Wiek a przyjemnosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wiek a przyjemnosc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Wiek a przyjemnosc

Słyszałam kiedyś że seks jest przyjemniejszy gdy my jesteśmy starsze. Czy to prawda? W jakim wieku czuje się to ''dobrze''??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wiek a przyjemnosc
buuubuu napisał/a:

Słyszałam kiedyś że seks jest przyjemniejszy gdy my jesteśmy starsze. Czy to prawda? W jakim wieku czuje się to ''dobrze''??

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia wiek, a doświadczenie i znajomość swojego ciała. Słyszałam jedynie, że z wiekiem kobieta uczy się orgazmu przez pochwę, jeśli wcześniej nie udawało jej się go osiągać, co może być przyjemniejszym doznaniem (acz nie musi, w końcu orgazm jest orgazmem) i miłym urozmaiceniem. Poza tym "starsze" to pojęcie względne. Możemy mieć 17 lat i czekać do 20stki z nadzieją na lepszy seks, bądź 25 lat i czekać na 30stkę.

3

Odp: Wiek a przyjemnosc

też uważam ze wiek nie ma znaczenia tylko jak napisała youngwind : znaczenie ma doświadczenie i znajomość swojego ciała  " no i  oczywiście partner smile
słyszałam kiedyś ze najlepsze orgazmy są po 40 big_smile  hehe big_smile
mam 20 lat i jestem w pełni zadowolona ze swojego życia seksualnego smile mój partner jest wspaniałym kochankiem smile

Bo seks to gra uczuć kochasz i sprawiasz przyjemność drugiej osobie smile)

4

Odp: Wiek a przyjemnosc

Każda kobieta, która cokolwiek ma doświadczenia w tym zakresie stwierdzi, najlepszy, najprzyjemniejszy seks to ten pierwszy, odkrywczy, zaskakujący, pełen fascynacji. W jakim wieku to obserwujemy jest sprawą indywidualną. Może być nieporadny ale najmilej wspominany. Tylko jeden aspekt naszego życia seksualnego jest powiązany z wiekiem, to "możliwości". Mężczyzna szczyt osiąga około trzydziestki a później tendencja zniżkowa zaś kobieta taką górkę ma mniej więcej 10 lat później. Cała reszta jest kwestią upodobań, przyzwyczajeń itd. zatem indywidualną

5

Odp: Wiek a przyjemnosc
mantis napisał/a:

Każda kobieta, która cokolwiek ma doświadczenia w tym zakresie stwierdzi, najlepszy, najprzyjemniejszy seks to ten pierwszy

Pierwszy nie oznacza odkrywczego i fascynującego przeżycia. Co powiesz na temat dziewczyn, które dziewictwo straciły przez gwałt, czasem bardzo brutalny... a wiek nie ma znaczenia ( tylko dziewczyny bez przesady, ja mam 19 ale nie będę uprawiać seksu z 50 latkiem ) w tym momencie wiek ma  zasadnicze znaczenie wink

6 Ostatnio edytowany przez mantis (2009-12-03 18:30:56)

Odp: Wiek a przyjemnosc

Sarenko, nie kojarz gwałtu z seksem, poza tym pierwszy seks nie możesz porównywać z aktem defloracji, Pierwszy seks, ten fascynujący, odkrywczy możesz przeżyć po latach kopulacji (by nie użyć określenia pie*****) która z seksem ma niewiele punktów stycznych.
Edytowałam ten post by nieco nieco głębiej skomentować również 50 cio latków. Być może, sądzisz, że w takim wieku zostaniemy pozbawieni życia seksualnego. Tak nie jest i nie będzie. Wyobraź sobie parę tych 50-cio latków: Ona mająca za sobą wiele lat pożycia ograniczonego do kilku, kilkunastu ruchów frakcyjnych i ejakulacji "0" orgazmu, z jej strony. On wiele lat w związku bez emocji. Spotykają się coś ich łączy, uprawiają seks pełen uczucia, ciepła wyrozumiałości......
TO! dla nich będzie ten "pierwszy seks", seks z prawdziwego zdarzenia.

7

Odp: Wiek a przyjemnosc

Myślę, że u bardzo wielu kobiet rzeczywiście wraz z wiekiem wzrasta satysfakcja seksualna. Po pierwsze dlatego, że wiążą się często z analogicznie starszymi partnerami (a u mężczyzn - przynajmniej jak dla mnie - wiek ma OGROMNE znaczenie wink ). Po drugie, u większości z nas wiek = doświadczenie. I po trzecie, acz najistotniejsze, starsze kobiety najczęściej nie mają w sobie kompleksów dwudziestolatki, która co rusz doszukuje się w sobie czegoś na ANTY.

Oczywiście istnieją kobiety, których życie seksualne nabiera barw znacznie wcześniej, ale nie miałabym złudzeń co do przeżyć 17 czy 18latki zafundowanych przez niedoświadczonego 20latka...

8

Odp: Wiek a przyjemnosc
yvette napisał/a:

.

Oczywiście istnieją kobiety, których życie seksualne nabiera barw znacznie wcześniej, ale nie miałabym złudzeń co do przeżyć 17 czy 18latki zafundowanych przez niedoświadczonego 20latka...

chyba,ze ta 17 czy 18latka ma partnera sporo starszego,to wtedy jej doznania
moga byc naprawde niesamowite.

A co do orgazmu,to ja od razu jak zaczelam wspolzycie mialam pochwowy,
a co do lechtaczkowego,to strasznie ciezko mi go osiagnac.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Wiek a przyjemnosc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024