Czy mogę być w ciąży?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mogę być w ciąży?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy mogę być w ciąży?!

Witam. Wczoraj był u mnie chłopak. Jestem dziewicą i jeszcze się nie kochaliśmy. Trochę poniosły nas emocje i pomimo tego,że jestem w trakcie miesiączki postanowiliśmy się zabawić. Najpierw ja mu zrobiłam loda,skończył. Wszystko ładnie posprzątaliśmy,umyliśmy łapki i skorzystaliśmy z toalety. Wróciliśmy do pokoju. Chłopak włożył mi palce do środka,ocierał się członkiem o moją "przerwę". Czy jest możliwość,że plemniki przedostały się do środka i doszło do zapłodnienia? Jestem w czasie miesiączki,wcześniej myliśmy ręce,wycieraliśmy członka i napletek nie został zsunięty. Ostatnio biorę silne tabletki na stawy,czytałam gdzieś,że działa to jak tabletka anty czy też dzień po. Proszę o szczerą odpowiedzieć, z góry dziękuje,pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę być w ciąży?!

znów ręce opadają....a ilu dniowy masz cykl? w ciązy nie jesteś. szanse są baaaaaardzo nikłe, a wręcz ich nie ma. choć lepiej umyć i penisa na następny raz nie tylko wytrzeć. a to czy jesteś dziewicą czy nie, nie ma znaczenia.

3

Odp: Czy mogę być w ciąży?!

lekarstwa na stawy nie są tabletkami anty i nie chronią przed ciązą. Jest bardzo bardzo małe prawdopodobieństwo by plemniki się przdostały podczas " ocierania" jednak nie można tego wykluczyć.
Miesiączką równiez nie chroni przed ciążą.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy mogę być w ciąży?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024