Czy w internecie można poznać kogoś normalnego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy w internecie można poznać kogoś normalnego?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 94 ]

1

Temat: Czy w internecie można poznać kogoś normalnego?

Jestem osobą nieśmiałą,nie jestem bardzo atrakcyjna,pół roku temu postanowiłam utworzyc sobie konto na dwóch portalach randkowych,spotkałam się z 4 facetami.             Z dwoma zakończyło się na jednym spotkaniu.Z jednym po 3 miesiącach spotkań i jego nie gotowosci na związek ze mną,związał się z panną którą znał tydzień.                     Z czwartym spotykam się 2 miesiące,wszystko fajnie kocha mnie jak to twierdzi,zabiera na wycieczki,dba o mnie,ale cały czas siedzi na portalu,wczoraj miał być niby w pracy,ale tam siedział jak weszłam na jego profil to momentalnie go nie było.                                                       Czy ktos z was znalazł drugą połówke przez portale randkowe?Czy to raczej nie możliwe.Zastanawiam się co jest nie tak ze mną nie tak,jestem już tym wszystkim zmęczona.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy w internecie można poznać kogoś normalnego?

Potraktuj portale randkowe jako jeden z wielu sposobów na szukanie partnera. Nie ma jednego, sprawdzonego i na pewno działającego, sposobu. Ja osobiście podchodziłabym bardzo ostrożnie do takich internetowych znajomości, ponieważ oprócz osób nieśmiałych rejestrują się tam również faceci podrywacze i szukający okazji na jedną noc.
Czy oprócz internetu robisz coś jeszcze?

3

Co z Tobą nie tak? Ano przybierasz postawę szczeniaka, który piszczy: "niech mnie ktoś przygarnie". To nie jest atrakcyjna postawa.
Dziewczyno, Ty masz jakieś wymagania w stosunku do tego swojego potencjalnego faceta? Czy wystarczy, żeby się Tobą zainteresował?

Patrz trochę na własne oczekiwania (a przede wszystkim - miej je). Nie chcesz, żeby facet, który jest z Tobą w związku przesiadywał na portalu randkowym. Ten przesiaduje. Co Ty robisz. Nic. Co powinnaś zrobić? A sio z delikwentem i nie marnować czasu na niego. Znacie się dopiero 2 miesiące! Ten czas jest po to, żeby stwierdzić, czy w ogóle do siebie pasujecie. Jeśli nie pasujecie - szukać dalej.

W internecie są tacy sami ludzie jak ci, których spotykasz na żywo.

Reklama

4

Spróbuj na żywo smile

5 Ostatnio edytowany przez ania25041987 (2015-01-04 21:43:21)

Witam, ja poznalam bardzo duzo osob rowniez przez jeden z portali....sa, czy byli to rozni ludzie.....niektorzy w internecie byli kims innym niz w rzeczywistosci..ale,nie warto wszystkich skreslac patrzac na tych nieodpowiednich......milosc swojego zycia poznalam wlasnie w taki sposob....ja z Krakowa On z Gdanska i bylo cudownie.....
.WARTO PROBOWAC smile

Reklama

6

Wg mnie nie warto szukac milosci przez neta, bowiem zdjecia zamieszczane na tego typu portalach randkowych nijak sie maja do rzeczywistosci. Zdjecia sa ulepszane w photoshopach i innych podobnych programach. Swego czasu nadzialem sie na bardzo, ale to bardzo puszysta kobiete, poniewaz swoje zdjecia wyedytowala w jakis sposob i sie bardzo rozczarowalem, gdy zobaczylem jak naprawde wyglada w realnym swiecie.

nostromo

7

Nalezy odroznic Internet od portali, serwisow randkowych. Jesli mowisz o tym drugim to ciezka sprawa, bo mnostwo tam oszolomow, zboczencow, oszustow albo ludzi z wymaganiami z Ksiezyca. W Internecie zas warto nawiazac znajomosci np na roznych forach hobbystycznych.

8

Jesli chodzi o jakies forum to rowniez trudno kogos znalezc na stale. Nie slyszalem o takim przypadku, zeby ktos sie poznal na forum, a potem ozenil sie. Juz predzej na serwisach randkowych, co moim zdaniem nie jest warte swieczki. Wychodze z zalozenia, ze lepiej poznawac sie w realu.

nostromo

9

Ja poznałam swojego męża na portalu randkowym. Moja koleżanka na tym samym portalu też była ale swojego chłopaka poznała w realu. Niektórym się udaje tu lub tu. Ja wcześniej na żywo trafiałam na samych debili którzy nie chcieli związku tylko jednego... Przez to zaczęłam też szukać na portalach.
Nigdy bym nie poznała męża w realu, ponieważ całkiem w śród innych osób się obracaliśmy.

10

...ja również poznałam męża na portalu randkowym...jesteśmy ze sobą już ponad 8 lat...miejsce dobre jak każde inne smile

11 Ostatnio edytowany przez tulka (2015-01-18 14:40:21)

nostromo napisał/a:

Nie slyszalem o takim przypadku, zeby ktos sie poznal na forum, a potem ozenil sie.

A ja znam smile Moja koleżanka polemizowała z facetem na forum, potem pisali do siebie na priv, wysłali zdjęcia, codziennie mieli ze sobą kontakt. Trochę czasu minęło, zanim się spotkali, bo ona mieszkała we Francji. Wróciła do Polski i po 3 latach znajomości internetowej i 4! spotkaniach w realu zdecydowali się na ślub za pół roku. Dziś po ślubie są już 6 lat i mają córeczkę, są szczęśliwi smile Ale jak dla mnie to istny hardcore wink

12

Hardcory sa najlepsze smile

Życiowy sarkazm, diabeł zna się na żartach...

13

Trzeba pamiętać, że ludzie w internecie są dokładnie tymi samymi, których możemy spotkać na co dzień na ulicy. Nie jest to żaden odrębny rodzaj istot ;P Poznawanie ludzi w "realu" ma jednak tę przewagę, że od razu znamy prawdziwy wygląd człowieka i poznajemy jego zachowania (możemy np. od razu sobie darować, jeśli dany "osobnik" będzie zachowywał się podejrzanie, czego nie da po sobie poznać przez internet). No ale nie wyklucza to możliwości spotkania miłości swojego życia właśnie w internecie. Tu i tu trzeba mieć do tego szczęście.

14

Owszem, można. Ja poznałam mojego męża na portalu randkowym smile Nie traktuj tych poszukiwań, jako sprawę życia lub śmierci, podejdź do tego jak do nowego doświadczenia, jak będziesz miała tam spotkać kogoś dla siebie to w sumie samo pójdzie

15

Mnie też zawsze interesowało to czy w necie można spotkać kogoś z kim można się związać na stałe. Ja osobiście już wiele razy próbowałam ale nie wyszło. Teraz jestem na takim etapie co będzie to ma być, nic na siłę, może kiedyś się uda, ale z neta już zrezygnowałam. To chyba nie dla mnie skoro do tej pory się nie udało. Co prawda poznałam kilku chłopaków, ale to nie było to. Z jednym nawet chodziłam ze 3 miesiące, ale zerwał ze mną, myslalam że już może mi się udało, niestety, jakiś diabeł go chyba podkusił, żeby się ze mną związał. Ogólnie mam wrażenie że jaki facet nie zacznie się ze mną spotykać,to potem jemu się udaje i ma kogoś lepszego ode mnie na stałe, a ja ciągle sama.

16

Ja mam konto na sympati ma ktos moze tam konto i jest z bydgoszczy lub okolic?

17

palka napisał/a:

Jestem osobą nieśmiałą,nie jestem bardzo atrakcyjna,pół roku temu postanowiłam utworzyc sobie konto na dwóch portalach randkowych,spotkałam się z 4 facetami.             Z dwoma zakończyło się na jednym spotkaniu.Z jednym po 3 miesiącach spotkań i jego nie gotowosci na związek ze mną,związał się z panną którą znał tydzień.                     Z czwartym spotykam się 2 miesiące,wszystko fajnie kocha mnie jak to twierdzi,zabiera na wycieczki,dba o mnie,ale cały czas siedzi na portalu,wczoraj miał być niby w pracy,ale tam siedział jak weszłam na jego profil to momentalnie go nie było.                                                       Czy ktos z was znalazł drugą połówke przez portale randkowe?Czy to raczej nie możliwe.Zastanawiam się co jest nie tak ze mną nie tak,jestem już tym wszystkim zmęczona.

W internecie można poznać kogoś wartościowego. Ja poznałam mojego byłego chłopaka przez fotke, pl nie wiem czy jeszcze istnieje ten portal, bylam z nim 6 lat, mieszkamy 15km od siebie. Jednak zostawił mnie. Ale uważam że można poznać kogoś fajnego przez takie portale tylko trzeba być ostrożnym.

18

Palka spotkałaś się tylko z czterema. Nie poddawaj się. Na takich portalach siedzą rożne osoby. Najważniejsze to mieć swoje wymagania i szukać właśnie takiego i tyko takiego. Ja miałam wymagania wysokie i szukałam 2 lata na jednym z bardzo popularnych portali. Pisałam z wieloma. Spotkałam się z kilkunastoma kilka razy, z kilkoma kilka tygodni czy miesięcy. Po dwóch latach jeden spełnił moje wymagania. Od tego czasu minęły już cztery lata. Jestem bardzo szczęśliwa. Ja poznawanych mężczyzn na portalu traktowałam tak jak tych w realu. Czyli: Żyję i szukam tego, który mi będzie odpowiadał. Zraziłaś się, że czterech nie takich. Czy po czterech mężczyznach w realu postanowiłaś: "dość mężczyzn, będę żyć w celibacie"? Jasne, że nie. I nie ma powodu tak decydować w necie. Koresponduj z wieloma. Wybieraj z nich takich którzy Ci w 100% odpowiadają. Spotkaj się z nimi. Kontynuuj spotkania tylko gdy znowu facet odpowiada Ci w 100%. Jak coś jest nie tak  na wstępie to nie ma co kontynuować. Wreszcie znajdziesz tego jedynego. A że to potrwa kilka lat? Chcesz znaleźć super faceta czy "byle co byleby był"? Superfaceta trzeb czasem długo szukać ale warto. Uwierz. Życzę powodzenia.

19 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-02-10 16:54:14)

Zgadzam się z ewaem. Po za tym są różne portale. Ja próbowałam trochę tam trochę siam. Teraz jestem tu: [spam]. Zobaczymy jak to bedzie, na razie jestem w fazie gadania.

20

Można. Ja przez jakiś czas korzystałem z symaptii i co prawda nie znalazłem tam życiowej miłości (w ogóle, jej szukanie to strata czasu - to się stanie samo gdy nadejdzie pora), ale za to zyskałem kilka przyjaźni, które nadal funkcjonują. Gdyby nie internet, nie byłoby raczej możliwości się spotkać. Moim zdaniem warto próbować, bo co mamy niby do stracenia? Nic.

Pulvis et umbra sumus

21

Ja osobiście nie mam dobrego zdania na temat portali randkowych. Nigdy nie wiadomo czy osoba po drugiej stronie monitora jest szczera czy fałszywa.Pełno tam oszustów.Oczywiście,zdarzają się porządne osoby ale uważam,że to gra nie warta świeczki.
Moja dobra znajoma ma konto na jednej z najbardziej znanych portali randkowych.Przy pierwszym spotkaniu 8/10 mężczyzn namawiało ją do seksu. A poza tym czasem jest tak,że jednej osobie ta druga przypadnie do gustu ,a nie jest tak samo na odwrót.Człowiek się zraża.I jeszcze ta zazdrość,czy partner/partnerka poznana przez owy portal,pisze z innymi osobami.Dlatego moim zdaniem poprzez portale randkowe są małe szanse by poznać kogoś normalnego i darzyć go/ją stuprocentowym zaufaniem.
Co innego takie przypadkowe ,,spotkanie" przez internet np:poprzez jakieś forum czy coś innego.
Sam poznałem zupełnie przypadkiem pewną dziewczynę poprzez jedną z gier online (Tak wiem,że to dziwne big_smile). Była zupełnie inna niż te wszystkie dziewczyny z takich portali randkowych.Z początku to była tylko koleżanka,zwykła znajomość.Ale potem stała się dla mnie ważna,rozmawialiśmy godzinami ze sobą.Niestety mimo,że nam się nie udało to nie żałuję tej znajomości.
Podsumowując,uważam ,że bardziej opłaca się poznać kogoś poprzez jakiekolwiek forum lub cokolwiek podobnego (lub w realu) niż szukać szczęścia poprzez portale randkowe smile

Witaj... Krótko i zwięźle... Tak samo chamscy mogą być ludzie wokół Ciebie jak i na internecie, i tak samo są ludzie którzy szukają wsparcia, przyjaźni i miłości... Dużo osób przesiaduje na internecie, bo nie mają odwagi zagadać do nowo napotkanej osoby, mimo że wpadła mu/jej w "oko". Ja osobiście przez przypadek i ciekawość weszłam na jeden z portali randkowych i tam poznałam mojego teraźniejszego męża... Dzieliło nas wtedy 1200km, on Holandia, ja Warmia... Jak zjechał do Pl spotkaliśmy się dwa razy i postanowiliśmy razem zamieszkać, bo sami wiemy, że byłoby nam ciężko tak na odległość. Jesteśmy już razem 5 lat i nie narzekam na "wpadkę internetową", tylko trzeba ocenić komu warto poświęcić swój czas, a według mnie idzie to wyczytać między wierszami podczas rozmowy smile

23

Pablos10 napisał/a:

Ja osobiście nie mam dobrego zdania na temat portali randkowych. Nigdy nie wiadomo czy osoba po drugiej stronie monitora jest szczera czy fałszywa.Pełno tam oszustów.Oczywiście,zdarzają się porządne osoby ale uważam,że to gra nie warta świeczki.
Moja dobra znajoma ma konto na jednej z najbardziej znanych portali randkowych.Przy pierwszym spotkaniu 8/10 mężczyzn namawiało ją do seksu. A poza tym czasem jest tak,że jednej osobie ta druga przypadnie do gustu ,a nie jest tak samo na odwrót.Człowiek się zraża.I jeszcze ta zazdrość,czy partner/partnerka poznana przez owy portal,pisze z innymi osobami.Dlatego moim zdaniem poprzez portale randkowe są małe szanse by poznać kogoś normalnego i darzyć go/ją stuprocentowym zaufaniem.
Co innego takie przypadkowe ,,spotkanie" przez internet np:poprzez jakieś forum czy coś innego.
Sam poznałem zupełnie przypadkiem pewną dziewczynę poprzez jedną z gier online (Tak wiem,że to dziwne big_smile). Była zupełnie inna niż te wszystkie dziewczyny z takich portali randkowych.Z początku to była tylko koleżanka,zwykła znajomość.Ale potem stała się dla mnie ważna,rozmawialiśmy godzinami ze sobą.Niestety mimo,że nam się nie udało to nie żałuję tej znajomości.
Podsumowując,uważam ,że bardziej opłaca się poznać kogoś poprzez jakiekolwiek forum lub cokolwiek podobnego (lub w realu) niż szukać szczęścia poprzez portale randkowe smile

A jaką pewność co do szczerości danej osoby masz podczas rozmowy "w realu"? Nie masz żadnej, o czym przekonują nie tylko zupełnie nowe znajomości, ale także liczne historie rozstań, które pokazują, że niby kogoś znamy, a tak naprawdę jest dla nas kimś zupełnie obcym. Nie znasz też intencji faceta, który podchodzi i zagaduje, bo czemu by nie stwierdzić, że 80% z nich jest kierowanych jedynie przez instynkt i pociąg fizyczny? Moim zdaniem nie można wcale tego wykluczać. Poza tym, czy ktoś nakazuje cokolwiek robić przy pierwszym (czy nawet n-tym) spotkaniu? Oczywiście, że nie.
Gdybym ja spotkał w Internecie kogoś, kto mnie zainteresował z jakiegoś powodu, to dążyłbym do spotkania. Nie ze względu na pociąg, ale aby wiedzieć, czy warto poświęcać swój i tej osoby czas. Przecież ludzie żyją ze sobą "w realu", a nie wirtualnie, więc taka weryfikacja jest niezbędna - wtedy wiemy, jak się przy konkretnej osobie czujemy.

Pulvis et umbra sumus

24

lukasamd napisał/a:

A jaką pewność co do szczerości danej osoby masz podczas rozmowy "w realu"? Nie masz żadnej, o czym przekonują nie tylko zupełnie nowe znajomości, ale także liczne historie rozstań, które pokazują, że niby kogoś znamy, a tak naprawdę jest dla nas kimś zupełnie obcym.

Oczywiście,że nie ma żadnej pewności ale czasem wystarczą proste gesty,mimika,zachowanie (cokolwiek-byleby widzieć drugą osobę) niż takie pisanie przez portale gdzie każdy może pod każdego się podszywać i pisać to co chcemy przeczytać.

25

Pablos10 napisał/a:

Oczywiście,że nie ma żadnej pewności ale czasem wystarczą proste gesty,mimika,zachowanie (cokolwiek-byleby widzieć drugą osobę) niż takie pisanie przez portale gdzie każdy może pod każdego się podszywać i pisać to co chcemy przeczytać.

Właśnie dlatego napisałem o tym, że wskazane jest dążenie do szybkiego spotkania, gdzie możemy to zweryfikować.
Żyjemy w zabieganych czasach, a to utrudnia poznawanie ludzi. Podam własny przykład: pracuję zdalnie, studiuję informatykę, a miejscowość w której mieszkam jest naprawdę niewielka i nie ma tu nawet tego, czego bardzo bym chciał (basen, siłownia, kino - robię to więc we własnym zakresie). Takie portale są pewną "pomocą" (bo nie nazwę tego rozwiązaniem, to by było zbyt daleko idące słowo), które pozwalają wybrać jakieś grono interesujących osób. Oczywiście to od nich potem zależy, czy zainteresowanie będzie odwzajemnione. Ja chcę natomiast poświecić czas, aby dowiedzieć się, czy to naprawdę ma szanse na cokolwiek... i zarazem zweryfikować, co osoba dana pisała o sobie, a jak zachowuje się w rzeczywistości.

Pulvis et umbra sumus

26

Mam znajomą, która swoich ostatnich trzech facetów poznała na portalach randkowych, a z obecnym jest już od dłuższego czasu, więc da się w internecie poznać normalnych ludzi. Jednak trzeba mieć odrobinę nieufności i dystansu do nowo poznanych osób, bo różne sytuacje mogą się wydarzyć. Pozdrawiam

27

Teraz ludzie są o wiele mniej anonimowi niż jeszcze kilka lat temu. Bardzo często nawet o tym nie wiedzą. Moim zdaniem poznawanie ludzi w internecie jest tak samo normalne jak w realu jednak trzeba podchodzić do tego z większym dystansem niż normalnie wink

28

Dokładanie. Podstawą jest to, aby taka znajomość nie była "wiecznie internetowa". Jeżeli jest ok, trzeba się spotkać po kilku dniach, zweryfikować wszystko.

Pulvis et umbra sumus

29

Na pytanie czy mozna odpowiem, ze mozna znalezc druga polowke, znam osobiscie takie zgrane malzenstwo, ktore poznalo sie przez internet. Ale mysle, ze mimo wszystko latwiej tez o rozczarowania. Tak naprawde nie wiadomo na kogo trafisz , na takim portalu mozna napisac wszystko. Sama juz sie zdazylas zawiesc. moze przestan szukac, a badz otwarta na nowe znajomosci w realu, tzn fajnego faceta mozna poznac wszedzie. Staraj sie wychodzic z kolezankami, korzystaj z przeroznych okazji "wyrwania" sie z domu, a nim sie spostrzezesz niespodziewanie poznasz osobe i zaiskrzy.

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe

30

Tak mozna:-)  ja poznalam meza przez internet:-)

Amanda Amelia - 22.08.2013

31 Ostatnio edytowany przez Screwdriver (2015-02-15 17:07:09)

Hm, można poznać ale trzeba być cierpliwym. Ja cały czas siedziałem na portalach bo jestem nieśmiały w pierwszych kontaktach z kobietami. Poznałem wiele kobiet, wiele dwulicowych lub wręcz oszustek... Jedna z dziewczyn przebiła wszystkie, wysyłając mi zdjęcie aktorki Ashley Greene ( na darmowym portalu hellopl.com) ale to nie znaczy żeby się zrażać. Ja szukałem tak przez ponad rok i w końcu spotkałem kobietę marzeń, choć jest 8 lat starsza... Jest nam wspaniale a dzieli na 400km ale spotykamy się i codziennie rozmawiamy ze sobą po parę godzin. I na koniec rada: nie pisz długo przez neta ani nie rozmawiaj długo przez telefon bez spotkania. Spotkania są najważniejsze, a częste przesiadywanie z potencjalnym partnerem na portalu lub wiszenie na telefonie i pozostawanie tylko w takiej formie kontaktu zazwyczaj wypacza obraz danej osoby w kierunku wyidealizowania jej. Spotykajcie się jak najczęściej możecie...

Nic co ludzkie, nie jest mi obce.

GG 5287256

32

Nigdy nie wiadomo kto siedzi po 2 stronie. Jeżeli jesteś odważna by spotykać się z nieznajomymi tylko po to, by się poznawać, to próbuj. Ja nie mam zaufania do takich miejsc i znajomości.

33

Ja mojego męża poznałam przez czat, który mi sieć przesłała. Dziwnym zrządzeniem losu traf chciał, że poszło to na całą Polskę. Nie mam pojęcia czy była taka funkcja jak określenie danego terenu, na którym poszukuje się 2 połówki. Oczywiście połowa osób z jakimi pisałam okazała, że nie myślą mózgiem ale czym innym. Takich z rzędu od razu skreślałam bo nie ze mną te numery. I jak słusznie zauważono nie wiadomo kto po drugiej stronie pisze. Wracając do rzeczy poznałam fajnego mężczyznę , z którym połączyła mnie miłość. Także istnieje taka możliwość. Ale moja rada jest taka, że trzeba być bardzo ostrożnym w takich relacjach.

34

wszystko napisał/a:

Nigdy nie wiadomo kto siedzi po 2 stronie. Jeżeli jesteś odważna by spotykać się z nieznajomymi tylko po to, by się poznawać, to próbuj. Ja nie mam zaufania do takich miejsc i znajomości.

I odwrotnie - jako facet powiem, że dziewczyny również oszukują i trzeba uważać smile
Niecałe dwa tygodnie spotkałem się z osobą, z którą rozmawiałem od kilku dni (zaprosiłem na spacer i rozmowę w realu). Niestety okazało się, że to jak siebie samą prezentuje a jak wygląda rzeczywistość to dwie zupełnie inne sprawy. Rozmawiało się bardzo miło, ale już na dzień dobry byłem niemile zaskoczony i to wrażenie się utrzymało. Poza tym, nic się we mnie nie pojawiło, więc ze swojej strony relacji nie rozwijam.

Pulvis et umbra sumus

35

Moim zdaniem portale nie są niczym złym, wręcz przeciwnie, w dużym stopniu mogą pomóc w poznawaniu nowych ludzi. Jednak jak ze wszystkim, trzeba być ostrożnym i z rozsądkiem do tego podchodzić. Po pierwsze są różne i różniste portale, trzeba jakoś z głową wybrać portal dla siebie, bo jest dużo różnych kategorii, jednocześnie skierowanych do różnych osób. Zależy czy ktoś szuka luźnej znajomości, poważnego związku, bratniej duszy do kościoła czy seksualnej kochanki, od tego zależy jaki portal wybrać. No i wiadomo, z ludźmi też trzeba być bardzo ostrożnym. Ja byłam na kilku portalach, miałam lepsze i gorsze doświadczenia z ludźmi poznanymi. Skończyło się bardzo pozytywnie, ponieważ jestem z partnerem poznanym na portalu matrymonialnym:)

Ale to prawda, że trzeba mieć sporo cierpliwości, to raz. A dwa, rzeczywiście przenosić te znajomości w miarę szybko do świata rzeczywistego, wyjść z tego wirtualnego. Ja zanim spotkałam się z moim partnerem pisałam z nim jakieś 2 tygodnie na mydwoje, później jak już się spotkaliśmy, to tę znajomość rozwijaliśmy normalnie, na spotkaniach itp., nie traktowaliśmy już naszej znajomości jako znajomości wirtualnej.

36

Jest taki poglad, ze powinno sie szybko przenosic znajomosci do reala...
I to u mnie pokutuje, bo zazwyczaj panowie zaczynaja rozmowe od zaproszenia na kawe, i jesli z tymnzwlekam, to drugiej rozmowy juz niema.

Po tekstach ze " pisac mozna wiele, ale trzeba sie spotkac", ze " real wszystko weryfikuje", ze " trzeba sie spotkac, bo on nie jest pisarzem"

No, ok...ja wszystko rozumiem, ale chcialabym wiedziec z kim sie spotykam, tak od pierwszej wiadomosci, to strasznie slabo wychodzi, potem niema o czym gadac, siedze na przeciwko obcego czlowieka, ktory czegos oczekuje. To strasznie krepujace....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

37

oldorando napisał/a:

Jest taki poglad, ze powinno sie szybko przenosic znajomosci do reala...
I to u mnie pokutuje, bo zazwyczaj panowie zaczynaja rozmowe od zaproszenia na kawe, i jesli z tymnzwlekam, to drugiej rozmowy juz niema.

Po tekstach ze " pisac mozna wiele, ale trzeba sie spotkac", ze " real wszystko weryfikuje", ze " trzeba sie spotkac, bo on nie jest pisarzem"

No, ok...ja wszystko rozumiem, ale chcialabym wiedziec z kim sie spotykam, tak od pierwszej wiadomosci, to strasznie slabo wychodzi, potem niema o czym gadac, siedze na przeciwko obcego czlowieka, ktory czegos oczekuje. To strasznie krepujace....

Takie są realia.Każdą kobietę to spotka w odpowiednim wieku i z odpowiednim stażem portalowym.
Mężczyźni tam przebywający mają złe opinie o kobietach,ponieważ tylko takie na portalach spotykają(one uważają to samo o mężczyznach).Nic dziwnego,że nie chcą tracić czasu.

kobieta niewiele wnosi,nie wygląda już jak modelka,a nadal ma wymagania jak dwudziestolatka
osoby tam przebywające z reguły są nieszczęśliwe
obie płcie oceniają przez pryzmat tego co widzą na portalach,a i kobiety i mężczyźni są tam nieatrakcyjni
w większości psychicznie

ci którzy są atrakcyjni psychicznie mogą sobie kogoś znaleźć w życiu(nie licząc skrajnego braku urody)
ci atrakcyjni i psychicznie i fizycznie szukają urozmaicenia,kochanki,odskoczni co też łączy się ze złą opinią

Odpowiadając na pytanie w temacie.Owszem,da się znaleźć kogoś normalnego,ale czy ty trafiajac na portal dalej możesz sie uważać za normalną i stawiać wymagania?Portal weryfikuje to kim jesteśmy,jak atrakcyjnie wypadamy na tle innych.Kobiety jak i mężczyźni na portalach uważają,że to nie problem w nich,więc mają żal do przeciwnej płci.
Obie są jednak siebie warte,gdy już się tam znajdują.

Czemu sie nie dogadują?Bo to tak jakby postawić przed sobą dwie nieme i głuche osoby.Jedna z drugą jedynie czeka aż ta druga czymś zaskoczy,zauroczy,ale nawet jak coś powie to druga tego nie słyszy.
Na końcu obie mają do siebie żal i źle wypowiadają się o płci przeciwnej.

Jak ona śmiała nie zauważyć jaki jestem ciekawy,tak się starałem?
Jak on śmiał na mnie nie spojrzeć,przecież jestem taka piękna,chce miłości i mogę ją dać!
Portale to szajs,płeć przeciwna ma wymagania nie do spełnienia,chcą tylko zabawy,albo nie wiedzą czego chcą!
Roszczeniowość to pierwsze co taka osoba niezależnie od płci ukazuje oraz brak własnej inicjatywy.Tym ludziom tak naprawdę nie chce się nikomu poznać,a jak chce to wyłącznie dla księcia i księżniczki z bajki.

38

...portale randkowe są tak samo dobre jak inne opcje....jeżeli podchodzisz to wszystkiego z rozsądkiem i wiarą we własną wartość....nie robisz z siebie desperata....Czy w internecie można poznać kogoś normalnego?..można...internet niczym się nie różni od innych sposobów....miłości się nie szuka, ona sama przychodzi kiedy chce, i odchodzi w taki sam sposób... wielu mężczyzn poznałam właśnie przez internet...nie mówię o związkach, ale relacje czysto koleżeńskie....można poznać wiele osób, które będą nam bliskie, chociażby na odległość... zawsze możemy na nie liczyć...każda próba, która doprowadzi do spotkania dwojga ludzi, którzy w ten sposób dają sobie wzajemnie szansę na miłość jest dobra....

Dziś mam dobrą radę...zróbcie lemoniadę..

Posty [ 1 do 38 z 94 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Czy w internecie można poznać kogoś normalnego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016