Walentynki nad Morzem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Walentynki nad Morzem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Walentynki nad Morzem

Witam drogie Panie!

Pisze z zapytaniem, bo chciałabym zabrać mojego męża nad polskie morze gdzieś do SPA na Walentynki. Bardzo dużo pracuje i należy mu sie solidny chociaz 3dniowy odpoczynek.

Proszę o polecenie jakiegoś dobrego spa na Pomorzu smile

Z góry dziękuje

Maria.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Walentynki nad Morzem

Nie polecę żadnego SPA ale pomysł jest super.

3

Odp: Walentynki nad Morzem

Witam Was wszystkie bardzo gorąco, smile

Pewnie wielu z Was zastanawia się co z walentynkami jaki prezent może jakiś pomysł np kolacja czy coś w tym stylu. Co roku staram się jakoś pozytywnie zaskoczyć swojego partnera z niecodziennym pomysłami smile Długo zastanawiałam się co w tym roku zrobić. Natrafiłam na bardzo ciekawą stronkę która jest przeznaczona właśnie na tego rodzaju pomysłu. Polecam wszystkim tym którzy nie moga się zdecydować smile


katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-walentynki

4

Odp: Walentynki nad Morzem

Hej, tak się składa, że jestem znad morza. Miesiąc temu odwiedziłam Mielno a dokładnie hotel Unitral i ich kompeks SPA. Było cudownie!!! Mają niesamowity basen solankowy z wodą prosto z morza martwego. Jeżeli lubicie sauny to na pewno Wam się spodoba. Z tego co pamiętam to mają chyba ich 5, każda w innym rodzaju, przepięknie urządzone. Cały hotel jest bardzo ładny, pokoje na najwyższym poziomie. Naprawdę wróciłam stamtąd jak nowo narodzona. W samej miejscowości jednak nie za wiele się dzieje. Jeżeli macie zamiar obijać się cały dzień w hotelu to jak najbardziej big_smile

5

Odp: Walentynki nad Morzem
Grasso napisał/a:

Witam drogie Panie!

Pisze z zapytaniem, bo chciałabym zabrać mojego męża nad polskie morze gdzieś do SPA na Walentynki. Bardzo dużo pracuje i należy mu sie solidny chociaz 3dniowy odpoczynek.

Proszę o polecenie jakiegoś dobrego spa na Pomorzu smile

Z góry dziękuje

Maria.

Odkopuję bo w sumie Walentynki lada chwila smile My w tym roku co prawda wybieramy się z tej okazji do teatru, ale zastanawiałam się nad takim walentynkowym wyjazdem z tym że raczej pod koniec lutego, bo początkiem lutego egzaminy na uczelni smile Zawsze chciałam wybrać się nad morze wiosną, co myślicie o Międzyzdrojach? Znalazłam hotel Międzyzdroje przy samej plaży, taki mały hotel, co prawda obok jest wysoki apartamentowiec New Slavia, ale wydaje mi się, że na taki wypad we dwoje lepsze jest bardziej kameralne miejsce. Czy może ktoś miał okazję być w tym miejscu? Albo chociaż wypowie się o samych Międzyzdrojach i wiośnie nad morzem? smile

6

Odp: Walentynki nad Morzem

Super pomysł! Mężowi na pewno się spodoba wink

7

Odp: Walentynki nad Morzem

Fajny pomysł, oby jeszcze pogoda dopisała. Morze również zimą jest piękne.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Walentynki nad Morzem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024