Trądzik - tabletki antykoncepcyjne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?

mam 18 lat i od lutego 2014 zmagam się z trądzikiem. Pojawił się on gdy po ostrej diecie zaczęłam się obżerać wszystkim co popadnie , słodyczami w największej ilości, każdego dnia. W lipcu poszłam do dermatologa i przez miesiąc brałam antybiotyki, które i tak nic nie dały. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i problem zniknął, ale nie całkowicie. Mam w miarę ładną cerę, dopóki nie zacznie zbliżać mi się okres. Mam taki wysyp na twarzy że wstydzę się wychodzić na ulicę, wyglądam strasznie i tak jest co miesiąc. Krosta obok krosty i krosta na kroście, wszystkie róznego rodzaju. Dbam o twarz, o zdrowe odzywianie się, maluję się raz na jakiś czas i używam podkładu tylko mineralnego. Po 3 godzinach i tak świecę się jakby ktoś mnie wodą oblał. Nie wiem już co robić i nie daję sobie rady, miesiąc temu byłam u dermatologa i używałam maści na trądzik, pomogła - dopóki się nie skonczyła (a kiedy dostałam miesiączki i tak byłam cała wykropkowana) Zaczynam myśleć o tabletkach antykoncepcyjnych, slyszałam wiele pozytywnych opini na temat pozbycia się trądziku. Dziewczyny, co o tym sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?

Ja miałam problem z trądzikiem na plecach i przetłuszczającą się skórą, przed okresem to była masakra! Odkąd biorę tabletki raz na jakiś czas wyjdzie mi jedna krostka, a o tłustej skórze zapomniałam. W moim przypadku tabletki wyszły na dobre, ale pamiętaj, że po ich odstawieniu wszystko najprawdopodobniej wróci do normy ????

3

Odp: Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?
BelliIsabelli napisał/a:

Ja miałam problem z trądzikiem na plecach i przetłuszczającą się skórą, przed okresem to była masakra! Odkąd biorę tabletki raz na jakiś czas wyjdzie mi jedna krostka, a o tłustej skórze zapomniałam. W moim przypadku tabletki wyszły na dobre, ale pamiętaj, że po ich odstawieniu wszystko najprawdopodobniej wróci do normy ????

Dzięki za odp! smile

4

Odp: Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?

W mojej najbliższej rodzinie -konkretnie siostra - pozbyła się problemy poprzez zastosowanie iqface oraz maseczki z drożdży i wody... u niej to spisało się znakomicie

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Trądzik - tabletki antykoncepcyjne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024