Świeży związek a już problemy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Świeży związek a już problemy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Świeży związek a już problemy

Witam, od około 2 miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, od ponad 2 tygodni jesteśmy w związku. W środę się widzieliśmy i było cudownie, mówił, że jest przy mnie szczęśliwy. Jednak od piątku zaczyna mnie zaniedbywać, mianowicie odpisuje po paru godzinach, nie ma czasu się spotkać. W niedziele pojechałam do niego ponieważ chciałam porozmawiać o tym co się dzieje, przejechałam około 20 km a on nawet nie wyszedł, mówiąć, że jest zajęty, żebym nie żartowała i umówiła się normalnie. Wczoraj napisał, że ma problemy i przepraszał i umówiliśmy się, że dziś się spotkamy, jednak od się nie odzywa, napisałam smsa czy dziś się spotkamy ale z jego strony cisza. O co tak naprawdę mu chodzi? Ja już nie wiem co mam o tym myśleć, pomóżcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Świeży związek a już problemy

Jak dla mnie to to nie wygląda na żaden związek - od tego trzeba by zacząć.

3

Odp: Świeży związek a już problemy

No wlasnie. Ja tu nie widze zadnego zwiazku.

4

Odp: Świeży związek a już problemy

Daj sobie z nim spokój Kochana, nie masz ani wspomnień z nim, ani nic, co by Cię długo przy nim trzymało.
Jeśli na samym początku już są problemy, należy to zakończyć.. później będzie jeszcze gorzej - uwierz.

5

Odp: Świeży związek a już problemy

Skoro na samym początku już się tak zachowuje, to strach pomyśleć co to będzie kiedy do Waszego związku wkradnie się rutyna i wszystko już nie będzie takie kolorowe..
Wnioski wyciągnij sama wink

6

Odp: Świeży związek a już problemy

A Ty nie masz własnych zajęć i życia? Zapierdzielasz 20 km żeby porozmawiać?? O czym?! Telefony nie działają? I chłopak miał rację, że powiedział Ci, żebyś przestała się wygłupiać i sie normalnie umówiła. Znacie się 2 miesiące, nie zachowuj się jakbyś była jego żoną... Weź na wstrzymanie.

7

Odp: Świeży związek a już problemy

Wieje od Ciebie ostrą desperacją. Zajmij się sobą, a facetowi jak zależy to sam do Ciebie przyjedzie.
A jak mu nie zależy, to choćbyś i na złotej tacy mu się podała, to on będzie miał to w czterech literach. Tak więc wyluzuj i zajmij się czymś pożytecznym.

8

Odp: Świeży związek a już problemy

To chore..nie pakuj się w to, wszystkie moje przedmówczynie mają rację. Dam Ci też złotą radę na przyszłość: nie dawaj z siebie więcej niż Twój partner- partner odejdzie, a Ty stracisz nawet szacunek do samej siebie. Olej leszcza wink

9

Odp: Świeży związek a już problemy

witaj .
wiem z czym masz do czynienia sama kiedyś przez to przechodziłam .
Myślę ze chłopak ewidentnie nie dorósł do tego aby mieć dziewczynę ewidentnie cię olewa zasłaniając się problemami i brakiem czasu . Jezeli bd mu zależało sam się odezwie ..
skoro się tak zachowuję to pomyśl sobie jak mógł by się zachowywać póżniej
Jeżeli się nie odezwie radzę szukać nowego chłopaka który może będzie mieć troszkę więcej oleju w głowie
Pozdrawiam wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Świeży związek a już problemy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024