Dziwne uczucie podczas pieszczot. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Słowem wstępu, pieszczę się z chłopakiem już od jakiś 6 miesięcy, sama wcześniej robiłam to bardzo sporadycznie i nigdy do orgazmu nie doszłam.

Dzisiaj, po jakimś czasie pieszczot zaczęło być dziwnie, mogłabym to porównać do uczucia przed zemdleniem - taki dziwny ucisk w głowie, nie za bardzo wiem jak to wytłumaczyć. Niedługo potem skończyliśmy, bo rodzice wrócili. Co to mogło być? Mógł to być orgazm albo zbliżający się orgazm?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Zamiast pytać na forum nie łatwiej ten orgazm osiągnąć;)?? Wtedy wszystko będziesz wiedziała.

3

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Taaa, żeby to było takie proste...

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Ale te uczucie, które poczułaś było przyjemne, czy nie? Bo jeśli nie, to może być to spowodowane np. stresem, strachem przed czymś. Jesteś spięta podczas takich pieszczot z chłopakiem ?

5

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.
alexx3 napisał/a:

Słowem wstępu, pieszczę się z chłopakiem już od jakiś 6 miesięcy, sama wcześniej robiłam to bardzo sporadycznie i nigdy do orgazmu nie doszłam.

Dzisiaj, po jakimś czasie pieszczot zaczęło być dziwnie, mogłabym to porównać do uczucia przed zemdleniem - taki dziwny ucisk w głowie, nie za bardzo wiem jak to wytłumaczyć. Niedługo potem skończyliśmy, bo rodzice wrócili. Co to mogło być? Mógł to być orgazm albo zbliżający się orgazm?

To chyba nie jest jeszcze orgazm... Bardziej strach... Bynajmniej Ja orgazm inaczej przeżywam a osiągam go zawsze. Ale każda z Nas kobiet jest inna...

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Gdyby to był orgazm to byś wiedziała o tym. Mówi sie że orgazm zaczyna sie u kobiety w głowie lecz nie dosłownie. Powinno być Ci bardzo miło tam na dole, baaaaardzo miło.

7

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Nie było przyjemne, bardziej dziwne. Nie jestem spięta i nie byłam w tamtym momencie, ani niczego się nie bałam, bo nie ma przecież czego się bać.

Było bardzo miło tam na dole, jak praktycznie zawsze i po jakimś czasie było właśnie to dziwne uczucie. Trochę jakbym odpływała.

8

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Najlepiej to spróbujcie jeszcze raz ale do samego konca, kiedy będziecie sami i nikt wam nie przerwie. Wtedy moze się przekonasz co to było smile

9

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

To wiadomo, tylko bardzo rzadko mamy szanse być zupełnie sami, najczęściej jest w jego domu rodzeństwo, ale do pieszczot w takich warunkach się już przyzwyczaiłam wink

10

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Orgazm powoduje wyładowanie elektryczne w mózgu podobne do ataku padaczki. Są już opracowania naukowców dotyczące powszechnej wady u wszystkich ludzi związanych z seksem. Na razie nikt tego nie chce czytać. Jedynie niektórzy dostrzegają, że silniejsze podniecenie powoduje znaczne pogorszenie samopoczucia. Być może ta wada zostanie kiedyś wyeliminowana a na razie nie radziłbym wchodzić w silniejsze podniecenie.

11

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Skoro to od pieszczot, to unikaj takich pieszczot, które sprawiają uczucia negatywne.

12

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Ale to nie było uczucie negatywne, tylko bardziej dziwne i raczej neutralne. No i to uczucie pojawiło się po jakimś czasie robienia dokładnie tego samego, więc problem (choć za bardzo nie mogę powiedzieć że to był jakiś problem...) nie wynika z rodzaju pieszczot...

13

Odp: Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Każda z nas inaczej czuje orgazm, więc też inaczej go opiszemy smile

Orgazm czasem jest słodko-gorzki, ale generalnie raczej nie dowiesz się jak to jest u siebie dopóki go nie osiągniesz.
Być może niewiele już brakowało, być może się zestresowałaś smile

Najważniejsze jest to, żebyś nie miała parcia na ten orgazm, bo zrobisz sobie krzywdę (o psychice mówię). Od dawien dawna wiadomo, że kobieta może osiągać OGROMNĄ satysfakcję z seksu (w formach różnych) nie osiągając orgazmu smile

Próbujcie dalej, orgazm przyjdzie, albo i nie- tragedii nie ma tak czy owak smile

Powodzenia!

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziwne uczucie podczas pieszczot.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024