Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-06-14 14:19:01)

Temat: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Dziewczny musze porozmawiac.w zyciu realnym nie mam z  kim.
Odnosnie tematu tak wiem,kazdy boi sie odrzucenia,ale ja wrecz panicznie,przez to niezapoznaje,nie daje sie poznac facetom,kiedys  bylam  otwarta   przemila,ale tyle  razy mnie wykorzystano,zraniono,wiec teraz jestem zdystansowana ,bardzo uwazam,nie chce znow  cierpiec...

Faceci jak mozna chociazby na tym  forum zauwazyc maja wielkie  wymagania,chca by kobieta  byla prawie idealna,chodz sami wygladaja niezbyt...

Boje sie  ze  facet mnie zrani,wytknie  moje niedoskonalosci   sad bedzie  porownywal,odrzuci za  niedoskonalosci i przez to znow wpadne  w wieksze kompleksy, jeszcze bardziej zamkne  sie w  sobie,wpadne w  m e g a kompleksy,chociaz juz mam spore. Boje sie nawet tych brzydkich,brzydszych facetow ode mnie,  majacych wiecej niedoskonalosci,niz ja.

Dodam jeszcze ze juz wiele lat jestem samotna prawie w ogole nie spotykam sie z  facetami,a  jak juz jakis  mnie podrywa,to  mam wrazenie,ze nie bierze mnie  na  powaznie,wiec oddallam sie,podobno faceci potrafia podrwac kobiety,ktorymi wcale nie sa zaintersowani..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Hey,

Napisz cos wiecej osobie. Serio masz jakies powody zeby miec kompleksy(jak soe tak bardziej gleboej nad tym zastanowisz)?

Wydaje mi sie ze musisz zlapac kontakt z rzeczywistoscia troszke smile ile znasz tych idealnych supermodelek wsrod swoich znajomych..? To co widzisz w tv to photoshop i makeup. Idealnycj koniet nie ma.
Na pewno jestes spoko babka tylko zle na to patrzysz smile

Ja tez tak myslalam to sie wpakowalam w bagno a moe w zwiazek... Z takich podejsciem znajdziesz tylko psychola ktory to wykorzysta hmm

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Faceci  szukaja jak najbardziej idealnych kobiet.

4

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Nie. Faceci szukaja kobiet ktore sa dobrym materialem na zone i ktorym moga zaimponowac.

Plastikowe lalki sa na pokaz i na chwile.

5 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-06-14 15:23:09)

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Ale tu nie chodzi o LALKI BARBI,ale widuje na ulicy tez seksi fajne kobiety,ja widze prawie  idealne seksi kobiety na ulicy i  wcale  nie  sa one  "typ  barbi "I   faceci  takie  chca   pragna,pozadaja,marza o takich ,prawie idealnych  seksi , jesli  chodzi o  ta kwestje.




Wiesz  od  lat mamy wpajane,ze kobieta  musi byc fajna DOOPA,a  facet  nie musi..bajki typu"Kobieta ozdoba faceta",a dlaczego nie"Facet to ozdoba kobiety"?FACECI  to     czesto wkorzystuja-robia  skuteczne  pranie mozgu kobiecie..

jakis CHLOP typu ALLAH-manipulant,to wymyslil,na korzysc  faceta,spojrz chocby  na kosciol,ksiadz  ma  wieksza wladze,uznawany  za kogos lepszego  niz  siostra   zakonna,zeby  bylo na korzysc faceta..hm   Dlaczego?..Nie  doposciliby do wladzy kobiety..Kobieta-Papiez,nie do pomyslenia..

6

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Sluchaj, tez tak kiedys patrzylam na wszystkie kolezanki jak na seksowne a ja bylam ostatnia w tlumie..

Wybralam sie na silownie i po 4 miesiacach mialam taki tylek u brzuch ze zaxzelam chodzic w dresach bo mnie denerwowaly te spojrzenia.

Jezeli chorzi o cialo: mozna wycwiczyc jezeli ma sie troszke zamozaparcia.
Jezeli chodzi o "dusze" no to musisz sama sobie uswiadomic ze na prwno jestes fajna laska.
Jak sie postrzegasz tak cie widza inni!
Jak jestes zakompleksiona i wchodzisz do salony pelnego ludzi to masz taka mina mine i postawe ze kazdy spojrzy i "eee ... Nie chce sie z nia gadac" ale jak sobie uswiadomisz zalety to ludzie sami zagadaja. Przetestowalam sama na sobie.
Bylam ba szkoleniu i kupa ludzi w pokoju. Pomydlalam sobie : eee penie nikt nie zagada do mnie bo to pewnienwidac ze sie na tym nie znam ... Najmlodsza... Najmniej doswiadczona... Praktycznie nienwiem po co tu jestem... I mieliscmy sie sparowac w tym tlumiez nikt do mnie nie podszedl!!! Inni mieli po kilka odob. I sobie pomyslalam. Cholera jasna. Nie jestem jakims odluykiem zeby czekac az ktos pdejdzie. Jestem tu zeby soe czegos nauczyc! I znalazlam faceta co stal sam w rogu. Podeszlam zagadalam. Opowiedzialam dowcip. Ktos podsluchal. Zaczelismy sie smiac i mialam kolko osob do rozmowy!!

Znajdz swoje zalety!

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...
Zmanipulowana napisał/a:

Jak sie postrzegasz tak cie widza inni!

Jak jestes zakompleksiona i wchodzisz do salony pelnego ludzi to masz taka mina mine i postawe ze kazdy spojrzy i "eee ... Nie chce sie z nia gadac"
!

Cos w tym jest.

8

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Najgorzej jak sie naogladamy amerkanskich telenoweli i zaraz nam sie wydaje ze jestesmy bezeartosciowe bo nie wygladamy jak supermodelki.sprobuj czasami pogadac z tymi wszystkimi slicznotkami i sie okaze ze o makijarzu i tipsach to i owszem ale o jakis problemach polityczno-kulturowych to juz gorzej bo nie mialy czasu poczytac bi przyklejaly rzesy.

Swoja droga: chcialabys sie spotykac z takim ciachem z gazet zo to sie wszyscy za nim ogladaja i gadaja z nim tylko o tym jaki jest przystojny?

Wydaje mi sie ze balans jest potrzebny. Wazniejsze niz wyglad jest to co w glowie: zainteresowania (jest i czym z tym kims rozmwaiac?) hobby (co robi z przykemnoscia, co go pasjonuje), jak spedza wolny czas (bedziecie sie weekendy stroic przed lustrem czy skoczycie na wycieczke?)

Serio zrob sobie luste fajnych rzeczy o sobie i skup sie na rozwijaniu tych wlasnie rzeczy, zrob sobie liste co jest taka przeszkoda i zrob cos z tyn (kg? -> basen, fitness, cera?-> maseczka, peeling, brak wiedzy-> poczytaj.

Czytalam ostatnuo gdzies ze jak jestem w slabym stanie psychhicznym to przyciagniess wlasnie takich ludzi wiec do dziela smile
Polecam ksiazke "sekret"

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Wyobraź sobie, że faceci też boją się porównywania i oceniania. Każdy ma kompleksy, ale nie zwalczysz ich przez spotykanie się z mężczyznami. Najpierw trzeba zaakceptować swoje niedoskonałości i słabości. Nie szukaj tylko piękniejszych od siebie, zwróć uwagę idąc ulicą, że jest wiele "brzydszych" kobiet od Ciebie, a idą zadowolone i pewne siebie z mężczyznami. Ta społeczna nagonka piękności, bogactwa i wielkości powoduje ogromną pustkę i strach przed poznawaniem i odkrywaniem się przed innymi ludźmi. Życzę Ci powodzenie i uwierz w siebie!

10 Ostatnio edytowany przez ZrezygnowanaSky (2015-06-17 02:01:32)

Odp: Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...
Zmanipulowana napisał/a:

Jak jestes zakompleksiona i wchodzisz do salony pelnego ludzi to masz taka mina mine i postawe ze kazdy spojrzy i "eee ... Nie chce sie z nia gadac" ale jak sobie uswiadomisz zalety to ludzie sami zagadaja.
Znajdz swoje zalety!

Czasami tak bywa,ze fajna  kobieta,a uwaza sie za gorsza...


ciekawywszytskiego napisał/a:

Wyobraź sobie, że faceci też boją się porównywania i oceniania

Nigdy facetowi nie wytykalam niedoskonalosci a moglabym typu:chude nozki,zapadnieta klata,maly Penis,brzydki Penis,krzywy,badz cienkiPenis,lysiejacy,swinski ryjek,piegowaty, z wada wzroku,itd nie  chcialam im sprawiac przykrosci ..A  w stosunku do  mnie  potrafili byc bez skrupolow..
A nie daj Boze kobieta odrzuci faceta,moja znajoma odrzucila  zaloty pewnego  "Pana"to pozniej   sie na niej mscil,obgadywal,zle mowil o  niej ,tak naprawde jej  nie znajac smile chcial  specjalnie  zepsuc jej  opinie,a ona tak naprawde fajna kobietka.

ciekawywszytskiego napisał/a:

zwróć uwagę idąc ulicą, że jest wiele "brzydszych" kobiet od Ciebie, a idą zadowolone i pewne siebie z mężczyznami. Ta społeczna nagonka piękności, bogactwa i wielkości powoduje ogromną pustkę i strach przed poznawaniem i odkrywaniem się przed innymi ludźmi.

zgadza sie

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Boje sie odrzucenia,ponownego zranienia i przez to...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024