalnych (do 28 myć), bez amoniaku, a te niestety stosunkowo szybko się wypłukują.

Na jaki kolor? Może spróbuj henny, moja mama farbuje nią włosy i kolor się trzyma, tyle co odrosty, henna odżywia włosy chociaż je przesusza, konieczne jest olejowanie.

10

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Być może wyraziłam się trochę nieprecyzyjnie, ale to wypłukiwanie ogólnie mi nie przeszkadza, bo moje włosy i tak rosną na tyle szybko, że tak czy inaczej musiałbym je raz w miesiącu farbować - aby uniknąć nieładnych odrostów. Z kolei na te cztery tygodnie farba zmywalna spokojnie mi wystarcza.

11

Odp: co ile farbujecie wlosy?

jeśli nie udaje mi się co 2 to co 3, ale to już maksimum. najlepiej jednak wygladają jak są farbowane co 2 miesiące.

12

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Farbuję farbą do 28 myć co 2-2,5 mies. same odrosty i pod koniec farbowania przeciągam na całośc na jakieś 5 min.
Kolor naturalny mam zbliżony do farbowanego, w innym wypadku farbowałabym częściej odrosty.

13

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Witaj !
Co ile należy farbować włosy ?
Nie ma na to idealnej odpowiedzi smile każda z Nas, kobiet jest inna, i każdej włosy rosną w innym tempie .
Dopóki nie zaczęłam farbować włosów, włosy rosły mi bardzo, ale to bardzo wolno.
Farbuję włosy od 3 lat, odżywiam je, i rosną bardzo szybko, dlatego staram się farbować je co 3, ew. 4 tygodnie.

14

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Farbuję włosy co 3 miesiące smile

15

Odp: co ile farbujecie wlosy?

czasem nawet pół roku nie farbuję, bo wolno mi rosną włosy. trochę je zniszczyłam i teraz na pewno długo nie będę farbować. zaczęłam jak miałam 16 lat i od tamtej pory miałam może 10 farbowań tongue

16

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja nienawidzę odrostów i też zastanawiam się nad tym ombre smile

17

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Odrosty co miesiąc, co dwa miesiące całe przy mojej radykalnej zmianie koloru niestety to konieczność. A z farbowaniem łączy się cała gama maseczek odżywek i olejków do włosów stosowanych w międzyczasie.

18

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ostatnio nie tak często. Staram się ograniczać farbowanie włosów do minimum, mam juz tak zniszczone włosy. Chociaż staram sie odświeżać kolor co jakiś czas;)

19

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Musze farbować co 1,2 - 2 miesiące, bo odrosty są bardzo widoczne, jeśli tego nie zrobię wyglądam na zaniedbaną. Bardzo chciałabym farbowac rzadziej ale włosy tak szybko rosną, że nie da rady. Dodatkowo, swoje miałam ciemny blond, farbuję na 2 tony jaśniejsze ale odrost jak na złość. jest duzo ciemniejszy niz moje naturalne!!!

20

Odp: co ile farbujecie wlosy?

ja farbuję  b.często  zmieniam kolory jak kameleon

21

Odp: co ile farbujecie wlosy?

srednia mi wychodzi co 10 lat  wink

22

Odp: co ile farbujecie wlosy?

ja mam siwe włosy więc niestety co miesiąc. Ale zobaczyłam ostatnio, że bardzo mi się zniszczyły włosy więc przerzucam się na co 2 miesiące..

23

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Zazwyczaj co 2 miesiące, czasem 3.

24

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja kiedyś farbowałam włosy raz na miesiąc, ale zniszczyłam sobie przez to włosy sad Teraz chodzę do fryzjera raz na pół roku bo robię sobie sombre u fryzjera i nawet jak pojawiają się odrosty to wygląda to bardzo naturalnie smile

25

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ostatnio nie farbuje ale rozjaśniam stopniowo. Staram się co 1,5 miesiąca, żeby osiągnąć zamierzony efekt smile Jak na razie idzie całkiem dobrze smile

26

Odp: co ile farbujecie wlosy?
Małpa69 napisał/a:
nefri.mas napisał/a:

Mi strasznie szybko rosną włosy i musiałam je farbować nawet co 3 tyg! Po jakiś 6 miesiącach wyglądały tragicznie więc zapuściłam odrosty i od teraz stosuje ombre. Nie muszę się już martwić odrostami wink

Robię to samo, mam rude włosy i wiśniowe ombre mniej więcej w połowie (włosy do pasa), a ponieważ u nasady mam ciemne włosy to w sumie jest tricolor, ciemny kasztan, rudy i wisienka wink

A no i ombre robię farbą która nie zawiera amoniaku, a tak mocno wnika we włos że po 2-3 farbowaniach praktycznie nie blaknie (farba działa tylko na zniszczonych lub rozjaśnionych włosach bo pigment wchodzi w ubytki).



Mogłabyś zdradzić jaka?

Ja to różnie, teraz jak mam rude to co miesiąc, niestety to wymagający kolor ;/

27

Odp: co ile farbujecie wlosy?
sylwia.lestat napisał/a:

Ostatnio nie farbuje ale rozjaśniam stopniowo. Staram się co 1,5 miesiąca, żeby osiągnąć zamierzony efekt smile Jak na razie idzie całkiem dobrze smile

Możesz zdradzić czym rozjaśniasz? Wyjściowo miałaś naturalny kolor włosów czy była na nich farba?

28

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Różnie, zwykle co 3-5 tygodni.

29

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Zależy w sumie. Ale tak średnio co dwa miesiące - o ile nie pokoszę się i nie zmienię farby na jakąś niesprawdzona, wtedy bywa że muszę częściej.

30

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Co 3 miesiące średnio. smile chyba, że mi się uwidzi, albo idę na jakieś wesele to wcześniej.

31

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Co 2 tygodnie. Oczywiście farba nakładana jest tylko na odrosty. Mam piękne błyszczące włosy  do pasa teraz już prawie. Stosuje odżywki Kerastase i olejki do włosów.

32

Odp: co ile farbujecie wlosy?

to dość często.no, ale jak to tylko odrosty to włosów przy tym aż tak nie niszczysz. ja farbuje tak średnio raz na miesiąc albo dwa.

33

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja farbuję raz w miesiącu smile A używacie może cureplexu? Jakie macie doświadczenia z tym produktem?

34

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja nawet nie wiem co to jest.

Ja teraz pierwszy raz farbowałam pianką koloryzująca, ciekawe kiedy będę musiała powtórzyć farbowanie;) ma ktoś doświadczenia z piankami?

35

Odp: co ile farbujecie wlosy?
farfocles napisał/a:

Ja teraz pierwszy raz farbowałam pianką koloryzująca, ciekawe kiedy będę musiała powtórzyć farbowanie;) ma ktoś doświadczenia z piankami?

To zależy od trwałości pianki, co zostaje oznaczone na opakowaniu (są pianki tak zwane do pierwszego mycia, ale są i trwałe), od jej jakości, częstotliwości mycia przez Ciebie włosów. Tych czynników jest sporo.

36

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja się farbuję co 2-3 miesiące. Czasem mam wrażenie, że oszaleję od odrostów pomiędzy, ale częściej nie zamierzam. Tzn. miałam wrażenie, bo już teraz używam sprayu z Loreala i powoli ten problem odchodzi do lamusa.

37

Odp: co ile farbujecie wlosy?
krystynka11 napisał/a:

Ja się farbuję co 2-3 miesiące. Czasem mam wrażenie, że oszaleję od odrostów pomiędzy, ale częściej nie zamierzam. Tzn. miałam wrażenie, bo już teraz używam sprayu z Loreala i powoli ten problem odchodzi do lamusa.

masz rację, po co sobie niszczyć włosy bez przerwy farbą

38

Odp: co ile farbujecie wlosy?
Godzia napisał/a:

masz rację, po co sobie niszczyć włosy bez przerwy farbą

Niekoniecznie trzeba je niszczyć, wiele zależy od preparatu, który nakładamy, jak również sposobu w jaki to robimy. Są farby i farby - jedne niszczą włosy bardzo, inne mniej, a są i takie, które mają właściwości pielęgnacyjne. Zawsze też można dodawać do nich specjalne odżywki typu Olaplex czy tańszą Nanoplex, które regenerują włosy już w trakcie farbowania, a potem można je stosować także pomiędzy zabiegami. Preparat rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom, dzięki czemu włosy pozostają zdrowe.

39

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Najdluzej to miesiac , lecz zalezy czy kolor na ktory farbujesz nie odruznia sie tak od twojego I jak tachnika .

40 Ostatnio edytowany przez Daesha (2017-04-17 21:26:08)

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Co 2 miesiące. Chociaż wolałabym farbować co 3, bo wiadomo... im rzadziej, tym zdrowiej. wink

41

Odp: co ile farbujecie wlosy?

Ja odrosty też musze tak na miesiąc. Co prawda teraz sa takie spraye na odrosty, to nie do konca ten sam efekt, ale w kryzysowych sytuacjach można  się podaratowac.

Posty [ 41 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » co ile farbujecie wlosy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024