Ciśnieniomierz! :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciśnieniomierz! :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Ciśnieniomierz! :)

Witajcie, zbliżają się urodziny mojej mamy i pomyślałam że sprawię jej ciśnieniomierz, bo coś tam mówiła że jej stary się psuje czy coś tam smile Ja na zdrowie nie narzekam, ciśnieniomierz jest mi całkowicie zbędny, toteż moja wiedza o nich jest znikoma... W internecie wybór jest przeogromny, chciałabym oczywiście elektroniczny i naramienny- nie taki mały na nadgarstek, w związku z tym mam do was pytanie:
Możecie polecić mi jakiś konkretny ciśnieniomierz? Cena powiedzmy do 150zł

Pozdrawiam! smile

2

Odp: Ciśnieniomierz! :)

Ja mamie kupiłam ciśnieniomierz microlife za 99 zł i jest zadowolona wink W aptece pani poleciła mi go jako najlepszy z najtańszych wink

3

Odp: Ciśnieniomierz! :)

Ciśnieniomierz bardzo dobra sprawa , często człowiek źle się czuje nie wie od czego i warto było by wtedy sobie zmierzyć. Polecam zapytać w aptece, mnie doradził farmaceuta środkowa półkę cenową a ciśnieniomierz świetny.
Wybrałam taki w zgięcie łokcia, ma funkcje wykrywania różnych zaburzeń rytmu serca. Koszt koło 95 zł wtedy czyli rok temu.

MesMed MM-230 Stellio

4

Odp: Ciśnieniomierz! :)

Najlepiej w aptece zapytaj, ja też tam kupowałam, doradzą Ci co wybrać;)

5

Odp: Ciśnieniomierz! :)

Ja mam ciśnieniomierz taki jak dawniej były z pompką i kazdy lekarz mówi że te sa najlepsze, najdokładniej mierza ciśnienie.

6

Odp: Ciśnieniomierz! :)

ja teściowej kupowałam w aptece, ale w sklepach też są. Jest to fajny prezent i na pewno przydatny. Oczywiście nawet cenowo wychodzi dobrze. A w aptece jak kupisz to zapytaj pani żeby ci doradziła

7

Odp: Ciśnieniomierz! :)

z tego co słyszałam to diagnosis ma bardzo dobre ciśnieniomierze, moja mama ma i jest raczej zadowolona z dzialania, latwy jest do obslugi, wczesniej miala taki z pompką wiec fajna odmiana

Odp: Ciśnieniomierz! :)

Najlepiej jest kupić jakiś prosty ciśnieniomierz nadgarstkowy. Dobrze jest zainwestować nie więcej niż 100zł, gdyż droższe często nie są wcale lepsze a do tego mogą mieć krótszą gwarancje.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ciśnieniomierz! :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024