Uroki miłosne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

Temat: Uroki miłosne.

Sprawdzone uroki , rytuały , rytualiści ? Chodzi o dużą skuteczność i namiary na taką osobe albo po prostu podzielenie się Waszą piękną historią , oczywiście najlepiej kgooś pozytywnie nastawionego do takich spraw , gdyż tych negatywnych w brud ciągle i wszędzie a tego nie potrzeba. Proszę nie umoralniać ! Dziękuje smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez pinkpiwonia (2015-03-16 12:12:33)

Odp: Uroki miłosne.

Uroki, rytualy, rytualisci. Skuteczne. Istnieja smile
Nie umoralniam.
Ostrzegam !
Myslisz o "pracy" z energiami, by naklonic do powrotu czlowieka ktory sie od Ciebie oddala/uczucie, ktore gasnie ?
A co bedzie mloda kobieto, jesli po miesiacach-latach ty juz nie bedziesz chciala, ale urok-rytual
NADAL bedzie dzialal i mimo (ewtl)wielkich problemow nie bedziesz mogla uwolnic sie od tego, na wlasne zyczenie zaczarowanego partnera ???
Pisze to, tylko na wypadek gdybys nie wiedziala.
Jako ze od teraz wiesz, decyzja nalezy do Ciebie. Wolna wola.

3

Oczywiście że o tym doskonale wiem i zdaję sobie sprawę. Jeśli ktoś zna takie rytuały to proszę o wskazanie , polecenie kogoś lub sprawdzonego rytuału smile Dziękuję z całego serca za pozytywne odpowiedzi smile

Reklama

4

Elenko, istnieją, sziałają, są skuteczne. Tylko pytanie po co? Nie ma czegoś takiego jak "pozytywny" rytuał miłosny. Jeśli kogoś miłośnie zaklniesz, a ta osoba na prawdę cię nie kocha to w gruncie rzeczy odbierasz mu wolną wolę. Skutki tego mogą być masakryczne, zarówno dla ciebie jak i dla tej drugiej osoby. "Bawiłem się" w to ładnych parę lat temu, i chyba mam gdzieś jeszcze pochowane stare formułki i rytuały. Jeśli cię to interesuje to priv, ale ostrzegam - takie praktyki tylko na własną odpowiedzialność!! Wydajesz się fajną dziewczyną i nie chciałbym cię pakować w jakieś g*wno wink

Chcesz pogadać? Pisz na priv: GG 11654635

5

Może jeszcze będziesz chciał pisać , napiszę jutro.

Reklama

6

moim zdaniem nie warto korzystać z uroków osoby, która się reklamuje nachalnie, ma stronęinternetową itp. Najskuteczniejsze wróżki to te, które nie muszą się reklamować. Mi się udało na taką trafić drogą pantoflową. Mój facet odszedł do innej i byłam załamana. Nie wiedzialam co robić, moje życie stracilo sens. Nigdy wczesniej nie wierzyłam w magię, jakieś uroki, ale jak ktoś czegoś tak bardzo pragnie to chwyta się wszystkiego. Dziewczyna z jakiegoś forum o złamanyxh sercach poleciła mi pewną Panią, która robi uroki. Postanowiłam, że zaryzkuje, w koncu nie mam nic do stracenia (było mi juz totalnie wszystko jedno, depresja). Nie do konca wierzylam, ze sie uda, mialam masę watpliwosci. Jaki miesiac po uroku odezwal sie do mnie moj byly facet. Mówił, że ostatnio często jestem w jego myślach, ze nie moze przestac o mnie myslec. Potem zadzwonil znowu i chcial sie spotkac. Na spotkaniu powiedzial jak bardzo sie pomylil i ze mnie kocha, ze byl glupi. Byłam w szoku... Wrocilismy do siebie, a ja odzyskalam radosc zycia. Teraz jest nawet lepiej niz przed urokiem! Mój facet jest mega kochany, dba o mnie jak nigdy, zawsze jestem na pierwszym miejscu. Jestem szczesliwa smile Jesli cierpicie, to probujcie wszystkiego. Dla milosci warto. Podawalam juz swojego maila wyżej. Jak ktos chce namiar na ta Pania, to piszcie do mnie

7

Wiele osób nie zna pochodzenia uroków, zaklęć, magicznych rytuałów i uważa je za coś fajnego i niegroźnego, ale ich pochodzenie ma swoje korzenie w przedpotopowym buncie aniołów przeciwko Bogu, także skutki mogą być dla człowieka opłakane. 

Henocha: 7 l Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.

Henocha: 10 Powiedział mi: 'Z powodu ich niegodziwości postanowiono ten ostateczny wyrok na grzeszników. Nie będą się oni już liczyć przede Mną. Z powodu czarów, których szukali i wyuczyli się ich, ziemia i jej mieszkańcy zostaną zniszczeni'.
11 Co zaś tyczy się tych tutaj, nigdy nie zaznają schronienia, gdyż wyjawili oni ludziom tajemnice. To są potępieńcy.

Henocha: 6 Wyszedł rozkaz sprzed Pana przeciw mieszkańcom ziemi, że musi nastać ich koniec, bo poznali wszystkie tajemnice aniołów i gwałt i moce szatanów, tajemnicę tajemnic, całą tajemnicę guślarzy, moc czarów i moc tych, którzy wytapiają metal na całej ziemi.

- mowa o starożytnej alchemii.

Księga Powtórzonego Prawa 10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza.

Mam nadzieje, że rozumiecie powagę tego co robicie.

8

Ponoć " w milości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone", ale czy rzucanie urokow ?..
Ja bym się do tego nie posunęla. Slyszalam w mlodości o takich rytualach.

''W I E L U wie wiele, NIKT wszystkiego'' - przyslowie lacińskie.

9 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2015-06-09 23:26:13)

Myślę, że to wszelkiego rodzaju sił nadnaturalnych należy podchodzić z wielką ostrożnością. Na pewno nie powinno się ich traktować jako cudownego leku na uczucie, które już wygasło. To pułapka, w którą bardzo łatwo wpaść, uwolnić się natomiast niesamowicie trudno.
Podobnie jest z rzucaniem klątw. Wiele tego rodzaju rytuałów ''odprawiają'' młodzi ludzie, nie mający pojęcia na co naprawdę się porywają. W imię czego? Zemsty na chłopaku, który porzucił?
Głupota.

10

Jak sie z Toba skontaktować ikarolina ?

ikarolina napisał/a:

moim zdaniem nie warto korzystać z uroków osoby, która się reklamuje nachalnie, ma stronęinternetową itp. Najskuteczniejsze wróżki to te, które nie muszą się reklamować. Mi się udało na taką trafić drogą pantoflową. Mój facet odszedł do innej i byłam załamana. Nie wiedzialam co robić, moje życie stracilo sens. Nigdy wczesniej nie wierzyłam w magię, jakieś uroki, ale jak ktoś czegoś tak bardzo pragnie to chwyta się wszystkiego. Dziewczyna z jakiegoś forum o złamanyxh sercach poleciła mi pewną Panią, która robi uroki. Postanowiłam, że zaryzkuje, w koncu nie mam nic do stracenia (było mi juz totalnie wszystko jedno, depresja). Nie do konca wierzylam, ze sie uda, mialam masę watpliwosci. Jaki miesiac po uroku odezwal sie do mnie moj byly facet. Mówił, że ostatnio często jestem w jego myślach, ze nie moze przestac o mnie myslec. Potem zadzwonil znowu i chcial sie spotkac. Na spotkaniu powiedzial jak bardzo sie pomylil i ze mnie kocha, ze byl glupi. Byłam w szoku... Wrocilismy do siebie, a ja odzyskalam radosc zycia. Teraz jest nawet lepiej niz przed urokiem! Mój facet jest mega kochany, dba o mnie jak nigdy, zawsze jestem na pierwszym miejscu. Jestem szczesliwa smile Jesli cierpicie, to probujcie wszystkiego. Dla milosci warto. Podawalam juz swojego maila wyżej. Jak ktos chce namiar na ta Pania, to piszcie do mnie

Violi1 napisał/a:

Jak sie z Toba skontaktować ikarolina ?

ikarolina napisał/a:

Dla miłości...Ja bym to raczej nazwała obsesją ale co ja tam wiem wink

12

Znacie kogoś takiego ? Jeśli tak to pw. smile

13

ikarolina jak się można z Tobą skontaktować?

14

Lol, a ja myślałam, że nikt w takie bajki nie wierzy...

Z doświadczenia polecam najlepszy urok: OSOBISTY. Niezawodny big_smile

15

Są drzwi, których lepiej nie otwierać.

"Wszys­cy się rodzą z wy­rokiem śmier­ci jak ma­wiają mędrcy."

16

Uroki rytuały miłosne to nic strasznego. Wszystko sprowadza się do silnej ukierunkowanej energi. Taką samą energię tylko dużo słabszą nieświadomie wysyłamy każdego dnia za pomocą naszych myśli.

17

Piszę na forum, poniewaz jestem w bardzo trudnej sytuacji... Nie chce nie wiadomo jak rozpisywać się o całej sprawie, dodam jedynie ze chodzi o sprawy milosne. Bardzo proszę wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek na temat rytuałów milosnych (uroków miłosnych, spętania itp.) o wszelkie informacje tutaj bądź na maila: martapietrzak91@o2.pl

Bardzo proszę o poważne potraktowanie mojej prosby. Naprawde jestem w bardzo ciezkiej sytuacji.

Kompletnie nie znam się na "magii"; w Internecie jest pełno informacji i opinii na te tematy - az głowa "pęka" - sama nie wiem co mam robic, bo nie wiem czy wybrać jakiego rytualiste z Internetu czy sugerowac sie w ogole opiniami innych osob (bo tak naprawde to kazdy pisze cos innego). Jezeli są tutaj jakies osoby ktore dokonywaly takiego rytualu lub moga mi polecic kogos (ALE NAPRAWDE SKUTECZNEGO) to proszę o kontakt.

Dodam tez ze w moim przypadku sytuacja jest troche skomplikowana (poniewaz chodzi o osobe ktora mieszka w innym kraju, ma inna kulture i religie).

Mam nadzieje ze nikt nie bedzie sobie robil zadnych glupich zartow, jak rowniez nikt sam siebie nie bedzie reklamowal. Jezeli komukolwiek zalezy na zyciu ludzkim, to jeszcze raz prosze o pomoc tylko powazne osoby.

18

Ja właśnie odprawiam rytuał, żeby ktoś, kogo nie kochasz rzucił urok na Ciebie.
smile
A jestem stara czarownica.

19

@marcia.1987

Nie ma żadnej magii. Uroki, klątwy, szepty itd. to czysta fantazja.

20

ja polecam jedna wrozke, jej namiar dostalam od osoby, ktorej tez pomogla i w ogole kazdemu komu ja polecilam to pozniej dziekowal mi, warto sie dzielic takimi osobami, gdyz bardzo jestem jej wdzieczna za to co zrobila. jezeli jestktos zainteresowany podam kontakt

21

Wszelakie uroki milosne i tego typu sprawy są niczym innym jak ukrytym okultyzmem,ktory ma sluzyč 'dobru'.
Mnie to raczej interesuje,dlaczego skoro mamy 21 wiek,ludzie nadal korzystają z uslug wrožek,jasnowidzow itp?Skoro ludzkošč tego wieku uwaža siebie za super mądrą,wychwala potęgę rozumu,dlaczego czyta horoskopy?
Nie wierzą w Boga,a wierzą w zabobony,przesądy typu czarnego kota przebiegającego przez drogę.

22

Być może wydaje się to Wam dziwne, jednak nam pomogła jedna Pani... Bardzo długo szukałem po tym jak odeszła ode mnie żona do innego mężczyzny... Pomogła nam Pani Ratinia... Nie wiem do końca czy był to urok miłosny, jednak zaproponowała rytuał i go wykonała... Czekałem dwa miesiące, w sumie niewiele robiąc, bo przechodziłem załamanie nerwowe... Jeśli ktoś chce mogę podać namiar, ratinia_infomałpawp.pl. Mi pomogła, może pomoże i Wam.

Jarek

23

gdy ksiezyc w pelni isc na rozstaje drog i nazrywac lubczyku dwie garsci, w domu wrzucic do gara z 5 litrami wody, doprowadzic do wrzenia na wolnym ogniu dodajac wloszczyzne, przepiorcze jajo, trzy listki rukoli, lyzeczke vegety,  2 cukru pudru, pol tabliczki czekolady z nadzieniem tiramisu i i szczypte kurkumy.  Po wystygnieciu odcedzic i wypic wszystko zanim slonce wstanie, 10 razy wypowiadajac z przejeciem - moje serce kocha twoje za nas dwoje, to zaklęcie mym orężem abys zostal moim mężem, raz dwa pięć, masz juz chęć!"

24

adiaphora napisał/a:

gdy ksiezyc w pelni isc na rozstaje drog i nazrywac lubczyku dwie garsci, w domu wrzucic do gara z 5 litrami wody, doprowadzic do wrzenia na wolnym ogniu dodajac wloszczyzne, przepiorcze jajo, trzy listki rukoli, lyzeczke vegety,  2 cukru pudru, pol tabliczki czekolady z nadzieniem tiramisu i i szczypte kurkumy.  Po wystygnieciu odcedzic i wypic wszystko zanim slonce wstanie, 10 razy wypowiadajac z przejeciem - moje serce kocha twoje za nas dwoje, to zaklęcie mym orężem abys zostal moim mężem, raz dwa pięć, masz juz chęć!"

Zapomniałaś o ślinie ukochanego roll.

Aleksander, 24.02.2016 :3

25

slinic to sie ukochany bedzie wlasnie po rzuceniu uroku wink

26 Ostatnio edytowany przez magda2424890 (2016-11-20 00:39:40)

ikarolina napisał/a:

Troche pózno tu trafiłam. Ja też mam ten problem, mogę prosić namiary na priv? Bardzo chciałabym skorzystać z pomocy tej kobiety, bardzo jej potrzebuję,
mój e-mail:  mkonieczna67[at]wp.pl

27

Pomijam to czy magiczne rytuały w ogóle przynoszą jakiś skutek. Zastanówcie się jak ogromnym trzeba być egoistą, żeby skupiać swoje działania na pozbawianiu (podobno) ukochanej osoby wolnej woli i stanowienia o sobie samym. Czym to się różni od wymuszania przemocą psychiczną albo fizyczną?

"Selfishness is not living as one wishes to live, it is asking others to live as one wishes to live." Oscar Wilde

28

Magia istnieje czy tego chcecie czy nie . Ja skorzystałm . Wróciła ale dopiero po czterech miesiącach . Sam już nie wiem czy to rytuał czy tylko czas . Zamawiałem u amarylis urok miłosny .

29 Ostatnio edytowany przez magda2424890 (2017-03-03 17:32:55)

Mi pomogla pewna cyganka,  namiary na nia moge podac na priv. Mój e-mail  magda2424890[at]wp.pl

30

Mówcie co chcecie, ale mówię wam magia istnieje. Ja będąc zdesperowaną, zranioną kobietą skorzystałam z magii miłosnej. Powiecie gdzie duma porzuconej kobiety? Otóż dumę schowałam w kieszeń, bo dzieciom trzeba dać coś zjeść. Za ostatnie pieniądzę zaryzykowałam i zamówiłam urok miłosny. Wróżka, która to robiła wykonywałam to ponad tydzień. A potem kazała czekać na efekty i na bierząco informować co będzie się dziać. Po miesiącu urok zadziałał. Mój mąż wrócił do nas. Jakby inny ale wciąż ten sam. Kocham i jestem kochana. Nie widzę różnicy że to po magii. jest tak jak kilka lat temu. I wierzę ze wszystkich mych sił że to już na zawsze. Mail do pani która zajmuje się magią to elwira.vitae (małpa) gmail com

31

To teraz się o takich rzeczach dowiaduję ? wink

Eeee.... jakbym to wiedział 25 lat temu.... big_smile

Wiem, że dużo ludzi pyta w internecie o osoby wiarygodne dlatego postanowiłam zamieścić w tym miejscu ten post.

Polecam sprawdzić panią Zofię - zrobić u niej rytuał i sprawdzić, że działa, przekonać się samemu a potem wystawić komentarz tu na forum,
e-mail: zofia-rytualy[at]wp.pl
To uczciwa kobieta, mówi szczerze co trzeba zrobić aby się udało, nie obiecuje cudów tak jak niektórzy tylko mówi prawdę odnośnie tego czy i co da się zrobić, ma dużą wiedzę na temat magii.
Sprawdzcie i dajcie potem komentarz.
Pozdrawiam

33

ja robilam rytual milsony u Ezoteryczki Isaury, nazywal sie Love Cordone czy jakos tak,  na powrot meza, ktory zrobil dziecko kochance i stwierdzil,ze chce z nia byc. Podchodzilam sceptycznie,ale efekty jakis oczekiwalam nastapily po 4 miesiacach,ale warto bylo czekac-odszedl od kochanki i znow jestesmy razem, cuda sie zdarzaja! Moge polecic i polecam Isaurę

34

dajcie spokoj z tymi urokami i rytuałami. Jeśli wierzycie w nie to musicie również wiedzieć, że rytuały ingerujące w wolę czlowieka są złem i prędzej czy później to zło do was wróci.

35

agim napisał/a:

ja robilam rytual milsony u Ezoteryczki Isaury, nazywal sie Love Cordone czy jakos tak,  na powrot meza, ktory zrobil dziecko kochance i stwierdzil,ze chce z nia byc. Podchodzilam sceptycznie,ale efekty jakis oczekiwalam nastapily po 4 miesiacach,ale warto bylo czekac-odszedl od kochanki i znow jestesmy razem, cuda sie zdarzaja! Moge polecic i polecam Isaurę

I tak publicznie dajesz namiary na tę ezoteryczkę?
A co jeśli przeczyta to ta kochanka, skorzysta z jej usług i mąż do niej wróci?

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016